Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748162 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1170 : 04.04.2009. 19:09:13 »
Kako je Itan na kraju završio u Othersima kada su mu roditelji bili bitne figure u Dharmi?

Jbg ja sam samo na njegovo odgovorio i nisam video da on ima spoilere pa nisam ni obracao paznju na to...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1171 : 04.04.2009. 23:13:21 »
Seca li se ko kako se znaju Kate i ova Klementinina majka? Ako moze neko da mi kaze koja je to epizoda?

To ti je sezona 3 epizoda 15, "Left Behind" (Ostavljene iza).

POZDRAV
« Zadnja izmjena: 04.04.2009. 23:18:31 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1172 : 04.04.2009. 23:18:03 »
Spoiler for Hiden:
Kako je Itan na kraju završio u Othersima kada su mu roditelji bili bitne figure u Dharmi?

Spoiler for Hiden:
Ja mislim da je Ben pobio sve u Dharmi koji nisu htjeli preći na njegovu stranu, odnosno ostati povezani sa Drugima, a u tu grupu ne spadaju Ethan, Goodwin, Julie...

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1173 : 04.04.2009. 23:26:18 »

Spoiler for Hiden:
Po meni jedan od zakljucaka jeste da je se isao skolovati vani jer je poznato da je hirurg e sad vjerovatno je otisao dok je bila dharma pa se vratio kad je Ben sve poubijao :D ...nekako meni ono normalno objasnjenje.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1174 : 04.04.2009. 23:33:40 »
Spoiler for Hiden:
Kako je Itan na kraju završio u Othersima kada su mu roditelji bili bitne figure u Dharmi?

Spoiler for Hiden:
Ja mislim da je Ben pobio sve u Dharmi koji nisu htjeli pre?i na njegovu stranu, odnosno ostati povezani sa Drugima, a u tu grupu ne spadaju Ethan, Goodwin, Julie...

POZDRAV

Spoiler for Hiden:
Pa Ben ih i jeste pobio znas li kada ih je pobacao u onu rupu gde je jednom pokusao da ubije Locke-a

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #1175 : 05.04.2009. 01:45:19 »
Seca li se ko kako se znaju Kate i ova Klementinina majka? Ako moze neko da mi kaze koja je to epizoda?

Spoiler for Hiden:
Uh, cini mi se druga sezona...Kejt je pobegla bese od Marsala, neko je slepa, a na pumpi Klementinina majka koristi onu foru da proda ogrlice..i onda tu izbije neka 'frka' tj provale je da su lazne, ali Kejt uleti i kupi jednu, i tako je iscupa iz nezgodne situacije..Kasnije ona Kejt pomogne da bi videla majku...Ovo je onako iz malog mozga :) Otprilike je tako...LOL

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1176 : 05.04.2009. 15:50:00 »
Seca li se ko kako se znaju Kate i ova Klementinina majka? Ako moze neko da mi kaze koja je to epizoda?

Spoiler for Hiden:
Uh, cini mi se druga sezona...Kejt je pobegla bese od Marsala, neko je slepa, a na pumpi Klementinina majka koristi onu foru da proda ogrlice..i onda tu izbije neka 'frka' tj provale je da su lazne, ali Kejt uleti i kupi jednu, i tako je iscupa iz nezgodne situacije..Kasnije ona Kejt pomogne da bi videla majku...Ovo je onako iz malog mozga :) Otprilike je tako...LOL

Ne 3 sezona 15 epizoda tacnije :D

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1177 : 05.04.2009. 19:18:40 »
Seca li se ko kako se znaju Kate i ova Klementinina majka? Ako moze neko da mi kaze koja je to epizoda?

Spoiler for Hiden:
Uh, cini mi se druga sezona...Kejt je pobegla bese od Marsala, neko je slepa, a na pumpi Klementinina majka koristi onu foru da proda ogrlice..i onda tu izbije neka 'frka' tj provale je da su lazne, ali Kejt uleti i kupi jednu, i tako je iscupa iz nezgodne situacije..Kasnije ona Kejt pomogne da bi videla majku...Ovo je onako iz malog mozga :) Otprilike je tako...LOL

Ne 3 sezona 15 epizoda tacnije :D

Auuuuuuuuuuu koliko vi kasnite! Pogledajte gore kad sam ja ikad odgovorio.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1178 : 06.04.2009. 02:14:27 »

Haha sto se mene tice ja nisam citao komentare 8)

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #1179 : 09.04.2009. 04:04:14 »
Spoiler for Hiden:
Ouh my fucking Jacob ! ;)

Samo cu reci kroz celu epizodu se provlace Ben i Locke! A setite se epizode Cabin Fever iz prethodne sezone, isto jedna od onih gde najvise oni dominiraju, sto znaci HAVARIJA !!! I mnogo odgovora ! Mmmmm

Kako za sve tako i za tebe važe pravila stavljanja u spoiler teksta koji se tiče tek prikazanih epizoda. Tek nakon 48 sati možeš otvoreno pisati.
« Zadnja izmjena: 09.04.2009. 09:06:06 Almin »

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #1180 : 09.04.2009. 13:32:44 »
prevod na uploadu!
odlicna epizoda :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1181 : 09.04.2009. 15:15:16 »
Hvala care!
Odo da odgledam i da uradim 720p sync.
Pozdrav.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Lost
« Odgovor #1182 : 09.04.2009. 15:29:58 »
hvala na tako brzom prijevodu clapp

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1183 : 09.04.2009. 16:25:03 »
I 720p verzija acinog prevoda na uploadu.
Jos jednom hvala na prevodu. :)
I da, imam samo jednu zamerku, posto vidim da transkriptujes imena, ti ovako pises:

Jacob je kod tebe Jakob, a ja mislim da bi trebalo Dzejkob.

Ali to je zanemarljivo.

P.S.

Odlicna epizoda.
Sve su bolje i bolje.

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #1184 : 09.04.2009. 17:16:42 »
A, pa Jakob je Jakob :)
neki su izuzeti od tog pravila.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1185 : 09.04.2009. 17:19:26 »
OK, tvoj izbor.
Ali ako ces vec tako, onda bi trebalo Jacob.

Spoiler for Hiden:
Nego, sta sad ona Ilana oce?
I da li je Aleks sada vaskrsla, ili sta...?

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #1186 : 09.04.2009. 18:09:14 »
A, pa Jakob je Jakob :)
neki su izuzeti od tog pravila.

Mislis Jacob je Jakob ;) Ja bih pre stavio Jakov, jer je tako po bibliji, a to je uzeto odatle !

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #1187 : 09.04.2009. 19:10:46 »
A, pa Jakob je Jakob :)
neki su izuzeti od tog pravila.

Mislis Jacob je Jakob ;) Ja bih pre stavio Jakov, jer je tako po bibliji, a to je uzeto odatle !
bas to, samo sto sam se ja zeznuo u prvim epizodama kad sam prevodio, i onda sam nastavio kao Jakob.
mada, morao bih da prelistam titlove, da vidim da slucajno negde nisam Jakov napisao.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1188 : 09.04.2009. 19:48:03 »

Ovo je bila jedna predobra epizoda posle 2-3 lose koje su bile....A evo i Promo za sledecu epizodu

http://www.youtube.com/watch?v=wTGbq26cS2c

Offline mamita

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #1189 : 09.04.2009. 20:38:48 »
 clapp Momci svaka čast kako ste se poređali,prosto ne znam čiji prevod da prikačim.
Pozdrav za sve prevoditelje.  navijacica

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #1190 : 09.04.2009. 21:55:00 »
I moj titl za 12. epizodu je na uploadu. Uživajte uz glavnu rečenicu:

Spoiler for Hiden:
Šta leži u sjeni statue?

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Lost
« Odgovor #1191 : 10.04.2009. 00:24:59 »
hvala na prijevodima
ja tek sad idem gledat,vi ste svoje pogledali,al cu uzivat  :P :P :P :P

kolko sam vidio po najavi da ce u ovoj epizodi bit Locke
odmah mi serija zanimljivija,on i njegove provale

@Almin signature ti je predobar  ;D ;D

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #1192 : 10.04.2009. 12:55:02 »

Spoiler for Hiden:
Nego, sta sad ona Ilana oce?
I da li je Aleks sada vaskrsla, ili sta...?

Ne znam da li ste gledali Alias, ali evo dodao sam na yt, nije ni bitno...

Spoiler for Hiden:
Meni su Alias i LOST dve slicne serije, jeste da se sustinski razlikuju, ali oseca se da JJ radio obe! Pocevsi od nekih tehnickih stvari, pa do toga da se u cetvrtoj sezoni Alisa na nekoj zurci cuje You all everybody, You all everybody..LOL Ali ova scena sa Benom i Alex, kao da sam gledao jednu iz Aliasa, i zato sam morao to da vam pokazem! :) Skratio sam maximalno, da ne bih otkrio puno jer ce mozda neko gledati Alias...pa necu reci koja je epizoda...Evo ga video



Istom cak tonom i Arvin i Ben izgovaraju ime cerke...isto su i jedan i drugi u "Hramu" u kome se cuda desavaju...!

E sad ovde u Aliasu je jednostavnije, zna se sta radi Nadia tu...dok u LOSTu...:))) Ja ne bih rekao da je vaskrsala..tj ne bih koristio tu rec...mozda je ziva na isti nacin kao Locke..ja bih zeleo da je to u Benovoj glavi, pod mozda dejstvom malo Black Smokea, ali buni me onda onaj deo kada ga zakuje za stub! ;) 

MADA poznato je da covek i to moze da proizvede mozgom...npr hemijski naprave da se plasi od leda, i tako su radili neki eksperiment, i stave led na ruku, ovaj se toliko uplasi da sam sebi na mestu gde je bio led napravi plik kao da su mu stavili nesto bas uzareno! Sto je naravno od leda nemoguce da se tako nesto dogodi ! :) ...

http://www.youtube.com/watch?v=zNE7NpQHZ8c
« Zadnja izmjena: 11.04.2009. 23:13:20 Jacob Linus »

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1193 : 10.04.2009. 14:10:00 »
I moj titl za 12. epizodu je na uploadu. Uživajte uz glavnu rečenicu:

Spoiler for Hiden:
Šta leži u sjeni statue?

POZDRAV

Mora da je neka vrsta sifre :D samo mi to pada napamet :D

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1194 : 10.04.2009. 15:16:37 »
I moj titl za 12. epizodu je na uploadu. Uživajte uz glavnu rečenicu:

Spoiler for Hiden:
Šta leži u sjeni statue?

POZDRAV


 ;)

Spoiler for Hiden:
Odlicna epizoda Ben mi je glumac i po, ko stigne suta ga... :\)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #1195 : 10.04.2009. 15:44:40 »
Ja sam sad odgledao ovu epizodu, i bila je bas dobra posle nekoliko losih. Mozda je ovo i najzanimljivija epizoda do sada, i bas me interesuje sta planira ona Ilana.
Spoiler for Hiden:
Kad je Frenk odlucio da se vrati na malo ostrvo ja sam pomislio evo ga kraj za njega u seriji, a on se opet pojavi i onda uperise puske u njega i ja rekoh isto a onda: Šta leži u sjeni statue?-to je vjerovatno neko pitanje i ako znas odgovor ides sa njima, a ako ne vjerovatno te ubiju, ili isto kao sa Frenkom
.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #1196 : 10.04.2009. 18:33:17 »
Da vidite sto sam sad naleteo na jednu dobru teoriju.

Spoiler for Hiden:
Locke as Clark Kent, Smokey as Superman.

Offline mamita

  • Novi član
  • *
  • Postova: 48
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #1197 : 11.04.2009. 00:05:33 »
I moj titl za 12. epizodu je na uploadu. Uživajte uz glavnu rečenicu:

Spoiler for Hiden:
Šta leži u sjeni statue?

POZDRAV

Na 70-toj strani imaš sliku,ako je to to.

Offline *

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 179
Odg: Lost
« Odgovor #1198 : 11.04.2009. 00:13:52 »


Nebih rekao da je to to...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Lost
« Odgovor #1199 : 11.04.2009. 00:34:42 »
Ova 12ta epizoda je dokazala zašto je LOST najbolja serija. Bukvalno sam je  od prve sekunde pa do poslednje odgledao u jednom dahu.

Spoiler for Hiden:
Mislim da je ono "Šta leži u senci statue" neka vrsta šifre sa kojom se pojedinci indentifikuju.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Tags: