Autor Tema: Arrow  (Posjeta: 334939 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #900 : 04.12.2014. 18:29:05 »
Mislim da je ponavljanje crossovera neizbježno

http://comicbook.com/2014/12/04/arrow-hits-highest-rating-ever/

možda i još koja DC serija na CW, Atome gledamo prema tebi...

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #901 : 04.12.2014. 18:32:07 »
Arrow mi je jako loše započeo, prvu sezonu sam se morao natjerati da pogledam do kraja ali druga i pogotovo treća su me oduševili...

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #902 : 04.12.2014. 20:53:03 »
Drugi deo crossovera mi je mozda za nijansu bolji, najvise jer je villain bio malko bolji od onog u prvom delu. Sve u svemu, ok event, ali moglo je to i puno bolje.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #903 : 04.12.2014. 21:29:45 »
iskreno ja mislim da su ovo iskoristili da privuku pažnju pa najave finale polusezone, ipak se tamo pojavljuju veliki negativci

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #904 : 04.12.2014. 23:15:42 »
Ja sam sad odgledao crossover epizodu, s tim što nisam hteo da gledam "The Flash" deo. Nažalost, nisam stigao da gledam "The Flash" premijerno, ali ću odgledati sve emitovane epizode za vreme raspusta jer me zanima otkako je počeo, ali jednostavno nisam imao vremena.

Meni se svideo ovaj crossover, bilo je dosta humora i smešnih scena. rofl Jedva čekam da gledam sad "The Flash" da vidim kako tamo sve to izgleda.

Prevod očekujte sutra oko 18-19h.

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #905 : 05.12.2014. 12:18:54 »
Da li je realno da je epizoda bila ovoliko dobra? Stvarno, svaka im cast. Bas je bio dobar ovaj crossover.  clapp

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #906 : 05.12.2014. 15:00:08 »
Da li neko zna kako su prevedeni The Flash, Deadshot i The Canary u srpskim/hrvatskim stripovima?
« Zadnja izmjena: 05.12.2014. 15:09:26 Stefy »

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #907 : 05.12.2014. 16:31:19 »
Za Flasha ne znam, ali mislim da je Silvio za Deadshota jednom koristio Ubojiti Hitac, a Canary je Kanarinac

Offline Spartacus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 210
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #908 : 05.12.2014. 23:09:49 »
The Flash je Munja  :)

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #909 : 06.12.2014. 16:26:39 »
Hvala. Postavljen je prevod za 03x08.

Offline vila007

  • Novi član
  • *
  • Postova: 22
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #910 : 06.12.2014. 18:28:21 »
Hvala!!!  fala-fala

Offline dundee

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 69
Odg: Arrow
« Odgovor #911 : 07.12.2014. 14:17:35 »
Hvala na prijevodu.

Meni je Flash-ova epizoda bolja bila... u par navrata mi je izgledalo kao da je Oliver zaboravio tekst, pa ima neku glupavu stanku  ;D ali osim toga sasvim pristojna epizoda, dobar negativac, efekti sasvim ok...

Offline VIZANTIJAC

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 103
Odg: Arrow
« Odgovor #912 : 11.12.2014. 10:26:54 »
Arrow WTF.
Zbog ovakvih epizoda je postala najbolja serija o strip junaku.

Posle nenormalne epizode The Flash-a i ^2 bolje epizode Arrowa mogu slobodno da kazem da ne znam kako ce nastaviti dalje, a da ispune ovaj nivo sto su postavili.
CW <3
« Zadnja izmjena: 11.12.2014. 11:24:46 VIZANTIJAC »

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #913 : 11.12.2014. 11:17:18 »
Spoiler for Hiden:
WHAT THE FUCK JUST HAPPENED?!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ovako nervozan u toku scene borbe sam bio jedino kada su se borili Oberin i Planina.


Spoiler for Hiden:
Razmisljao sam da li ce u seriju ubaciti Lazarus Pit. Sada sam siguran da hoce.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
« Zadnja izmjena: 11.12.2014. 11:48:34 SuperSerb »

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #915 : 11.12.2014. 13:52:34 »
Spoiler for ???:
Šerlok...
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #916 : 11.12.2014. 16:56:56 »
Znači finale u pravom smislu riječi, prvo kada su Nablea odabrali za Ra'as nisam ga mogao zamisliti u toj ulozi, ali evo razvalio čovjek

Prvo Sarin ubojica je otkriven
Spoiler for Hiden:
I to je Thea, očekivao sam nešto ovakvo, ali ne na način da ona to ne zna svejedno bi moglo biti zanimljivo da se nakon razgovora s Laurel krene prisjećati

Postojanje
Spoiler for Hiden:
Lazarus Pita potvrdio Ra'as osobno kada je rekao da ga nitko nije izazvao na duel 67 godina, osim ako vam Matt Nable izgleda starije

Ona zadnja scena je zakon, najbolja otkada je Arrowa, mislio sam da će Arrow nakon crossovera postati sličniji Flashu i preći na veseliji duh, više kao Marvelovi filmovi, a oni odu još dublje u damu inspiriranu The Dark Knight trilogijom, konkretno ona
Spoiler for Hiden:
borba mi je na Bane vs. Batman iz TDKR gdje se Bane poigrava Batmanom, isto što i Ra'as radi Oliveru, mislim lik se počeo boriti bez oružja, naravno evo je
https://www.youtube.com/watch?v=2WdS2I6TR0A  https://www.youtube.com/watch?v=rDuetklFtDQ
Ono što je različito je Nyssina zabrinutost, u TDKR Baneovi ljudi niti u jednom trenutku ne pokazuju zanrinutost

Što se dalje tiče, mislim da se
Spoiler for Hiden:
Oliver neće pojaviti barem jednu epizodu, da se posvete ostalim likovima, baš me zanima hoće li još neko osim Roys preuzeti čuvanje grada, tu je Atom, Laurel i Wildcat

za dalje vidim dvije mogućnosti:
Spoiler for Hiden:
Olivera nekako oživi Lazarus Pit ili je preživio ono, jer nije bilo nikakvog kritičnog proboda, ali je bačen s planine pa...

I promo za sljedeću

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #917 : 11.12.2014. 17:48:13 »
Auu, kakvo finale polusezone  :o Verovatno najbolja epizoda Arrowa  fala-fala

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #918 : 11.12.2014. 17:52:29 »
Znači finale u pravom smislu riječi, prvo kada su Nablea odabrali za Ra'as nisam ga mogao zamisliti u toj ulozi, ali evo razvalio čovjek

Prvo Sarin ubojica je otkriven
Spoiler for Hiden:
I to je Thea, očekivao sam nešto ovakvo, ali ne na način da ona to ne zna svejedno bi moglo biti zanimljivo da se nakon razgovora s Laurel krene prisjećati

Postojanje
Spoiler for Hiden:
Lazarus Pita potvrdio Ra'as osobno kada je rekao da ga nitko nije izazvao na duel 67 godina, osim ako vam Matt Nable izgleda starije

Ona zadnja scena je zakon, najbolja otkada je Arrowa, mislio sam da će Arrow nakon crossovera postati sličniji Flashu i preći na veseliji duh, više kao Marvelovi filmovi, a oni odu još dublje u damu inspiriranu The Dark Knight trilogijom, konkretno ona
Spoiler for Hiden:
borba mi je na Bane vs. Batman iz TDKR gdje se Bane poigrava Batmanom, isto što i Ra'as radi Oliveru, mislim lik se počeo boriti bez oružja, naravno evo je
https://www.youtube.com/watch?v=2WdS2I6TR0A  https://www.youtube.com/watch?v=rDuetklFtDQ
Ono što je različito je Nyssina zabrinutost, u TDKR Baneovi ljudi niti u jednom trenutku ne pokazuju zanrinutost

Što se dalje tiče, mislim da se
Spoiler for Hiden:
Oliver neće pojaviti barem jednu epizodu, da se posvete ostalim likovima, baš me zanima hoće li još neko osim Roys preuzeti čuvanje grada, tu je Atom, Laurel i Wildcat

za dalje vidim dvije mogućnosti:
Spoiler for Hiden:
Olivera nekako oživi Lazarus Pit ili je preživio ono, jer nije bilo nikakvog kritičnog proboda, ali je bačen s planine pa...

I promo za sljedeću
Sprdaš se ti to sa mnom?!
Spoiler for Hiden:
Nije bilo kritičnog proboda?! Ne vala, bez prošao mač kroz desno plućno krilo i izašao na leđa, da ne govorim o pokidanim arterijama, gdje će da iskrvari za par minuta, da ne govorim o padu s litice. Pa da ga nabode neko ovako u sred bolnice, bilo bi pitanje hoće li preživjet. Anatomski i medicinski je nemoguće da preživi ( a svima je jasno da hoće) ipak je ovo serija o super junacima, koliko god oni se držali realnosti.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Arrow
« Odgovor #919 : 11.12.2014. 18:56:11 »
ja mislim na
Spoiler for Hiden:
kritičan ubod kao onaj koji ubija na mjestu, nije pitanje hoće li preživjeti, nego kako :D

Offline Chopke

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #920 : 11.12.2014. 19:14:02 »
Prvi put da sam ostao bez reči posle gledanja neke epizode ove serije, au..

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #921 : 11.12.2014. 19:33:41 »
ja mislim na
Spoiler for Hiden:
kritičan ubod kao onaj koji ubija na mjestu, nije pitanje hoće li preživjeti, nego kako :D
pa to i pokušavam da ti kažem
Spoiler for Hiden:
od onog uboda se odmah umire.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #922 : 11.12.2014. 19:59:07 »
Postavljen je prevod za 03x09.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Arrow
« Odgovor #923 : 11.12.2014. 21:43:48 »
Da prokomentarišem sad, nisam imao vremena ranije. Meni se svidelo finale, mada je bilo dosta nebitnih detalja (a i kako bi mogli bez njih).
Spoiler for Hiden:
Očekivao sam malo više scena sa Razom s obzirom da smo dosad imali samo jednu. Sva ona drama oko dolaska Loreline i Sarine majka i saznanja da je Sara mrtva me je smorila. :pevusi: Sviđa mi se mnogo Rej kao lik, nadam se da će poraditi na njemu jer ima potencijala. Felisiti i on su mi super i mogli bi da ih spoje s obzirom da Oliver neće sa njom. Samo se nadam da neće da naprave još jednu zasebnu seriju kada Rej postane Atom, bolje da ostane uz Strelu. :) Malkolm mi je bio odličan u ovoj epizodi. :naklon: Mislim da će uskoro izaći iz senke u kojoj je bio u toku druge sezone i dosad i da će biti zastupljeniji. Dvoboj na kraju je bio zanimljiv i onakvo finale je zaista wow, ali da li stvarno misle da ćemo sad da poverujemo da je Oliver kao mrtav? :vid-ga: Sigurno će da nađu način da ga nekako vrate, tako da je možda trebalo nekako drugačije nego potencijalnom smrću glavnog lika koja je praktično nemoguća.

I dalje čekam da Lorel postane superheroj, jedva čekam da je vidim u toj ulozi. clapp

Offline NemanjaGranger

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 182
Odg: Arrow
« Odgovor #924 : 11.12.2014. 22:10:09 »
I dalje čekam da Lorel postane superheroj, jedva čekam da je vidim u toj ulozi. clapp


Ja mislim da si ti jedini covek koji ovo jedva ceka.  ;D
Ja jedva cekam da Laurel nekako sklone iz serije. Odvratna je. U celoj novoj epizodi, jedino su mi scene sa njom smetale.  :ne-zna
Bolje da je ona ubijena nego
Spoiler for Hiden:
Sara.


Spoiler for Hiden:
Sto se tice uboda,  ja mislim da je ovo sigurna smrt. Nema sanse da se ono prezivi. Ako ima neki doktor ili student medicine neka da malo dublju analizu.  ;D
Plucno krilo, arterije, vec neko napisa... Mada, svasta se moze desiti. Moja mama radi u urgentnom centru i jednom su im doveli coveka sa srafcigerom u glavi. Preziveo je opusteno. Tako da, nista se ne zna...  :P
Ali mislim da je mrtav. I prilicno sam siguran da ce ga vratiti u zivot preko Lazarus Pit-a. Moraju, nema smisla bez njega ici dalje. Svaka cast i Roju, i Diglu, i Felisiti i Reju ali Oliver je ovde glavni.
Mada, jedan deo mene se plasi da ga mozda nece vracati vec da ce se samo pojavljivati u flesbekovima. Ali to bi ubilo gledanost serije 100%. Mi okoreli fanovi bi nastavili sa gledanjem ali dosta ljudi bi prestalo.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Arrow
« Odgovor #925 : 11.12.2014. 22:50:45 »
Opet, tu utiču drugi faktori.

Spoiler for Hiden:
Šrafciger u glavu, promašen vitalni dio mozga, lobanja ublažava proboj stranog predmeta. I najglavnije od svega, šrafciger ostaje u glavi. Ne vadi se. On je njemu, pri onolikoj rani, od onolikog mača, izvukao mač iz tijela, to je automatsko krvarenje, da ne govorimo kad mu je krenula krv na usta, još jedan pokazatelj da mu nema spasa, smrt slijedi u nekih 60-tak sekundi. S medicinske strane, naravno. :)
Ali, pošto je to Oliver, za par dana će da puca iz luka ko da ga je ujeo komarac  ;)
Mislim da sam promašio profesiju  ;D

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Arrow
« Odgovor #926 : 11.12.2014. 23:13:57 »
Spoiler for Hiden:
Mislim da će iskoristiti Lazarus Pit da vrate Olivera, jer je i sam Ras Al Gul rekao ''Niko me nije izazvao već 67 godina'', tako da je to pokazatelj da je i on sam koristio Lazarus Pit. Ne vidim kako bi ga na drugi način vratili. Da je preživeo, nije. Mislim, nemoguće je, a i vidi se na trejleru za novu epizodu da je mrtav.
Spoiler for Hiden:

@NemanjaGranger
Spoiler for Hiden:
Mislim da je to nemoguće, da skroz izbace Olivera, moguće da se neće pojaviti u 1 ili 2 epizode, ali sve ostalo je definitivno nemoguće. Jer još nismo ni na pola sezone, a i mislim da imaju u planu oni i 4 sezonu, tako da bez brige, vraća se Oli sigurno.
Spoiler for Hiden:

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Arrow
« Odgovor #927 : 12.12.2014. 02:19:57 »
Odlicno finale. clapp

Spoiler for Hiden:
Ovako me je ova serija iznenadila samo sa scenom u 2. sezoni kada je Slade ubio Oliverovu majku. Naravno da ce se Oliver vratiti. Ali svakako scena borbe za svaku pohvalu. Matt Nable je odlican kao Ra's. Kako se samo poigravao u borbi sa Oliverom. Pravi besmrtni vodja Lige. ;D

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Arrow
« Odgovor #928 : 12.12.2014. 02:24:42 »
Kako debili krajem unistise epizodu  :facepalm :facepalm
Spoiler for Hiden:
Prihvatio bih da je samo pao sa litice ali sad ce da ubacuju jos magicnih sposobnosti, ja bi vise volio da je mrtav nego da ozivi a posto je jasno da ce se vratiti nekako... Bas ce biti zaimljivo da vidim kako vracaju mrtvog coveka i kad vec mogu sto to onda ne bi i na ostalima primenili(Sarah,Oliverova majka...)... Tuzno,smesno,zalosno

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Arrow
« Odgovor #929 : 12.12.2014. 05:15:48 »
Spoiler for Hiden:
Nije pitanje da li ce da ostane ziv/ili da li ce da ozivi, vec kako.   Neka magicna travcica opet. I jos jedan  oziljak za secanje.