Autor Tema: Once Upon a Time  (Posjeta: 247291 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #720 : 05.12.2013. 16:32:37 »
Spoiler for Hiden:
A ko kaže da će "novi" Pan da bude zloća?  ;D

Offline srdjan11273

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #721 : 05.12.2013. 18:56:12 »
Jesam, četiri sezone. Petu nisam još, nisam ima volje za gledanje jer čujem da nema propisnog kraja ali uskoro će početi na axn-u pa ću baciti pogled.
Bilo je i tamo dosta prosječnih, slabo odrađenih epizoda ali tamo su mi se barem sviđali neki likovi, dok je ovdje samo Rumpelstilskin dobar. Mali mi ide na živce, Snjeguljica je ružna, Princ je glupav itd...

nadam se da ovo nije istina. ja odgledao dvije sezone pa malo stao, al mi je serija odlična. a u OUAT  ima baš svakakvih likova.

nevezano, dok sam gledo ovu epizodu, cijelo vrijeme mi markićka pred očima i zamišljam kako joj glava eksplodira kad vidi tko je tu kome tata, mama, djed, unuk i kakva je to obitelj  ;D

Miša?  :P   ;D

M(al)iša, if you know what i mean  8)

Ja sam odgledao svih 5 sezona Merlina, i bila mi je odlicna serija sve do poslednje epizode. Toliko su pokvarili celu seriju tom poslednjom epizodom,da ja nemam reci...

a sto se tice OUAT
Spoiler for Hiden:
Toliko mi se nije svidelo sto je kao sad Pan u Henrijevom telu, da nemam reci,stvarno.. A tek sto mi ide na zivce sto se kao mid seazon tj 11. epizoda emituje 15.12  a 12 TEK U MARTU PA DAL' SU NORMALNI?
« Zadnja izmjena: 05.12.2013. 18:59:40 srdjan11273 »

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #722 : 05.12.2013. 21:58:22 »
okej, onda smanjujem očekivanja za Merlina  :)

Spoiler for Hiden:
Toliko mi se nije svidelo sto je kao sad Pan u Henrijevom telu, da nemam reci,stvarno.. A tek sto mi ide na zivce sto se kao mid seazon tj 11. epizoda emituje 15.12  a 12 TEK U MARTU PA DAL' SU NORMALNI?

meni je ovo odlično ako budu (a morat će najvj.) prikazivati epizode tjedan za tjednom. neće biti onih pauzi koje su me ražestile prošle sezone. onda su prikazali 1-2 ep, pa pauzirali koji tjedan, pa opet. kako sam pizdio zbog toga...

u periodu od 1. do 3. mjeseca iduće godine nadam se da će prikazati OUATinW kao zagrijavanje za nastavak OUAT.






Offline srdjan11273

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #723 : 07.12.2013. 16:53:11 »
Once upon a time in wonderland dobro napreduje... vec 7. epizoda

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #724 : 09.12.2013. 17:55:02 »
postavljena deseta. dosta brzo ide radnja.

ne sviđa mi se
Spoiler for Hiden:
uvođenje grčke mitologije. kaj će im to sad?

Offline srdjan11273

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #725 : 09.12.2013. 21:59:40 »
Spoiler for Hiden:
BUDE LI PAN BACIO KLETVU PONOVO, JA PREKIDAM DA GLEDAM OVU SERIJU,TO JE PSIHICKO MUCENJE  :cupam-kosu :dash :dash :dash

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #726 : 09.12.2013. 23:56:34 »
postavljena deseta. dosta brzo ide radnja.

ne sviđa mi se
Spoiler for Hiden:
uvođenje grčke mitologije. kaj će im to sad?
Hvala na prevodu :)
Meni se
Spoiler for Hiden:
generalno epizoda nije svidela. Previse...svega. I brzine, i obrta, previse Snezane i njenog princa ljigavog, previse klinca...previse zagrljaja... -mrgud-

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #727 : 10.12.2013. 01:55:49 »
Meni se baš svidela epizoda.

Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se što je radnja opet Storybrooke/Enchanted Forest, kao u prvoj sezoni (najboljoj sezoni). Sviđa mi se i uvođenje grčke mitologije, baš je osveženje. :P I sviđa mi se ovo sa kletvom i Panom, nadam se samo da će napraviti nešto malo drugačije nego ranije, mada je 1. sezona bila najbolja, tako da možda ne bi ni bilo loše. I vratite Rubi. ;D ;D ;D

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #728 : 10.12.2013. 14:53:24 »
Greškom sam pustio jedan snimak za 3x11 i video šta će se izdešavati, juju.

Imam 2 epizode na čekanju i još ova što će izaći krajem nedelje i onda ću odgledati sve tri. Nadam se da nisu toliko loše, pošto mi ta 11. deluje da će biti vrh. :)

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #729 : 10.12.2013. 15:04:04 »
Nisu lose, nego su za mene malo iritantne.

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #730 : 10.12.2013. 18:53:39 »
Meni je epizoda bila dobra a moram reci i da mi je ugodno iznenadjenje svaki put iscekivanje koji potpis je amiS stavio smileyNO1

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #731 : 10.12.2013. 19:58:16 »
Slažem se za njegove potpise, uvek se tu nasmejem na kraju epizode kada vidim. Veoma efektivno i unikatno.  :naklon:

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #732 : 11.12.2013. 23:30:37 »
Zanimljiva epizoda...samo me zanima
Spoiler for Hiden:
kako ce Henry odglumit Petra Pana... jer mali je antitalent za glumu..bolje je beba Henry glumila nego on! kad je rekao let's play mene bilo sram ;)
Spoiler for Hiden:
Plase me naredne epizode. Em me mali nervira, em me Pan nervira. A sad jos Pan u kozi malog.  >:(
Spoiler for Hiden:
Mali je užasan i kad pokušava biti simpatičan, a kamoli sad ga je Pan. Pokušaj nekog zlokobnog smiješka me samo nasmije  rofl rofl

Slabe epizode, ali po običaju Rumple i Regina ubijaju. Sve ostalo čista sapunjara i dosadili su više s tim odnosima.

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #733 : 15.12.2013. 11:16:08 »
Jos 1 epizoda pa pauza od 3 meseca :facepalm :o Oni nisu normalni :dash
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #734 : 15.12.2013. 12:29:12 »
Bolje i tako. Pauza od 3 meseca pa onda da pustaju bez istih. Prosle godine je bilo grozno...Dve epizode pa pauza, pa jedna epizoda pa pauza od 2 nedelje, pa opet u krug.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #735 : 16.12.2013. 00:29:18 »
Iskreno nisam mislio da ce odmah u ovoj ep otkrit
Spoiler for Hiden:
da je Henry zapravo Pan
al eto..zanima me kako ce se ovo sve odvijat i u kojem ce smjeru otic...veceras izlazi zadnja ep prije pauze...dok dode sljedeca u 3. misecu sve cu zaboravit... uff sto me te duge pauze zivciraju!
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #736 : 16.12.2013. 17:30:49 »
finale polusezone je stiglo. epizoda baš po mom ukusu, svega ima, nekoliko puta sam se naježio. pripremite maramice.

PP i Rumple
Spoiler for Hiden:
fenomenalan mi je PP kad govori Rumpletu da ga nije htio/volio.

kratak dojam o polusezoni
Spoiler for Hiden:
ako u ovih 11 mračnih i polumračnih epizoda izračunam koliko su me puta trnci prošli, onda mi je zasad ova sezona puno bolja od druge. Ako nastave ovim tempom, bit će mi bolja i od prve (da, glavni faktor koji utječe na to koliko mi se neka serija sviđa jesu trnci koje doživim dok je gledam).

ovo pročitajte kad odgledate epizodu
Spoiler for Hiden:
jako, jako, jako mi je žao što ovo nije kraj cijele serije (bez zadnje 2 minute s Kukom). jer zamislite da su sezone imale po 12 epizoda... bez nepotrebnih filler epizoda, sažetijih radnji, s mnogo boljim specijalnim efektima, s nekim drugim negativcima koje su mogli uvesti... ovo bi sad bio kraj pete sezone i to bi bio VRHUNAC s gorko-slatkim (a ne sretnim) svršetkom koji toliko obožavam.

kako bilo, tri mjeseca je sasvim dovoljno vremena da se zaželimo nastavka priče.


Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #737 : 16.12.2013. 18:34:27 »
Hvala amiS za sve prijevode clapp clapp clapp
A sad pauza do 09.03.!!!!!

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #738 : 16.12.2013. 19:16:38 »
Hvala mnogo amiS :rose:

Offline srdjan11273

  • Novi član
  • *
  • Postova: 31
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #739 : 16.12.2013. 20:40:19 »
odlican,odlican kraj polusezone
Spoiler for Hiden:
Nije mi samo jasno zasto i Neal nije mogao da ode sa emmom i henrijem.
U jednom trenutku sam cak i pomislio da je ovo definitivan kraj serije,al eto ti djavola. Zagolicali su nam mastu sto se tice poslednje scene sa kukom, i sad mozemo samo da gorimo do marta.

Hvala amiS-u na brzim prevodima i pozdrav svima do marta!
« Zadnja izmjena: 16.12.2013. 20:43:11 srdjan11273 »

Offline svarto

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 315
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #740 : 16.12.2013. 23:49:03 »
Nisam ocekivao ovako dobru epizodu
Spoiler for Hiden:
drugi dio sezone bi trebao imati veze s carobnjakom iz oza suci po slici koju su stavili na fejsbuk

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #741 : 17.12.2013. 01:16:48 »
Vauuu, kakva epozoda. Mozda i omiljena...   clapp clapp
Hvala na prevodima :)

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #742 : 17.12.2013. 02:01:25 »
Spoiler for Hiden:
Stvarno vrh epizoda. Pomislio sam da mi je promako da je serija ukinuta i da je zavrsavaju. Pa 90% serija nemaju ovako dobar kraj, a ono polusezona, Rumple jesenji prvak, prelazni rok pa nastavak u martu.

P.S. Obrisite Amisov profil sa foruma jer vise i ne zna da je bio clan. A posto se ne seca da je bilo sta prevodio i sad zna samo holandski, javljam se za prevodjenje ostalih epizoda.  ;D 



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #743 : 17.12.2013. 02:31:45 »
Ne samo da je ovo najbolja epizoda ove sezone već je jedna od najboljih u cijeloj seriji. Nažalost, to kod mene ne mijenja činjenicu da mi je sveukupno ova polusezona jako slaba. Dosta slabije od prve sezone i slabije od druge sezone. Nikako se ne mogu složiti da ovo može prestići prvu sezonu pa makar imali sve sjajne nastavke do kraja sezone. Prva sezona je bila odličan uvod u sve te bajke i Rumple/Regina u najboljem izdanju. Bila je pametna serija bez puno kompliciranja.

Rumple
Spoiler for Hiden:
nije mrtav. U to sam siguran. Robert/Rumple je daleko najbolji glumac/lik u cijeloj seriji. Da su ga zaista ubili - to bi bio hrabar potez, ali iznimno glup. On je potreban, a pogotovo je sad potreban. I ono što veseli što je ovo takva vrsta serije u kojoj se likovi uvijek vraćaju. Velike su šanse da je živ. A i vidim da svi po stranim forumima navijaju da se Rumple vrati i to scenaristi dobro znaju.

Ostali
Spoiler for Hiden:
zanimljivo je to sa Kukom na kraju. Nakon što ju je poljubio, nije se sjetila pa me baš zanima kako će vratiti sjećanja i što se tako strašno dogodilo sa njezinom obitelji. Volio bih sad priču vidjeti što više u bajkovitom svijetu.

I glavni razlog zašto smatram da će druga polovica biti bolja od užasnog smeća zvana prva polovica sezone (o gle čuda) je ono što mi je jako drago od malena
Spoiler for Hiden:
Čarobnjak iz Oza. Volim knjigu i originalni film iako je originalni film jedna od najvećih propaganda svih vremena koja je bila servirana. Ali volim taj film. Dakle, drugi dio sezone će se baviti sa Ćarobnjakom iz Oza.

Pogledajte samo ovaj promo KLIK

I što nam govori? Da da, Čarobnjak iz Oza i slavna vještica. To ne može nikako biti loše i siguran sam da će biti puno bolje i da će biti puno više epizoda kakva je bila 11.  :)

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #744 : 17.12.2013. 13:32:01 »
Spoiler for Hiden:
Stvarno vrh epizoda. Pomislio sam da mi je promako da je serija ukinuta i da je zavrsavaju. Pa 90% serija nemaju ovako dobar kraj, a ono polusezona, Rumple jesenji prvak, prelazni rok pa nastavak u martu.

P.S. Obrisite Amisov profil sa foruma jer vise i ne zna da je bio clan. A posto se ne seca da je bilo sta prevodio i sad zna samo holandski, javljam se za prevodjenje ostalih epizoda.  ;D 

Spoiler for Hiden:
i to će biti problem kad budu zaista završavali seriju. moraju scenaristi paziti da ubuduće ne bude više ovakih 'oproštajnih' epizoda jer će se izlizati i neće imati efekt ko što je ova imala. zato mi je ovo bila savršena epizoda za zaključak kompletne serije.

ha-ha -.-
al volio bih da znam jedan od tih sjevernjačih jezika


Spoiler for Hiden:
i ja se radujem ČizOza, ionako sad više nema storybrookea. opet ću se suzdržati od gledanja promotivnog materijala za drugi dio sezone.

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #745 : 18.12.2013. 21:53:40 »
Ne samo da je ovo najbolja epizoda ove sezone već je jedna od najboljih u cijeloj seriji...

Meni je ovo najbolja epizoda u cijeloj seriji.

Offline skipi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 124
  • Spol: Ženski
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #746 : 18.12.2013. 23:41:16 »
Sad mi ostaje da do marta tremiram hoce li Rumple prezivjeti... :neverovatno:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #747 : 19.12.2013. 00:33:16 »
Sad mi ostaje da do marta tremiram hoce li Rumple prezivjeti... :neverovatno:

Hoce...

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #748 : 19.12.2013. 03:54:27 »
jaooo koja epizoda!! ma vrh! vjerovatno najbolja od svih ep do sada koje su izasle.... neznam ko ce docekat 3 misec...huh!

Spoiler for Hiden:
Taman prije nego sam dosao na forum sam razmislja o tome kako bi ovo bio savrsen kraj cijele serije..i kad ono vidim da i amis dijeli isto misljenje... I nadam se da je Rumple ziv...i bas me zanima sta se to dogodilo sa Eminom obitelji!
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Once Upon a Time
« Odgovor #749 : 19.12.2013. 09:00:20 »
Sta se deilo sa porodicom?

Spoiler for Hiden:
Pretpostavljam da je dunuo neki tornado i odneo ih u pm, odnosno u OZ

Sent from my HUAWEI G300 using Tapatalk