Autor Tema: Person of Interest  (Posjeta: 185136 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #630 : 17.01.2015. 19:36:10 »
Najbolja serija trenutno  drinks
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Amon Lee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #631 : 19.01.2015. 01:47:54 »
Bucka, Camryn Mannheim je pun pogodak u ovoj epizodi koja je bila odlična.Super je vidjeti da drže tempo cjelo vrijeme na visokom nivou i uvjek pogode kad treba ubaciti nekog od viliana.Jedva čekam iduću epizodu,i očekujem Elijasa da se poveže u priču uskoro,kao naravno i Dominic.Kako sad stoje stvari ljubitelji proceduralnih epizoda će biti razočarani jedno vrijeme.Šo neće uskoro biti vraćena koliko se na netu može pročitati,radi privatnih stvari,što ne znači da je...E,da Root,kako su ti uništili lik to nije humano. :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #632 : 08.02.2015. 01:07:44 »
:facepalm Root  :facepalm

Pogledana 13.  :)

Blah, predvidljiva epizoda
Spoiler for Hiden:
znao sam da tamo nije Shaw. Navljačenje mrtvog magarca. Ajd, sad kad je Root otišla (nadam se na što više) želim ovih nekoliko epizoda odmora od te glavne radnje i da se Finch i John vrate onome što su prije radili.

:facepalm Root  :facepalm

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Person of Interest
« Odgovor #633 : 08.02.2015. 03:45:47 »
Od 16. februara kreće na kablovskom kanalu Prva Plus radnim danima u 20 h umesto serije "Izgubljeni".

Jedva čekam. Planirao sam da je gledam za vreme leta, ali mi je super što će krenuti na TV-u jer sam navikao da gledam "Lost" u 20 h. smileyNO1

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #634 : 12.02.2015. 23:48:16 »
Odgledao 13-u
Spoiler for Hiden:
Pa da, potpuno ocekivano da je Shaw ziva, bilo jasno odmah, vrv. je nece ni prikazivati vise ove sezone, mozda eventualno jos 1-2 epizode dok se ne porodi i mislim da je produkcija napravila dobar potez sto je nije "sklonila", stavise napravili su zanimljivu pricu i podlogu za narednu sezonu a za ovo verujem da ce kraj biti borba izmedju Dominika i Eliasa... Nece biti dosadno uglavnom

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #635 : 17.02.2015. 01:03:40 »
Pogledana 14.  :)

Napokon dobra epizoda čim nema  :facepalm Root  :facepalm

I povratak originalnim slučajevima. Napokon puna minutaža Caviezela. Što se mene tiče, dajte mi ovakvu cijelu sezonu. Ne treba mi centralna radnja oko mašina.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #636 : 21.02.2015. 23:03:20 »
Pogledana 15.  :)

Kako su mi zgadili epizodu kad se opet pojavila  :facepalm Root  :facepalm

Ma jebemu mater, kaj je ona svemoguća. Samo tako riješi sve probleme i naravno, uvijek sve u zadnji čas.

 :facepalm Root  :facepalm nadam se da ćeš poginut na kraju u najgorim mukama.


Offline mckecman

  • Prevoditelj početnik
  • Regularni forumaš
  • ***
  • Postova: 52
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #637 : 23.02.2015. 08:16:26 »
Najzad sam i ja stigao pogledati sve epizode, iako mesecima kasnim (ah te neodložne obaveze). Meni Root ne smeta, ipak na neki način ona nije ovo birala, sluša mašinu bez pogovora iako bi neke stvari i sama radije drugačije uradila, imajući u vidu njen karakter pre nego što je postala marioneta mašine. Jedino mi zaista smeta taj isforsirani odnos sa Šo, mada je Šo kulira za sada jer je, navodno, sociopata, što mi isto zvuči isforsirano. Bucka iz Kontrole će, ja mislim, odraditi jako bitnu ulogu u rušenju Samarićana, priprema se teren, ionako je već ispizdela :) Nedostaju mi te stare epizode kao što je 14. i pomaganje "običnim ljudima". E da, i Dani Silva (Adria Arjona) bi moga biti fenomenalan novi lik, meni se jako dopada, i vidim da će biti i u drugoj sezoni "True Detective". Sjajno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #638 : 03.03.2015. 01:52:53 »
Pogledana 16.  :)

Ajd, drago mi je
Spoiler for Hiden:
da su opet uveli onog novog gangstera kaj je glavni. Nadam se da će se i Elias uskoro pojaviti pa da završe tu priču do kraja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #639 : 18.03.2015. 22:54:19 »
Pogledana 17.  :)

Još jedna obična epizoda, ali s puno emotivnih trenutaka u kojima nam se Reese dosta otvorio  ;D a dobar mi je u kombinaciji s tom psihijatricom.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #640 : 30.03.2015. 00:53:38 »
Pogledana 18.  :)

Jupi
Spoiler for Hiden:
John i Iris. Imaju dobru kemiju i drago mi je da su scenaristi prekršili ono pravilo kad su rekli da u seriji neće biti veza. Zašto sad ne naprave tu vezu oko njih i na kraju je ubiju da još više sjebu Johnov lik. Malo mračnije neka bude.

Katheryn Winnick gostovala  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #641 : 10.04.2015. 02:45:48 »
Pogledana 19.  :)

Malo proširili glavnu priču sa novim dodatkom, ali maknite Root čim prije. U ovoj sezoni će još biti i onda se nadam da je neće biti u idućoj.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Person of Interest
« Odgovor #642 : 10.04.2015. 12:11:23 »
Matori, Root je odlična. Naročito scene sa Finchom. Nakon prethodne sezone sam se bojao da će je malo skoniti po strani u finišu, ali to se neće desiti. Kreće rat, banda je na okupu još samo da se priključi Ellias i Dominic, i biće haos.  clapp

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Person of Interest
« Odgovor #643 : 11.04.2015. 01:46:18 »
O root se može raspravljati, ali Johnove ljubavne priče opet  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #644 : 11.04.2015. 01:52:20 »
Ajmo raspravljat o njegovom ljubavnom životu.

Ljubavni život 1
Spoiler for Hiden:
s onom svojom kaj je isto bila trenirana. Nikakvog ljubavnog života tu nema. To nema veze s vezom. Na kraju se okrenula protiv njega.

Ljubavni život 2
Spoiler for Hiden:
sa Cartericom. Opet, tu nema ni LJ od ljubavnog života. Samo iskreni poljubac kao rastanak.

Ljubavni život 3
Spoiler for Hiden:
ovo što sad ima s Iris. Ni to još nije ljubavni život, ali može napredovati. Imaju odličnu kemiju. Sad ćemo vidjeti joće li scenaristi ostati vjerni onome što stalno govore, a to je da neće biti veza u ovoj seriji.

Zaključak: LJUBAVNI ŽIVOT U OVOJ SERIJI NE POSTOJI!!!

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Person of Interest
« Odgovor #645 : 16.04.2015. 18:13:00 »
Zoe se vratila  navijacica navijacica

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #646 : 21.04.2015. 12:27:24 »
Pogledana 20.  :)

Spoiler for Hiden:
Emotivno sjećanje na Cartericu. Drago mi je da je nisu zaboravili.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Person of Interest
« Odgovor #647 : 29.04.2015. 15:37:51 »
Odlicno "polufinale". Malo je nedostajalo da bude savrseno, ali svakako u top 3 epizode ove sezone.
Spoiler for Hiden:
Mozda da jr prica sa Eliasom i Dominicom bila za nijansu uverljivija, nekako je lako Dominic naseo iako je kroz sezonu prikazan kao veoma inteligentan covek. Bez obzira, uzivao sam.
Onaj savrseni deo epizode bila je borba masina. Srceparajuca scena kada masina odaje svoju lokaciju da bi zastitila Harolda i prijatelje.
Onda, kao i obicno, svaka scena sa Haroldom i Ruth je masterpiece ove serije. Nebitno da l' razgovaraju u autobusu, na krovu, ili lome vratove, ili jure okolo ubijajuci agente i spasavajuci svet, ili samo setaju, ili imaju sukobe... Svi njihovi trenuci su savrseni. Ono, da njih dvojr uzmu da rade kulinarsku emisiju to bi opet ispalo genijalno.
Amy Acker je fenomenalna. Njeni pokreti, grimase, scenario, sve je odlicno uklopljeno.

Voleo bih da i ove sezone imamo vise zavrsnih finalnih epizoda kao prosle. Ipak, ove sezone imamo samo dve, ali ne sumnjam da ce poslednja biti na nivou prethodnih finala i na nivou serije.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #648 : 01.05.2015. 17:46:43 »
Pogldana 21.  :)

 :facepalm Root  :facepalm

Ajme kako je ova serija otišla u onu krasnu stvar. Mogli su nazvati seriju Root i to je to koliko joj davaju smiješne scene kao da su ispale iz nekog uma od klinca kojem je ovo sve dobro. Lik joj je odavno karikatura, ali sad ovo je stvarno kategorija iznad koliko je loše napravljena.

Serija je Harold i Reese. I tako će uvijek ostati. Treća sezona je stvarno highlight serije, a sve polsije toga raspad sistema.

Jedva čekam dalje  navijacica

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Person of Interest
« Odgovor #649 : 06.05.2015. 11:34:55 »
Au kakvo finale četvrte sezone. Gledao sam u jednom dahu.
Na kraju treće sezone Root je govorila o Pandorinoj kutiji, a u ovoj epizodi završavaju noseći Pandorinu kutiju i u njoj poslednju nadu čovečanstva.
Sjajne scene sa Dominicom i Eliasam, kao i Control koja je ovde bila odlična, ali Hary i Mrs. Groves su nosili finale. Uživao sam u njihovom performansu. Jebena Amy Acker zaslužuje Emmy! Brilijantna je!
Na kraju, razgovor "oca i deteta".

Spoiler for Hiden:
Kakve emocije u poslednjih 10 minuta, kada Finch razgovara sa mašinom. I ono "Father. I am sorry."
« Zadnja izmjena: 06.05.2015. 11:40:32 iTransformerZ »

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #650 : 07.05.2015. 08:33:06 »
Tko god bira glazbu, vrlo dobro zna što radi. notworthy Sledila sam se kad je počela Pink Floydova Welcome to the Machine i razgovor Fincha s Mašinom.
Ostatak mi, nažalost, nije bio toliko dobar. Nekako se doima kao recikliranje prijašnjih finala. A Root podhitno treba maknuti, stvarno je pretjerana.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #651 : 08.05.2015. 00:00:39 »
Prica se po stranima forumima da serija nece dobiti 5 sezonu... Bila bi velika steta da otkazu nakon 4 sezone...

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Person of Interest
« Odgovor #652 : 08.05.2015. 11:37:35 »
Hvala sanja za sve prijevode  clapp clapp clapp !!!!

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #653 : 08.05.2015. 19:37:57 »
Tko god bira glazbu, vrlo dobro zna što radi. notworthy Sledila sam se kad je počela Pink Floydova Welcome to the Machine i razgovor Fincha s Mašinom.
Ostatak mi, nažalost, nije bio toliko dobar. Nekako se doima kao recikliranje prijašnjih finala. A Root podhitno treba maknuti, stvarno je pretjerana.
jes,
Spoiler for Hiden:
vazda zavrse u neku kisu metaka koji ih nikako ne mogu pogodit dok nasi junaci, naravno, lagano setaju i mogu komotno sjes na kakvu klupu uz novine i kafu. strasno me to pizdi od pocetka serije i nikako da isprave te toliko ocite greske  :facepalm i da odlican je bio razgovor finc/masina uz onu muzicku podlogu. serija mi je jako draga i pruzila mi je veliki broj sjajnih epizoda ali mislim da je komotno mogu zavrsit sa ovom epizodom. nedje od polovine ove sezone mozda i prije je serija u velikom padu i sa mukom sam gledao svaku epizodu, a imam utisak i da je glumacka ekipa preko one rabote odradjivala posa' . negativac dominik je toliko bio los i nepotreban dodatak seriji da sam se bukvalno smijao svaki put kad se pojavi i prozbori nesto. ne velim, imao je pametnih poteza, ali prosto mi je bio presmijesan. ono razvlacenje u zadnje dvije ep. sa rizom, elajasom i faskom je epski sjeb. svakih 2min krece da ih ubiju i tu se naravno desi neki senzacionalan preokret koji dovodi do nove serije prijetnji dominika pomenutom trojcu, pa opet u krug, katastrofa. scena kad riz ulazi u god mode i lomi nogu liku dok 5 likova sa pistoljima samo posmatra i ceka da ih ovaj upuica jednog po jednog je jedna od najgorih kojih sam ikad idje vidjeo.bas sam razocaran sezonom i tim situacijama koje se redovno ponavljaju, kako pisci ne sjedu fino za sto i vide te kikseve i srede to, nikako mi nije jasno. mislim da je dosta bilo i da bi mogli polako u istoriju...
Sanja, hvala veliko za titlove.  :naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Person of Interest
« Odgovor #654 : 09.05.2015. 12:03:40 »
Prica se po stranima forumima da serija nece dobiti 5 sezonu... Bila bi velika steta da otkazu nakon 4 sezone...

Sa jednog drugo site:

''NCIS-ovi i Person of Interest će sigurno dobiti nove sezone, ali čeka se CBS-ova potvrda.''

Offline stipest

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 790
Odg: Person of Interest
« Odgovor #655 : 09.05.2015. 12:07:11 »
Odgledano finale.Ja zadovoljan.Još uvijek su jedna od dražih mi serija.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #656 : 11.05.2015. 02:22:47 »
Tko god bira glazbu, vrlo dobro zna što radi. notworthy Sledila sam se kad je počela Pink Floydova Welcome to the Machine i razgovor Fincha s Mašinom.
Ostatak mi, nažalost, nije bio toliko dobar. Nekako se doima kao recikliranje prijašnjih finala. A Root podhitno treba maknuti, stvarno je pretjerana.
Iako su mi Floydovci jedan od dražih bendova, osobno ne volim kad mi serija namjerno želi nametnuti emocije kroz neku pjesmu. U serijama sam uvijek više cijenio običnu glazbu/soundtrack, a ne pjesmu u pozadini.

Recikliranje prijašnjih finala apsolutno. Ma cijela ova sezona, doslovno svaka epizoda je sve u zadnji čas. Takvu konstantu spašavanja iz epizode u epizodu nisu imali u prijašnjim sezonama. Ovdje je to doseglo vrhunac i ne mogu se više spašavata na mašine. Izgleda da ako imaju mašinu, da su si scenaristi dozvolili da nas učine budalama. To ne prolazi kod mene. Dobro kaže coadj
Spoiler for Hiden:
hrpa takvih scena gdje se puca, ovi hodaju u slow motionu, pjesma je tu. Pa dobro, što ja to gledam. Ja sam o takvim scenarijima/pričama razmišljao kao klinac. Sve super cool i te fore, ali u četvrtoj sezoni da nisu naučili na svojim greškama je stvarno teško shvatiti. Ili možda nije. Vjerojatno i nije jer opet znaju da imaju gledatelje koji ne žele kritički razmišljati što je nažalost jako loše.

Root, besmisleno je više o njoj.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Person of Interest
« Odgovor #657 : 11.05.2015. 03:25:48 »
POI sigurno dobija 5 sezonu. Za dalje ne znam.  :)

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Person of Interest
« Odgovor #658 : 11.05.2015. 04:02:10 »
Rott je stvarno užas, previše je svemoguća i isforsirana.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #659 : 11.05.2015. 20:46:53 »
Obnovljeno za petu sezonu.