Autor Tema: The Secret Circle  (Posjeta: 55021 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #90 : 08.10.2011. 22:37:37 »
U poređenju sa TVD, koji su celu 1. sezonu razvijali priču i pomalo davili, ovde se vidi razlika. Mada, TVD u 3. sezoni je bolji od ovoga u prvoj. Ali, ko zna šta će biti za koju epizodu... :)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #91 : 08.10.2011. 22:43:18 »
TVD je od početka imao zanimljive likove i to je ono što ga je držalo, dok je ovde par likova dosadno. Najbolja je Fej, drugačija, Dejmon ženskog roda.  :)

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #92 : 09.10.2011. 00:50:03 »
Ne, nemoj da kliknes na spoiler, ne ne ne klikci...ne, ne, ne, ne...dobro klikni ali ne citaj...e sad kad si vec kliknula-bar da bacis pogled...svaki put to uradim sebi. XD
Hahahah, znaci, nisam normalna.  rofl
Ali ovaj put se nisam pokajala. Vidim da se zakuvava. Uh, nadam se da ce me oduseviti epizoda i vratiti mi veru da ce ovo ipak biti super serijica. :D
Stavljam na download i zahvaljujem na prevodu. srcesmajli

Offline potkrovlje

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #93 : 09.10.2011. 01:01:26 »
Alo, kritičari,
da li još uvek mislite da je serija sranje???
Spoiler for Hiden:
Dobili smo demone, misteriju, infiltraciju...
a još nije ni polusezona
...aha.... :mjuza
...ti?
Ko ima gliste nikad nije sam!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #94 : 09.10.2011. 05:21:12 »
Ok epizoda koja lagano ide prema centralnoj radnji ove sezone.
Spoiler for Hiden:
demoni, dosta misterije te očekujem dosta novih likova. Dobro da je ljubavna priča samo pozadina te glavne radnje

I def. najbolji lik mi je Nick. Tih, neupadljiv, ima najbolju žensku koja je i najbolji ženski lik zasad. Jeste skužili
Spoiler for Hiden:
kada je Nick došao u kuću od Cassie nakon što su ona i Fey napadnute od one Heder, i kada je došao, Heder ga je čudno pogledala te pobjegla. Očito, Nick je više od običnog Warlocka

Offline Dark_Princess

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 347
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #95 : 09.10.2011. 10:02:57 »
Ok epizoda koja lagano ide prema centralnoj radnji ove sezone.
Spoiler for Hiden:
demoni, dosta misterije te očekujem dosta novih likova. Dobro da je ljubavna priča samo pozadina te glavne radnje

I def. najbolji lik mi je Nick. Tih, neupadljiv, ima najbolju žensku koja je i najbolji ženski lik zasad. Jeste skužili
Spoiler for Hiden:
kada je Nick došao u kuću od Cassie nakon što su ona i Fey napadnute od one Heder, i kada je došao, Heder ga je čudno pogledala te pobjegla. Očito, Nick je više od običnog Warlocka

Spoiler for Hiden:
Da, i ja sam provalila taj pogled. Nadam se da ce ispasti bas neka dobra misterija oko njega.  clapp

Inace, epizoda je najbolja od do sad emitovanih. Necu vise da hvalim, strah me je da ne ureknem.  :P
Samo neka nastave u ovom pravcu i navuci cu se na jos jednu seriju.  ;D

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #96 : 09.10.2011. 13:13:59 »
Spoiler for Hiden:
Možda je pobegla jer je naišla na mušku ruku.  :)
A moguće je da ima tu nešto, kao što reče Fej u jednoj epizodi: "He is double-damaged."
Možda to nema veze.  :ne-zna

Offline alen2011

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #97 : 09.10.2011. 15:06:57 »
Odlicna epizoda.

Spoiler for Hiden:
Samo mi je cudno kako ce pobjedit onog demona, sad kad je usao u vjesticu. Ako su morali da "zakljucaju" onu, kako li ce sad bit ova vjestica+demon, bit ce zanimljivo gledat nastavak price.
Alen

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #98 : 15.10.2011. 18:57:20 »
Pratim seriju,mada nije nesto posebno ali gledljiva je  :)

p.s: hvala na prevodima  smileyNO1

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #99 : 15.10.2011. 23:43:33 »
Ova poslednja epizoda je fenomenalna. Dobar cliffhanger se dogodio.

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #100 : 16.10.2011. 02:00:00 »
Hvala na prevodu!  clapp  Smajlicvece

Spoiler for Hiden:
Epizoda je bila mnooogo dobra. Nije mi jasno što su morali da ubiju Nika.  ??? Po meni je to velika glupost. cry1

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #101 : 17.10.2011. 13:01:57 »
Spoiler for Hiden:
Ni meni nije jasno zasto su morali da ubiju Nika. Sta ce biti sa krugom? Ako se pojavi neki njegov brat ili sestra, prestajem da gledam seriju.
P.S. Zar baba od Kasi nije mogla da ga ozivi onim kristalom?

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #102 : 17.10.2011. 17:23:21 »
Ok epizoda, ali baš bzvz
Spoiler for Hiden:
što su ubili Nicka. Od Cassie baka je imala kristal i mogla ga je oživiti. Baš me zanima kako će sad serija ići, u kojem pravcu. I Dawn očito manipulira sa Charlesom

Offline caligula

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 254
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #103 : 17.10.2011. 18:09:16 »
Spoiler for Hiden:
Upravo sam to i ja pomislio za kristal. Ali mozda kristalom ne mogu da ozive vestice, ko zna. :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #104 : 17.10.2011. 18:28:14 »
Sledi "spoiler" (za one koji su gledali epizodu) zašto je bio Nik ubijen:

Spoiler for Hiden:
Producent je rekao za TVLine.com, da je im je bilo veoma teško da ubiju lik Nika, ali nisu mogli Kasi ili Adama, njihov odnos se tek trebao razvijati, a lik Nika je baš išao pravcem koji su oni hteli.

Prvo je kao bio misteriozan, pa potom malo kretenast ali kasnije je postao čak i romantičan. Lik Nika je bio savršen prelaz od sazrevanja do već strašnog i neizbežnog kraja.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #105 : 17.10.2011. 18:38:50 »
lol  :facepalm
Spoiler for Hiden:
ako je to SAVRŠENO sazrijevanje, onda sam ja Isus. Malo su si umislili ti producenti. Nisu ga se smjeli tako brzo riješiti, ali što je tu je, pratiti će se i dalje  :)

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #106 : 17.10.2011. 18:43:07 »
lol  :facepalm
Spoiler for Hiden:
ako je to SAVRŠENO sazrijevanje, onda sam ja Isus. Malo su si umislili ti producenti. Nisu ga se smjeli tako brzo riješiti, ali što je tu je, pratiti će se i dalje  :)

Spoiler for Hiden:
Verovatno je mislio da je sazreo u smislu, na početku je bio oduran, a ka svom kraju je poboljšao svoj odnos prema svima ali posebno prema Melisi...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #107 : 17.10.2011. 18:48:13 »
Spoiler for Hiden:
ali opet, to nije savršeno kako su oni spomenuli. To je prebrzo, ako žele naučiti kako se sazrijeva u psihološkom i karakternom smislu, neka pogledaju par filmova ili pročitaju par knjiga te će onda vidjet koliki je taj postupak jako spor. Jedino ako je Nick bio neuračunljiv, depresivan pa je često mijenjao raspoloženja što je lako moguće. No, nije sad to ne znam kakav propust, takva je serija, zabavna, zanimljiva i čeka se idući nastavak  :)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #108 : 18.10.2011. 00:06:29 »
Spoiler for Hiden:
Serije je o vešticama i veštcima, tako da je moguće i da povrate Nika. (moje mišljenje)
Po meni je bolje da su ubili Melisu nego Nika, zanimljiviji je Nik.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #109 : 18.10.2011. 00:09:41 »
Spoiler for Hiden:
Aha, Nick mi je dosad bio najbolji lik, nije se nešto izdvajao, možda zbog toga. I nema baš iritantnih likova osim Adama. Ostali su ok  :)

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #110 : 18.10.2011. 00:41:07 »
Spoiler for Hiden:
Adam i Dajana su malo pain-in-the-ass, ali je zato Fej ekstra.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle (2011)
« Odgovor #111 : 18.10.2011. 09:46:53 »
Rano su upali sami sebi u usta.
Spoiler for Hiden:
u prethodnoj (ako se ne varam) epizodi (ili je to bilo pre dve), onaj "prijatelj" je izjavio da treba da ubije samo jedno i krug će biti razbijen...
Jedino ako su hteli da baš to urade, da sad svako od njih, kad su okusili moć (čak i ova "nova"), ne žele ofrmiti novi krug... Možda sada, kad nema više članova, su i ovi dovoljni za novi krug (ima logike, jer niko ne garantuje da se neke porodice neće stapati u jednu, te da se broj članova neće smanjivati... niko ne zna koliki je originalni krug bio), možda se svede priča na onu staru "there can be only one" :)
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #112 : 19.10.2011. 12:32:05 »
Spoiler for Hiden:
btw. Da li mislite da će Baba sada biti njihov Joda. Njihov Jedi učitelj koji će ih naučiti svemu što treba da znaju ili da će probati da im uzme moći??

PS: Molim Administraciju da ne zameri što ne dopunjavam prethodni post, jer bez novog, ne bi niko bio obavešten o mom pitanju, a mnogo sam radoznao i jedva čekam mišljenja.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #113 : 19.10.2011. 14:41:02 »
Spoiler for Hiden:
Lako moguće, mudra je, mirna tako da ne vjerujem kako će pokušat im uzeti moći. Pomagat i savjetovat će ih. Ali od Fey stara i od Diane stari mute nešto. Oni su opasni i njih bi se trebali klinci bojati.

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #114 : 19.10.2011. 20:38:47 »
Sad ću bezobrazno pretpostaviti da su do sada svi odgledali pa ću odgovoriti bez Spoilera. Ipak, potrudiću se da ne upropastim doživljaj onima koji (možda) ipak nisu gledali. Direktorica i njen "švaler" nisu u stvari toliko opasni po njih. Oni ne žele decu povrediti, videli ste i po onoj sceni u vodi (koja se po meni mogla i trebala izbeći). Oni u stvari samo žele da povrate svoje moći (realno, i ja da sam bio X-men, pa me pogodila strelica koja mi oduzima moći, i ja bih patio kao Magneto). Do sada je jasno da oni žele decu da iskoriste ali im nije cilj da ih povrede pa čak ni da im oduzmu moći (mada, ako je to krajnje rešenje... ko zna). Ovo je jedna od onih serija u kojima nam je (ne)maštovito određenim imenima epizoda, nagovešteno o čemu će biti sledeća. Daklem, sledeća epizoda je posvećena Bdenju, a možda će čak meni sve draži pokojnik i da se probudi (Wake).
Daklem, Baba će da bidne ili Joda ili Obi Wan. to je moja pretpostavka. Ako bude Obi Wan, onda neće dugo poživeti, ali će ih na smrti uputiti na novog, boljeg i moćnijeg učitelja.
Eto, toliko od mene. Nabacujte još da prekratimo vreme do sledeće

PS: Ko nije gledao sve X-Men i Star Wars filmove, nek ih odgleda radi potpunog razumevanja prethodnih navoda
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #115 : 19.10.2011. 20:48:33 »
Samo ću reći da od Diane stari je
Spoiler for Hiden:
def. loš, zao zato što je ubio njihove roditelje. Cassienu staru je ubio, to smo vidjeli. Ne znam, meni su oni od početka baš negativci, naravno, pomoći će oni njima, ali to je više iz nekakvih njihovih tajnih planova

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #116 : 19.10.2011. 20:55:02 »
ne rekoh ja da nije loš (valjda, mrzi me da čitam, kad puno pišem) već samo da nije opasan po decu.
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #117 : 20.10.2011. 11:04:51 »
Pogledao sinoc 5tu do sad najbolja ep u sezoni.

Spoiler for Hiden:
Btw, sorry za imena ne mogu svih da se sjetim posto previse serija pratim. Prvo ona "nastavnica" mislim da je bila sklopila ugovor sa demonima da ubije ostale kako bi ona dobila puno vecu moc, tj onda kad su ostali poginuli na brodu, pa su je demoni zaje*ali i na kraju nije nista dobila od te moci, nego su im elderi uzeli moc i one kristale i zakljucali ostale u onaj kofer. Bilo mi je cudno da previse dobro zna Abadona onog demona sto je bio u Niku.

Ah da, baka mi je ok sumnjam da ce ih ucit novim "magijama" i slicno. Malo mi je bila cudna ona scena na kaucu kad malo oklijeva da je zagrli pa se opet predomisli i zagrli je.

Ako su sad izgubili Nika i krug je "pukao", mozda oni opet dobiju sve pojedinacne moci, nema mi logike da ga opet nekako ponovo ujedine ili vec sta da se pojavi zli blizanac od Nika.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #118 : 24.10.2011. 05:06:14 »
Hvala na prijevodu  smileyNO1

Ovo je bila najbolja epizoda dosad. Mislio sam da će poslije
Spoiler for Hiden:
Nickove smrti biti predvidljivo i bilo je, došao je njegov brat. To se moglo očekivati, ali njegov lik mi se jako sviđa. Nekakav badass koji ne trpi ničija sranja, svi ga izbjegavaju. Čak i od Diane stari za kojeg sam mislio da je pravi istinski villain bez morala, čak i on ga respektira. Vidjelo se na njemu da mu je žao zbog Nicka, u sebi ima još osjećaja za razliku od Feyine stare koja ustvari sve njih manipulira. Sviđa mi se i ideja o lovcima na vještice. Ma biti će tu još svega  :)

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: The Secret Circle
« Odgovor #119 : 24.10.2011. 08:17:57 »
Odlična epizoda! Hvala na prevodu!  Smajlicvece

Spoiler for Hiden:
Nije mi jasno što je Dianin ćale toliko pao u depresiju zbog Nickove smrti, a da ubije Ameliu, Cassinu mamu, to mu uopšte nije bio problem. :\)
Jake nije toliko loš, malo mi je "šuntav", ali navići ću se vremenom.  :)

Tags: