Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159063 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #390 : 14.05.2015. 21:51:43 »
Sad ne znam jel misliš ser/cro da preko neta pročitaš ili da naručiš iz stripovnica? Ako je ovo prvo morat ću te razočarat jer nažalost nema. Možeš samo na engleskom ako ti nije problem. A gle, nema ti slenga, nije knjiga da konstantno čitaš i ne trebaš sam vizualizirati scene i cijelu priču već ti sve lijepo polagano ide. A ako želiš naručiti iz stripovnica, dat ću ti linkove gdje znam da ima za neke priče.

I možemo slobodno ovdje o tome, ova je tema nekako postala tema za MCU i pričali smo o filmu Avengersi. I kod mene nemaš veliku Marvel ponudu. Spidey je najpopularniji pa je on uglavnom preveden. Onaj Ultimate Spidey. Kod nas talijani i ostali europljani dominiraju. Za njih sve nađeš. Pokušaj ovdje pitati. Stripovi com su odlična stranica i forum. http://forum.stripovi.com/default.asp?CAT_ID=5

Planet Hulk
Spoiler for Hiden:

To sam našao. I to od Darkwooda http://www.darkwood.co.rs/ imaš i fibru http://www.fibra.hr/index.asp?cat=8 tamo imaš jako zanimljivh stripova s odličnim crtežom. Za sve ostalo ćeš morati na engleskom. Od fibre imaš Daredevil koji preporučam. Samo javi ako ti trebaju linkovi.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #391 : 14.05.2015. 23:32:46 »
Znači Kolson
Spoiler for Hiden:
Potvrdio Defenderse!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #392 : 15.05.2015. 00:20:36 »
posto sam planirao da trgujem par stripova, pogotovo ovaj:
http://stripklubmrno.wix.com/stripklubmrno#!product/prd1/3971867581/osvetnici-br.1--darkwood
potreban mi je info. konkretno: sta da uzmem od stripova a da se tice cinematic universa, filmovi koji su vec izasli i koji ce izac, a vidim bit ce ih podosta, sta bi preporucili, da li je neko procitao (znam da je mulder sigurno :) ) ovaj u linku, i tako to... ako mi jos sta bude trebalo pitat cu. da ne bi spamovali temu moze na pm, a ako ne smeta administraciji i forumasima, moze i odje. ko je raspolozen nek me informise, tnx unaprijed.

Mulder ti je svakako napisao najbitnije stvari. Kad krenes sa Marvelom, tesko stajes...

Sto se tice naslova iz Marvela, na nasim jezicima, situacija je sledeca:


Osvetnici 1 i 2, u izdanju Carobne Knjige
Spiderman 1,2,3
X-Men 1,2
Wolverine 1 i Wolverine u Japanu
Thor 1
Iron Man 1
Fantastic Four 1
Hulk 1

Ovo su ti prvi brojevi objavljeni u knjigama, dakle poceci svega. Prvi Osvetnici, kasnije i druga garnitura sa Scarlet  Witch i Quicksilverom itd... Ima interesantnih stripova, ali ih je dosta, po mom misljenju dosadnjikavo. Vecina ih je radjena krajem sedamdesetih. Sve to imas na sajtu Carobne knjige - http://www.carobnaknjiga.rs/strip

Sto se Darkwood-a tice, oni su ozbiljniji sa naslovima

Kod njih imas Silver Surfera 1 i 2 (nastanak, borbe sa Galacticusom)

Od Hulka imas Svetski rat Hulk, koji je po meni dobar, ali dosta osakacen u poredjenju sa eventom koji je na engleskom. Dalje, imas Planetu Hulk, koji je odlican.

Sto se Avengersa tice, imas Era Ultrona, koji samo po imenu lici na film. Dosta vise junaka, drugaciji koncept, ali dosta dobar event. Citao sam englesku verziju, ne znam kakva je nasa.

Dalje, imas Gradjanski rat, koji ti je jedan od bitnijih eventova po meni. Nasa verzija obuhvata samo sedam glavnih stripova, a ceo event ima 120, ako se ne varam. Kupio sam tu knjigu, da je imam u svojoj kolekciji, ali sam to kao i Eru Ultrona citao na engleskom.

I na kraju, imas Ultron napada, koji se odvija nakon Gradjanskog rata, a pre Secret Invasion (koji ce, prema nekim suskanjima, takodje Darkwood objaviti).

Fibra je objavila Daredevila, koga je Mulder pomenuo. Mislim da je to must have za sve ljubitelje stripa.  :neverovatno:

Imas takodje i Cable, Elektra na hrvatskom, nisam siguran za izdavaca, mada mislim da je i to Fibra.

Sto se tice Darkwood-a, imas velike popuste sad, koji traju do 30. juna.

Spoiler for Hiden:

A kao mala pomoc, imas i ovaj link

http://comicbookhelp.com/marvel-event-chronology-the-ultimate-guide-with-all-marvel-universe-events/#2000s

gde su ti eventovi boldovani, pa mozes da pratis.
« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 00:34:41 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #393 : 15.05.2015. 00:41:27 »
S tim da bi svakako bilo potrebno da Civil War pročita cijeli. Ogroman je i šteta pročitat samo skraćenu verziju.

Što se tiče ostaloga, samo polako jer se lako izgubit u svemu ovome. Ovo je još ništa što smo spomenuli. Ima na stotine likova, stotine različith radnji, a sve povezano. Za početnike je jako bitno da ne idu u širinu jer će se sigurno izgubiti. Jedino Civil War u širinu  ;D

Ja sam kao klinac krenuo sa Spideyom onim starim i on mi je prvi Marvel. Onda X-Meni i ostali. Prvo sam pročitao njihove zasebne priče i onda sve te evente koji spajaju te herojske grupe. Kapetan America je odličan u stripu. Posebno preporučujem njegove brojeve. Koliko je samo bolji nego u filmu.

I ovo što je Maddox stavio. To su samo eventi, a di su tek oni zasebni od svakog heroja  ;D tako da samo polako i ne trebaš pratiti sve već samo najbitnije ili ako se želiš upoznati sa nekim herojem, uzmeš njega i čitaš.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #394 : 15.05.2015. 09:50:45 »
Sad ne znam jel misliš ser/cro da preko neta pročitaš ili da naručiš iz stripovnica? Ako je ovo prvo morat ću te razočarat jer nažalost nema. Možeš samo na engleskom ako ti nije problem. A gle, nema ti slenga, nije knjiga da konstantno čitaš i ne trebaš sam vizualizirati scene i cijelu priču već ti sve lijepo polagano ide. A ako želiš naručiti iz stripovnica, dat ću ti linkove gdje znam da ima za neke priče.

I možemo slobodno ovdje o tome, ova je tema nekako postala tema za MCU i pričali smo o filmu Avengersi. I kod mene nemaš veliku Marvel ponudu. Spidey je najpopularniji pa je on uglavnom preveden. Onaj Ultimate Spidey. Kod nas talijani i ostali europljani dominiraju. Za njih sve nađeš. Pokušaj ovdje pitati. Stripovi com su odlična stranica i forum. http://forum.stripovi.com/default.asp?CAT_ID=5
To sam našao. I to od Darkwooda http://www.darkwood.co.rs/ imaš i fibru http://www.fibra.hr/index.asp?cat=8 tamo imaš jako zanimljivh stripova s odličnim crtežom. Za sve ostalo ćeš morati na engleskom. Od fibre imaš Daredevil koji preporučam. Samo javi ako ti trebaju linkovi.
mislio sam ako za download kakav cbr/pdf od ovoga sto si naveo u postu prije, prevedeno. nije mi problem procitat na engleskom jer i serije uglavnom pratim sa eng. titlovima, koliko me glava i oci zabole od citanja na racunaru, komplet the strain sam procitao i mogu ti rec da su mi slike bile pred oci po 2 dana poslije toga  rofl, a i inace mi je vid posao u k. odavno :) ... a online narudzba pada u vodu jer ne trgujem na taj nacin nista, jbg. uglavnom, to sto moze da se skine posalji mi, sto nadjem u strip klub kod mene cu uzet. jos jednom ti hvala za trud i pomoc, treba izdvojit vrijeme za iskucat ovako detaljno ovaj koristan info.  :naklon:
@Maddox, hvala veliko i tebi, kasnije cu iscitat pazljivo sto si napisao, guzva mi je na posao. izvinite za off kolege forumasi.
« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 09:52:39 coadj »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #395 : 15.05.2015. 13:32:52 »
Osvetnici 1 i 2, u izdanju Carobne Knjige
X-Men 1,2
Fantastic Four 1

Sto se Avengersa tice, imas Era Ultrona, koji samo po imenu lici na film. Dosta vise junaka, drugaciji koncept, ali dosta dobar event. Citao sam englesku verziju, ne znam kakva je nasa.
Dalje, imas Gradjanski rat, koji ti je jedan od bitnijih eventova po meni. Nasa verzija obuhvata samo sedam glavnih stripova, a ceo event ima 120, ako se ne varam. Kupio sam tu knjigu, da je imam u svojoj kolekciji, ali sam to kao i Eru Ultrona citao na engleskom.
I na kraju, imas Ultron napada, koji se odvija nakon Gradjanskog rata, a pre Secret Invasion (koji ce, prema nekim suskanjima, takodje Darkwood objaviti).

Sto se tice Darkwood-a, imas velike popuste sad, koji traju do 30. juna.

Spoiler for Hiden:

A kao mala pomoc, imas i ovaj link

http://comicbookhelp.com/marvel-event-chronology-the-ultimate-guide-with-all-marvel-universe-events/#2000s

gde su ti eventovi boldovani, pa mozes da pratis.
e super sto si mi izbacio ovaj link http://comicbookhelp.com/marvel-event-chronology taman da provrsljam malo i da se raspitam ovamo kod mene sta ima a sta nema. sad sam bio do strip kluba ali zakasnih, ne vidjo kroz prozor na najblizu policu da li ima sta od marvela, znam da ima civil war. ovaj popust mi je interesantan, samo ne znam da li ima toga odje ili se moraju pojedinacno uzimat, onda bi mora jednu mjesecno  ;) cim pogledam javljam sta sam nasao, i naravno utiske. ljudi, mnogo vam hvala sto ste ovako uputili, kad se podje na odmor taman redom da krenem, sto na komp sto u ruke :):naklon:
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #396 : 15.05.2015. 22:00:39 »
Uzivaj, pa da uskoro podelis utiske sa nama...  drinks Inace, imas jedan odlican torrent link sa 30gb+ 130gb Marvela, sto eventova, sto klasicnih stripova, pa mogu da ti posaljem ako ti treba.. Slao sam vec nekim kolegama ovde...
« Zadnja izmjena: 15.05.2015. 22:26:19 Maddox »

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #397 : 16.05.2015. 10:33:54 »
posalji naravno, hvala!
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #398 : 16.05.2015. 22:09:03 »
Pogledano finale. Sasvim solidno i napravljen dobar uvod za sledecu sezonu :)

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #399 : 16.05.2015. 23:41:00 »
odgledah avengerse 2 u (3d iako nijesam htio) i mogu vam rec da sam odusevljen. meni je ono odmor za mozak. jes sve to uvod u nesto vece, ali bas sam zadovoljan. zajebancije nije falilo
Spoiler for Hiden:
(kad je tor zgazio onu igracku u safe house dobro me nijesu izbacili iz sale kolko sam se smijao),
nabijen akcijom, sjajni efekti,
Spoiler for Hiden:
epska borba hulka i upgrade iron mana,
ultron koji je nosio film. bolji mi je od prvog dijela i jedva cekam blu rej da izadje. film koji se mora gledat u bioskop.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #400 : 17.05.2015. 13:11:47 »
pogledao prvih 11 epizoda. ovo je kvantni skok naspram prve sezone, koja je bila ispodprosječna do prosječna u najboljim epizodama.

skoro pa nemogu vjerovat koliko se sve poboljšalo, od radnje do likova  :majstore
ovaj što glumi Coulsona mi je osvježenje. nemogu to opisati, kao da na zna glumiti, a opet mi se čini jako prirodnim.

nadam se da će i druga polovica biti isto odlična.

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #401 : 19.05.2015. 14:23:50 »
Nisam bas pratio, jel Age of Ultron treba da se odgleda izmedju 19 i 20 epizode?

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #402 : 19.05.2015. 18:00:41 »
Iskreno, mozes gledati seriju, a film kasnije, svejedno je. Ima par scena donekle vezanih za film, ali slobodno gledaj kojim god redom zelis.
Ovaj spoj filma i serije je slican kao sa Thorom 2. Tamo su oni dosli nakon zavrsetka filma pomesti nered, ali tadasnji spoj je bio nebitan. A i ovaj sada, vise-manje je nebitan, po mom misljenju.
Nije to ni blizu onim dogadjanjima sa Winter soldierom, i totalnim preokretom u seriji.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #403 : 19.05.2015. 21:44:50 »
Pošto se Mek nije pretvorio u kamen, pretpostavljam da ima na neki način
Spoiler for Hiden:
Gen Inhumansa?

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #404 : 21.05.2015. 00:03:49 »
AUUUUUUU, kakvo finale...  ti_si_Bog

Iako mi se nije nesto posebno dopala sezona generalno, finale je popravilo ocenu za dva koplja...

Spoiler for Hiden:
Okupljanje ljudi sa mocima, koji ce biti u tajnosti... To moze da bude interesantno
Po svemu sudeci, treca sezona bez dosta likova. Cajing, Rejna, Kal, Gema, Bobi, Mej (mozda, mada je ponela pistolj, i mislim da ce se u nekom momentu vratiti)

Kristali rastopljeni u vodi, zavsili u ribljem ulju. Bice ili dosta mrtvih ili dosta novih Inhumansa.

Vord okuplja ekipu, i verovatno ide na Shield direktno.

Svakako dosta materijala za sledecu sezonu, da se uz nove likove odradi kvalitetna prica

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #405 : 21.05.2015. 02:05:09 »
AUUUUUUU, kakvo finale...  ti_si_Bog

Iako mi se nije nesto posebno dopala sezona generalno, finale je popravilo ocenu za dva koplja...

Spoiler for Hiden:
Okupljanje ljudi sa mocima, koji ce biti u tajnosti... To moze da bude interesantno
Po svemu sudeci, treca sezona bez dosta likova. Cajing, Rejna, Kal, Gema, Bobi, Mej (mozda, mada je ponela pistolj, i mislim da ce se u nekom momentu vratiti)

Kristali rastopljeni u vodi, zavsili u ribljem ulju. Bice ili dosta mrtvih ili dosta novih Inhumansa.

Vord okuplja ekipu, i verovatno ide na Shield direktno.

Svakako dosta materijala za sledecu sezonu, da se uz nove likove odradi kvalitetna prica

Pa, ne znam, mislim da griješiš u vezi par stvari!
Spoiler for Hiden:
Jemma se vraća odmah u prvih par minuta nove sezone 100% - sad dali kao pozitivac ili negativac, vidjet ćemo.
Bobi - mislim da su tu opciju ostavljali otvorenom dok su razmatrali spin-off sa njom u glavnoj ulozi, i ona će biti tu od početka...
May - uzela je "godišnji", prvi put u životu, vraća se odmah na početku sezone...
Naravno, ovo su samo moje prognoze, možda i ja griješim... Vidjet ćemo!

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #406 : 21.05.2015. 11:04:03 »
druga polovica mi je slabija od prve. bar šest epizoda su mi bile dosadnjikave u rangu prve sezone, uključujući i finale

nije mi se svidjelo
Spoiler for Hiden:
- priča oko drugog Shielda, to je bilo baš dosadno. teško mi je povjerovati da Coulsonov Shield nije znao za ove, a, kao, špijuni su.
- opet je Ward surađivao sa Shieldovcima, tj. oni su pristali surađivati s njjim. ta naivnost je stvarno prevršila svaku mjeru.
- mislio sam da će mi Inhumansi biti zanimljiviji
- finale: predvidljivo i ništa novo

svidjelo mi se
Spoiler for Hiden:
- što Ward okuplja ekipu koja će se boriti protiv Coulsonove momčadi
- ona neprekinuta akcijska scena iz 19. epizode kad Sky ubija agente/vojnike - fenomenalno, nekoliko puta sam to pogledao  ti_si_Bog
- općenito dobar razvoj likova u odnosu na prvu sezonu
- Kyle Macloghulahn - imao je širok raspon emocija koje je trebao odlumiti i dobro je to napravio

pitanje
Spoiler for Hiden:
nisam shvatio šta je ono što je progutalo Gemmu na kraju?

Ward
Spoiler for Hiden:
opet mi se čini, kao u nekim drugim serijama, da je on zapravo 'glavni lik', onaj koji je doživio najviše promjena i onaj čiji se put najviše promijenio. prvo je bio obični agent SHILEDA pa Hidraš pa privatnik, a sad opet okuplja ekipu i mogo bi imat veliku ulogu u narednoj sezoni

hvala na prijevodima, Soulwax clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #407 : 21.05.2015. 16:10:38 »
Evo ti za nju.


Što se tiče Simmons. Po meni ima dvije opcije. Oni koji čitaju stripove će znati da
Spoiler for Hiden:
postoji Kree kamen koji je jednu žensku pretvorio u nešto pa će tako ona vrlo vjerojatno postati Moonstone, a ona je i villain i heroj. Naravno, ne mora značiti, ali trenutno ide prema tome. Jer ona je i dobila moći od Kree kamena. I stvarno bi bilo dobro da to ona bude. Doći će prvo kao villain pa onda kao heroj. Kao Jean Grey i Dark Phoenix.

Ili druga opcija je da je transportirana negdje što bi isto bilo dobro.

Ili će Whedon nešto drugo smisliti i samo je vratiti bez ičega, ali bit će drugačija. Sve trenutno ide prema tome da je ona Moonstone. Nadam se da će biti.

Offline iTransformerZ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 202
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #408 : 22.05.2015. 08:01:43 »
Secret Wars za sada prilično nejasan. Teško je pratiti. NAdam se da će se kockice sklopiti u nastavku.

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #409 : 22.05.2015. 12:32:32 »
Ima i teorija po kojoj će Ward biti
Spoiler for Hiden:
Taskmaster!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #410 : 03.06.2015. 14:36:25 »
Spoiler for Hiden:

 rofl rofl

Offline Necke1988

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #411 : 03.06.2015. 14:53:59 »

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #412 : 22.06.2015. 02:32:32 »
Ko nije izgledao Marvelove filmove i serije, evo lep prikaz hronologije gledanja.


Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 22.06.2015. 10:10:36 maksi »

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #413 : 22.06.2015. 11:52:47 »
@mulder, maddox
znaci mjesec i nesto ode dok ja ugrabih vremena da trgujem civil war...  :o uzas. procitah prvo poglavlje. stvarno sam prezadovoljan i nadmasilo je moja ocekivanja. jako mracan strip, bar ovo sto sam procitao. crtez vrhunski, prica odlicna, keptn amerikanac neuporedivo bolji i sjebaniji od filmskog. nadam se da ce u poglavljima koja slijede razradit i druge likove, jer mi je to najbitnije. na pricu sam vec upecan, al ga moram razvuc, jer strasno brzo se cita.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline oswajac

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #414 : 22.06.2015. 12:22:40 »
@Coadj mzoa u pp izvor za stripove?

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #415 : 22.06.2015. 14:44:10 »
a to sam trgova u striparnicu, ne znam da li ima online.
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #416 : 22.06.2015. 21:36:26 »
@mulder, maddox
znaci mjesec i nesto ode dok ja ugrabih vremena da trgujem civil war...  :o uzas. procitah prvo poglavlje. stvarno sam prezadovoljan i nadmasilo je moja ocekivanja. jako mracan strip, bar ovo sto sam procitao. crtez vrhunski, prica odlicna, keptn amerikanac neuporedivo bolji i sjebaniji od filmskog. nadam se da ce u poglavljima koja slijede razradit i druge likove, jer mi je to najbitnije. na pricu sam vec upecan, al ga moram razvuc, jer strasno brzo se cita.
Odlično, a daj mi samo reci pošto kažeš da si uzeo u stripovnici, jel sve to spojeno kao jedan strip? Ako je, to je onda skraćena verzija. Puna verzija ti je preko 100 volumena i obuhvaća puno više superheroja + obuhvaća po meni jako važan dio, a to su one Frontline vijesti gdje Ben Urich obavještava o tom ratu.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #417 : 22.06.2015. 21:38:22 »
@Coadj

Drago mi je da ti se svidja, mada opet ponavljam, tu ti je samo glavna prica, a likovi se razradjuju tokom celog eventa. Inace, slazem se da se brzo procita tih 150-ak strana. Ceo event ima preko 2000 strana, pa i ne ide bas tako brzo  ;D Osim kod Saturnovaca (khm, khm Mulder  ;D), oni ga zavrse za dan ;D

Edit:

Mulder me preduhitrio za 5 sekundi  ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #418 : 22.06.2015. 21:43:07 »
Imali smo cijeli dan da mu odgovorimo i sad u isto vrijeme  rofl rofl


Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #419 : 22.06.2015. 21:52:58 »
i ja jos gledam nema tvog odgovora, pa rekoh da odgovorim coveku, kad ono medjutim  ;D