Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748140 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1770 : 03.06.2009. 18:01:14 »
Dosta vas ovde nije gledalo Lost.
A crkli bi od muke da nešto ne napišete!

Gde vi nabavljate taj LSD i tu marihuanu, to meni nije jasno?
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline kralj

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
  • Odmor od profesionalnog kladjenja !
    • Sportski-portal.com
Odg: Lost
« Odgovor #1771 : 03.06.2009. 19:43:31 »
Dosta vas ovde nije gledalo Lost.
A crkli bi od muke da nešto ne napišete!

Gde vi nabavljate taj LSD i tu marihuanu, to meni nije jasno?


ne kuzim zasto se sekiras  8)
Obozavam serije.

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1772 : 03.06.2009. 21:51:46 »
Ma 100% Lok nije Lok.
Lok je sad Smokey, pa znate kad je onaj crni na pocetku rekao Jakobu da zarko zeli da ga ubije, i da ce jednog dana pronaci rupu.
Kad je Lok usao sa Benom u statuu Jakob je rekao: "Pronasao si svoju rupu".

Zavisi kako je ko preveo riječ "loophole". "Loop" ima značenja: karika, luping, omča, psten, petlja.
"Hole" je šupljina, nešto što je izdubljeno, jama, otvor, rupa...

Pošto je iz razgovora između Jacoba i njegovog suparnika i neprijatelja očigledno da ga ovaj želi ubiti, ali ne može on lično, ja sam riječ "loophole" preveo kao "karika". Na kraju epizode se ispostavilo da je Ben karika koja je Jacobovom neprijatelju poslužila da ga ubije.
...

Samo jedan maleni ispravak - loophole je figurativni izraz za izlaz iz neprilike, za rupu u zakonu i slično, nekakav propust koji omogućava da se nešto drugo dogodi ili napravi...
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1773 : 03.06.2009. 23:50:28 »
Hvala Nagy na objašnjenju  clapp

@radrad - Ja mislim da je "Crni" nekada davno u prošlosti na neki način bio udaljen, protjeran, smaknut sa ostrva. Mislim da je to bilo prije vremena nastanka Dharme, prije 21. vijeka. Jacobu je onda bilo dosadno ili mu je došlo naređenje od nekoga ili neke više sile da se "Crni" mora vratiti na ostrvo te da je Jacob znao da će to biti preko Lockea.

Spoiler for Hiden:
Zašto sam uvjeren da su Jacob i "Crni" ipak samo glavne sluge, predstavnici neke više sile? U zadnjoj epizodi je prikazano da Jacob baš i nije bio toliko pozitivan kao što se čini prvim gledanjem epizode. On je samo pripremao teren da tačno te osobe dospiju na ostrvo. Realizacija toga da baš te osobe dospiju na ostrvo se odavno pripremala. Krenimo redom:
- Kate kao mala djevojčica sa svojim momkom koji će kasnije poginuti u autu koji je ona vozila, krade limenu kutiju sa slikom grupe "New Kids On The Block". Prodavač je uhvati i prije nego što zovne policiju odjednom se pojavljuje Jacob koji plaća kutiju i daje joj savjet da više ne krade. U ranijim epizodama smo saznali da su Kate i taj momak u kutiju stavili svoje stvari i zakopali je ispod drveta. U kutiji se nalazio onaj aviončić koji je Kate podsjećao i bio joj jedina uspomena na jedinog muškarca u životu kojeg je voljela.
Svemoćni Jacob joj je mogao pomoći i kasnije u životu, mogao joj je izliječiti majku od raka, ali nije. Nije zato što mu to nije bilo naređeno. On je svoj zadatak što se tiče Kate obavio u toj prodavnici.

- Slijedeći slučaj je sa Jamesom ili Sawyerom. Opet je u pitanju djetinjstvo. Nakon smrti roditelja je počeo pisati pismo prevarantu zbog kojeg je Jamesov otac ubio ženu i sebe i James ostao siroče. Znamo i to da je prevarant bio Lockeov otac. Jacob prilazi malom Jamesu na sahrani njegovih roditelja i daje mu olovku kojom je napisao pismo prevarantu Sawyeru. Sama činjenica da je obećao ujaku na sahrani roditelja da nikada neće završiti pismo i da je to obećanje prekršio nam govori da se Jamesov čitav život zasniva na lažima, što je i sam kasnije priznao na ostrvu. Ne sjećam se sada kome.
Znamo da je Locke otišao po Jamesa, odveo ga u brod "Crna stijena" u kojem je bio njegov otac i James ga je ubio. Po mom mišljenju je u Lockeovom tijelu bio "Crni" i vjerujem da on ne može nauditi, to mu viša sila ne dopušta, ali skuplja svoje karike koje to rade umjesto njega.

- Sayidov susret sa Jacobom me je najviše naveo na ovakvo razmišljanje o Jacobu. Znamo svi koliko se Sayid namučio i propatio da konačno bude sa svojom Nadiom, ali ga Jacob namjerno na ulici zove da mu pokaže gdje je neka ulica, dok Nadiu na zebri na zelenom svjetlu na semaforu pokupi auto i tako pogine.
Zašto svemoćni Jacob nije prišao i izliječio Nadiu? Zato da bi se Sayid vratio na ostrvo.

- Zatim na red dolazi Ilana koja se nalazi jako povrijeđena u ruskoj bolnici. Cijelo lice i lijevo oko joj je u zavojima. Tu je Jacob moli za pomoć i pošto je pristala da mu pomogne, mislim da ju je on i izliječio, mada to nije prikazano. Ali iz njihovog razgovora je očito da se njih dvoje odavno poznaju.

- Lockea je Jacob oživio nakon pada. Prije samog pada vidimo Jacoba kako sjedi na klupi ispred zgrade i čita knjigu od Flannery O'Connor "Everything that rises must converge" ili "Ko visoko leti, nisko pada". Nisam siguran je li ovo dobar prevod naziva knjige. Uglavnom, kada oživi Lockea, rekne mu: "Ne brini se, sve će biti u redu. Žao mi je što ti se ovo desilo."
Zašto ga nije izliječio do kraja da može hodati i da ne bude u kolicima? Zato što mu je zadatak bio da ga samo oživi.

- Na vjenčanju Sun i Jina im prilazi Jacob i kaže im: "Želim vam predati svoj blagoslov. Vaša ljubav je nešto veoma posebno. Nikada je nemojte uzeti zdravo za gotovo." Znamo da je Sun jedina koja je uspjela zatrudniti na ostrvu i jedina je koja je rodila dijete začeto na ostrvu.

- Jack i Jacob su se susreli u bolnici. Jack operiše neku djevojku i presječe joj moždanu ovojnicu, te na sve strane ističe kičmena moždina. Kičmenu moždinu je nemoguće vratiti nazad, kada ona jednom isteče to je neminovna paraplegija. Međutim, Jackov otac Christian mu rekne da broji do 5 i da zašije ovojnicu koju je presjekao. Jack to uradi, a poslije operacije mu otac na hodniku kaže da cura sve osjeti i da neće ostati paralizovana. Nakon toga se Jacku obraća Jacob.
Mislim da je Jacob taj koji je izliječio djevojku, a ne Jack. Ovdje se postavlja pitanje je li ono brojanje do 5 pozivanje Jacoba da nekome pomogne? Jer i prema Kate je krenuo crni dim, čudovište, ali je ona izbrojala do 5 i dim se odjednom povukao i otišao od nje.

- Hurley sreće Jacoba pri izlasku iz zatvora. Ovaj ga uvjerava da nije lud i da je sasvim super stvar što može pričati sa mrtvim osobama, te ga tako navodi da se i on vrati na ostrvo.

Ima nešto što me stalno kopka, a niko od nas to još nije spomenuo. U prvoj sezoni u epizodi 6. "Kuća izlazećeg sunca", kada Kate i Jack bježe od pčela, ulete u pećinu i tu se nalaze i dva trupla, muško i žensko, te Jack kaže Kate da je neko ta tijela tu donio i položio ih. Rekne joj i to da su trupla tu već nekih 40 ili 50 godina. Tu Jack kod muškarca nađe platnenu vrećicu u kojoj su crni i bijeli kamenčić. Zatim tu dođu Locke i Charlie i kada vide trupla, Locke hladnokrvno i arogantno kaže: "Naši vlastiti Adam i Eva."

POZDRAV
« Zadnja izmjena: 03.06.2009. 23:56:28 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #1774 : 03.06.2009. 23:58:29 »
Ako su to ona tijela za koja su rekli da su mozda Adam i Eva, receno je na nekim sajtovima da su to mozda Rose i Bernard, pa mozda je to tacno.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1775 : 04.06.2009. 00:12:18 »
Dzabe nagadjate, necete pogoditi, jer mi nemamo žljut, kentor i mespakle !!! JJ je definitivno sa Ajsom to probao! Takodje Pilot za Fringe je smislio u avionu, sto znaci da mu je lako islo jer je malo i autobigrafski, Walter Bishop ili Vilijam to je JJ ! Kako kaze Walter u jednoj od poslednjih epizoda, Kada smo bili mladi Vilijam i ja smo uzimali puno LSDa ;) ;D

I jos nesto, ne zaboravite da je sam JJ, Jacob ! Jeffrey Jacob Abrams

Sta god mi smislili, JJ je smislio drugo nesto, i bolje !!!

Ja Boga mi ni u jednom tvom postu ne vidim da si ti išta pametno smislio. Ovo je ja mislim jedno 156-ti put da ponavljaš svoju oduševljenost sa JJ Abramsom. Ako si toliko fasciniran s njim, otiđi lijepo u Ameriku i povedi ga kući, jer ovo je tema o seriji, a ne o njenom autoru. Znaš, nekada je pametnije šutiti nego pisati nebuloze.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1776 : 04.06.2009. 00:18:11 »
Ako su to ona tijela za koja su rekli da su mozda Adam i Eva, receno je na nekim sajtovima da su to mozda Rose i Bernard, pa mozda je to tacno.

Slažem se s tobom. Rose i Bernard su priznali da su se odlučili osamiti i da ih boli briga za sve drugo. Njima je samo važno da budu zajedno i ništa više. Boli ih briga i za bombu i za ratove, osvete, sprečavanja...

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #1777 : 04.06.2009. 00:29:03 »
Ne bih ulazio u polemike samo bih rekao da je meni serija super. ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Lost
« Odgovor #1778 : 04.06.2009. 08:01:33 »
Ne bih ulazio u polemike samo bih rekao da je meni serija super. ;D
+1
... ima radnju, dobru priču, dobre glumce.....
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Lost
« Odgovor #1779 : 04.06.2009. 09:24:37 »
Ne bih ulazio u polemike samo bih rekao da je meni serija super. ;D

 clapp

Offline James-Lucas-Scott

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 105
  • Spol: Muški
  • Budi svoj sledi svoje instinkte!
Odg: Lost
« Odgovor #1780 : 04.06.2009. 12:12:10 »
Ne bih ulazio u polemike samo bih rekao da je meni serija super. ;D
Meni trentno najbolja i najzanimljivija serija.
 clapp
 

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Lost
« Odgovor #1781 : 04.06.2009. 14:48:05 »
Ova teorija da je Lok od pada aviona u stvari Jakobov nemesis mi je dosta klimava i malo verovatna. Jer dok je Lok jos bio u kolicima, Abadon mu je rekao za "Walkabout" i kako je on otisao na to putovanje kao jedan covek, a vratio se kao sasvim drugi. Tu ga je Lok iskulirao, medjutim posle pada aviona kada je video da moze da koristi noge i sve ono sto mu je Abadon govorio mu je doslo u glavu i iz tog razloga je postao "man of faith".
Jer zbog cega bi crni dim vukao Dzona u onu rupu ako je Lok od pocetka bio nemesis. Znaci i tu nesto nije u redu, onda i onaj deo sa Ekom kada govori da su oni sledeci itd.

Po meni je najlogicnije da je Lokovo telo "preuzeo" crni dim (Jakobov nemesis) onog trenutka kada je sanduk sa njegovim telom dospeo ponovo na ostrvo. Pre toga je "crni" na vise nacina unapred isplaniranu prevaru sprovodio u delo. Preuzeo je telo Christiana koji je Loku rekao da pomeri ostrvo i da mora da umre, zatim Alex koja preti Benu i na kraju uz pomoc Loka i Bena sproveo svoj plan u delo. (You have no idea what I've gone through, to be here.)
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1782 : 06.06.2009. 01:35:28 »

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Lost
« Odgovor #1783 : 06.06.2009. 08:35:46 »
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1784 : 06.06.2009. 11:10:46 »

Offline Kursor

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 90
Odg: Lost
« Odgovor #1785 : 07.06.2009. 02:45:49 »
Nisam citao sta ste pisali jer pratim tek cetvrtu sezonu pa ne zelim procitati nesto sto cu tek trebati gledati ali sam samo htio reci da mi je ova cetvrta sezona cisto sranje iako sam veliki ljubitelj ove serije.

EDIT:
Moze li mi neko reci sta je ona sezona 99 tamo u prevodima kod losta??? Ne kontam jesam li tu sezonu trebao gledati nekad prije ili sta?
« Zadnja izmjena: 07.06.2009. 10:07:46 radrad »

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1786 : 07.06.2009. 10:05:02 »
To su ti specijali, nista bitno.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1787 : 07.06.2009. 19:17:35 »
ali sam samo htio reci da mi je ova cetvrta sezona cisto sranje iako sam veliki ljubitelj ove serije.



ali ce ti zato peta popravit raspolozenje!!! 8)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1788 : 10.06.2009. 22:23:35 »
Prve glasine o kastingu za 6. sezonu:

Spoiler for Hiden:
Dominic Monaghan (Čarli) returns for 4 episodes,
Emily De Ravin (Kler) for Full-season,
Maggie Grace (Šenon) for 6 episodes!

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Lost
« Odgovor #1789 : 11.06.2009. 00:10:02 »
Ne znam zašto je to u spojleru, ali dobro. Drago mi je zbog Kler, ona mi je bila dobar lik.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #1790 : 11.06.2009. 00:24:10 »
Ja volim Čarlija! navijacica navijacica

Spoiler for Hiden:
Kakva uzaludna smrt, šmrc

Offline mrki

  • Novi član
  • *
  • Postova: 36
Odg: Lost
« Odgovor #1791 : 11.06.2009. 19:17:13 »
Meni su njih dvoje najantipaticniji likovi u seriji.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Lost
« Odgovor #1792 : 11.06.2009. 20:54:38 »
Ja volim Čarlija! navijacica navijacica

Spoiler for Hiden:
Kakva uzaludna smrt, šmrc
Spoiler for Hiden:
Da baš  cry1
+1
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline qark

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Lost
« Odgovor #1793 : 10.07.2009. 14:05:38 »
odgledao sam prvu sezonu (u 2 dana) i ostao zbunjen, kako je ta serija obstala i cime zasluzuje takvo visoko mjesto na top listama?
Prva sezona je dosadna do bola, u 24 epizode se nije ama nista dogodilo (dobro ako i je, stalo bi sve bitno doslovno u 2 epizode)

sad ja neznam dali sam ja gluplji ili pametniji od drugih,

jer doslovno mi je zao gubitka tih sati moga zivota,

 dosta sam epizoda od dosade premotavao, u vecini epizoda sam pozelio da imam podijeljen ekran pa da gledam jos nesto uz to (sad znam zasto sluzi taj split screen:) ZA LOST:)

 pitate zasto nisam odustao, zato sto sam mislio da kraj sezone bude nesto stvarno veliko kad su nas toliko natezali (ali ne kraj je ono nula)

najbolje su mi fore tog njihovog straha a sve sto ih strasi je grmlje koje se trese:)
onda onaj tip muzicar koji je prvo bogobojazan a zatim je narkoman a njegov pokvareni brat ima odjednom obitelj i odrasla je osoba koja se ne boji obaveza (to pokazuju njegove naocale sa debelim okvirom na nosu:) ma mislim...

AJDE LIJEPO MI RECITE DALI SE ISPLATI DALJE GLEDATI ILI DA ODUSTANEM ILI DA POGLEDAM SAMO PRVU 15 I ZADNJU EPIZODU SVAKE SEZONE???

HVALA

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1794 : 10.07.2009. 14:08:59 »
Odustani.
Ne isplati se da dalje gledaš kad ti se nije svidjela ni prva sezona.
Meni je serija jedna od najboljih, ali to što ima milione obožavalaca ne znači da se svima sviđa.
Svako je tumači na svoj način.
Ima mnogo ljudi koji obožavaju npr. Arrested Development a eto ja je ne mogu gledati jer me nervira. I jednostavno, oni je i dalje gledaju, a ja sam prekinuo još u samom početku prve sezone.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #1795 : 10.07.2009. 14:21:32 »
definitivno odustani
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Lost
« Odgovor #1796 : 10.07.2009. 15:21:50 »
Nemoj gubit tolike sate svog života uzalud, ima toliko serija, valjda ćeš si i ti nešto naći.
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1797 : 10.07.2009. 18:45:35 »
LOST! LOST! LOST!  ;D

Offline jojojo011

  • Novi član
  • *
  • Postova: 43
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1798 : 10.07.2009. 20:47:59 »
ja coveka mogu da razumem donekle a donekle bi ja morao da razmislim da li da ga razumem...stvarno ukusi su razliciti i to treba postovati...evo ja na primer:kad sam dobio sve epizode housa odgledao sam prvih 10 epizoda lepo uzeo disk iz kompa i sa ostalim diskovima samo zafrljacio sa 17 sprata jer je taj houseMD,po meni,takav promasaj da nemam rreci...ali opet ukusi su razliciti ali jedno znam:posle svake epizode LOSTa morao sam da dolazim sebi jedno 10 minuta jer sam razmisljao kako je moguce snimiti nesto ovako i dokle ide granica scenarista da se napravi nesto tako jako kao ta serija...kad je zavrse bice mi bas bas lose... :'( :'( :'(
 smeće se ne baca kroz prozor!
...all say we all...

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #1799 : 10.07.2009. 21:14:07 »
evo ja na primer:kad sam dobio sve epizode housa odgledao sam prvih 10 epizoda lepo uzeo disk iz kompa i sa ostalim diskovima samo zafrljacio sa 17 sprata jer je taj houseMD,po meni,takav promasaj da nemam rreci...

bas visoko zivis ;D slazem se za house, ja sam izdrzala do kraja druge sezone.. sad mi je zao sto ne mogu da vratim potroseno vreme :)
negde sam procitala da je medju obozavaocima Losta najveci procenat geekova i tako nekih informaticara, elktronaca, tehnicara i onih u prirodnim naukama.. kao i ljubitelja naucne i svake druge fantastike :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Tags: