Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159046 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #210 : 10.10.2014. 11:14:12 »
Skroz ok treca epizoda, zanimljivi dogadaji i prevrati kao i uvek. Jedino me brine rejting koji im svakom epizodom opada, nadam se da ce se popraviti.
Pa da tako je bilo i prosle godine pa su nas onda prijatno iznenadili... Ne mora nista da znaci to za ovu sezonu. Ostaje samo da vidimo, posle nekih 10ep ce moci da se napravi lep presek...

Offline bleki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #211 : 12.10.2014. 09:30:49 »
Odlicna serija, nadam se da ce biti mnogo zapleta kao u prvoj sezoni...i da ce se stvoriti opet mocan S.H.I.E.L.D....:D


Sent from my iPhone using Tapatalk
« Zadnja izmjena: 12.10.2014. 10:41:28 maksi »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #212 : 12.10.2014. 19:01:44 »


Spoiler for Hiden:
Trenutno završili sa AM-om, ali nastavlja se priča sa Hidrom. Što je sa Simmonsicom pitate se? Ja mislim da ona radi za Hidru, ali samo zato da bi pomogla Fitzu jer misli kako će tamo naći način da mu pomogne.

Sad, što je to crtao Coulson. Onaj obelisk je vjerojatno povezan sa Inhumansima (super rasa) koju želi MCU ubaciti u svu tu priču oko njihovih faza. Oni u stripovima imaju dosta priče sa drugim vanzemaljskim rasama kao što su Kree i Skrulls. Pročitati ovaj serijal ako se netko želi bolje upoznati s njima jer sam siguran da će ih MCU ubaciti u cijelu tu priču. Vjerojatno poslije Thanosa i trećeg dijela Avengersa http://en.wikipedia.org/wiki/Kree-Skrull_War
Kao što rekoh
Spoiler for Hiden:
radi za Hidru, malo predvidljivo, ali logičan slijed. Ne znam jel traži lijek za Fitza, ali nešto važno radi. Nadam se da ćemo to uskoro saznat.

Ward je bio dobar u ovoj. Vješt manipulator. Samo se nadam kako Skye opet neće past na te njegove igrice.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #213 : 16.10.2014. 15:26:47 »
Dobra 4. epizoda. Dosta akcije. Svidja mi se

Spoiler for Hiden:
koriscenje one "maske" koju smo prvi put videli u Captain America: The Winter Soldier. I Coulson kada su sa May ulazili u prostoriju sa laserima: "I got this."  rofl  rofl  rofl

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #214 : 18.10.2014. 21:47:43 »
Odlicna cetvrta epizoda... Meni licno mozda i najbolja do sada...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #215 : 21.10.2014. 00:14:06 »
Zgodno napravljena četvrta. May je s ovom epizodom potvrdila da je fan favorite. Kad se nasmijala  rofl rofl

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #216 : 21.10.2014. 22:06:33 »
Dobra 4. epizoda. Dosta akcije. Svidja mi se

Spoiler for Hiden:
koriscenje one "maske" koju smo prvi put videli u Captain America: The Winter Soldier. I Coulson kada su sa May ulazili u prostoriju sa laserima: "I got this."  rofl  rofl  rofl
Ubedljivo najbolja scena :D Coulson mi je sve bolji i bolji  ;D,dok mi Sky u ovoj sezoni i nije nesto

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #217 : 22.10.2014. 14:34:11 »
Sledeceg utorka (28. okt) stize prvi trailer za Avengers: Age of Ultron tokom emitovanja Agents of S.H.I.E.L.D.

http://www.thewrap.com/avengers-age-of-ultron-trailer-to-air-during-marvels-agents-of-shield-video/

Dobar potez za podizanje rejtinga ove serije  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #218 : 23.10.2014. 02:50:50 »
Evo i trailera http://heropunch.com/avengers-age-of-ultron-trailer-leaked-online/

Brzo pogledajte dok nije nestalo. Možda i ne izbrišu. Hulkbuster vs. Hulk  navijacica al ne znamo hoće li biti prava borba. Možda Tony testira to odijelo pa da vidi što može idržati. Baš me zanima kako će to ispasti.

Ultron izgleda jebeno. Spader će to odlično odraditi, ima taman glas za njega.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #219 : 23.10.2014. 02:59:33 »
Produhitrio si me. Zanimljiv trailer. Bespomocni Avengersi. Ultron izgleda bas jezivo na kraju. Zanima me kako ce ispasti Quicksilver i Scarlet Witch. Jedva cekam da izadje ovaj film.  clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #220 : 23.10.2014. 03:06:44 »
Pogledaj na kraju Capov štit. Razbijen. Štit mu je napravljen od slične/iste stvari kao Ultron. Sad je pitanje hoće li se tu držati striktno stripova ili takve male stvari promijeniti.

Ima i hintova za Planet Hulk film makar su govorili da Hulk filmova neće biti, ali da će zato Hulk u svakom Avengers filmu imali veću priču nego ostali. Ovo može voditi i do Civil Wara za koji se spominje da bi mogao doći http://www.thedailybeast.com/articles/2014/10/19/the-coming-civil-war-iron-man-vs-captain-america-3.html

Postoje sve veće šanse da će napraviti Civil War. Problem je u tome što Spidey ima ogromnu priču u Civil Waru, čak je i središnji lik jer ga cijelo vrijeme jebe na koju da stranu stane pa je to ustvari i najzanimljiviji dio CW-a. Druga stvar je da je sve više špekulacija kako će MCU uzeti Spideya od Sonija što bi bio pun pogodak i samo potvrda da će biti Civil War.

Uglavnom, i da ga neće biti, na konju su. Iduće godine Avengersi i Ant-Man.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #221 : 23.10.2014. 03:18:06 »
Da, bas pratim glasine vezane za MCU. Voleo bih da su vecina istinite. Bilo bi odlicno da naprave Civil War za koji se suska da bi mogao biti u Cap3. Jos ako uspeju da naprave neki deal sa Sony-jem, svakako bi bio odlican potez i za njih i za Marvel. U svakom slucaju sto kazes, na konju smo. Cekaju se Avengersi i Ant-Man.

I da, od uzbudjenja oko trailera za Avengers-e, zaboravio sam da komentarisem zadnju epizodu Agents-a ;D

Spoiler for Hiden:
Bas mi se svidja tempo koji sada drze. Odlicna epizoda. Dosta akcije, polako se razotrikavaju delovi misterije oko Coulson-ovih crteza. Skye rece da misli da je mapa. Videcemo od cega. Tim je dobio pojacanje u vidu Mockingbird. U ovoj verziji je bivsa zena od Hunter-a (za razliku od stripova gde je bivsa zena od Hawkeye-a). Odlicno uklopljeno  ;D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #222 : 23.10.2014. 03:30:42 »
Marvelovci "optuzili Hydru" za leak-ovan Avegers: Age of Ultron trailer pa su pustili oficialan  rofl  clapp

https://www.youtube.com/watch?v=tmeOjFno6Do&feature=youtu.be

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #223 : 23.10.2014. 03:43:36 »
Vidio sam malo prije  rofl rofl rofl rofl rofl

A i super je što iduće godine završava Phase 2 s Avengersima i započinje Phase 3 s Ant-Manom. U jdnoj godini dvije ogromne stvari za MCU. Onda 2016. godine dolazi Cap 3 (i vježba za Civil War) te dugo očekivani i meni jedan od dražih Doctor Strange koji ima dugu povijest sa Scarlet Witch. 2017. Guardians of the Galaxy 2 i to je to što se zna. Ostatak će uskoro izaći.

Najveće pitanje mi je hoće li zbilja ubaciti Thanosa u Avengersima 3  :) nadam se da će biti u trojci, a četvorku i peticu sam nekako zamišljao kao Kree-Skrull War o tim dvima vanzemaljskim rasama koje su naširoko poznati u Marvelovom svijetu.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #224 : 23.10.2014. 13:17:02 »
odlican trailer... mračan....  njam-njam kokicekola ko ce sad dočekat 5 misec  :dash
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #225 : 23.10.2014. 14:00:59 »
Uf, jedva cekam da dodjemo do Doctor Strange-a. Gledao sam animirani film iz 2007 http://www.imdb.com/title/tt0910865/?ref_=nv_sr_2 i  bio mi je odlican. Mozda malo ubrzan, ali ima super origin story.

Thanosa sigurno ostavljaju za Avegerse 3. A bilo bi lepo da kasnije ubace i Kree-Skrull War. Ali ja navijam da konacno najave i Inhumas. Za sve ovo se suska, ali ceka se zvanicna najava.

I da, nadam se da ce se nasi junaci iz Agents-a bar malo pojaviti u Avengersima, iako vec ima puno likova u tom filmu, ali scena-dve nece naskoditi, cisto da jos malko povezu seriju sa filmovima  :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #226 : 23.10.2014. 14:11:05 »
Inhumanse planiraju i Whedon je to na zadnjem comic conu potvrdio  :)

Oni imaju dosta važnih priča i pitanje je otkuda krenuti. Zanimljivo bi bilo da naprave onaj dio kad Black Bolt bude eksperiment za Skrullse i tako bi se nadovezali na Kree-Skrull War, a to je još povezano sa World War Hulkom. Imaju ogroman izbor. Ili sa Thanosom pošto su se borili s njim.


Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #227 : 23.10.2014. 16:37:20 »
kako je moćan ovaj trejler  clapp

jedino primijetim da su neki kadrovi dosta 'glatki', kao da je 48 fps-ova, to bi mi moglo dić tlak.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #228 : 28.10.2014. 16:10:27 »
Spoiler for Hiden:
Vratila se Jemma. Nadam se da će se sad vratiti stari Fitz iako sumnjam. I sve je veća agencija. Došla je i Adrianne Palicki, najpoznatija kao Tyra iz FNL

Offline dulejr

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 109
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #229 : 28.10.2014. 17:05:59 »
Spoiler for Hiden:
Odlična epizoda, baš mi bilo draga kad sam video Tajru. :D

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #230 : 28.10.2014. 20:46:27 »
Phase 3 datumi potvrđeni:

May 6, 2016: Captain America: Civil War

November 4, 2016: Doctor Strange

May 5, 2017: Guardians of the Galaxy 2

July 28, 2017: Thor: Ragnarok

November 3, 2017: Black Panther

May 4, 2018: Avengers: Infinity War, Part 1

July 6, 2018: Captain Marvel

November 2, 2018: The Inhumans

May 3, 2019: Avengers: Infinity War, Part 2

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #231 : 28.10.2014. 21:33:17 »
Phase 3 datumi potvrđeni:

May 6, 2016: Captain America: Civil War

November 4, 2016: Doctor Strange

May 5, 2017: Guardians of the Galaxy 2

July 28, 2017: Thor: Ragnarok

November 3, 2017: Black Panther

May 4, 2018: Avengers: Infinity War, Part 1

July 6, 2018: Captain Marvel

November 2, 2018: The Inhumans

May 3, 2019: Avengers: Infinity War, Part 2
Fali ti samo Ant-Man koji iduće godine započinje Phase 3  :)

Kako ovo izgleda odlično. Boldano pogotovo jer čim je naziv Infinity War, automatski je potvrđeno da nas očeluje Thanos. Znali smo to i odavno zbog tih cameo uloga u Avengersima i Guardiansima, ali sad je potvrđeno. I to još dva dijela. Thanos to zaslužuje, ali ne samo to. Stripovski serijal Infinity War je i poznat po tome što se pojavljuje Kang, jedan od glavnih villaina Avengersima. Preporučujem serijal Kang Dynasty.

Za Thanosa sam već dosta govorio, ali osim Infinity War koji se mora pročitat, pročitajte najbolji Thanos serijal, The Infinity Gauntlet. Tu ćete vidjeti koliko je Thanos usitinu moćan sa tim gemovima i rukavicom. Prvo su pali svi heroji pa je došao jebeni Galactus i nije uspio. Ne samo on, Celestialsi su došli i nisu uspjeli. Celestialsi su isto jedni od entiteta/bogova i bilo bi dobro da i oni u dogledno vrijeme dobiju neku ulogu pošto je Marvel poludio  rofl rofl pa dajte pogledajte ovo što rade. Nisu normalni, a znaju da su uhvatili ritam i pametno to rade. Ovo neće pustiti samo tako. Sve će pomesti pred sobom, kao i Thanos.

The Thanos Imperative isto pročitat. Kome trebaju stripovi, pošaljem. I redoslijed čitanja.

Što to sad znači? Znači da bi se u tim Avengersima trebali i morali pojaviti Doctor Strange, Guardiansi (jer su oni najviše povezani sa Thanosom), fantastična četvorka, daredevil, spidey i svi koji se inače pojavljuju. Sa Spideya ne znam, ali raduje me da Whedon pregovara sa sonijem. Nadam se da će uspjeti.

Beyondera isto možda očekujem. On je kozmički entitet i ima dosta veliku ulogu kasnije.

Drago mi je vidjeti i Black Panther kao i Inhumanse. Znači, imat ćemo Black Bolta napokon. I Gorgonu, i Medusu. Pa sad u novim Avengersima Scarlet Witch, Quicksilver i Vision.

Zanimljivo je da i Justice League prvi dio dolazi 2017. godine kad i Guardiansi, Thor i Black Panther dok drugi dio JL-a dolazi 2019. godine kad i drugi dio Avengersa: Infinity War. Još X-Meni koji nažalost nisu pod MCU-om.

I šećer na kraju, Doctor Strange kojeg čekam godinama. Potvrđeno je ko će ga glumiti http://www.theverge.com/2014/10/27/7079163/benedict-cumberbatch-will-play-doctor-strange

Ovo je odličan odabir iz dva razloga. Cumberbatch je trenutno vruća roba u hollywoodu i ima veliku fan bazu. A drugo je da on može odglumiti različite vrste likova uz nevjerojatnu promjenu glasa. Jedva ga čekam vidjeti kakav će biti.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #232 : 28.10.2014. 22:39:43 »
BEST NEWS EVER! Znaci kakav spisak potvrdjenih folmova! Ne znam koji film vise cekam.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #233 : 28.10.2014. 23:07:37 »
Citat:
Fali ti samo Ant-Man koji iduće godine započinje Phase 3  :)

Skoro, ali upravo me Marvel spasio :):
http://screenrant.com/ant-man-movie-phase-2-marvel-cinematic-universe/

E da, zaboravih sliku iz teasera za Avengerse, ono o čemu je Mulder pisao


EDIT: Stižu nam lijepe godine za flmove po stripovima, čak i DC ima dobar raspored
« Zadnja izmjena: 28.10.2014. 23:09:22 zolee »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #234 : 28.10.2014. 23:17:02 »
Aha, znači ipak su ga ostavili da završi Phase 2  :)

U Guardiansima izgleda isto jebeno.



Al prvo neka Ultrona riješe što opet neće biti lako.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #235 : 28.10.2014. 23:19:38 »
Da, bas sam se zapitao gde su zaboravili Ant-Man-a i sad bas citam ovaj clanak da on zavrsava 2. fazu. Polako ce preci sa 2 na 3 filma godisnje. Ludi su skroz, svaka im cast  clapp

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282

Offline passenger

  • Prevoditelj extra
  • Regularni forumaš
  • *****
  • Postova: 97
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #237 : 29.10.2014. 18:18:58 »
Šteta što Captain Marvel neće biti o Mar-Vellu... A nema ni meni ostalih najdražih Marvelovih likova - poput Namora ili Silver Surfera. Ostaje mi samo Dr. Strange, ali mislim da će biti pun pogodak.
...Cheeks are hollow, skin is withering. Crone time comes, this life comes to an end. Life, life, death, life. The words of a crone. Cheeks are hollow, skin is withered...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #238 : 29.10.2014. 19:04:30 »
Al zato će biti Ms. Marvel (Carol Danverssrcesmajli  ;D ona mi je jedna od dražih ženskih Marvelovih likova. Zanima me koju će zgodnu i karizmatičnu glumicu izabrati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #239 : 30.10.2014. 16:36:46 »
Orgazam. Thanos na kraju.

[ Invalid YouTube link ]