Autor Tema: I Am Not a Serial Killer (2016)  (Posjeta: 3241 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline daxdavor

  • Ubojica sa šerajzlinom
  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5750
  • Spol: Muški
  • Ni med cvetjem ni pravice
  • Google map koordinata: Moja lokacija
I Am Not a Serial Killer (2016)
« : 24.09.2016. 21:36:40 »

Opis:
Film “Ja nisam serijski ubojica” baziran je na istoimenoj noveli iz 2009. mladog američkog pisca Dana Wellsa. Ovo je prvi dio napete trilogije o Johnu Cleaveru, tinejdžeru opsjednutom serijskim ubojicama. John Wayne Cleaver (Max Records) je naizgled običan šesnaestogodišnjak koji živi u malom američkom gradiću. John živi iznad mrtvačnice u kojoj rade njegova majka, teta i sestra, i često im zna pomagati u čišćenju trupla. No John je zapravo psihopat koji je fasciniran smrću i serijskim ubojicama. Svjestan je svojeg ponašanja i zato si je postavio pravila kojih se strogo pridržava – kako i sam ne bi postao serijski ubojica. Jer to je ono čega se John najviše boji. Ali nakon što se u gradu iznenada pojavi demonski serijski ubojica koji sakati žrtve, John mora osloboditi svoje unutrašnje demone i suočiti se sa ubojicom kako bi zaštitio one koji ga okružuju. Hoće li John uspjeti pobijediti moćnog protivnika i svladati čudovište u sebi?

Izvor: topcinemamovie.com

Žanr: triler
Zemlja: Irska, UK
Jezik: engleski
Trajanje: 104 min
Režija: Billy O'Brien
Scenarij: Christopher Hyde, Billy O'Brien, Dan Wells
Glumci: Laura Fraser, Christopher Lloyd, Max Records, Karl Geary, Tony Papenfuss, Morgan Rysso, Bruce Bohne, Matt Roy, Molly Gearen, Emmylou Barden...

IMDb

« Zadnja izmjena: 25.09.2016. 07:40:40 zkarlov »

The snooty, snotty, toity, hoity, farty, arty, decaffeinated, fruit-flavored tea-bag, semi-skimmed cream of Gasforth elite.