Autor Tema: Revolution  (Posjeta: 78023 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Odg: Revolution
« Odgovor #120 : 27.09.2012. 11:50:37 »
Tracy Spiridakos srcesmajli

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #121 : 27.09.2012. 11:54:42 »
Tracy Spiridakos srcesmajli
E tooo.!.  rofl

 
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Revolution
« Odgovor #122 : 27.09.2012. 12:40:08 »
odgledao pilot, vi pricate previse su cisti, bla bla, meni to ne smeta, voleo bi da uspe  ;D

Offline maroni

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 85
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #123 : 27.09.2012. 23:44:32 »
uhh, najbolje da sačekam da se nakupi par epizoda pa u komadu odgledam, možda otupim na prelošu glumu, jer priča nije loša.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #124 : 28.09.2012. 03:53:19 »
Hahahahah, kako loša druga epizoda  rofl rofl rofl rofl rofl

Toliko naivno, gluma je nevjerojatno loša. Scenarij smiješan.
Spoiler for Hiden:
Ono hrvanje pa ga uspije upucati.
pa puno patetike, pa scene pucnjave  rofl rofl

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.

Ima jedan dobar film sa sjajnom postapokaliptičkom atmosferom. Toliko depresivnom atmosferom da ti likovi u tom filmu puno znače. Osjećaj s njima. Osjetiš taj okoliš http://www.imdb.com/title/tt0898367/

Ova serija je sramota za ovaj podžanr i drago mi je da ovo gledam kako mogu pljuvati po ovakvom sranju. I gleda se dalje, ju-hu. Ako se poprave, prvi ću je pohvaliti, ali čisto sumnjam da bude.  kokicekola

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #125 : 29.09.2012. 01:59:18 »
Najuzbudljivije su scene sa onom zenom sto chatuje u potkrovlju vec dve epizode... :vid-ga:

Offline Miss Salt

  • Gđica Slana
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 480
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #126 : 29.09.2012. 10:14:58 »
Iako ima mnogo debilnost, bolje mi je od Terra Nove, tako da nastavljam ja da pratim!  ;D

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #127 : 02.10.2012. 16:53:00 »
Postavljen prijevod za treću epizodu.

Offline TalYS999

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #128 : 02.10.2012. 17:32:15 »
Hvala puno na expresnom prevodu  clapp clapp

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #129 : 02.10.2012. 17:59:11 »
Hvala puno na obavestenju da je vec izasla treca... xD
Pojma nisam imao, sve mi se cini ko da je druga bila sad pre par dana... :ceska:

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #130 : 02.10.2012. 22:16:58 »
Kao što sam i rekao, sada je i potvrđeno.

Serija je dobila punu sezonu. The Voice je i sledeće godine, znači dobar lead-in je zagarantovan.

Offline cpdjaN

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1210
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #131 : 02.10.2012. 22:22:55 »
Kakva je 3. epizoda? Nisam gledao ni drugu, samo prvu. Vredi li šta?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Revolution
« Odgovor #132 : 02.10.2012. 22:23:17 »
hvala za prevod.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #133 : 02.10.2012. 23:12:50 »
Kao što sam i rekao, sada je i potvrđeno.

Serija je dobila punu sezonu. The Voice je i sledeće godine, znači dobar lead-in je zagarantovan.
Ovo je očekivano. Takve serije dobivaju nove sezone.

@cpdjaN

Loše!!!  :)

Offline ivan204

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1224
  • Spol: Muški
  • Primadona
Odg: Revolution
« Odgovor #134 : 02.10.2012. 23:29:47 »
 :facepalm

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #135 : 02.10.2012. 23:54:51 »
Kao što sam i rekao, sada je i potvrđeno.

Serija je dobila punu sezonu. The Voice je i sledeće godine, znači dobar lead-in je zagarantovan.

Ovo je očekivano. Takve serije dobivaju nove sezone.


Nije dobila NOVU (drugu) sezonu, samo je dobila punu ovu prvu, postojeću...

Ako ovo smeće dobije drugu sezonu odo' na tavan da se od sramote obesim medj šunke... ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #136 : 03.10.2012. 00:06:42 »
Ma dobit će i drugu.

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Revolution
« Odgovor #137 : 03.10.2012. 00:32:17 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.


ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P

Offline cocrcici

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 153
  • Summer Is Coming...
Odg: Revolution
« Odgovor #138 : 03.10.2012. 00:37:23 »
Koliko je pljujete moraću da je pogledam :majstore
Summer Is Coming...

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #139 : 03.10.2012. 01:49:10 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.
ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P
Da, s deterdzentom iz fabrike koje ne rade, a nema ni prasici za sapun.  :ne-zna
 
Jednom sam rekao da mrzim digitalnu TV jer je od deponije napravila lepotu, kad je pogledas na TV da pozelis ljetovati na deponiju zbog lepo colorisanog pejzaza.  :facepalm
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #140 : 03.10.2012. 02:12:50 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.


ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P
Uuuuu, ima vode. Jeeee.

Ljudi jednostavno postanu imuni na ovakve serije i likove. Što više takvih serije, s vremenom će ljudi prihvatiti da je sve tako kako treba biti. Što dulje ponavljaš laž, s vremenom će postati istina. Ako netko misli da ovako treba izgledati jedna postapokaliptička serija. Tako soft, ko sam ja da im sudim. Tako jadno, tako perfektno lijepo. Ma da je i prošlo 100 godina, svijet se ne bi mogao tako brzo oporaviti. Za to treba duže vremensko razdoblje.

Danas jednostavno rade sve više takvih serija da budu što više gledane. Uh, jedva čekam novi nastavak  kokicekola

Offline thedman

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 282
  • Spol: Muški
  • Io Sono Interista!!!
Odg: Revolution
« Odgovor #141 : 03.10.2012. 02:33:22 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.
ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P
Da, s deterdzentom iz fabrike koje ne rade, a nema ni prasici za sapun.  :ne-zna
 
Jednom sam rekao da mrzim digitalnu TV jer je od deponije napravila lepotu, kad je pogledas na TV da pozelis ljetovati na deponiju zbog lepo colorisanog pejzaza.  :facepalm

znači vama dvojci je najgore u seriji što su svi koliko toliko "čisti" i "uredni" ;D

pa dobro znači kad nije uopće bilo struje svi su bili prljavi i zmazani??  ;D

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #142 : 03.10.2012. 03:09:27 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.
ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P
Da, s deterdzentom iz fabrike koje ne rade, a nema ni prasici za sapun.  :ne-zna
 
Jednom sam rekao da mrzim digitalnu TV jer je od deponije napravila lepotu, kad je pogledas na TV da pozelis ljetovati na deponiju zbog lepo colorisanog pejzaza.  :facepalm

znači vama dvojci je najgore u seriji što su svi koliko toliko "čisti" i "uredni" ;D

pa dobro znači kad nije uopće bilo struje svi su bili prljavi i zmazani??  ;D

Pravo zboris, ne vidim sta je tu toliko cudno, posle 15 godina bez struje bi svako navikao da pere ves u reci i da se umiva u lavoru,
sve je to stvar discipline, ali kad pored onako lose glume mozete da imate primedbu na scenografiju, svaka vam cast :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #143 : 03.10.2012. 03:35:43 »

I na kraju, koliko moraš biti glup da napraviš od postapokaliptične serije da sve bude čisto. Da ti glumci izgledaju kao da su izašli sa modne piste. Sve lijepo, krasno, nikakve prljavštine. Valjda žele biti prihvatljiviji svim gledateljima.
ako nisi primjetio vode ima, tako da se svi mogu i oprat :P
Da, s deterdzentom iz fabrike koje ne rade, a nema ni prasici za sapun.  :ne-zna
 
Jednom sam rekao da mrzim digitalnu TV jer je od deponije napravila lepotu, kad je pogledas na TV da pozelis ljetovati na deponiju zbog lepo colorisanog pejzaza.  :facepalm

znači vama dvojci je najgore u seriji što su svi koliko toliko "čisti" i "uredni" ;D

pa dobro znači kad nije uopće bilo struje svi su bili prljavi i zmazani??  ;D
Da, zato što je to jednostavno preglupo i nerealno za ovakav podžanr. Prošlo je 15 godina, ali vi očito ne shvaćate same posljedice koje bi bile u stvarnosti. Povijest nas uči o tome, svako današnje logično istraživanje. Tako sigurno ne bi izgledali. Vama se tih 15 godina čini puno i to je dugačko razdoblje, ali ne u ovakvim okvirima. To je ništa. To baš bode u oči. Ali i gluma je loša kao što kaže wenneno.

Naravno da je sad lako reći "ne vidim sta je tu toliko cudno, posle 15 godina bez struje bi svako navikao da pere ves u reci i da se umiva u lavoru, sve je to stvar discipline" ali dajte malo uključite logiku ili barem istražite nešto o tome. Jel uopće znate nešto o postapokaliptičkom svijetu i kakve bi posljedice imao na stari svijet. Knjige? Dokumentarci? Razna istraživanja? Povijest? Bilo što. Logika, ljudi, samo logika.  drinks

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #144 : 03.10.2012. 05:01:55 »
Brate Lisac sad ga i ti pretjera . To je sve fikcija , a kako bi izgledao postapokalipticni svijet , e to ne zna niko . To su samo pretpostavke , sto ti govoris za dokumentarce i ostalo . Mozda bi se ljudska rasa konacno ujedinila pa bi u stvarnosti izgledali jos usminkanije nego u seriji  ;D ( jbg. nepopravljivi optimista ) . Pardon , imamo iskustva kad je meteor zbrisao dinosauruse  rofl

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #145 : 03.10.2012. 11:15:00 »
Ove tri epizode bi dale jednu odlicnu. A sto se tice odece, uredu mi je da su cisti ovi sto sede po kucama, ali kad neko krene u visednevnu/nedelju/mesecnu "setnju" pri cemu se nesto i ne presvlaci a ujedno reci sto svoje sto tudje rane red je da se malo ubrljavi. A i da pocepa sto god. Jest da su markirani proizvodi obicno i malo kvalitetniji ali bas toliko nisu.

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Revolution
« Odgovor #146 : 03.10.2012. 11:52:13 »
znači vama dvojci je najgore u seriji što su svi koliko toliko "čisti" i "uredni" ;D
Ma jok, to je samo krem/slag preko totalno neseriozni/neozbiljni pristup koji imaju kreatori ove serije.
Sami scenario je tapa, a i sve ostalo nadalje do pranje u reci.
 
pa dobro znači kad nije uopće bilo struje svi su bili prljavi i zmazani??  ;D
Tako nekako, pitaj baku da ti kaze kako ti je djeda izgledao pre WWII pa na osnovu toga zamisli kako je izgledao pra-pra-djeda pre vise od 100 godina.
Buntovnici se ne krije u sumi da tamo osnivaju novo naselje gde mogu ziveti svakodnevicu, pitaj partizane ima ih jos zivih, kako su im se noge urastale za cizme "zato sto su svaki dan u reci prali noge".
 
Spoiler for Hiden:
Pocevsi od to da osnova ove price je da je elektrika blokirana zbog nepoznatog razloga a ima uredjaje koje mogu resiti problem sta dobijamo?
Grupa ratoborne cure (jaooo koliko se ovaj virus rasirio ovih godina) koje hodaju i biju se sa nekim homo-grupama (ne vidim ja cure u miliciji) i tako i tako do trenutka kad pronadju neku drugu crnu curu i ona im pokaze da ima struju i kompjutere i da ce spasiti svjet. Sledi JUPIiiiiiiii skok i zavrsila sezona.
Da ne zaboravimo da sve pocinje od muskarca koji je stvorijo zlo a nakon toga je postao sentimentalan, to ne moze cura.
Prosto pomislim da kad ovakve price zavrse na TV i mlate pare ehh da sam se samo rodio na pravo mjesto kakve bi samo sve gluposti vi gledali!  rofl
 
Ipak, meni licno se svidjaju/dopadaju one scene kad se macuju (borbe s macevima) jer me podsecaju na kvalitet filma 'Zoro' sa Banderas mislim bio a i na djetstvo kad je bilo hiljade japanskih nindza filmova u ovakvim stilom.
Odlucio sam pogledati (dati sansu) ove serije zbog Dz. Espozito (Gus iz BrBa) koji je uticao na meni kao marketing, a i da jos jednom potrvdim da JJ Abrams je samo marketing figura za bjedne serije i prakticno se pitam od koga li je pokrao ideju za Lost koja je slicna glupost ovome ali pristup ekipe za nju je bio na vrhunskom nivou, no verovatno kad jednom stvoris 'brend/ime/marka' onda to upotrebis da prodajes smece za vecu cjenu kao sto je u cjelom komercijalnom svjetu.
 
znači vama dvojci je najgore u seriji što su svi koliko toliko "čisti" i "uredni" ;D
Meni smeta/preci i to sto puske i pistolje funcioniraju (to nema elektriku i elektroniku u sebi pa kao mehanicki stroj radi) a traktor ne radi jer on pa ima elektronike i pumpe za nafte rade na struju (pa moraju vuci helikoptere na robovski nacin)!?  rofl
 

Pa, pretpostavljajte i nadalje da se mogu oprati u reku.
 
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Offline Debeloguzi Diktator

  • U mirovini...
  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 575
  • mag.ing.silv
Odg: Revolution
« Odgovor #147 : 03.10.2012. 12:45:29 »
To je sve fikcija , a kako bi izgledao postapokalipticni svijet , e to ne zna niko .

Hirošima i Nagasaki su ti primjeri postapokaliptičnog svijeta. Tako bi to izgledalo. (rat)
Opet primjer Japana, potres, tsunami, Fukushima. (priroda + tehnologija)
New Orleans - uragan Katrina (priroda)
samo neki tipovi kako bi izgledao postapokaliptični svijet.  pionir

Pravilo:"Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje prijevoda sa sa stranice prijevodi-online. Ukoliko želite neki prijevod sa PO-a prenijeti na vašu stranicu, prvo se obratite autoru prijevoda i tražite dopuštenje. U slučaju obrade na neki drugi jezik ne smijete brisati ime originalnog prevoditelja. Vaš potpis smijete dodati iza linije imena prevoditelja s napomenom da je prijevod uređen.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Revolution
« Odgovor #148 : 03.10.2012. 12:48:28 »
Brate Lisac sad ga i ti pretjera . To je sve fikcija , a kako bi izgledao postapokalipticni svijet , e to ne zna niko . To su samo pretpostavke , sto ti govoris za dokumentarce i ostalo . Mozda bi se ljudska rasa konacno ujedinila pa bi u stvarnosti izgledali jos usminkanije nego u seriji  ;D ( jbg. nepopravljivi optimista ) . Pardon , imamo iskustva kad je meteor zbrisao dinosauruse  rofl
To nije pretjeranost. Fikcija, znanstvena fikcija. I nemoj se ljutiti, ali daj zbilja nego što nešto napišeš, istraži detaljno o svemu tome. Ne da se ne zna već se zna kako bi izgledao. To je jedna od onih stvari za koju znanstvenici ne kažu da MISLE kako bi bilo već ZNAJU kako bi bilo. Već desetljećima se rade razne analize uzimajući sve aspekte iz povijesti pa sve do danas. Uz današnju tehnologiju pa naše znanje, znamo kako bi izgledao. To nije ništa nerealno. Ali valjda kad ljudi čuju fikcija, misle da svaki takav film nerealan, ali naravno da nije. Tu je toliko faktora oko toga.

Već sam rekao za film The Road. Knjiga koja je pisana pomoću povjesničara i znanstvenika. Napisao ju je Cormac McCarthy pa je ubrzo nakon knjige nastao i film.

Ne kužim zašto ljudi pišu o nečemu, a da nisu ništa istražili. Toliko ima znanstvenih radova o tome, toliko je toga rečeno. Toliko primjera iz povijesti. Sad ja ispadam babaroga a samo pokušavam objasniti da pokušate razmišljati kritički i da malo, ma ne malo, sve detaljno istražite o tome. Ništa uvredljivo, samo dobronamjerni savjeti  smileyNO1

@ prijatel-MKD

 smileyNO1

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Odg: Revolution
« Odgovor #149 : 03.10.2012. 13:55:30 »
Ne da se ne zna već se zna kako bi izgledao.

 rofl rofl

E ovo je najjaci argument koji sam procitao! xD