Serije > O serijama

The Thin Blue Line

(1/9) > >>

chlarisnetty:

Opis:
Ova serija prati razne dogodovštine nesposobnih policajaca iz malog engleskog gradića. Inspektor Raymond C. Fowler je zapovijednik policijske postaje u Gasfordu, odan Kruni i opsjednut policijskom procedurom i svim oblicima političke korektnosti, što užasno nervira njegovu zamjenicu narednicu Patriciu Dawkins. Patricia mu je ujedno i djevojka i na poslu često zaboravlja da joj je on nadređen. U postaji rade još trojica uniformiranih policajaca, a to su Frank Gladstone, porijeklom iz Trinidada, Pakistanka Maggie Habib i smotani Englez Kevin Goody, inače dobri prijatelji ali konstantno u svađi zbog Fowlerovih pravila.
Postaju još dijele sa dvojicom detektiva iz Odjela za kriminalistiku, Robertom Krayom i Garyem Boyleom te njihovim šefom, arogantnim i priglupim inspektorom Derekom Grimom. Kriminalci su najmanji problem, uz ovakve policajce.

Žanr: komedija

IMDb
TVDb
Wikipedia

Titlovi

Pripremila: inamay

Goya:

--- Citat: chlarisnetty - 02.10.2008. 18:42:48 ---Ovo jedan britanski sitcom sniman 1995-1996 godine. Ima dve sezone odnosno sve ukupno 14 epizoda. Glavna radnja je smestena u policijskoj stanici ciji je glavni inspektor lik koji tumaci Rowan Atkinson(svima poznatiji kao Mr. Bean ;)). Postavio sam par linkova da vidite detaljnije o cemu se radi:
http://www.moviescreenshots.blogspot.com/2006/09/thin-blue-line-1995-1996.html
http://en.wikipedia.org/wiki/The_Thin_Blue_Line_(TV_series)

Trazio sam svuda prevode za ovu seriju ali je apsolutno nigde nema. Pa ako neko zna neki link gde bih mogao naci prevode bio bih mu neizmerno zahvalan!
Naime,ja sebe ne mogu nazvati cak ni laikom sto se tice prevodjenja tj. apsolutno nemam pojma kako se to radi... :(
Preduzeo sam prve korake oko ucenja zanata ali verujem da ce to potrajati.
Pa ljudi,pogledajte po neku epizodu i recite sta mislite(serija se moze relativno lako naci po forumima). Nadam se da ce se nekom svideti i da ce se sazaliti na mene pa mozda postavi po neki prevod. :)

Hvala svima koji su izdvojili vremena da procitaju ovaj post. Pozz

--- Kraj citata ---
Poslato na PM i srecno  ;)

chlarisnetty:
Hvala Goya na linkovima ali bas nemam srece...  :(

Jole:
i ja muku mučim da nađem titl za isti ali jednostavno ga nema na netu,ne postoji... ili gledam na krivim mjestima? ???

mijau:
Lako moguće je da nema, jer niti na DVD-u nema titlova.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju