Novi postovi

Str: 1 ... 8 9 [10]
91
O serijama / Odg: Death in Paradise
« zadnji post Commandoguru 08.01.2022. 14:41:28 »
Počela 11 sezona...
92
Serija je otkazana
93
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Odg: Kung Fu (2021)
« zadnji post slaks 08.01.2022. 10:07:10 »
Serija je obnovljena za drugu sezonu.
94
O serijama / Odg: The Expanse
« zadnji post sabko 08.01.2022. 01:17:03 »
Eto ga i One Ship 5 preveden...
Tu se može spakirati sezona 98, jer je ovo zadnji.

Nadam se da sam sve dobro čuo, pošto je bilo teško pohvatati neke riječi (iako nema puno teksta). One Ship 4 i 5 sam radio bez stranog transkripta (ali Nadine je prilično jasna u 4. epizodi).

Kako god, zanimljiva epizoda. Prethodne "One Ship" su mi malo bolje, ali je ovo lijep flashback.
Šteta što nisu napravili i jednu epizodu na Pelli, jer su ostale setove skoro sve iskoristili za ovo.
95
O serijama / Odg: How I Met Your Mother
« zadnji post NikolaJe 07.01.2022. 22:42:20 »
Počeo i ovu seriju posle dugogodišnjeg planiranja. Na kraju druge sezone mi je postalo previše dosadno, pa sam odustao i hteo da pogledam ostale sezone ukratko, "recap" snimci na Jutjubu, i naišao sam na greške, "bloopers". Ono je presmešno, pokidao sam se, i rešio da nastavim s gledanjem serije. Tek poneka scena mi je smešna, ali vezao sam se za likove, pogotovo za Maršala i Lili. Vidim često scene koje izgleda namerno nisu izbacili, iako su "bloopers", one su mi omiljene pošto se glumci iskreno smeju i ponašaju prirodno.  ;D

Ovo mi izgleda kao takva scena, legendarna iz treće sezone.  ;D

Šteta što u serijama na kraju svake epizode ne budu greške, bar u komedijama, i te kako bi vredelo.
96
Preporuka za gledanje. Imate na tržištu snimak sa HRT. Meni jako dobar film.
97
O serijama / Odg: The Expanse
« zadnji post sabko 07.01.2022. 21:01:36 »
Postavljena i 5. epizoda...

Btw, pročitah dosta neutemeljenih teza, ali nemam volje za raspravu, fakat.
Sezona je odlična. Malo ubrzana, ali odlična.
98
Pre neki dan sam ga gledao na TV, HRT ga emitovao. Žena mi je rekla, "Kakav to praistorijski film gledam?". Ima na tržištu snimak sa HRT, za one koji su propustili..
99
Pre par noći je emitovan na HRT i snimljen je i podeljen je na tržište. Preporuka za film i za ljude koje vole azijate i akciju.
100
Općenito o filmovima / Odg: Poslednji film koji ste gledali.....?
« zadnji post nenad.d 07.01.2022. 20:30:10 »
Asphaltgorillas (2018)

Neka vrsta nemačke verzije Gay Ričija filma. Može se pogledati ali nije nešto što će ostaviti neki utisak.

Die Goldfische (2019)

Film sa jako lepim porukama. Na momente vas tera na suze i onda na momente na smeh, zatim, vas tera na razmišljanje, o životu i našim stvarnim potrebama u žvotu.
 Str: 1 ... 8 9 [10]