Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159053 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #150 : 16.04.2014. 17:14:33 »
18ep dobra ne kao predhodna ali dobra.... finale sezone ce sigurno biti dobro...  smileyNO1

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #151 : 17.04.2014. 14:26:50 »
Hvala na prijevodu, slažem se s gore napisanim, epizoda dobra, ali prošla bolja

Offline NinoL

  • Novi član
  • *
  • Postova: 12
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #152 : 18.04.2014. 20:53:23 »
Pozdrav za sve od novajlije na forumu.

Serija je odlična i samo će napredovati. Početak je bio malo usporen ali zadnjih šest epizoda je u stilu Marvela. Pravo tek slijedi jer će se češće pojavljivati i likovi iz filmova.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #153 : 21.04.2014. 02:01:13 »
Pogledana 18.  :)

Zanimljiva i puno mirnija epizoda od prošle. Nadam se da će i iduća biti u tom stilu, a par sati finala eksplozije i akcije.
Spoiler for Hiden:
Očekujem smrt Warda na kraju sezone. To mi je trenutno najlogičniji rasplet, a za ostale ćemo vidjeti u idućoj epizodi.

Graviton  ti_si_Bog

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #154 : 23.04.2014. 12:45:31 »
19 ep u stilu prethodne... uz par zanimljivih otkrica...
Spoiler for Hiden:
Vorde siso debeljko je bas bio gotiva :D

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #155 : 30.04.2014. 19:28:23 »
20ep skroz ok... finale serije ce biti jako zanimljivo jedva cekam :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #156 : 01.05.2014. 00:17:51 »
Pogledana 19.  :)

Spomenuli su Brucea Bannera  srcesmajli i onda Coulson kaže "onda je odlično" za ono oružje  ;D

Napete scene u skrivenom skrovištu. Vidjet ćemo što je Sky smislila.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #157 : 04.05.2014. 23:30:54 »
Pogledana 20.  :)

Spoiler for Hiden:
Odlično što je Sky napisala tko je Ward, ali mi nešto smeta. Ako vrate Warda na njihovu stranu, to će biti takav šamar nama gledateljima. Nemaš kaj vraćat čovjeka koji je izdao Štit i još k tome hladnokrvo ubio te ljude. To govorim jer sam vidio promo za iduću u kojoj kao pokušavaju vratiti Warda i govore mu kako je dobar blabla. Tip je hladnokrvan ubojica i tu priča staje. Ubio je hladnorkvno ove iz Štita i prevario sve. Stvarno se nadam kako neće to napraviti.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #158 : 05.05.2014. 12:57:37 »
Pogledana 20.  :)

Spoiler for Hiden:
Odlično što je Sky napisala tko je Ward, ali mi nešto smeta. Ako vrate Warda na njihovu stranu, to će biti takav šamar nama gledateljima. Nemaš kaj vraćat čovjeka koji je izdao Štit i još k tome hladnokrvo ubio te ljude. To govorim jer sam vidio promo za iduću u kojoj kao pokušavaju vratiti Warda i govore mu kako je dobar blabla. Tip je hladnokrvan ubojica i tu priča staje. Ubio je hladnorkvno ove iz Štita i prevario sve. Stvarno se nadam kako neće to napraviti.
Spoiler for Hiden:
da ako ga vrate onda ce stvarno da zaseru sve ovo sto su dobro uradili...

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #159 : 07.05.2014. 14:18:22 »
Odgledana 21, u poceku malo sporija radnja kraj je uzbudljiviji... Jedva cekam finale :D

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #160 : 09.05.2014. 12:59:46 »
Serija je obnovljena za 2.sezonu  clapp nadam se da ce finale bit odlicno i da ce tako i u 2 sezoni nastavit!
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #161 : 09.05.2014. 19:34:30 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #162 : 10.05.2014. 16:29:51 »
Serija je obnovljena za 2.sezonu  clapp nadam se da ce finale bit odlicno i da ce tako i u 2 sezoni nastavit!
E sad možemo biti sretni jer Marvelov univerzum ima budućnost. Vjerujem u Whedona. Čovjek zna svoj posao i zna kako razviti likove. Naravno, i sva ta ekipa oko njega je zaslužna za ono što je danas Marvel. Sad će još više biti crossovera sa filmovima. Na prošloj stranici sam već napisao što nam slijedi od filmova i kada. Druga sezona će se odlično spojit sa drugim dijelom Avengersa. Trebalo bi onda i biti puno više camea poput Bannera ili Starka.

Jednostavno ubijaju u zadnjih nekoliko godina, a ovo im još nije vrhunac. Koliko nam samo stiže filmova od njih. Samo šteta zbog Spideya i X-mena. Oni iako jesu pod Marvelom, ali nisu u MCU (Marvel cinematic universe) i zato ih nećemo vidjeti.

A kad vidim DC i kako upropaštavaju Supermana/Batmana i sad Justice League  :-X

Nada, se da će se i oni vratit na stare staze slave. Ionako se stalno mijenjaju na vrhu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #163 : 14.05.2014. 16:04:48 »
Sad pogledah 22 ep
Spoiler for Hiden:
pa jako cudna ep za poslednju zbrzali su ga, ali u svakom slucaju ok odradjeno... naravno vec je otvorena prica za narednu sezonu....

Offline kornjaca

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 159
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #164 : 14.05.2014. 21:22:24 »
Sad pogledah 22 ep
Spoiler for Hiden:
pa jako cudna ep za poslednju zbrzali su ga, ali u svakom slucaju ok odradjeno... naravno vec je otvorena prica za narednu sezonu....
Ma dosta dobro rijeseno. Nisu bili 100% sigurni za obnavljanje, moglo je posluziti i kao finale serije (bez zadnje minute).
Ali iskidao sam se na ovo
Spoiler for Hiden:
Kad se Garret poceo podizati, i cerekati se "Trebali su zmiji odrezati glavu", stvarno sam se prepao da ce nekako pobjeci i da cemo ga gledati i u drugoj sezoni, ali onda je Coulson uletio i kulerski ga dezintegrirao. Nije bas cool kao McQueen, ali bilo je  - COOL  :P 
To mi je dosta uljepsalo epizodu - ali i inace je bila jako dobra

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #165 : 14.05.2014. 21:31:41 »
Spoiler for Hiden:
da ja sam bio u fazonu vidi ga ovaj ustao iz mrtvih i onda Kolsen hahahha bilo je dobro

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #166 : 15.05.2014. 11:15:57 »
Odlcino finale sezone

Spoiler for Hiden:
Nick Fury  ti_si_Bog i kad pred kraj Coulson raznese Garetta  rofl

Sad se ceka druga sezona.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #167 : 15.05.2014. 13:19:48 »
Kada se sagleda cela sezona ipak je serija ispala ok, tako da gledace se druga definitivno :)

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #168 : 15.05.2014. 13:47:55 »
Znači vredi pogledati? Pola mi serija ukinuli, a nove neću da počinjem dok ne obnove bar za drugu sezonu, tako da nešto moram gledati, pa rekoh da li da počnem ovo ili jok? Hmmm?  ???  ;D

Offline dowla87

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 641
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #169 : 15.05.2014. 15:10:53 »
Znači vredi pogledati? Pola mi serija ukinuli, a nove neću da počinjem dok ne obnove bar za drugu sezonu, tako da nešto moram gledati, pa rekoh da li da počnem ovo ili jok? Hmmm?  ???  ;D
Prva polovina sezone je bila MEH, ovaj drugi deo je meni bio sjajan. Vredi pogledati.  smileyNO1

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #170 : 15.05.2014. 18:29:08 »
Znači vredi pogledati? Pola mi serija ukinuli, a nove neću da počinjem dok ne obnove bar za drugu sezonu, tako da nešto moram gledati, pa rekoh da li da počnem ovo ili jok? Hmmm?  ???  ;D
Prva polovina sezone je bila MEH, ovaj drugi deo je meni bio sjajan. Vredi pogledati.  smileyNO1
Da pocetak je slabiji ali posle je sve bolje i bolje cak neke delovi i vrhunski... Tako da ako volis Marvel definitivno vredi... A i ako nisi fan Marvela opet nije lose pogledati... :D

Offline ScreamMJ

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1441
  • Spol: Ženski
  • Groove, Let The Madness In The Music Get To You...
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #171 : 15.05.2014. 20:31:23 »
Ma jesam, kako nisam  ;D Zato i pitam vredi li. Super, onda počinjem večeras  clapp

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #172 : 28.05.2014. 08:46:56 »
Marvelovci oficijalno izabrali glumca koji ce igrati Daredevil-a u novoj mini seriji, koja ce uz jos 3 serije (Luke Cage, Iron Fist i Jessica Jones) voditi do team-up serije Defenders.

http://marvel.com/news/tv/2014/5/27/22585/charlie_cox_is_the_man_without_fear_in_marvels_daredevil

Osobno gumca nisam nigde gledao, tako da ne mogu da sudim o izboru. Videcemo kad izadje serija sledece godine.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #173 : 20.06.2014. 13:27:45 »
Powers                2014          From the Icon Comics imprint
Agent Carter          2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe
Daredevil                2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe
AKA Jessica Jones  2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe
Luke Cage                2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe
Iron Fist                2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe
Defenders                2015          Connected to the Marvel Cinematic Universe, mini-series

Marvel sve ove serije najavljuje za sledecu godinu sta mislite o tome i da li mislite da ce sve to i realizovati?

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #174 : 20.06.2014. 14:52:55 »
Pa sve je uglavnom done deal, verovatno su u poslednjim fazama priprema, odabir glumaca i tako to. Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage i Defenders ce biti dostupne preko Netflixa, pa mozemo cekati cele sezone odjednom kad budu izasle. Agent Carter je najavljena kao mid season serija od 8 ili 13 epizoda ako se ne varam, nisam siguran. A za ovo prvo nisam nista cuo, ali predpostavljam da ce i to Marvel realizovati. Super heroji definitivno dominiraju kako u filmovima tako i na TV-u.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #175 : 20.06.2014. 19:51:10 »
Pa sve je uglavnom done deal, verovatno su u poslednjim fazama priprema, odabir glumaca i tako to. Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist, Luke Cage i Defenders ce biti dostupne preko Netflixa, pa mozemo cekati cele sezone odjednom kad budu izasle. Agent Carter je najavljena kao mid season serija od 8 ili 13 epizoda ako se ne varam, nisam siguran. A za ovo prvo nisam nista cuo, ali predpostavljam da ce i to Marvel realizovati. Super heroji definitivno dominiraju kako u filmovima tako i na TV-u.
definitivno su sada hit... videcemo jedva cekam :D

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #176 : 21.06.2014. 15:59:22 »
+1 naravno sa se ovo sve ceka  :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #177 : 28.06.2014. 12:19:00 »
Nedavnoje Marvel uspeo da vrati prava za Namora od Universal Pictures-a sto je po mom misljenju dobra vest :D
Primetio sam da se u 20 ep S.H.I.L.D.A. Pominje i Man-Thing za koji zvanicno ima prava Lionsgate Entertainment  :o ako smeju da ga pominju u seriji onda su mozda povratili prava i za njega sto bi bilo cool takodje.
Sto znaci da za sada samo Spider-Man, X-Man i Fantastic Four ostaju van domasaja Marvela.

Offline Bobo_NS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #178 : 30.06.2014. 03:14:56 »


Ovako za sada stoje stvari. (Ako ne bi trebala ovolika slika, skinite je slobodno.)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #179 : 30.06.2014. 09:14:28 »
Znam za tu sliku ali to je od pocetka godine... krajem proslog meseca Marvel je objavio da je Namor vracen. A za Man-Thing nisu nista spominjal.