Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748123 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4200 : 23.05.2014. 09:05:14 »
 :)

I ja sam sa ovom serijom počeo gledati serije sa interneta.

Lijepe uspomene, uživanje u svakoj epizodi, lijepe uspomene.  kokicekola

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Lost
« Odgovor #4201 : 23.05.2014. 09:37:31 »
Ajde sad lepo uzmi jedno drvo u udaraj glavom...  :dash

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4202 : 23.05.2014. 09:57:37 »
definitivno največe sranje koje je ikad bilo na televiziji, ako je vamo ovo dobro, meni vas je žao, ovo nebi preporučio ni najgorem neprijatelju. ovo ne zaslužuje vise od 30 epizoda a oni su to razvukli na 121. kad sam vidio ocjenu na imdb i pozitivne komentare odlučio sam ovo pogledati, sada ču barem znati cjeniti vlastiti instinkt.
i zašto nitko od vas nije napisao da je ovo ustvari sapunica? čudno da nisu na kraju rekli da su oni svi brača i sestre i da je dadilja koja ih je čuvala njihova mama. :D

Meni ne smeta pljuvanje po seriji samo treba imati razumna očekivanja. Ja sam uživao i u Desperate Housewives, svestan (ne)kvaliteta, neko bi možda i za to rekao da je "definitivno največe sranje koje je ikad bilo na televiziji"  :)

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4203 : 23.05.2014. 20:30:12 »
definitivno največe sranje koje je ikad bilo na televiziji, ako je vamo ovo dobro, meni vas je žao, ovo nebi preporučio ni najgorem neprijatelju. ovo ne zaslužuje vise od 30 epizoda a oni su to razvukli na 121. kad sam vidio ocjenu na imdb i pozitivne komentare odlučio sam ovo pogledati, sada ču barem znati cjeniti vlastiti instinkt.
i zašto nitko od vas nije napisao da je ovo ustvari sapunica? čudno da nisu na kraju rekli da su oni svi brača i sestre i da je dadilja koja ih je čuvala njihova mama. :D
Kao sto Milan kaze Lost za mnoge od nas nije samo obicna serija nego je nesto mnogo vise, pojava HDTV ucinila je mnogo i svi smo bili odusevljeni i kvalitetom slike a i kvalitetom prve sezone, bilo je to potpuno nesto novo filmovi su bili dosadni serije su postale hit. :D Serija je definitivno postala kultna. :D Ono sto si ti napisao definitivno je bezveze jer onda tako mozes da ocenis svaku seriju koja se sastoji iz vise sezona i u kojoj su poslednje 2 sezone krs.
P.S. Meni licno poslednja sezona Dextera ili ili 7 i deo 8 X-Filesa je Lose uradjeno... ali daleko od toga da sad kazem da je cela serija krs...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4204 : 23.05.2014. 20:32:07 »
Baš čudno za ovaj forum. Netko popljuvao seriju i odmah se fanovi pobunili cry1
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4205 : 23.05.2014. 20:57:50 »
Baš čudno za ovaj forum. Netko popljuvao seriju i odmah se fanovi pobunili cry1
heheh salu na stranu...
Iskreno ja nisam fan Losta ali svako ko je gledao Lost onda kada se davala znace o cemu pricam, verovatno i dosta nas sada kada bi je gledali rekli bi nista specijalno. U to vreme tako visko budzetna serija bila je retkost a i realno hrabar potez...
Iskreno meni su vec trecu sezonu upropastili dosta... a poslednje dve su bile blagi uzas. Ali opet kad sve uzmes u obzir ne mozes da das losu ocenu....
Kada bi se Lost sada pojavio verovatno bi svi ovde pisali koja glupost itd... Serija je bila idealna u vreme kada se pojavila to je sve... uzivajte  :mjuza

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4206 : 23.05.2014. 21:10:24 »
Meni je osobno ovo jedna od kvalitetnijih serija, čak i ta sotonska zadnja sezona, sve mi se sviđa. Ali isto poštujem da je moguće da nekom bude najobičnije g0vn0, svatko ima svoj ukus.
Iako se zna da nije tako, ali zamislimo da su svi ovdje glasali objektivno: http://www.imdb.com/title/tt0411008/ratings?ref_=tt_ov_rt
15.000 ljudi je ovom dalo ocjenu ispod 5. Mene to ne može ugroziti kao fana serije.
Mrzim lopatare i limune

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4207 : 23.05.2014. 21:57:32 »
Meni je osobno ovo jedna od kvalitetnijih serija, čak i ta sotonska zadnja sezona, sve mi se sviđa. Ali isto poštujem da je moguće da nekom bude najobičnije g0vn0, svatko ima svoj ukus.
Iako se zna da nije tako, ali zamislimo da su svi ovdje glasali objektivno: http://www.imdb.com/title/tt0411008/ratings?ref_=tt_ov_rt
15.000 ljudi je ovom dalo ocjenu ispod 5. Mene to ne može ugroziti kao fana serije.
Imdb je cool sajt ali opet nije neko zvanicno merilo ali je najbolje koje imamo, ja sam dao 8 sto je od mene kao velikog kriticara :))) velika ocena :D

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #4208 : 23.05.2014. 22:17:48 »
Ko je pravio ovu listu O.o

Pravda za LOST!!!!!!

http://www.b92.net/kultura/vesti.php?nav_category=268&yyyy=2013&mm=07&dd=04&nav_id=729307

Da, ali ovo je lista serija u produkciji HBO-a, dakle ovdje Lost nije ni bio niti mogao doći u konkurenciju pošto je produkcija ABC-a.
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4209 : 24.05.2014. 06:05:30 »
zbog ovakvih serija se u americi i događaju sranja, svi hvale seriju, odlučiš ju pogledati, potrošiš 80sati, i saznaš da je serija smeče, i šta češ kupiš pištolj, metke u walmart-u i pravo u školu da ubiješ par ljudi i sebe. :D
moraš to napraviti jer očito sa tobom nešto nije u redu. al hvala bogu kaj nisam amer. i samnom je sve uredu problem je u vašem neukusu.

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #4210 : 24.05.2014. 08:40:43 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4211 : 24.05.2014. 10:47:53 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...

Kladim se da su mu Dexter i The Walking Dead najbolje serije ikad. Mark my words.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4212 : 24.05.2014. 11:07:14 »
Nemojte da ovo ode predaleko.
Nekome se sviđa, nekome ne.
Ne znam zašto mora biti vrijeđanje uvijek kod različitih mišljenja.

Može:
Sviđa mi se, dobra je, odlična je, uživanje u gledanju...
Ne sviđa mi se zbog..., Loša serija jer..., Da je bar nikad nisam gledao jer ona dešavanja...

Ne može:
Problem je u vašem neukusu; Meni je vas žao... i slične gluposti.

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4213 : 24.05.2014. 11:23:08 »
Dovoljno je pogledati njegov stav i shvatiti u čemu je problem, ostali su kulturno komentarisali iako nije zaslužio. A za onaj post iznad se iskreno nadam da je u pitanju loš smisao za humor. Dobro je kada se vodi argumentovana rasprava a ovo nije ni približno to, niti je moguće sa takvim sagovornikom.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4214 : 24.05.2014. 11:47:38 »
Slažem se sa većinom. Meni je ovo bila jedna od najboljih serija ikada i prva serija koju sam počeo da gledam na internetu, a ujedno i prva američka koju sam odgledao celu od početka do kraja. Meni se npr. uopšte nije svidela prva sezona koja je svima bila najbolja, meni su najbolje bila druga, treća i peta. Mislim da mi se prva nije svidela jer sam ja počeo da gledam na FOX-u seriju negde od početka druge sezone, pa mi je prva bila dosadna jer sam znao šta će se dogoditi. Kako god, serija ima svoje loše strane. Meni se npr. uopšte nije svidelo što su ubacili toliko naučne fantastike od kraja 4. sezone i u zadnje 2 sezone, ali je na kraju sve to ispalo solidno. Ne savršeno, ali solidno. Uostalom, ima toliko serija koje su smatrane za dobre, a koje ne mogu ni da priđu "Lost".

Realno, serija jeste bila razvučena, ali ja ne znam da li postoji neka serija koja bar u jednoj sezoni ili u bar nekom delu neke sezone ne bude dosadna.

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Lost
« Odgovor #4215 : 24.05.2014. 12:32:27 »
kako vrijeme bude prolazilo biće sve više onih kojima Lost neće biti ništa posebno.
zašto? zato što će se nagledat post-Lostovskih i wannabe Lost serija koje objektivno nisu dosegle kvalitetu Losta (bar tih prvih sezona), a bilo ih je već dosta. i svu tu misteriju koju smo mi iščekivali svaki tjedan oni će iskusiti kroz te druge serije, tako da će im Lost spadati u domenu već viđenog i isfuranog. kao kad smo kao klinci prvi put probali neki super slatkiš - ništa što poslje probamo nije nam bolje od toga. tako ja to shvaćam i osjećam prema Lostu.

Realno, serija jeste bila razvučena, ali ja ne znam da li postoji neka serija koja bar u jednoj sezoni ili u bar nekom delu neke sezone ne bude dosadna.
baš tako. uostalom, šta je ljudski život nego sapunica.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4216 : 24.05.2014. 16:47:01 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...
breaking bad, oz, brigada, sons of anarchy, The Sopranos..

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4217 : 24.05.2014. 16:49:32 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...

Kladim se da su mu Dexter i The Walking Dead najbolje serije ikad. Mark my words.
hahaha, moš si mislit, ne gledam krimi serije, ne zanimaju me, i ne mogu smisliti zombije.

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4218 : 24.05.2014. 16:55:21 »
Nemojte da ovo ode predaleko.
Nekome se sviđa, nekome ne.
Ne znam zašto mora biti vrijeđanje uvijek kod različitih mišljenja.

Može:
Sviđa mi se, dobra je, odlična je, uživanje u gledanju...
Ne sviđa mi se zbog..., Loša serija jer..., Da je bar nikad nisam gledao jer ona dešavanja...

Ne može:
Problem je u vašem neukusu; Meni je vas žao... i slične gluposti.
sve može kad se hoče.  imam pravo napisati kaj god hoču zbog toga sam i seriju pogledao od početka do kraja, da bi ju mogao hejtati. :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Lost
« Odgovor #4219 : 24.05.2014. 16:59:05 »
Imaš to pravo, ali nemaš pravo govoriti nikomu da je glup ili slično jer mu je ovo dobro. To je smisao Milanove poruke.
Mrzim lopatare i limune

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #4220 : 24.05.2014. 17:04:12 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...
breaking bad, oz, brigada, sons of anarchy, The Sopranos..

Ne znam po čemu zaključuješ da imaš dobar ukus gledajući te serije... Sve su krvave i do zla boga vulgarne. Slijedom toga bih mogao zaključiti da imaš vrlo, moram malo ublažiti... "neobičan" ukus...  ;)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4221 : 24.05.2014. 18:38:11 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...

Kladim se da su mu Dexter i The Walking Dead najbolje serije ikad. Mark my words.
hahaha, moš si mislit, ne gledam krimi serije, ne zanimaju me, i ne mogu smisliti zombije.
da definitivno zanimljiv izbor serija i ukus imas... ali kazes negledam te krimi serije a navodis Sopranove koji su bar 5 puta vise krimi serija nego Dexter... jako zanimljivo... Ali u svakom slucaju cenim i postujem razlicitosti. Uzivajte... I mislim da smo dosta skretali sa teme...

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4222 : 24.05.2014. 21:02:40 »
dosta je bilo skretanja s teme, serija tj sapunica izgubljeni je smeče.
zašto se i zove izgubljeni? cijelo vrijeme točno znadu gdje su. ja inače kad se izgubim neznam gdje sam. :D
Evo da nešto kažem o sapunici, 1. sezona, ništa se ne događa, milio sam odustati ali su me navukli sa zadnjom epizodom, 2. sezona je bila super, 3 dosadna do bola, jedino se na kraju počelo nešto konkretno događati, od 4. sezone na dalje to više nije ista serija, tj sapunica.
što se tiče buđeta serije, mislim da je sanader imao prste u tome, jer ako ovdje netko nije pronevjerio pare onda ja neznam gdje se krade.

« Zadnja izmjena: 24.05.2014. 21:05:39 Tommy04121 »

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4223 : 24.05.2014. 23:37:18 »
Vidim rasprava o ukusima... Kao i inače, osuđena na propast  :facepalm

Meni je Lost vrlo dobra serija i da nije bilo zadnje sezone, bila bi odlična. Kao i kolege gore, jeo sam sezone jednu za drugom. To mi recimo sad kod Sonsa ima kontra učinak, dok kod Losta nije tako bilo.
Dosta mi je svježa, ali u budućnosti ju definitivno planiram ponovno gledati.
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4224 : 24.05.2014. 23:43:01 »
Možda nas možeš uputiti i reći nam koje ti serije gledaš, tako da znamo standard za ukus...

Kladim se da su mu Dexter i The Walking Dead najbolje serije ikad. Mark my words.
Kaj imaš protiv Dextera?  :mafija

Nije tema za to, ali unatoč zadnjoj sezoni, jedna od najboljih serija koje sam gledao... 4. sezona Dextera je vrh vrhova...
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Lost
« Odgovor #4225 : 25.05.2014. 15:12:50 »
Lost kod mene stoji u top 5 serija koje sam voleo i volim. svakako nije savrsena ali sta je u zivotu pa savrseno? Serija je bila vrh uprkos svojim manama i sve se nesto molim da krenem opet da je gledam ispocetka ali pratim milion drugih serija plus filmovi da ne znam kad cu da se posvetim onako kako zasluzuje ovakva serija!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4226 : 15.06.2014. 11:19:38 »
 ;D

   

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4227 : 18.06.2014. 13:16:25 »
serija je bila,sad je i uvek ce biti iznad svih serija koje su snimljene i iznad bilo cega sto se pravi...cak i iznad svetskog prvenstva u fudbalu...breaking bad,24,galactica,dexter i ostale hitine ce uvek biti hit serije...LOST je iznad svih nas...kad postoji serija da kad je zavrsena i da prvih 5 minuta posle gledanja ti imas osecaj da tvoj zivot gubi vise smisao jer ove serije nema,to je znak da tako nesto ne moze ni da bude blizu "onako je"..ili "dobra je"..ili "odlicna je"...ili "unistili su je ovom ili onom sezonom"..alo bre...svako ko kaze za ovu seriju manje od "nesto najbolje sto je svetska kinematografija izbacila odkad je izmisljena kamera" ja nemam sta da vodim polemiku oko serija..bilo kakvih...ne vredjam nikoga ali ljudi ..alo bre...to je LOST....dok je sveta,struje i interneta ova tema na ovom forumu ima da zivi..i da uvek bude na prvoj stranici... :volim :volim :volim
...so say we all...

Offline markoni981

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 223
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4228 : 18.06.2014. 15:50:55 »
Lost i The X files jesu najbolje serije.Evo nakon nešto više od 4 godine ponovo sam počeo da gledam Lost.Stigoh do 4-te sezone.Sad mi je još bolja nego kad sam je gledao u onoj panici kada se emitovala.Dosta zanimljivih likova,misterija,obrta,šokantnih dogadjaja ,scena.... Posle te serije sam gledao i gledam dosta serija ...pa i ove navedene od PItera.Ali definitivno mi je Lost The Best

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4229 : 18.06.2014. 20:22:08 »
Slažem se s vama. Ja bih tu negdje smjestio i seriju Fringe, koju je, nažalost, na neki način upropastilo previše samostalnih epizoda. Da je imala upola manje epizoda po sezoni koje bi bile više serijalizirane, sa svim onim šokantnim twistovima, misterijom i otkrićima (uz odlične glumce), bila bi mi u top tri.

Tags: