Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159053 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #240 : 30.10.2014. 17:50:26 »
A uh, kakav teaser trailer  :o

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #241 : 31.10.2014. 11:12:28 »
May 6, 2016: Captain America: Civil War

November 4, 2016: Doctor Strange

May 5, 2017: Guardians of the Galaxy 2

July 28, 2017: Thor: Ragnarok

November 3, 2017: Black Panther

May 4, 2018: Avengers: Infinity War, Part 1

July 6, 2018: Captain Marvel

November 2, 2018: The Inhumans

May 3, 2019: Avengers: Infinity War, Part 2


Auuuuuu, znaci nisu mogli vise da me obraduju  clapp clapp clapp

Civil War  :o

Samo sto se plasim da ne bude zbudzen, jer je ogranicen na jedan film, a opet u stripu jedan ogroman event. I plasim se da ne bude malo likova, (Avengersi, Ant Man, Black Panther i Defendersi(ako ih spoje)), ali opet za CW je to mozda tek trecina onih bitnijih likova. I sto ce znaciti  :zbogom
Spoiler for Hiden:
Stevi Rodzersu

Nadam se da ce biti i Phase 4, samo ne znam koji bi tamo veliki event mogao da bude. A Sten Li je rekao da ce i Black Widow dobiti svoj film, za Furija je odavno receno, a pominje se i neki ribut Blejda.

Uhhh ...  njam-njam

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #242 : 31.10.2014. 13:49:07 »
Neće biti kao stripovski Civil War. Bit će naravno u fokusu Iron Man i Cap, ali će jako slabo pratiti stripovski serijal. Da prate, to bi bilo najmanje tri filma  ;D

Na kraju još bolje da je tako. Civil War bi bio prevelik zalogaj, a ovako su uzeli samo naziv i Iron Mana/Capa te registration act.

I nažalost, neće biti Spideya. Da je Spidey pod MCU-om, siguran sam da bi ga ubacili, ovako neće. Black Panther će možda dobiti cameo u tom nastavku.

Za Phase 4 se još ništa ne zna.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #243 : 31.10.2014. 16:15:13 »
Da, u pravu si za CW. Suvise je to kompleksno da se stavi u jedan, pa i u tri filma. Mada bi od tog materijala mogao odlican crtani da se napravi. Doduse, za to je mozda i bilo neke sanse u TAEMH, ali sad u Avengers Assemble tesko.

Nazalost, velika je steta sto Spajdi nije pod MCU, jer bi mnogo doprineo filmovima, i u svim eventovima (koje sam citao i citao o njima) je uvek negde u fokusu radnje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #244 : 02.11.2014. 04:16:20 »
Pogledana šesta  :)

Još jedna dobra epizoda
Spoiler for Hiden:
kako mi je drago što je Coulson onako odgovorio Wardu da su ga iskoristili. Hahaha, on je zbilja mislio kako će biti opet dio tima. Pa hladnokrvno si ubio i izdao. Al to je u njegovom liku, samo psihopati mogu pomisliti kako će opet biti dio tima nakon toga što je učinio. Sad se na kraju oslobodio i stvarno se nadam kako neće pomoći Shieldu jer već vidim kako oni ne žele od njega pomoć, ali on će im kao nekako pomoć pa će mu oni oprostiti. Ne znam zašto tako stalno mislim da će mu oprostit, ali bojim se toga. Nema oprosta njemu. Nadam se da će tu scenaristi biti pametni i da neće napraviti takvu grešku.

Bobbi je pun pogodak za ovu sezonu, kao i ovaj njezin bivši.

Inače http://www.comicbookmovie.com/fansites/MarvelFreshman/news/?a=110398
Spoiler for Hiden:

Bila bi dobra, sviđa mi se u vikinzima jer tamo glumi karizmatičnu ratnicu i uspjela ju je predstaviti na svoj način tako da bi bila dobar izbor.

Uživajte  :majstore


Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #245 : 03.11.2014. 21:44:22 »
Dobra 6. epizoda.

Spoiler for Hiden:
Slazem se sa Mulderom, stvarno se nadam da nikada nece oprostiti Wardu, ali imam neki osecaj da ce do kraja sezone napraviti neku glupu pricu za njega i da ce ga vratiti u tim. To bi bilo jako lose. Sa druge strane Bobbi a.k.a. Mockingbird je odlican dodatak u timu i ima super hemiju sa Hunterom, svidja mi se.

Ovog utorka Agenti pauziraju a umesto njih ce se emitovati Marvelov specijal Marvel 75 Years: From Pulp to Pop. Bice zanimljjivo.

Promo: https://www.youtube.com/watch?v=CYXDBQ-OC8A

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #246 : 04.11.2014. 23:47:09 »
Ulogu Black Panther-a u istoimenom Marvelovom filmu tumačiće Chadwick Boseman (Get On Up). Film o T’Challa-i, bogatom industrijalcu iz izmišljene afričke države Wakande, koji je u slobodno vreme superheroj, stići će u bioskope 2017. godine, ali će se sam lik Black Panther-a pojaviti godinu dana ranije u filmu Captain America: Civil War. Boseman je potpisao ugovor sa Marvelom po kojem će se njegov lik naći u pet filmova, tako da možemo očekivati mnogo akcije od Black Panthera.

Boseman je svoju karijeru počeo u seriji All My Children, da bi se kasnije našao, doduše samo kao epizodista, u serijama poput CSI: NY, Castle i Lie To Me. Pažnju javnosti stekao je glumeći čuvenog bejzbol igrača Jackie Robinsona u seriji 42, da bi se uskoro našao u ulozi soul legende James Brown-a u filmu Get on Up. Pored angažmana u Marvel univerzumu, Boseman trenutno radi i na seriji Gods Of Egypt.


Kritičari i fanovi smatraju da je Boseman odličan izbor za ulogu Black Panthera, čak i fizički. Visok je oko 180 cm i često je tokom svoje karijere prilagođavao fizičku građu ulogama, tako da mu neće predstavljati problem da se ’’napravi’’ na superheroja.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #247 : 05.11.2014. 23:28:57 »
Sa zimske pauze vratiće se 3. 3. 2015.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #248 : 06.11.2014. 01:47:20 »
Očekivano jer Age of Ultron dolazi u 5. mjesecu iduće godine pa će taman neke epizode pokušati spojiti nekako s filmom.

 :majstore


Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #249 : 06.11.2014. 23:08:39 »
Dobra i ova poslednja epizoda, mnogo mi se svidja Adriana Palicki u novoj ulozi.

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #252 : 09.11.2014. 13:10:14 »
Da li je 2. sezona povezana s 1? Počeo sam gledati 1. sezonu, došao do 6-7 epizode i bilo mi je jako dosadno, ali vidim da je 2. sezona bolja. :)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #253 : 09.11.2014. 13:49:48 »
Da li je 2. sezona povezana s 1? Počeo sam gledati 1. sezonu, došao do 6-7 epizode i bilo mi je jako dosadno, ali vidim da je 2. sezona bolja. :)

Jeste, povezano je sve. Cak i sa Marvelovim filmovima, ponajvise sa Captain America: The Winter Soldier. Iako u pocetku imaju epizodicne slucajeve, serija ipak kasnije dobije svoju pricu koja se proteze do kraja sezone a u 2. sezoni nastavljaju tu pricu i bogami postaju sve bolji i bolji. Tako da ne odustaj, kako bi shvatio celu pricu, postaje sve zanimljivije  :)

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #254 : 09.11.2014. 15:17:17 »
Da li je 2. sezona povezana s 1? Počeo sam gledati 1. sezonu, došao do 6-7 epizode i bilo mi je jako dosadno, ali vidim da je 2. sezona bolja. :)

Jeste, povezano je sve. Cak i sa Marvelovim filmovima, ponajvise sa Captain America: The Winter Soldier. Iako u pocetku imaju epizodicne slucajeve, serija ipak kasnije dobije svoju pricu koja se proteze do kraja sezone a u 2. sezoni nastavljaju tu pricu i bogami postaju sve bolji i bolji. Tako da ne odustaj, kako bi shvatio celu pricu, postaje sve zanimljivije  :)

Hvala na odgovoru. :)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #255 : 09.11.2014. 15:49:21 »
Da li je 2. sezona povezana s 1? Počeo sam gledati 1. sezonu, došao do 6-7 epizode i bilo mi je jako dosadno, ali vidim da je 2. sezona bolja. :)

Jeste, povezano je sve. Cak i sa Marvelovim filmovima, ponajvise sa Captain America: The Winter Soldier. Iako u pocetku imaju epizodicne slucajeve, serija ipak kasnije dobije svoju pricu koja se proteze do kraja sezone a u 2. sezoni nastavljaju tu pricu i bogami postaju sve bolji i bolji. Tako da ne odustaj, kako bi shvatio celu pricu, postaje sve zanimljivije  :)

Hvala na odgovoru. :)

 :nnc:

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #256 : 09.11.2014. 16:05:48 »
Da li je 2. sezona povezana s 1? Počeo sam gledati 1. sezonu, došao do 6-7 epizode i bilo mi je jako dosadno, ali vidim da je 2. sezona bolja. :)

mislim da ti je 9 ili nešto okolo povezano s Thor: The Dark World

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #257 : 09.11.2014. 16:11:46 »
Iron Man 3 (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D.  i epizode 1-7

Thor: The Dark World (2013)

Agents of S.H.I.E.L.D. i epizode 8-16

Captain America: The Winter Soldier (2014)

Agents of S.H.I.E.L.D. i epizode 17-22

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #258 : 12.11.2014. 20:58:43 »
Produzeni trailer za Avengers: Age of Ultron:

https://www.youtube.com/watch?v=G-q5IUjvb14

U principu slicno kao prvi trailer sa nekoliko novih kadrova.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #259 : 13.11.2014. 03:15:53 »
Kako dobra ova 7. epizoda  ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Lukavi Ward, lik ga bas dobro glumi. Skoro pa je svako imao neki mali momenat u epizodi. I konacno smo stigli do toga da sanamo da su Coulsonovi i ostalih crtezi u stvari mapa grada. Videcemo od kog grada.

Ovo mi je verovatno bila najbolja epizoda cele serije do sada. Jedva cekam da vidim sta ce se dalje izdesavati.  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #260 : 17.11.2014. 01:30:36 »
Ok, sedma je dala jako puno hintova. Samo ću reći The Inhumansi  :)

Samo teorija
Spoiler for Hiden:
naime, ovaj grad koji spominje deadsun je lako moguće da bude Attilan, a to je grad The Inhumansa. A onaj plavi je vjerojatno Kree, to sam već govorio o toj rasi i kako bi bilo super da budu u nekim Avengersima. Oni su i stvorili The Inhumanse.

Nadam se da će tako biti jer bi to bio jako dobar uvod u sami njihov film.

I da, Ward je ovu epizodu rasturio i još jednom pokazao koliko je opasan.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #261 : 17.11.2014. 21:54:14 »
I ja se nadam da je to
Spoiler for Hiden:
Attilan. Jeste da je film jos daleko, ali bilo bi lepo da polako postavljaju temelje za Inhumanse. I ako se dobro secam, Chloe Bennet (Skye) je u jednom intervjuu potvrdila da je onaj plavi lik Kree. Tako da ce to sada verovatno povezati, nadam se, do kraja sezone.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #262 : 19.11.2014. 18:40:28 »
hvala na prijevodu za šestu, danas otkriveno koja rasa su oni plavi: http://comicbook.com/2014/11/19/agents-of-s-h-i-e-l-d-alien-race-officially-revealed/

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #263 : 19.11.2014. 19:04:00 »
To je to. Pisao sa o njima još u prvoj sezoni da bi mogli biti. Sad neki dan i o The Inhumansima i tom njihovom gradu. Drago mi je da idu u tom smjeru. Samo šire mitologiju.

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #264 : 20.11.2014. 07:26:44 »
Pauza u prevođenju? Samo pitam, da znam da li da se ubacim koju epizodu. :)
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #265 : 20.11.2014. 09:54:11 »
Danas čitam da Ming-Na Wen(May) puni 51 godinu  :o

Offline dusan302

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #266 : 20.11.2014. 13:39:43 »
Nikakav problem, slobodno se ti ubaci hahahha  ;D

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #267 : 20.11.2014. 13:45:34 »
Danas čitam da Ming-Na Wen(May) puni 51 godinu  :o

To zato jer je azijatkinja.  :P
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #268 : 20.11.2014. 21:48:35 »
Poogledana 8. Bas zanimljiva epizoda.

Spoiler for Hiden:
Negde sam procitao neke fan teorije da bi Skye-in otac mogao biti Maximus the Mad. To bi bilo bas zanimljivo za videti i bilo bi jos direktnije sve povezano sa Inhumans-ima. Videcemo sta ce napraviti od njega.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #269 : 22.11.2014. 05:15:32 »
Pogledana osma  :)

Jebena epizoda. Dobra i uznemirujuća scena je bila sa Wardom i njegovim bratom. I opet ono u čemu su odlični su ti suptilni hintovi. Spomenuta je riječ Conqueror, a Whedon zna što radi. Easter eggova svugdje. Kang the Conqueror. Jebeš sve ostale, dajte mi Kanga u Avengersima. Znamo da neće biti u drugom, trećem i četvrtom nastavku, ali razmišljajmo prema budućnosti već sad. Kang je jedan od najvećih Avengers villaina i dolazi iz daleke budućnosti. Uvijek mi je bio sjajan u stripovima, svi njegovi trikovi i tehnologije. Volio bih ga vidjeti.

A što se tiče
Spoiler for Hiden:
Maximusa, zanimljivo da. Ponavjiše radi toga jer je glumac, Kyle jako sličan Maximusu iz stripova. Stvarno su slični.