Autor Tema: Person of Interest  (Posjeta: 185113 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #510 : 29.09.2013. 19:34:35 »
Problem je u reklamama ili nedostatku istih u tvom slučaju. Serije ne možeš usklađivati kao filmove, sa prvom i zadnjom tačkom. Pomeri ceo titl da odgovara prva rečenica. Onda na preskok od 50-70 linija nađi gde počinje razilaženje teksta i izgovorenog, pa pomeraj odatle do kraja (ne dirajući prvi deo) i tako 3-4 puta. 

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #511 : 07.10.2013. 10:07:20 »
Pogledana prva i druga  :)

Sviđa mi se što su produbili malo glavnu radnju i napokon nisu dopustili neke predvidljive scene
Spoiler for Hiden:
kao ona u drugoj kad onaj crnac ubije onog tipa. Još kamera prikaže Fincha kad je bio pucanj i baš si pomislim "evo tipične predvidljice scene gdje će crnac biti upucan u zadnji trenutak" kad crnac odlazi i ubija onog tipa kojeg su štitili. Dobro je da šire radnju.

Dobra je Shaw zasad. Mislila je Fincha nadzirati  ;D
« Zadnja izmjena: 07.10.2013. 10:09:53 Mulder »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #512 : 15.10.2013. 12:43:52 »
Pogledana treća  :)

Zasad su odličan tim, a priprema za izlazak i Fuscov ples u klubu  rofl rofl
Spoiler for Hiden:
Root pobjegla  :najbolja:


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #513 : 22.10.2013. 03:08:25 »
Pogledana četvrta  :)

Paul Ben-Victor drago mi je da je pristao. Nisam ga baš gledao nakon Žice.

Spoiler for Hiden:
Izgleda da grade priču oko onog novog partnera od Carterice samo da ga mogu ubiti malo kasnije. Ne vidim baš drugi razlog.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #514 : 02.11.2013. 23:15:09 »
Pogledana peta i šesta  :)

Carterica pravi badass  ti_si_Bog

Dobila je odličnu priču
Spoiler for Hiden:
i drago mi je da ih polako razotkriva. Onaj njezin partner krtica i još uvijek vjerujem kako će ga na kraju ubiti kad saznaju.

Što se tiče
Spoiler for Hiden:
Root i Shaw, bile su dobre. Root opet ima neki svoj ludi plan, a mašina sve luđa. Dobro joj je Finch rekao kako mašina želi da bude ovdje. Volio bih da njih četvoro surađuju i još sa strane imaju badass Cartericu. Taman da sruše HR.

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #515 : 03.11.2013. 12:33:41 »
Odlicna je treca sezona, licno meni pored SNTL-a omiljena serija i ima dobru pricu za sada... Hvala i na prevodima  clapp

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #516 : 04.11.2013. 23:04:08 »
Carter je odlična, a Shaw i Root udružene, sa strojem u uhu su nezaustavljive.  :jak:

Kirk Acevedo! Dobro ga je bilo vidjeti, odličan epizodni glumac, neka ga vrate još koji put, ako je moguće... A mogli bi i Kena Leunga opet  :)

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #517 : 09.11.2013. 21:27:35 »
Iz nekog razloga ne mogu da skinem prevod malopre postavljene epizode, samo mi izbacuje praznu stranicu kad stisnem da preuzmem prevod

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #518 : 09.11.2013. 21:33:47 »
Popravio sam. Probaj ponovno.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #519 : 11.11.2013. 10:56:26 »
Pogledana sedma  :)

Kako luda epizoda. Prepuno twistova u samo 45 minuta.

HR/Carter
Spoiler for Hiden:
Carter napokon saznala ko stoji iza svega toga i kako sam rekao prije, partner joj je mrtav. Sad kad te informacije da Finchu, bit će odlično.

John/Shaw
Spoiler for Hiden:
baš zanimljiv zaseban slučaj koji je ipak povezan HR-om. Na kraju nnjegova ženska glavna prevarantica. Preokret na preokretu.

Sviđa mi se što sad povezuju zasebne slučajeve s glavnom radnjom.

Offline Lovac

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 72
Odg: Person of Interest
« Odgovor #520 : 11.11.2013. 13:26:05 »
Hvala na prevodima omiljene nam serije! clapp clapp clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #521 : 18.11.2013. 12:32:37 »
Pogledana osma  :)

Da, sad je to definitivno. Carterica je najbolji lik ove sezone. Zasjenila je i Johna i Shaw. Sveukupno u ovih prvih osma epizoda njih dvoje su u drugom planu što je i dobro jer nas očekuju vjerojatno u drugoj polovici sezone.

Epizoda odlična. Napeta od početka do kraja. Čak je i previše riskirala jer će sad sigurno krenuti na nju.

Offline Mitko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: Person of Interest
« Odgovor #522 : 20.11.2013. 16:29:16 »
Pozdrav
Skinuo sam seriju, 720p.BluRay.X264-REWARD taj rip prvog serijala... prevode sam nasao samo do 5. epizode dok je 6. epizoda drugi prevod koji moram podesavati...
E sad je li se nalaze negde jos ostalih koliko vec prevoda ili moram nalaziti epizode koje odgovaraju prevodu? :)

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Person of Interest
« Odgovor #523 : 20.11.2013. 20:34:44 »
kakve su ove zadnje 3-4 epizode imam osjecaj kao da serija zavrsava. odlicne epizode i stvarno neznam sta nas jos ceka  clapp clapp

sanja hvala na prijevodima  Smajlicvece

@Mitko - nitko nije sinkronizirao ovu seriju za bluray/dvdrip, osim tih 5 epizoda, ili trazi hdtv snimku ili prouci kako uskladiti titl, nije tesko i brzo se nauci, a moze ti ubuduce posluziti ako opet naletis na seriju za koju nema uskladen prijevod za bluray/dvdrip.
« Zadnja izmjena: 20.11.2013. 20:40:14 lijencina »

Offline Mitko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: Person of Interest
« Odgovor #524 : 20.11.2013. 21:11:31 »
kakve su ove zadnje 3-4 epizode imam osjecaj kao da serija zavrsava. odlicne epizode i stvarno neznam sta nas jos ceka  clapp clapp

sanja hvala na prijevodima  Smajlicvece

@Mitko - nitko nije sinkronizirao ovu seriju za bluray/dvdrip, osim tih 5 epizoda, ili trazi hdtv snimku ili prouci kako uskladiti titl, nije tesko i brzo se nauci, a moze ti ubuduce posluziti ako opet naletis na seriju za koju nema uskladen prijevod za bluray/dvdrip.

Ne mogu da otvorim ovaj fajl u ovom programu.
Nije validan fajl, zato sto je u *.mkv formatu.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Person of Interest
« Odgovor #525 : 20.11.2013. 21:21:32 »
moras moci otvoriti, SW bez problema otvara .mkv tj neznam koji ti program otvara video, idi u settings, pod external preview izaberi general, i tu mozes naredit koji player da ti otvara (bsp, gom, mpc...)

Offline Mitko

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
Odg: Person of Interest
« Odgovor #526 : 20.11.2013. 21:31:28 »
moras moci otvoriti, SW bez problema otvara .mkv tj neznam koji ti program otvara video, idi u settings, pod external preview izaberi general, i tu mozes naredit koji player da ti otvara (bsp, gom, mpc...)

Podesio sam, evo ovako http://www.zaslike.com/files/ff7jj650m3gv9x388psc.jpg ako sam dobro razumeo, mada opet nece da otvori i dalje kaze da fajl nije validan...
U svakom slucaju hvala ti, izbrisao sam od 6. do 23. epizode, nasao sam HDTV ostatak.
Gledao sam prvih par titlova jos pre nego sto sam krenuo da radim download, ali eto izgleda sam bas stao na 4. i 5. seriju :)
Nije strasno u svakom slucaju.
Ziv bio.

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Person of Interest
« Odgovor #527 : 20.11.2013. 23:31:22 »
Spoiler for Hiden:
Ubiše Cartericu na pola sezone. Nije da se bunim jer mi je već počela ići na živce, ali mogli su to malo bolje izvesti.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Person of Interest
« Odgovor #528 : 21.11.2013. 00:25:32 »
Spoiler for Hiden:
Ubiše Cartericu na pola sezone. Nije da se bunim jer mi je već počela ići na živce, ali mogli su to malo bolje izvesti.
Spoiler for Hiden:
Mogli su barem dopustit oproštajni seks sa Risom!

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #529 : 21.11.2013. 01:33:51 »
Ne verujem da sam otvorio Ericov spoiler, mislio sam da je epizoda nocas pa da nema veze  :neverovatno: :neverovatno: :neverovatno:

Kakav sok, brate napisi ubuduce da je vezano za epizodu...

Spoiler for Hiden:
Ko ju je ubio?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #530 : 21.11.2013. 03:50:52 »
Pogledana deveta  :)

Jedna od najboljih epizoda u seriji i zasigurno najvažnija epizoda dosad zbog samih posljedica za likove.

Sad sve apsolutno ima smisla. Ovo je jedno od najboljih građenja priča unazad 5 godina.
Spoiler for Hiden:
Zato su dali toliku važnost Carterici i bome su pogodili. Još nam je više prirasla srcu. Nije bila samo ona koja dijeli informacije već je sad bila i ona koja sve rješava i tako je Johna te Shaw izbacila iz prvog plana. Kako sam i rekao, polovica druge sezone će biti John i Shaw u prvom planu, ali nisam očekivao da će je ubiti. Bila je jedan od glavnih likova i duša serije. Žao mi je, ali shvaćam ovaj potez. Pogotovo nakon takvog građenja ove priče oko nje. Kraj kada je upucana i kad počne telefon zvoniti, čista jeza. Dosta simbolično.

Snažna i emotivna epizoda nabijena napetošću i ogromnim šokom. Bit će ovo najbolja sezona dosad jer vjerujem kako će nastaviti u ovakvom ritmu i sigurno nas očekuje još šokova.

I za kraj pobješnjeli Fusco... Aghrrr
Spoiler for Hiden:

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Person of Interest
« Odgovor #531 : 21.11.2013. 23:44:29 »
Hvala Sanji na brzom prevodu  smileyNO1

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Person of Interest
« Odgovor #532 : 23.11.2013. 13:54:07 »
Šok i nevjerica. Ne pratim spojlere prije epizoda pa ovo uopće nisam očekivala. Nemam pojma je li nam bez njenog lika bolje ili gore, vidjet ćemo do kraja sezone.  :ceska:

Offline spouk11

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
Odg: Person of Interest
« Odgovor #533 : 24.11.2013. 21:29:50 »
moze li neko da sinhronizuje prevod za 720 p.Ja nemam pojma kako se to radi

Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #534 : 24.11.2013. 21:35:53 »
Za običan 720p bi trebalo da paše postojeći titl. Za WEB-DL će verovatno neko uskoro uraditi, a tebi evo Uputsvo za podešavanje titlova ako si mnogo nestrpljiv  :).
Probaj, nije teško i ne traje dugo, a sve je vrlo slikovito objašnjeno.

Offline Marco18

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Person of Interest
« Odgovor #535 : 26.11.2013. 02:16:17 »
"danny 75", ne bih da smaram, ali iskreno ne verujem da ce iko ikada uspeti da namesti prevode za bluray, a tu spadaju i prvih 5 epizoda... na vrhu ove stranice si napisala (jos odavno)... "onda na preskok od 50-70 linija nađi gde počinje razilaženje teksta i izgovorenog". E, sad, problem kod tih prvih 5 epizoda je to sto to famozno razilaženje pocinje na svakih 2-3 minuta. I ja sam tako namestio prve 3, 4 epizode za bluray, ali onda mi je bilo muka, pa sam obrisao celu seriju, a i te prevode. Ja i dalje tvrdim da je problem sto serija ima nekih 300-400 linija/redova, umesto 700-800.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Person of Interest
« Odgovor #536 : 26.11.2013. 10:18:49 »
 E pa, danas covjek moze svasta >:D

Послато са ZTE Kis Lite користећи Тапаток 2


Offline danny75

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1908
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #537 : 26.11.2013. 21:50:08 »
E pa, danas covjek moze svasta >:D


A tek žena  ;)...

"danny 75", ne bih da smaram...

Ponoviću još jednom: titl za seriju ne može da se uskladi uz pomoć prve i zadnje tačke, već pomeranjem dela po dela titla nakon pauze za reklame.
U nekim serijama je to teško naći na WEB-DL izdanju, ali ovde nije. Titl treba pomeriti kod svakog pojavljivanja scene u kojoj mašina "mota" vreme (one sitne sličice).

Stavljam na skidanje WEB-DL, pa ću postaviti titl usklađen za tu verziju. 

Edit: Postavljen titl usklađen za WEB-DL.

« Zadnja izmjena: 26.11.2013. 22:17:04 danny75 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Person of Interest
« Odgovor #538 : 11.12.2013. 23:28:50 »
Pogledana deseta  :)

Očekivano tužna i emotivna epizoda
Spoiler for Hiden:
John još više psihički uništen i željan osvete. Fusco napravio nered u old school stilu, hahahaha. Iduća će biti jaaako zanimljiva.

Offline Lazaxxx

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 96
  • Spol: Muški
    • prijevodi
Odg: Person of Interest
« Odgovor #539 : 23.12.2013. 08:43:21 »
Serija pocinje sa emitovanjem na B92. Tj... pravi se anketa. Cetiri serije (Person of Interest, Nikita, Suits i Alcatraz). Dve serije koje budu imale najvise glasova ce nastaviti da se prikazuju. Person of Interest su nasi ljudi krstili kao "Stalna Meta". Veceras ce se znati koje dve serije su prosle dalje. Od 17:30h se emituje prva pobednicka, a u 19:09h druga. I da se samo osvrnem da 11 epizodu... savrsenstvo.