Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748155 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #930 : 28.02.2009. 15:42:38 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da Ben nije mrtav
,i sad mislim da je Ben potpuno negativan lik (i dalje mi je omiljeni lik) i mislim da je C.Widmor ustvari pozitivan lik jer da je suprotno
Spoiler for Hiden:
ne bi pomogao Johnu.
« Zadnja izmjena: 28.02.2009. 15:47:35 Dexter`s Lab »
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #931 : 01.03.2009. 12:57:49 »
Spoiler for Hiden:
Mene je opet zadnja epizoda totalno zbunila i u vezi Bena i u vezi Charlesa. Možda je i Charles lagao i možda je sve što je Ben rekao Lockeu u vezi njega istina, možda je stvarno htio da ih Locke okupi i vrati na ostrvo radi svoje koristi da bi tako saznao gdje je ostrvo. Možda je ovaj Caesar njegov igrač koji mu treba javiti lokaciju ostrva.
Mislim da Ben ne bi ubio Lockea da mu ovaj nije slučajno dao do znanja da zna kakav posao obavlja Eloise Hawking. Pošto je Ben oholi gad koji ne može podnijeti da pored njega neko zna bilo koju tajnu u vezi ostrva, on ubija Lockea.

Ali opet su sve ovo samo lupetanja s moje strane. Ja stvarno više ne znam šta bih volio da bude istina. Mene lično su sa ovom zadnjom epizodom doveli ponovo u "pat poziciju" i opet sam u dobu kada ne želim razmišljati ni o čemu dok ne vidim šta su nam scenaristi pripremili u slijedećim epizodama.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Loki

  • VERONICA MARS GURU
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 995
  • Spol: Ženski
Odg: Lost
« Odgovor #932 : 01.03.2009. 13:01:53 »
Ja ništa ne znam, danas ću da gledam 3 epizode. ;D ;D Ponosna sam na sebe kakav sam karakter, čekam da se malo nakupi. ;)
Pozdrav Caru, već znam šta me čeka danas, kada mama zapanjeno cikne. ;D ;D ;D

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #933 : 01.03.2009. 15:20:34 »
stvarno je zbunjola ova zadnja epizoda.
ja sam uvjeren da je Ben glavni negativac ali će pomoći svima dok god ide u njegovu korist. zato je teško skontati kad govori istinu a kada laže. za Charlesa Widmorea sam uvjeren isto tako da je negativac i da želi saznati samo poziciju otoka da bi tamo radio nešto u svoje interese, jer nije prebolio nikada što ga je morao napustiti. za Locke-a vjerujem da je naivac koji želi napraviti ispravnu stvar ali ne znam da li je radi.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #934 : 01.03.2009. 22:01:41 »
Spoiler for Hiden:
Ja mislim da ga je ubio ili zato sto zna da se ziv ne moze vratiti na ostrvo, jer je okrenuo tocak, a trebao mu je ponovo na ostrvu ili zato sto je Locke naglasio da je obecao Jinu da nece reci njegovoj zeni da je on u stvari ziv, pa ona ne bi htela da se vrati na ostrvo, a Ben je morao da ih sve vrati nazad. To mi zvuci malo kao neubedljiv razlog doduse.
Jedino sto buni, dakle, je :
kako je moguce da se Ben vratio na ostrvo, ako se onaj koji ga pomeri vise ne moze vratiti?
Ako je ziv, to znaci da gornja recenica nije istina, tacnije da je lagao Locke-a.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #935 : 01.03.2009. 22:04:19 »
Spoiler for Hiden:
da, ali ne znamo da li je Ben bio živ kad se dogodio onaj bljesak. bio je ustao i otišao na WC prije nego se to dogodilo, i nakon toga više nije bio prikazan do one scene kada je ozlijeđen na krevetu. možda se na WC-u ubio na brzinu :)

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #936 : 01.03.2009. 23:04:36 »
E u pravu si Jablan, mozda je uzeo noz i izbo se 50 puta. :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Stulic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 21
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #937 : 02.03.2009. 09:48:39 »
stvarno je zbunjola ova zadnja epizoda.
ja sam uvjeren da je Ben glavni negativac ali će pomoći svima dok god ide u njegovu korist. zato je teško skontati kad govori istinu a kada laže. za Charlesa Widmorea sam uvjeren isto tako da je negativac i da želi saznati samo poziciju otoka da bi tamo radio nešto u svoje interese, jer nije prebolio nikada što ga je morao napustiti. za Locke-a vjerujem da je naivac koji želi napraviti ispravnu stvar ali ne znam da li je radi.

Meni je Ben bas ljudina, svidja mi se nacin na koji koristi štrik uz blazeni osmijeh na licu.  ;D

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #938 : 02.03.2009. 09:50:40 »
Mozda je imao strasan zatvor pa nije preziveo ...  ???  ;D

Elem,
Spoiler for Hiden:
Koliko sam ja razumela Locke i Ben su zavrsili na drugom ostrvu, onom malom gde se nalazi stanica Hidra. Dakle oni nisu na glavnom ostrvu sa ostalima koji su se tamo samo stvorili, bez aviona, koji je ocigledno prizemljen na manje ostrvo u jednom komadu buduci da je Frenk odlican pilot.
E sad, to moze biti objasnjenje zasto su i Ben i Locke tu, oni nisu na glavnom ostrvu jer na njega ni ne mogu da se vrate. Ali i njih dvojica nece moci da se priblize glavnom ostrvu vec ce na neki nacin komunicirati sa ostalima ako bude bilo potrebe. Sudeci po tome kako je Jin obucen i koliko je nov onaj mali kombi, oni su se vratili na ostrvo u vreme kada je Dharma uveliko bila tu.

E sad, Sojer i ostali naisli su na plazi na kanu i na flasicu vode na kojoj pise Ajira airways. To je kanu koji su ukrali Frank i navodno Sun da bi se dokopali ostrva sa manjeg "hydra" ostrva. E sad zasto su njih dvoje takodje osvanuli van glavnog ostrva to meni nije nikako jasno... mozda su bili strasno malo van radijusa glavnog ostrva u avionu, ali zar to ne bi znacilo da uopste ne mogu da pristupe glavnom ostrvu?

Cini mi se da je nekad negde u nekoj epizodi neko rekao da su "Ostali" pravili aerodrom za slucaj da neki avion treba da sleti na ostrvo i cini mi se da je taj maleni aerodrom bas trebalo da bude na tom manjem ostrvu, sto govori da su "Ostali" znali sta ce se dogoditi u buducnosti pa su pripremali teren za momenat kada se O6 budu vracali na ostrvo.

I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #939 : 02.03.2009. 15:20:13 »
Anniani ovaj tvoj post je zanimljiv, ali zasto mislis da je Frenk otisao sa Sun? Ta zena moze da bude bilo ko.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #940 : 04.03.2009. 11:39:17 »
Anniani ovaj tvoj post je zanimljiv, ali zasto mislis da je Frenk otisao sa Sun? Ta zena moze da bude bilo ko.

Moze da bude bilo ko, tacno, ali obzirom da su se prizemljili na malo ostrvo, a do sada samo videli od poznatih samo Locke-a i Bena na njemu, pretpostavljam da su Frank i Sun pokusali da se domognu glavnog ostrva i Jacka i ostalih koji su se tamo na neki nacin stvorili.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #941 : 05.03.2009. 02:06:22 »
I neka mi neko kaze da ovo sve nije stvarno, ima da ga  ShotGun5 ShotGun5

Kako sam ja odgledao sada ep, kada pise da pocinje u 9:00 tj nasih 3, a pocela je u 1:00 ;) ?

Sto znaci neko kod mene je okrenuo tocak, tu je negde!!! I sada sam 2h u buducnosti !!! 

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Jacobe   ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #942 : 05.03.2009. 11:00:06 »
jutros mi je nešto sinulo dok sam se umivao ;D

Spoiler for Hiden:
mislim da sam skužio zašto je i sun na onom malom otoku. ako uzmem u obzir annianinu teoriju da su svi koji su prije bili na otoku teleportirani na glavni otok, a ovi ostali su pali na mali otok uz naravno Bena i Locke-a jer se oni ne smiju tamo vratiti i Sun se nije teleportirala jer nije "recimo kompletna ;D". sjetimo se da kad je otišla sa otoka je bila trudna, a sada je došla sama pa ju otok ne želi takvu. zato se ona sa Frankom uputila čamcem prema glavnom otoku pa bi sada moglo biti zanimljivo vidjeti šta će se dogoditi kad ona stupi na glavni otok, a pogotovo još zanimljivije kada se upute Ben i Lock prema njemu

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #943 : 05.03.2009. 11:37:51 »
zanimljivo ;D
skida se zadnja epizoda pa ce da vidimo, mada kako je krenulo ... samo ce jos gore da ga zakomplikuje ;D
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Lost
« Odgovor #944 : 05.03.2009. 13:39:26 »
recite vi sta hocete al najjaci lik je john locke  ;D ;D
raznjeo pola otoka
pomaknio otok....

Offline silverpro

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Lost
« Odgovor #945 : 05.03.2009. 14:46:58 »
Edit:Zabranjeno
« Zadnja izmjena: 05.03.2009. 15:35:43 zkarlov »

Offline aca_coa

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 169
Odg: Lost
« Odgovor #946 : 05.03.2009. 16:49:41 »
prevod na uploadu.
uzivajte!
epizoda je ludacka!

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Lost
« Odgovor #947 : 05.03.2009. 16:52:40 »
Hvala!  :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #948 : 05.03.2009. 17:34:24 »
Hvala, Aco.
I samo da te pitam, hoces li da prevedes na srpski onu prethodnu epizodu?

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #949 : 05.03.2009. 17:42:55 »
I moj titl 8. epizode vam je na uploadu. Uživajte.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #950 : 05.03.2009. 17:51:35 »
 clapp clapp clapp clapp

zahvaljujem ;D

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #951 : 05.03.2009. 18:33:41 »
hvala na prevodima :)
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #952 : 05.03.2009. 19:40:11 »
upravo odgledah epku i ugodno sam iznenađen. ja sam bio uvjeren da će još više zakomplicirati kad ono rješeno par pitanja ;D

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #953 : 05.03.2009. 19:45:37 »
Znači, totalno ludačka epizoda. U jednom trenutku sam se ponadao da ću dobiti objašnjenje za onu nogu sa četiri prsta koja je deo onog kipa. Biće sve bolje i bolje, garantovano. Najjače mi je, Juliet - automehaničar...Još jedna epizoda koja ne pruža nikakve odgovore, ali zato odlično objašnjava nastalu situaciju...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Nagy

  • Ja
  • Prevoditelj extra
  • Mlađi član
  • *****
  • Postova: 395
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #954 : 05.03.2009. 20:03:25 »
I HR prijevod je na uploadu. Hvala Alminu.

Inače, nitko nije bio sretniji od mene kad sam vidio da se ona ženska iz 24 pojavljuje ovdje, ona Tonyeva žena...  ;D ;D
Citat: bugmenot11 - 14. 10. 2008 u 21:48:55
Mirko_Pevac je u pravu, koji kurac prijevod jos nije gotov ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?



Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #955 : 05.03.2009. 21:04:05 »
Spoiler for Hiden:
5 predugih sezona cekam da se desi nesto znacajno izmedju predivne Juliet i i jos predivnijeg Sawyera i taman kad sam se obradovala kao malo dete kad mu kupis igracku ... pojavljuje se uvek prisutna, smaracica Kate ... god damn.
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #956 : 05.03.2009. 21:52:20 »
I HR prijevod je na uploadu. Hvala Alminu.

e 720p nije :)

bit će kasnije, tek se skida, moram ja i nešto tenisa odigrati + piva popiti :)
May the Plasma be with you!

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #957 : 05.03.2009. 22:03:47 »
Spoiler for Hiden:
5 predugih sezona cekam da se desi nesto znacajno izmedju predivne Juliet i i jos predivnijeg Sawyera i taman kad sam se obradovala kao malo dete kad mu kupis igracku ... pojavljuje se uvek prisutna, smaracica Kate ... god damn.

Spoiler for Hiden:
Mislim da će Sojer ovde da odigra kako treba, i sam je rekao da je zaboravio Kejt već. Inače, i mene raduje što se Mišel (ovde Ejmi) pojavila u seriji.
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #958 : 05.03.2009. 22:37:58 »
Povlačim ono da mi je najbolja treba do sada u seriji Zulejha  ;D I meni je Amy (Reiko Aylesworth) pravo slatka, a 24 sam gledao dok je ona glumila. Poslije nje više ništa nije isto.

Spoiler for Hiden:
E sada se pitam otkud Jack, Hugo i Kate u 1977. godini? Mislite li i vi kao i ja da su oni prebačeni u 1977., a Locke, Ben, Sayid, Lapidus i Sun su i dalje u 2005. godini? Jer i let 316 je naletio na bljesak, a bljeskovi su vremenski prozori o kojima je pričala gospođa Hawking. Ali kojom sad teorijom i čijom moći su razdvojeni tako vremenski daleko?
Ova epizoda je najavila ono što je Widmore rekao "Približava se rat Johne. I ako se ne vratite na ostrvo kada se to desi, pobjediće pogrešna strana."

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #959 : 05.03.2009. 22:51:47 »
interesting Almine.

Spoiler for Hiden:
ali znači li to sada da će se oni boriti na strani Dharme da se obrane od ostalih, ili će ponoviti povijest i dopustiti ostalima da opet pobiju Dharmu?

Tags: