Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748123 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1290 : 17.04.2009. 18:48:07 »
Haha, Almine, zakon ti je potpis  ;)
Ja taman zavrsio sa gledanjem prve sezone, tako da otprilike znam na sto se to odnosi, heh, jedino ako u meduvremenu nisu nasli jos nekih "otvora".  :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1291 : 17.04.2009. 18:54:50 »
Ma kakav Ivice, nisi ni blizu, ovo je razgovor iz 5. sezone i ne odnosi se na otvor.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1292 : 17.04.2009. 19:31:10 »
Aha ok, Almine, heh, i mislio sam da nisam u pravu, ali eto, morao sam napisati.  ;D

Završio i ja sa gledanjem prve sezone Losta. Istina da zaostajem ohoho za vama, ali stići ću vas jednoga dana, heh. Što se prve sezone tiče, najbolje su mi bile prve tri epizode i dakako ova posljednja koja je trajala gotovo sat i pol vremena. Nije mi loša serija, ali nije mi bolja od moje najbolje serije Prison Break, i od serije 24. Dakako, te serije se ne mogu uspoređivati s Lostom, nego kažem samo onako, čisto informativno. :)

Kod serije mi se najviše sviđaju trenuci kada se dogodi nešto neočekivano i onda se gleda tko bi mogao biti osumnjičeni. Recimo ono kada je netko zapalio splav, kada je netko udario s leđa Sayida dok je postavljao antene, kada je netko stavio otrov u piće Michaelu i tako to. To mi se najviše sviđa, uvijek netko potpuno neočekivani ispadne kriv. Također su mi dobre i tajne koje krije otok, poput primjerice srušenog aviona, "otvora", neobičnog stvora, i sličnih stvari.

Puno ste pričali da ima dosta nejasnih stvari što sam ja i očekivao, ali prva sezona ih nije donijela u nekoj većoj količini, uglavnom je sve više-manje jasno, osim dakako onoga što je tek otkriveno u zadnjoj epizodi prve sezone - tu već ima dosta nejasnih stvari, npr. tko su oni ljudi na koje su naišli Sawyer, Michael i onaj kinez. Pošto su tražili Walta, čini mi se da imaju veze s onim crnim dimom o kojem je pričala ona francuskinja Danielle i da su to možda ti ljudi koje su oni čekali na otoku, ali na kraju se nisu pojavili - međutim, to su samo moja nagađanja, tko zna kakva je prava istina. I baš me zanima kuda će ih odvesti onaj "otvor" kojega su napokon uspjeli otvorili (eh, kako je prasnuo gospodin Ar(n)zt :) ).

Uglavnom, prva sezona mi je onako solidna, ništa posebno. Izgleda da je istina da je prva sezona najlošija (kao što sam čuo), izgleda da tek najbolje dolazi u sljedećim sezonama, iskreno se nadam da će tako i biti. Ima dosta epizoda koje su mi bila pomalo dosadne. Također mi je dosadno kada gledam što je tko od izgubljenih na otoku radio prije pada aviona. Ne kažem, ima tu izuzetaka, ima tu poučnih stvari i stvari koje pomognu zaključiti neke stvari, ali ima i podosta dosadnih.

Hurley (Hugo Reyes) mi je nesumnjivo najjači lik u seriji. :) On mi dođe nešto kao Hiro u Heroesima, s time što mi je Hurley šesto puta zabavniji i bolji od njega. Nema te njegove scene na koju se nisam barem nasmiješio ako ne već nasmijao. Istina da ga nisu nešto posebno puno prikazivali, ali ama baš svaki puta kad on nešto kaze to je za crknut od smijeha, dobre su mu fore i stvarno je cool čiča. :) Nadam se da će biti još njegovih dobrih fora u sljedećim sezonama.

Zaboravih napomenuti, dobre su mi i poneke smiješne situacije u seriji kojih nema puno ali budu humoristične, dobro je kad u jednoj ozbiljnoj seriji ima mjesta za ponešto humora. Najjače mi je bilo tamo među prvim epizodama, kada je onaj lik što je Kate držao u avionu bio ležao u vrlo lošem stanju i Sawyer da mu skrati muke, uzme pištolj koji je imao jedan jedini metak i upuca ga. Par trenutaka poslije, lik se i dalje čuje, kad ono, Sawyer (James) promašio srce - LOL!

Ono što mi je bilo neobično u seriji je što slabo ljudi umiru. Navikao sam na Prison Break i 24 gdje u sezoni umre podosta ljudi, i što je najbolje bude tu dosta neočekivanih smrti. Kod Losta, u prvoj sezoni, umro je jedan jedini čovjek (brojim ove važnije uloge), to je bio Boone, brat od Shannon. To me malo iznenadilo, skoro nitko ne umire a tu i tamo naleti novih ljudi. No kad gledam postere za petu sezonu i usporedim glavnu ekipu iz prve, vidim da podosta ljudi fali, ali ima i novih lica, tako da će izgleda biti još svega. Prva sezona mi više liči kao neki uvod, nije se nešto previše toga dogodilo. A kad gledam najave za drugu sezonu, vidim da se spominje druga strana otoka, znači moglo bi biti zabavnije i puno više mistike što volim.

Također sam primjetio u prvoj sezoni i nekoliko glumaca iz ostalih serija koje pratim, svi su glumili tek u jednoj epizodi. Matt Parkman iz Heroesa je bio pilot aviona, Ruski predsjednik iz serije 24 je bio vidovnjak kojeg je posjećcivala Claire, a Terrence Steadman iz Prison Breaka je bio lik kojega je Sawyer ubio.

Eto, isprike na pomalo dugačkom tekstu. Navikao sam opširnije pisati, i vjerojatno se neki možda neće složiti sa mnom, neki možda hoće, no ovo je samo moje mišljenje na prvu sezonu Losta koja je po meni bila tek prosječna, kao neki uvod u ono što tek dolazi.

E dobro, sad je vrijeme za drugu sezonu! :)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Lost
« Odgovor #1293 : 17.04.2009. 20:16:03 »
e moj ti... napisao si referat za prvu sezonu... nisi ni svestan šta te tek čeka... sve to je tek uvod u sve....
reći da je prison break bolji od losta je ravno ludilu... pazi lost nije moja omiljena serija... imam druge favorite, ali prison break je razvodnjena limunada u poređenju sa lostom, a složićeš se samnom kad malo duže budeš gledao...

zato samo napred...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline mserer

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Lost
« Odgovor #1294 : 17.04.2009. 21:40:18 »
Dexter mozes meni da predlozis neku dobru seriju a da nije Lost,PB,Heroes,24?(posto kazes da imas i druge favorite).

Offline -=QuadDamage=-

  • Prevodilac
  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1081
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1295 : 17.04.2009. 21:52:28 »
Dexter mozes meni da predlozis neku dobru seriju a da nije Lost,PB,Heroes,24?(posto kazes da imas i druge favorite).

Postoji tema za predloge serija: http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=580.0

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #1296 : 17.04.2009. 22:03:05 »
Izgleda da ce na kraju ipak biti da moje teorije nisu bile samo cisti nonsens ;D yeeeeee ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Fr33k

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 495
  • Spol: Muški
    • NCIS fan page
Odg: Lost
« Odgovor #1297 : 17.04.2009. 22:28:08 »
a koda Lost nije limunada serije je tribala max 3 sezone imat to je limit limita. Prve 2 sezone su dobre ostalo sve onako

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1298 : 17.04.2009. 22:36:14 »
Ivice, hajde sada na ovaj link http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php?topic=3523.0 i pročitaj činjenice iz 1. sezone i razmisli koliko si od toga ti sam skužio gledajući. Nikako se ne slažem s tobom da su dosadni dijelovi gdje se prikazuje šta je ko radio u životu prije pada aviona, jer Lost je upravo serija u kojoj moraš gledati i dobro pratiti ama baš sve, svaku sitnicu, a pogotovo ima veze i prošlost likova prije ostrva. Sve ovo što si napisao da si primjetio je, vjeruj mi, tek 5 % od onoga što ćeš tek vidjeti u seriji.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1299 : 17.04.2009. 22:37:32 »
Izgleda da ce na kraju ipak biti da moje teorije nisu bile samo cisti nonsens ;D yeeeeee ;D

A koje teorije, znaš li tačno?  ;D ;D ;D ;D ;D

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1300 : 17.04.2009. 22:53:58 »
Nikako se ne slažem s tobom da su dosadni dijelovi gdje se prikazuje šta je ko radio u životu prije pada aviona, jer Lost je upravo serija u kojoj moraš gledati i dobro pratiti ama baš sve, svaku sitnicu, a pogotovo ima veze i prošlost likova prije ostrva.

Nisam ja nigdje napisao da to nema veze. Skuzio sam od samoga pocetka da je to sve povezano, i znam ja da oni u seriju ne bi ubacili nijednu bezveznu scenu, sve to ima veze, sve je to ok, ali su i neke stvari pomalo dosadne (barem meni).

EDIT: A sto se onih cinjenica tice, skuzio sam ja te cinjenice, i sve sto si tamo napisao sam i ja uocio, ali mi jedna cinjenica nikako nije jasna: Ono kada je Locke dirnuo Walta i on mu rekao da ne otvaraju otvor. Nije mi jasno kako je Walt znao za otvor samo tako sto ga je Locke dodirnuo? Sta je on neko nadprirodno dijete? To mi je ostala najveca nepoznanica prve sezone.
« Zadnja izmjena: 17.04.2009. 23:01:22 by_Ivica »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #1301 : 17.04.2009. 23:19:06 »
Evo ovako, ja sam se dugo predomišljao da li pogledati ovu seriju ili ne, ali ste sa svojim raspravama ovdje probudili u meni znatiželju i da znate nisam požalio.
Serija me je prikovala i već skoro mjesec dana ništa drugo i ne gledam(osim naravno Supernaturala). Serija ima sve, od drame, akcije do misterije, sve što jedna serija mora imati.
Nema 100 mrtvih u 2 epizode? Pa zato mi se i sviđa. Šta, još bi i Rambo treba uletit.
Sad sam trenutno na 4. sezoni i serija mi nimalo nije izgubila na zanimljivosti i tenzijama.
Vrlo dobra serija, dapače, odlična.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Cata

  • Likušo!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3356
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #1302 : 17.04.2009. 23:21:14 »
Zato ja ovu zadnju skidam i slažem na hard,
jer bi me uvijek izludilo to čekanje do slijedeće epizode,
sad ću si lijepo napraviti maraton i uživati.  :)

U ime oca i sina i Sv. Googla. Enter
I love you, not for what you are,
but for what I am, when I am with you.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #1303 : 17.04.2009. 23:29:39 »
A koje teorije, znaš li tačno?  ;D ;D ;D ;D ;D
Naravno da ne, cekam tebe da mi objasnis ;D ;D ;D ;D ;D
...

@zkarlov
bas mi je drago da ti se dopada

I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1304 : 17.04.2009. 23:37:59 »
A koje teorije, znaš li tačno?  ;D ;D ;D ;D ;D
Naravno da ne, cekam tebe da mi objasnis ;D ;D ;D ;D ;D
...

Matere mi mile ja više nemam pojma, sve teorije sam ispucao. Zato sam tebe pitao u nadi da ćeš me vratiti na neki pametan put. I baci mi svoj komentar na ovo:

Spoiler for Hiden:
E jedino što mislim da ovi sada koji su došli Ajirinim avionom su ti koji će početi rat, odnosno oni će uzrokovati taj famozni incident o kojem priča Milesov otac.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #1305 : 18.04.2009. 00:12:51 »
cekaj stani polako koci ;D da odgledam prvo poslednju epizodu ;D
nisam pogledala ni Lost ni Harper's Island ... shame on me :(
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1306 : 18.04.2009. 00:49:07 »
Serija me je prikovala i već skoro mjesec dana ništa drugo i ne gledam(osim naravno Supernaturala). Serija ima sve, od drame, akcije do misterije, sve što jedna serija mora imati.

eh, lako je tako. Mazneš 5 sezona pa u cugu gledaš i uživaš. A mi obični se 5 godina, godina ! jeb... da to gledamo jednu tjedno pa pauze mjesecima....

trebao bi biti neki zakon protiv ovih koji samo tako dođu i odgledaju ono što smo godinama gledali !!!

:)


btw tako sam ja nabavio 6 + pola sedme sezone Stargate SG-1. A jesam uživao i po 6 epizoda na noć....


usput S05E13 720p HR Almin je UL
May the Plasma be with you!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #1307 : 18.04.2009. 00:53:59 »
Eto vidiš Krbo i ti ćeš odgovarat prema tom zakonu ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1308 : 18.04.2009. 01:19:36 »
Eto vidiš Krbo i ti ćeš odgovarat prema tom zakonu ;D

nisu ga još donijeli tada, davno bijaše... :)

a tebi zavidim, hrpa epizoda i možeš ih gledati redom koliko ti srcu drago...

Lost dobije jedan potpuno novi smisao ako se gleda tako u komadu nego kao mi , široka raja, 1x tjedno ...

Ne samo Lost, mnoge serije su daleko, daleko bolje kada se može pogledati hrpa epizoda odjednom...

May the Plasma be with you!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #1309 : 18.04.2009. 01:22:30 »
Eto vidiš kako sam dalekovidan, samo ovim tempom gledanja stignit ću vas za par dana ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1310 : 18.04.2009. 09:43:39 »
@Almin

Spoiler for Hiden:
Moguce je da Majls ima sposobnost pricanja sa mrtvima jer je sreo sebe u proslosti, on je zasada jedini takav slucaj.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Lost
« Odgovor #1311 : 18.04.2009. 13:52:03 »
@ by_ivica

napisao si referat za prvu sezonu...

e brate jesi se navuko cim si referat napiso  ;D ;D

i jos neko je napiso (mislim da je takoder dexter's lab) ono o lostu i pb-u...

mislim da, sto se tice prve tri sezone LOSTa, nema joj ravne serije
a od cetvrte sezone su i oni malo poceli "pravit limunadu"

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1312 : 19.04.2009. 00:14:59 »
Evo pogledao sam upravo S02E09 gdje sam nasao jednu gresku.
Mozda jesam cjepidlaka, ali ne nailazim svaki dan na greske u serijama tako da cim vidim moram napraviti screenshot.  ;D To mi je u krvi.  ;D

Zapravo, ne radi se o nekoj kobnoj gresci, nego se opet vidi čovjek koji se ne bi trebao vidjeti.
Onda je bila rijec o kamermanu, sada je rijec o čiči koji drzi mikrofon.



Inace, druga sezona mi je vec dosta zanimljivija od prve.

Offline Dixon

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 56
Odg: Lost
« Odgovor #1313 : 19.04.2009. 00:17:02 »
Eh evo izgleda zadnju epizodu i procitah neke vase komentare neki su bili dobri ali neki i nisu bas :D Ja imam pretpostavku a to je :

Spoiler for Hiden:
Da je Miles "otjeran" od oca zato sto je ovaj vjerovatno znao da ce biti taj famozni incident i nije htio da ovaj pogine naravno...vjerovatno je morao nekako smislit da ih otjera oboje majku i njega.

Offline Z101

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 123
  • Spol: Muški
  • the most screwed up person in the world
Odg: Lost
« Odgovor #1314 : 19.04.2009. 00:44:27 »
Uh,odgledao sam tek sad sve od "Namaste"-a pa do "Hoth"-a i mogu reci da se slazem sa Dexterom(mislim da je on to rek'o) da je Lost serija koju ne treba gledati odjednom....

Ali:
Spoiler for Hiden:
"Let's face it,Ewoks suck dude!"  ;D  ;D  ;D
Zvezdo, zgazi ih sve!

Offline EROS

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 957
  • Spol: Muški
    • PFC
Odg: Lost
« Odgovor #1315 : 19.04.2009. 17:55:33 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Samo Dule Vujošević zna sta će biti na kraju serije Lost.
(008, 18. april 2009 22:49, B92)
Tako je! Bravo, bravo, bravooo... clapp

Offline Mila

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1114
Odg: Lost
« Odgovor #1316 : 19.04.2009. 20:00:00 »
Pošto jako volim Star Wars, predobra mi je bila Hurleyjeva ideja, svaka čast scenaristima na ubacivanju tih bisera  ;D

Jedan zanimljivi screenshot s Wikipedie:
Spoiler for Hiden:


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Lost
« Odgovor #1317 : 19.04.2009. 20:23:00 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Samo Dule Vujošević zna sta će biti na kraju serije Lost.
(008, 18. april 2009 22:49, B92)
Tako je! Bravo, bravo, bravooo... clapp

Genijalno!   clapp
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Lost
« Odgovor #1318 : 20.04.2009. 12:18:18 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Samo Dule Vujošević zna sta će biti na kraju serije Lost.
(008, 18. april 2009 22:49, B92)
Tako je! Bravo, bravo, bravooo... clapp

Genijalno!   clapp

Netačno! Poznato je da wikipediju pišu korisnici pa su mogli da napišu šta hoće


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1319 : 20.04.2009. 12:55:29 »
Spoiler for Hiden:
Citat:
Samo Dule Vujošević zna sta će biti na kraju serije Lost.
(008, 18. april 2009 22:49, B92)
Tako je! Bravo, bravo, bravooo... clapp

Genijalno!   clapp

Netačno! Poznato je da wikipediju pišu korisnici pa su mogli da napišu šta hoće


Ja se iskreno nadam da nije bilo onih koji su pomislili zapravo da je Hugo Reyes napisao scenarij! :D Jer da ga je napisao, ne bismo nikad upoznali Ewokse! :D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Tags: