Autor Tema: Nashville  (Posjeta: 44722 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Nashville
« Odgovor #120 : 11.04.2013. 03:01:07 »
joj koja je ovo sapunica  :facepalm

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #121 : 11.04.2013. 03:03:05 »
Pridruži se da zajedno uživamo u ovoj limunadi. Hihihihi  angeldemon

Offline STAFFORDDOG

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 88
Odg: Nashville
« Odgovor #122 : 11.04.2013. 15:05:13 »
Nista ne ocekujem samo slusam muziku. Tako da sam cool  :mjuza

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #123 : 16.04.2013. 02:20:25 »
Pogledana 17.  :)

Haha, ma ovo je bilo previše. Najlošija dosad. Toliko loša da nije bila ni zabavna, a inače je uvijek zabavno.
Spoiler for Hiden:
Dante  u_jeeeeeeeeee kako loš lik i cijela ta radnja oko njega. Ponavljaju se već 50. put. Ona i njezina majka. I onaj novu kauboj. Bio mi je sumnjiv od samog početka, mislim da će pokušati oteti Scarlett.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #124 : 03.05.2013. 02:35:12 »
Pogledana 18.  :)

Spoiler for Hiden:
Ko tu koga  ;D Gunnar se ponaša jako nezrelo. Ova mu sve sredi i sad će to ostaviti radi onog novog tipa koji je gay  rofl rofl Avery doživljava iskupljenje i drago mi je zbog toga. Rayna i Deacon. Hm, zanimljivo. Napokon  ti_si_Bog Dante od početka sumnjiva i eto, sad se pokazalo da je sve to isplanirao.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #125 : 11.05.2013. 02:01:02 »
Serija je dobila drugu sezonu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #126 : 16.05.2013. 00:51:05 »
Pogledana 19.  :)

Spoiler for Hiden:
Auuu, otkrila se velika istina. Deacon će sigurno saznati za to. Meni je i dalje Avery najzanimljivi. Valjda zato što volim vidjeti kako se ljudima pruža druga šansa, a otkad je izdao svoje prijatelje, mijenja se.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #127 : 22.05.2013. 02:24:33 »
Pogledana 20.  :)

Ova mi je baš lijepo sjela. Al koliko preokreta. Valjda su nešto ostavili za finale.

Spoiler for Hiden:
Prvo od Juliete stara ubije onog ljigavca i ubije sebe. Pa onda problemi oko djece i još starija kćer saznaje da joj on nije pravi otac. Gunnar preserator  rofl rofl highlight epizode mi je bilo pjevanje od Scarlett.

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #128 : 22.05.2013. 02:53:41 »
Pogledana 20.  :)

Ova mi je baš lijepo sjela. Al koliko preokreta. Valjda su nešto ostavili za finale.

Spoiler for Hiden:
Prvo od Juliete stara ubije onog ljigavca i ubije sebe. Pa onda problemi oko djece i još starija kćer saznaje da joj on nije pravi otac. Gunnar preserator  rofl rofl highlight epizode mi je bilo pjevanje od Scarlett.
Ostavili su, od 17. epizode, serija krece uzlaznom putanjom, cini mi se. Ona sredina mi nikako nije legla  :-X

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #129 : 27.05.2013. 02:16:46 »
Solidno finale.

Malo su se pogubili tamo negde na sredini serije,
ali dosta su se popravili u poslednjih nekoliko epizoda.

Hvala svim ljudima koji su prevodili seriju  clapp  clapp  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #130 : 27.05.2013. 03:02:32 »
Ok finale.

Spoiler for Hiden:
Al kako predvidljivo na kraju. Mislim, ako sam nešto naučio gledajući sapunice svih ovih godina, a to je da uvijek će netko doživjeti automobilsku nesreću pri kraju sezone ;D tako da mi je ovo bilo preočito. Sad malo vagam Deacona. 13 godina čist i na kraju potonuo zbog vijesti koja je čisti šok za njega, ali možda je ipak mogao malo stati i razmisliti o kćerci i kako će to utjecati na nju. Onda ne bi počeo piti, ali to je radi cijele te drame i napetosti.

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Nashville
« Odgovor #131 : 27.05.2013. 13:16:25 »
Vi se to šalite? Što motivira ovaj lik, što onaj? Pa u 12. epizodi su napravili žestok rez. U toj epizodi ima više prevarenih muževa/žena nego u prvih 11, više golih muških torza nego u prvih 11 ... više svega. U drugoj polovici sezone su uglavnom zanemarili političku priču (dotada tak-tak, ali OK za neambicoznu seriju), a bavljenje problemom ovisnosti sveli na karikaturu (inače začuđujuće dobro obrađenu u prvoj polovici sezone). Samo stalno uvode nove likove sa svrhom da se spandžaju s nekim (pa se onda koprcaju kako da ih se riješe jer je ansambl ionako povelik) i sparuju/rasparuju likove iz stalnu postave. Likovi više nemaju motivaciju, oni su tu samo da stvaraju ljubavne trokute i "šokantne" preokrete. Ima ime za takvu vrstu seriju. A, da, sapunica. A ja baš i ne gledam sapunice, tako da ne znam gdje unutar te kategorije svrstati ovo po kvaliteti.

Kroz cijelu sezonu su pjesme većinom dobre. Kroz cijelu sezonu su i Connie i Hayden veličanstvene u svojim ulogama. I to je to.
I istina, zadnje 2-3 epizode su bile bolje od one "sredine sezone", bar mi se nisu oči izvrnule od kolutanja.
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #132 : 27.05.2013. 15:17:44 »
Pogledah finale.  :)

Skarlet me i dalje nervira, naravno, ali svi ostali su standardni. Najviše mi se dopala ona scena na CMA.  ;D

A ovo mi se posebno dopada  ;D ;D ;D

oni su tu samo da stvaraju ljubavne trokute i "šokantne" preokrete. Ima ime za takvu vrstu seriju. A, da, sapunica. A ja baš i ne gledam sapunice, tako da ne znam gdje unutar te kategorije svrstati ovo po kvaliteti.



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #133 : 27.05.2013. 15:41:01 »
Spoiler for Hiden:
Sad se malo vraćam na Deacona. Da, definitivno je mogao drugačije postpuiti. Jako nezrelo od njega. 13 godina čist, i korz tih 13 godina je imao dosta problema. Trebao je razmisliti o kčerci i kako se ona osjeća, barem na trenutak, ali nije.

Sezona je ispodprosječna, ali se može uživati u svim tim glupostima. Kao i u svakoj sapunici iako ovo ne spada u klasičnu sapunicu.

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #134 : 31.05.2013. 20:18:28 »
Da je sapunica jeste, ali pratiće se i druga sezona.  ;D
Meni je Hayden odlična, leži joj uloga kao salivena clapp, ostali: nit' smrdi, nit' miriše, mada Scarlet mi opasno ide na živce, mnogo se prenemaže.  :facepalm

Silvio i Gorane, hvala na prevodima.  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #135 : 21.09.2013. 22:26:49 »
Trailer za drugu sezonu.


Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Nashville
« Odgovor #136 : 21.09.2013. 22:31:34 »
Jedva čekam. Nadoknadio sam 1. sezonu preko leta i sad mi  je ova serija trenutno omiljena od svih sa nacionalnih mreža. ;D

Offline Silvio

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 545
  • Spol: Muški
  • Wubba lubba dub-dub!
Odg: Nashville
« Odgovor #137 : 28.09.2013. 18:37:56 »
Preveo sam prvu epizodu nove, druge sezone serije Nashville.

Nastavit ću prevoditi, ali nisam siguran da ću kao prošle godine izbacivati titlove odmah par dana nakon izlaska epizode.
Naime, po mom mišljenju poslije prvih 11 dobrih epizoda se kvaliteta u drugom dijelu prve sezone jako srozala. Zato ću radije prvo prevoditi serije koje su mi dobre, a Nashville tek kada stignem. Ali i dalje mi se sviđaju pjesme, te gluma Connie i Hayden (i ovdje i prije), pa ću nastaviti i gledati i prevoditi.
« Zadnja izmjena: 28.09.2013. 18:40:10 Silvio »
idx/sub format titla podržavaju gotovo svi noviji dvd i bluray playeri, kao i playeri na vašem PC-ju.

Offline goran83

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1517
Odg: Nashville
« Odgovor #138 : 28.09.2013. 21:41:54 »
Hvala za prevod, meni se serija uopšte nije srozala, drži mi kvalitet cele 1. sezone.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #139 : 30.09.2013. 13:11:28 »
Sapunica se nastavlja  navijacica

Spoiler for Hiden:
Najjače mi je bio prikaz njih u mlađim danima  ti_si_Bog vrištao sam od smijeha. Juliette prvo htjela sve za vlastite interese da bi se na kraju slomila. Awww. Za Scarlett i onog Guna me zaboli koliko su iritantni i dosadni. I dalje navijam za Averya. Jedini pravi lik koji je počeo kao ljubomorni izdajica da bi sad pronašao svoje iskupljenje. Jedini dobro napisani lik. Ovi ostalo za smijanje koje dobro dođe u ovako lošoj seriji.

Jedva čekam dalje  navijacica

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #140 : 01.10.2013. 22:43:16 »
I meni je bila super premijera, pravi guilty pleasure ;D
Spoiler for Hiden:
Sviđa mi se storyline s nesrećom; nije mi se nimalo sviđalo kao cliffhanger za kraj sezone, ali sviđa mi se kako se priča razvija.
Super su mi flashbackovi smileyNO1
Scarlett i Gunnar su imali dobru pjesmu na kraju, ali dobra mi je i ona Juliettina. Super mi je razvoj njenog lika, ali naravno mislim da nije iskrena u vezi s Raynom.
Što se tiče Averyja, ja bih da on bude s Juliette.

Promo za iduću
http://www.youtube.com/watch?v=ECCD3aSblUQ

Hvala na prijevodu!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #141 : 09.10.2013. 00:03:30 »
Pogledana druga  :)

Hm, čak mi se i svidjelo uvođenje novih likova.
Spoiler for Hiden:
Pogotovo one male koja će biti velika konkurencija Juliete, a Rayna i onaj novi menađer. Izgleda da je Rayna ipak prihvatila i svjesna je da se mora malo povući. Deacon je već pomalo naporan. Nadam se da će se barem malo trgnut i pokrenut neke stvari oko sebe.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #142 : 25.10.2013. 12:36:29 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Svi pjevaju
Spoiler for Hiden:
apsolutno svi. Čak i onaj zaručnik, ali ne bi on bio zaručnik da Juliette s njim spava  ti_si_Bog ne znam zašto uopće grade priču oko kćeri. Ah, da. Zato što se saznalo da je ustvari kćer od Deacona, ali tu uopće ne postoji nikakva priča. To je toliko slabo. Avery još uvijek najzanimljivi. Nadam se da će se vratiti Juliette dok Gunnar serucka po običaju. Trebao bi biti emo.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #143 : 04.11.2013. 10:43:34 »
Pogledana peta i šesta  :)

Pa ovo nema nigdje. Sad su napokon pokupili sve klišeje sapunice  ti_si_Bog

U svkaoj novoj epizodi neko drugi spava s nekim. Baš me zanima koji ćemo par vidjeti u sedmoj epizodi. Sad kad se malo stane na trenutak, nevjerojatno je kako to sve izgleda. Al najjače od svega je što svako pjeva i svira pa tako u šestoj dolaze do nekog random lika koji eto, zna pjevat, ali ne samo to. Uzima gitaru i počne svirati dok njegov random frend uzima usnu harmoniku i prati ga i kako onda ne uživati u svim tim čarima  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Još uvijek mi je Avery najbolji lik. Volio bih da bude sa Scarlet ponovo. Lik se promijenio, a i nadam se da će dobiti još jednu priliku što se tiče glazbe. Gunnar i dalje nezanimljiv. Rayna postaje sve lošija, a Juliete se jebe gdje stigne i to opet onaj bogataša koji ima psiho ženu.

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #144 : 04.11.2013. 13:07:28 »
Prva i druga su mi bile (vrlo) dobre, sad gledam samo reda radi, ionako će biti otkazana nakon druge sezone ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #145 : 18.11.2013. 12:37:35 »
Pogledana sedma  :)

Spoiler for Hiden:
Avery i Deacon nisu loši tim. Kraj je jednostavno debilan. Oni nas valjda žele šokirati što više. Mislim, nije to nikakav šok što je ženska žensku poljubila, ali je šok što se dogodilo jer nije trebalo. Onak, nepotrebno.

Sapunica se nastavlja...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #146 : 26.11.2013. 19:30:04 »
Pogledana osma  :)

 rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:
znači, nije sama već joj je i on pomogao. Samo su željeli u troje. A jadna Julliete, ali izgleda da će biti s njim po njezinoj reakciji na kraju. Rayna i onaj Luke su mi skroz odbojni. Sad se nadam da će se Deacon nekako vratiti i iskoristiti onaj svoj zaboravljeni talent, a tako je izgledalo kad je odlazio nakon što je vidio Raynu i Lukea kako pjevaju u duetu.

Sapunica se nastavlja...

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #147 : 15.12.2013. 02:55:40 »
Druga sezona mi je dosta bolja od
prve i likovi su mi mnogo više legli.

Hvala na prevodima.  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Nashville
« Odgovor #148 : 15.12.2013. 03:44:29 »
Pogledana deveta i deseta  :)

Kakvo finale polusezone  rofl rofl rofl rofl rofl ko može ovo platiti  ti_si_Bog

Mene veseli što iskorištavaju sve klišeje sapunica pa tako imamo toliko glupe cliffhangere koji izgledaju toliko umjetno
Spoiler for Hiden:
Teddy bear je upucan, hahahahaha. Pa jel može gore od ovoga  angeldemon čim se okrenuo prema Pegy i čim sam vidio onog frajera kako dolazi, znao sam da će mu nešto napraviti. I što, sad bi to trebao biti nekakav šok. Pa u ovoj seriji ništa više ne može šokirati. Rayna je totalno propala kao lik. Baš je iritantna, a Juliete i Avery su postali najbolji. S tim da naravno, svako sa svakim se jebe i pjeva. Lijepo su to oni napravili, hahahahaha. Kako uživam u ovome. A tek Will i njegovo kmečanje pa sad se kao otišao ubiti. Ajoj, kakva je ova uživancija. I nadam se da će Deacon uspjeti.

Offline Tweegy

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1540
  • Spol: Muški
Odg: Nashville
« Odgovor #149 : 11.02.2014. 00:03:23 »
"Nashville" mi je ove sezone među omiljenijim serijima. Muzika im je super u ovoj drugoj sezoni.