Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748137 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Lost
« Odgovor #4170 : 21.03.2013. 02:41:08 »
2. sezona mi je najbolja jer se ispostavilo da serija nije klasicna surviror drama.

zato su u 1. flashbackovi prehebeni  smileyNO1

5. sezona mi je vrhunac ali mozda zato sto obozavam naucnu fantastiku  (normalnom covjeku se mozda ne svidja)

4. ima dobro finale kao i 3. ali zato meni kao Lost fanatiku 6. sezona nikako nije legla.. finale je cak i ok, ali flashbackovi nemaju smisla tj. imaju ali na jeftin nacin.. a i radnja na otoku je bezidejna. tako da je za mene kraj serije finale 5. sezone

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Lost
« Odgovor #4171 : 21.03.2013. 08:08:20 »
2. sezona mi je najbolja jer se ispostavilo da serija nije klasicna surviror drama.

zato su u 1. flashbackovi prehebeni  smileyNO1

5. sezona mi je vrhunac ali mozda zato sto obozavam naucnu fantastiku  (normalnom covjeku se mozda ne svidja)

4. ima dobro finale kao i 3. ali zato meni kao Lost fanatiku 6. sezona nikako nije legla.. finale je cak i ok, ali flashbackovi nemaju smisla tj. imaju ali na jeftin nacin.. a i radnja na otoku je bezidejna. tako da je za mene kraj serije finale 5. sezone

Upravo ovako se i ja osecam. 5. sezona je vrhunac, 6. ne moram vise nikada ni da gledam.

Offline Alicia Florrick

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 148
  • Spol: Ženski
    • my blog
Odg: Lost
« Odgovor #4172 : 21.03.2013. 11:11:37 »
Vidim da gledate ovo još uvijek, dakle neće bit stašno da i ja nastavim gdje sam stala, samo da otkrijem koja je sezona u pitanju ;) obzirom sam gledala na Novoj kod nas ;)

Nego, ja sam sad tek shvatila da ovo nije ista osoba, i od početka Good Wife sam bila ubjeđena da Eli-a znam iz Losta  :facepalm  u_jeeeeeeeeee Molim vas, pogledajte koliko je sličnost nevjerojatna:
http://www.imdb.com/name/nm0193738/?ref_=tt_cl_t11 & http://www.imdb.com/name/nm0001086/?ref_=tt_cl_t6

 :dash

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Lost
« Odgovor #4173 : 21.03.2013. 13:01:53 »
napisi nam svoju verziju ;D

Ukratko, ja sam bio pristalica SF verzije o alternativnim stvarnostima, vraćanjem u prošlost i stvaranjem novih puteva i happy-ending ishoda...
Ono kao neki "Back to the future" - "Butterfly effect" - "Men in Black 3" fazon  :)
« Zadnja izmjena: 21.03.2013. 13:03:53 zvucnjak »
Carpe noctem

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4174 : 21.03.2013. 13:27:14 »
Meni je kraj bio idealan, takvo nešto sam i očekivala, mada mi šesta sezona sve ukupno i nije bila sjajna. Kraj me je prijatno iznenadio, bio je dirljiv i objašnjenje me je zadovoljilo (nije bilo savršeno, ali svejedno).
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Adriano

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 117
Odg: Lost
« Odgovor #4175 : 21.03.2013. 15:19:03 »
napisi nam svoju verziju ;D

Ukratko, ja sam bio pristalica SF verzije o alternativnim stvarnostima, vraćanjem u prošlost i stvaranjem novih puteva i happy-ending ishoda...
Ono kao neki "Back to the future" - "Butterfly effect" - "Men in Black 3" fazon  :)

mislis sve je vodilo ka tome da ispadne kao u Fringe :)

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4176 : 21.03.2013. 16:22:59 »
Meni je kraj bio idealan, takvo nešto sam i očekivala, mada mi šesta sezona sve ukupno i nije bila sjajna. Kraj me je prijatno iznenadio, bio je dirljiv i objašnjenje me je zadovoljilo (nije bilo savršeno, ali svejedno).
otprilike je i moje misljenje takvo, 6. sezona je bila dosta mlaka ali sam sa krajem serije zadovoljan. Lost mi je i dalje jedna od najboljih serija koje sam pogledao, a ima ih mnogo... :-[

Offline zvucnjak

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 349
  • Spol: Muški
    • ABOUT.ME
Odg: Lost
« Odgovor #4177 : 21.03.2013. 21:25:38 »
mislis sve je vodilo ka tome da ispadne kao u Fringe :)

Nisam gledao Fringe. Da li posle ovoga ne treba ni da počinjem?  ;)
Carpe noctem

Offline AryMan

  • Grumpy
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 956
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4178 : 21.03.2013. 21:45:43 »
Baš suprotno - moraš gledati Fringe!  :volim
Većini se i nije baš svidjela prva sezona, ali onda pred kraj počinje ludilo. Ako smijem reći ima dosta proceduralnih epizoda samo da se popuni sezona, što meni nije sjelo, ali svakako mi je Fringe jedan od najboljih SF-ova u posljednjih nekoliko godina.

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4179 : 11.04.2013. 00:07:14 »
posto je najbolja serija koja je ikad snimljena uvek mora imati postova i dalje...nosim se mislju da osnujem neki fan club po uzoru na seriju Cult...LOST mora i dalje ziveti...LOST je iznad svih nas.... :om: :om: :om: :om:
...so say we all...

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21908
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Lost
« Odgovor #4180 : 12.04.2013. 23:03:10 »
Izljevi ljubavi prema seriji su dopušteni, offtopic nije... Juve.  :)

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Wrda

  • Član
  • ***
  • Postova: 599
Odg: Lost
« Odgovor #4181 : 30.04.2013. 10:56:30 »
I had a bad feeling about this flight.


Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4182 : 04.07.2013. 16:35:01 »
Jedna od meni najboljih scena uopste , sto se tice serija  ;D ;D ;D

Offline Homer99

  • TV FAN
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 792
  • Spol: Muški
  • ★ Bowie (1947- ∞)
    • Prevodi FiS
Odg: Lost
« Odgovor #4183 : 04.07.2013. 17:08:31 »
A posle ovoga ide ona recenica: 


Desmond: "We were on an island"
Charlie: "We are on an island, mate. This is England"

rofl

Inace LOST je stvarno najbolja serija ikada, mogu je gledati milion puta i nikada nece dosaditi. Isto vazi i za HIMYM.
Aljoša M.


Say Something Nice

http://www.univerzitetskiodjek.com/
http://www.prevodifis.blogspot.com

https://www.youtube.com/watch?v=TFfjiiWrxyI



Omiljene serije: Game of Thrones, Orphan Black, House of Cards, Orange is The New Black, The Originals, The Vampire Diaries, The Big Bang Theory, Doctor Who

Završene: How I Met Your Mother, LOST, Nikita, V, Breaking Bad, Glee.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Odg: Lost
« Odgovor #4184 : 04.07.2013. 17:40:12 »


Inace LOST je stvarno najbolja serija ikada, mogu je gledati milion puta i nikada nece dosaditi.

Amin  ;D

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: Lost
« Odgovor #4185 : 04.07.2013. 22:37:28 »
drago mi je da ova tema ne umire, iako stalno lupamo jedno te isto  :)

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4186 : 05.07.2013. 01:55:25 »
drago mi je da ova tema ne umire, iako stalno lupamo jedno te isto  :)

dok je struje i interneta ova tema nikad ne umire  clapp clapp
...so say we all...

Offline cedomirovic

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 91
  • Spol: Muški
  • Volim šlag.
Odg: Lost
« Odgovor #4187 : 05.07.2013. 12:44:06 »

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Odg: Lost
« Odgovor #4188 : 06.07.2013. 16:05:18 »
...so say we all...

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4189 : 18.03.2014. 15:46:21 »
Najzad razjašnjen kraj serije "Lost"! Ne, nisu bili mrtvi sve vreme

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/450481/Najzad-razjasnjen-kraj-serije-Lost-Ne-nisu-bili-mrtvi-sve-vreme

kao da nismo znali :P
Cycling 4 life

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4190 : 18.03.2014. 17:54:27 »
Najzad razjašnjen kraj serije "Lost"! Ne, nisu bili mrtvi sve vreme

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/450481/Najzad-razjasnjen-kraj-serije-Lost-Ne-nisu-bili-mrtvi-sve-vreme

kao da nismo znali :P
prva sezona meni mozda jedna od jaci serija ikada druga i treca znatno losije, ostalo necu da komentarisem.... mislim da su oni samo lupetali po scenariju i onda su se totalno izgubili heheheh....

Offline Dersu

  • Član
  • ***
  • Postova: 559
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4191 : 18.03.2014. 18:40:03 »
Bilo kako bilo, ja sam uživao u seriji, tada su bili niži kriterijumi (ovo i Prison Break su prve serije koje nisam gledao na tv-u, već sa diskova) ali to maratonsko gledanje ću uvek pamtiti, sezona se odgleda za 2 dana pa onda juriš nekoga da ti nareže nove epizode  :) . Za vreme prvih nekoliko sezona sam mislio da je ovo najbolja serija ikad i u to ubeđivao sve oko sebe  :)

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Lost
« Odgovor #4192 : 18.03.2014. 18:50:15 »
Dobar je Lost, samo ga treba znati gledati i dozirati sa gledanjem, nije za otkidanje dana sezonom.. ja bar nisam mogao, prvu samo nisam gledao nedeljno, posle kad je krenula druga sezona, nedeljno jedna mi je bio dobar tempo, lepo smo se zabavljali ovde na  :volim posle odgledane ep. kakve su to samo bile teorije..
iShare, noProfit


Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4193 : 18.03.2014. 21:22:17 »
Bilo kako bilo, ja sam uživao u seriji, tada su bili niži kriterijumi (ovo i Prison Break su prve serije koje nisam gledao na tv-u, već sa diskova) ali to maratonsko gledanje ću uvek pamtiti, sezona se odgleda za 2 dana pa onda juriš nekoga da ti nareže nove epizode  :) . Za vreme prvih nekoliko sezona sam mislio da je ovo najbolja serija ikad i u to ubeđivao sve oko sebe  :)
da to maratonsko gledanje prison breaka i losta svi pamte :))) ja sam stao posle 4 sezone sa gledanjem i tek par godina kasnije odgledao do kraja, ali nisam bio zadovoljan :D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4194 : 19.03.2014. 14:46:26 »
...lepo smo se zabavljali ovde na  :volim posle odgledane ep. kakve su to samo bile teorije..

To mi najviše nedostaje. Nema serije koja potiče na razmišljanje, teoretisanje, istraživanje...
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline ana87rnb

  • Novi član
  • *
  • Postova: 23
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #4195 : 19.03.2014. 15:41:08 »
Lost je definitivno serija za sva vremena !

Offline loodilo

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 150
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #4196 : 19.03.2014. 22:26:20 »
prva serija koju sam skinuo i narezao na diskove je Lost!neprevazidjena serija!evo jos nekih informacija o seriji....

http://blogs.disney.com/insider/2014/03/19/10-things-you-didnt-know-about-lost/?linkId=7752763

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: Lost
« Odgovor #4197 : 20.03.2014. 00:35:49 »
Meni je ova serija isto ostala u lepom sećanju. Planiram na leto da je odgledam ponovo celu.

Offline bedazzled

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
    • BluRay i HD ripovi Filmova i serija sa prevodima!
Odg: Lost
« Odgovor #4198 : 20.03.2014. 01:02:01 »
Na mojoj vecnoj listi serija zauzima visoko trece mesto  8)

Offline Tommy04121

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 180
  • Spol: Muški
  • www.filmos.org
    • www.filmos.org
Odg: Lost
« Odgovor #4199 : 23.05.2014. 01:23:04 »
definitivno največe sranje koje je ikad bilo na televiziji, ako je vamo ovo dobro, meni vas je žao, ovo nebi preporučio ni najgorem neprijatelju. ovo ne zaslužuje vise od 30 epizoda a oni su to razvukli na 121. kad sam vidio ocjenu na imdb i pozitivne komentare odlučio sam ovo pogledati, sada ču barem znati cjeniti vlastiti instinkt.
i zašto nitko od vas nije napisao da je ovo ustvari sapunica? čudno da nisu na kraju rekli da su oni svi brača i sestre i da je dadilja koja ih je čuvala njihova mama. :D

Tags: