Razno > Televizija

Moj rođak sa sela - 3.000.000 gledalaca

(1/4) > >>

MilanRS:
Tri miliona gledalaca uz "Mog rođaka sa sela"

izvor: rts.rs

Nova epizoda serije "Moj rođak sa sela", koju je u nedelju uveče gledalo više od tri miliona gledalaca, oborila sve rekorde gledanosti. Seriju pratilo 3.057.713 ljudi, ili 69,1 odsto gledalaca koji su sinoć bili uz bilo koji TV program.

Sinoćna epizoda serije "Moj rođak sa sela" postigla je rejting od 35,4 odsto i tako postavila  novi rekord u gledanosti neke emisije u Srbiji, od kada se merenja gledanosti obavljaju piplmetrom.

To praktično još znači da je emisiju pratilo 3.057.713  gledalaca, ili da je od svih gledalaca, koji su sinoć bili uz bilo koji TV program, čak 69,1 odsto pratilo tu seriju.

Time je "Moj rođak sa sela" preuzeo prvo mesto od serije "Selo gori a baba se češlja", koja je samo dan ranije, u subotu, 20. decembra, postigla rejting od 33.9 odsto.

Serija "Moj rođak sa sela" emituje se od 26. oktobra, nedeljom u 8 uveče na našem Prvom programu.

-=QuadDamage=-:
Nisam gledao, ali se nadam da opet nije neki "seoski fazon" serije (ovo pišem napamet). Posle Roda sve se prave neke serije o seljacima, selu, produkcija nikakva itd, posebno na Pinku. Šteta onih par dobrih glumaca što su u njima... Odgledaću sledeću pa ću pisati lične utiske.

U Srbiji "seljanice", u Hrvatskoj sapunice, odosmo svi u... :)

MilanRS:
Ja ne gledam, ali kao i sve drugo, i ovo možeš naći na Berzi. Od 1. do 9. epizode.

EROS:
Tijanicev rodjak sa sela! Serija treba tako da se zove!  ;)

SuperSerb:
Ova zadnja epizoda Prison Break-a (16-ta) je imala malo manje od 5 miliona gledalaca znaci jos malo pa ce Prison Break i Moj Rodjak sa Sela da imaju istu gledanost.

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju