Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748135 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Lost
« Odgovor #840 : 25.02.2009. 00:06:31 »
e zbog ovakvih stvari ne treba gledati sve odjednom...

kad gledaš iz nedelje u nedelju pola zaboraviš i ništa ti nije fuzzy, i sve se savšeno uklapa  ;D

evo čitam ovo tvoje ne sećam se ni noge od statue ni padobrana sa hranom... sećam se svađe sa crncem...

and that`s about it hehehe

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #841 : 25.02.2009. 00:07:00 »
Da nije to bilo u proslosti?

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #842 : 25.02.2009. 00:25:11 »
Meni je ok 5a sezona! To mi nije previse sa cipelama, bas je prejako, to je se moralo dogoditi iz milion razloga, da bi povezali Johna i Sheparda, a drugo, ako krenemo od pocetka serije, prvo Jack otvori oko, trci, na drvetu stoji bela patika, onda kasnije vidja oca opet naglasavaju odelo i bele patike, (sto naravno ne ide) kasnije se izvali da Shepard ima veze sa kolibom, opet preko patika...red je da covek na odelo dobije cipele, i da kazu zasto nosi patike! : ))

Pitas za te prste, paket...hm, ko ce sa sigurnoscu tvrditi sta je to? samo JJ ! :)

Mikail nije Rus vec Ukrajinac! :) Pa ona scena je OK, jer moze da ti siklja krv i ako ti samo pukne bubna opna...a u redu je sto je preziveo JER ne zaboravi da ostrvo leci ubrzano! Naomi je probijeno plucno krilo, najjace da bi ovako prezivela, onda kada Lockea otac ujede, drzi zavoj, i kada sedi iznad kampa odmotava zavoj neposredno pre nogo sto dolazi Richard, i na ruci nema niceg...Isto kada ga je metak pogodio, ubrzano mu zarasta...drugi put kada mu Richard pomogne, kaze mu: Cisti ranu, a ostalo CE OSTRVO DA URADI ! LOL LOL

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #843 : 25.02.2009. 00:26:25 »
Statua sa nogom je kada Majkl odvede ovo cetvoro Benu, a Sajid i Korejanci plove sa Dezmondovom jedrilicom oko ostrva da ih spasu pa usput primete tu nogu, ova dvojica sto komentarisu u specijalima su u Destiny Calls rekli nesto kao to simbolizuje da su na ostrvu ljudi ziveli ko zna od kada, ali zasto cetiri prsta? Ne secam se da su ljudi tokom evolucije ikad imali 4 prsta...Kad sam tu setih se jos i da je Ben rekao cak i pokazao Sojeru tada da su oni u stvari na nekom drugom manjem ostrvu od odoga na koje su ovi pali, ali kad se Kejt i ostali posle vracaju na svoju plazu nema ni reci o tome da su trebali negde da plove...takodje i kada se vracaju po Dzeka i svaki put kad idu tamo i ovamo. Padobran se pojavio i oni poceli da grabe hranu, to je bilo ono kad je Harli stekovao sebi pa ga je Libi nagovorila da podeli sa ostalima i da unisti te svoje zalihe. A sto se tice ovoga u bolnici, definitivno se desava posto su se oni vratili u LA, posto je zaprosio Kejt i posto je prestao da joj veruje. Ima jos dosta nerazjasnjenih stvari ali to ce verovatno sve tek da bude, npr kad i zasto Sojer zove Kejt telefonom da ona nesto zavrsi za njega...ali mislim da ce dosta toga da bude receno u ovoj The Life and Death of Jeremy Bentham, jer koliko sam shvatio Lok je posetio svakoga od njih pre nego sto se ubio. Plasim se samo da se ne zapetljaju oko ovog putovanja kroz vreme, jer obicno se to svuda dogodi, secam se iz onog Deja Vu sa Denzelom, tako su ga spetljali da garantovano vise ni oni nisu znali sta su hteli da kazu. Nema vise prica kao sto je to bilo kod starog Martija Misterije, gde svaka teorija pije vodu, samo ako si dovoljno otvorenog uma...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #844 : 25.02.2009. 00:29:57 »
Malo mi je glupo da je trebala onolika nepotrebna scena kad Dzek ide kod dede da bi dobio cipele od svog oca, isto tako i Kejt se odjednom, nicim izazvana, pojavljuje kod Dzeka u stanu. Mozda ce kasnije nekim flesevima objasnjavati taj deo, ali za sada mi je poprilicno fuzzy.

Jack je znao da je Locke zamjena za njegovog oca jer je trebao stvoriti približnu situaciju ili scenu kao kod pada njihovog prvobitnog aviona Oceanicovog leta 815 i znao je da neki predmet od svoga oca mora staviti uz ili na Lockea. Poziv za njegovog dedu je došao slučajno kao igra sudbine i cipele su mu došle kao kec na desetku da što bolje rekonstruiše okolnosti kao kod prvobitnog leta.
Što se tiče Kate, ona je očito bila potresena što joj se u snu prikazala Claire i zaprijetila joj da Aarona ne smije vratiti na ostrvo, ali i onim glasom iz istog sna koji joj je preko telefona rekao Ostrvo te treba. Moraš se vratiti prije nego što bude prekasno.

Imam par pitanja, ako je neko nesto drugacije ukapirao, ili ako sam ja propustio. U 23. epizodi 3. sezone, kad se Dzek sa bradom (znaci posle povratka, kad je poceo da se naliva i kljuka tabletama) raspravlja sa onim crncem sto glumi u "Las Vegasu" u bolnici i kaze :

How much have you had
to drink today, Jack?

onda Dzek kaze:
OK, I'll tell you what. You do this. You get my father down here. Get him down here right now. And if I'm drunker than he is, you can fire me.

Kako sad ovo? Odakle odozgo da dovede njegovog oca (rasprava je u hodniku bolnice), ili ja nisam ukapirao da se i on vratio i da nije umro??????

Ne znam sada u kojoj epizodi je pokazano da je Jackov otac zbog toga što je volio popiti izgubio doktorsku licencu. Sjećaš li se da je pred disciplinskom komisijom Jack bio taj koji im je to rekao? U sceni za koju pitaš nije ni važno je li njegov otac živ ili ne. Jack je samo htio dokazati da je sposoban da operiše tu ženu i da je njegov otac veći alkoholičar u poređenju s njim. A sjeti se da je Jackova žena (ili je Kate, ne sjećam se) prebacila njemu to kako je on takva osoba koja u životu teži da ispravi stvari, da ih učini boljim.

I koja je fora sa padobranom hrane koji je pao u dzunglu kad je Lok prvi put aktivirao one zastitne pregrade u stanici Labud (kad je pronasao mapu stanica)? I potpuno mi je nedorecena ona noga sa cetiri prsta od polomljenog kipa sto je vide Sajid i Korejanci na kraju mislim druge sezone. Ima li ko kakvu ideju ili sam ja tu nesto prevideo. I jos onaj Rus Mikail. Sanse nema da prezivi lik kome onako strca krv iz uveta, pa ne znam koliko da nije bilo postavljeno na maksimum.

Poznato je da je Ben uspjevao nekako ljude iz Dharme koji su izvan ostrva na Zemlji držati u uvjerenju da su Dharmini naučnici i ljudi i dalje na ostrvu, pa im zato ovi još uvijek iz aviona izbacuju padobrane sa hranom.
Što se tiče ogromne noge, to ni nama još uvijek nije jasno. Nije ti ništa promaklo u vezi nje.
Za Rusa ne znam šta da ti kažem. Meni on ionako nije bio bitan lik. Poginuo je i s tim je njegova priča završena.

Svaka cast Alminu na prevodima odlicno uradjen posao, sredio sam cetvrtu sezonu sa njegovim titlovima za DeVeDDriiip, pa cu uploadovati ako nekome bude trebalo.

Hvala na pohvalama za titlove.

Što se tiče sređenih titlova, slobodno ih uploaduj, ali ako ti nije mrsko i ako to već nisi uradio, ako imaš volje i vremena, slobodno ih prekucaj na srpski jezik. Ono što ne smiješ nikako staviti je u nazivu fajlova da su "D_V_D_R_ip", jer ćemo onda imati problema sa autorskim pravima. Obavezno u nazivima fajlova stavi za koliko su FPS rađeni titlovi.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #845 : 25.02.2009. 00:32:35 »
E malo si se zbunio, i pobrkao loncice!!! :)

Sawyer i Kate beze sa Karlovim kanuom!!! A posle toga, sa onim velikim brodom (mislim dosta vecim nego onaj sa kojim je otisao Michael) Bena nose na nosilima, onako secam se prekriven valjda nekim belim charshafom ili obucen u belo, stavljaju na taj brod i vracaju se na veliko ostrvo, gde su barake, i gde kasnije dolaze Kate Sayid i Locke !!!

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #846 : 25.02.2009. 00:47:25 »
OK, slozicu se za cipele, ima povezanosti sa ranijim pojavljivanjima Dzekovog oca.
Donekle i za razgovor u bolnici, mada je Dzek sugerisao kao da treba da ga dovede iz kancelarije, i kao sto je rekao "odmah sad" ovde. To je otprilike 21. minut u 23. epizodi trece sezone.
Da li sam propustio objasnjenje kako je Ricard uvek isto mlad, bez obzira u koje vreme i odakle se pojavljuje, ako sam dobro shvatio i Carls Vidmor je sa ostrva (mislim od ovih nativisanih drugih drugih), jedino ako pocinju da stare zato sto napuste ostrvo, ali i Ricard je napustao ostrvo, mada on samo u kratkim obilascima spoljenjeg sveta...
Da li sam ja dobro shvatio da je Darma Inicijativa u stvari Vidmorevo vlasnistvo? (Jer on kaze Benu da je to oduvek bilo njegovo)

blackholemix
U pravu si za naselje, ono je u centru velikog ostrva, moja greska. Jebiga, mnogo materijala odjednom...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #847 : 25.02.2009. 00:56:08 »
Ma Widmore je za Richarda beba (ne po starosti nego bitnosti) vidis da kada su tamo u '54 Ricard je kao neki vodja Vidmore obican sluga :) mozda, su uvek mladi, SAMO tako neki koji su jako povezani sa Jacobom!

I said, put the gun down, Widmore! :)

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #848 : 25.02.2009. 01:03:40 »
A i kada Dezmond ode kod Vidmora u kancelariju na zidu je slika na kojoj pise Namaste...

I postoji li negde na netu normalna ona mapa koju Lok pokusava da nacrta u drugoj sezoni, ona na kojoj je raspored Darminih stanica?
« Zadnja izmjena: 25.02.2009. 01:06:32 Goblin »
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #849 : 25.02.2009. 01:07:16 »
A i kada Dezmond ode kod Vidmora u kancelariju na zidu je slika na kojoj pise Namaste...

Da da! Ma Widmore definitivno ima jake veze sa Dharmom ili je njegova, ili nesto drugo...

Ali Jacob e to je :) Misterija! LOL Osoba nije definitivno!!! Cak ne bih rekao ni da je dobro!!! On mi je vise nesto nalik Luciferu, zarobljen je u Hramu ili na Ostrvu, to je njegov "pakao" cini dobro svima, koji stite ostrvo, tj njega, a svi koji su na neki nacin 'protiv' ostrva, zna se sta im radi : )))

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #850 : 25.02.2009. 01:23:09 »
Ispostavice se na kraju da se i Dzek rodio na ostrvu.

Do sada se jedino zna da Jacoba Lok i Kler vide kao Kristijana, ali ako ga i ostali vide u tom liku, onda on definitivno ima neke ranije veze sa ostrvom.
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #851 : 25.02.2009. 01:26:18 »

Do sada se jedino zna da Jacoba Lok i Kler vide kao Kristijana, ali ako ga i ostali vide u tom liku, onda on definitivno ima neke ranije veze sa ostrvom.

NE Lok zna da Jacob nije Kristijan!!! Jer kada ide da pita, sta da radi? VIdi Kristijana i kaze:
 JESI LI TI JACOB?
NE, Nisam, ali mogu da govorim u njegovo ime !!! :)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Odg: Lost
« Odgovor #852 : 25.02.2009. 07:13:45 »
jebote, nateraćete me da gledam celu seriju ponovo...

who the fuck is kristian, ja se njega, ali UOPŠTE, ne sećam... ???

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #853 : 25.02.2009. 08:37:12 »
moja prepofuka je da sačekamo našu hodajuću enciklopediju, on će ti sve odgovore dati ;D

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #854 : 25.02.2009. 09:27:21 »
Pa ne verujem da Jacob postoji kao osoba, verovatno im se obraca preko nekoga, kao ovde preko Kristijana, pitanje je samo zasto bas Kristijana?
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #855 : 25.02.2009. 11:35:04 »
who the fuck is kristian, ja se njega, ali UOPŠTE, ne sećam... ???

Shepard, Jackov otac! Dex, moras jos malko da usavrsis gradivo, mnogo si mislio o tome da li si odradio dobro strujomer, da te ne u'vate : ))

Pa ne verujem da Jacob postoji kao osoba, verovatno im se obraca preko nekoga, kao ovde preko Kristijana, pitanje je samo zasto bas Kristijana?

Ako sada pocne da se obraca preko Lockea, onda cemo tu imati veliki deo odgovora!!! :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #856 : 25.02.2009. 14:02:02 »
A hajmo pretpostaviti ovako:

- Locke: Ne vjerujem da će se iko početi obraćati preko Lockea jer mislim da je on jednostavno iskorišten kao obična figura, pijun, kao što Desmond reče Jacku da su svi oni samo obične figure. Locke je u cijeloj seriji predstavljen kao jedna velika dobrica koju su u životu svi iskorištavali i na kraju uvijek ispadne naivac. Mislim da je jednostavno iskorišten da bi se Oceanicova šestorka vratila na ostrvo radi nama još uvijek nepoznatih faca i njihovih ciljeva. Isto kao što ga je njegov rođeni otac iskoristio za bubreg na što je Locke naivno nasjeo.

- Ben je isto trebao biti obična figura, ali se on okrenuo protiv tih faca, a samim tim i protiv ostrva. Zato su on i njegovi ljudi sagradili naselje i živjeli na onom manjem ostrvu, jer bi izgubio glavu da je otišao na ostrvo na koje je pao avion 815. Uostalom, kada je avion pao, zašto on kao vođa i glavešina svojih ljudi nije otišao s njima zajedno da vidi ko je sve novi dospio na veće ostrvo? Zašto je poslao ljude i čekao da mu oni podnesu izvještaj prelazeći ogroman put između ostrva? Na kraju krajeva, kada su zarobili Claire i ubrizgavali Aaronu injekcije, on nije smio otići u tu stanicu da to sve nadgleda. Ne vjerujem da bi Claire onako lako pobjegla da je on bio tu. On jednostavno nije smio otići pred Christiana u kolibu jer se plašio za svoj život i zato je poslao Lockea. I opet još jedan dokaz da je Locke naivac kojeg svi iskorištavaju. Pitanje je hoće li sada ovih pet imati problema povratkom na ostrvo pošto je umjesto malog Aarona u avionu bio Ben. Jer lijepo je Danielova mama gđa Hawking rekla Jacku da ako se ne vrate baš svi koji su i napustili ostrvo, da će rezultat biti nepredvidljiv. Ja jedva čekam da vidim taj nepredvidljivi rezultat. Mislim da će to biti nešto moćno.

- Aaron: Mislim da je ovo dijete jedno od odlučujućih figura u cijeloj ovoj igri. Opet moram spomenuti onoga tipa kod kojeg je Claire otišla iz zajebancije da joj prorekne budućnost, a on joj je rekao da je trudna, da nosi muško dijete i da ga dobro čuva jer će mali odigrati odlučujuću ulogu u budućnosti. Ona tada nije znala da je trudna, ma nije ni pretpostavljala niti je imala simptome trudnoće. Pitanje je jesu li joj u Medicinskoj stanici ubrizgavali vakcine da i Aaron ne bi umro kao ostala djeca ili su znali da će Aaron ipak biti rođen i živjeti pa su tada izvlačili nešto iz njega. Ja mislim da je ovo drugo, što dokazuje koliko je Aaron važan. Možda je Claire došla u san od Kate i zaprijetila joj da ne smije Aarona vratiti na ostrvo zbog sprečavanja da Aarona sile koje su na ostrvu okrenu na zlu stranu.

- Christian: Počnimo od pretpostavke da on uopšte nije mrtav. Kao što znamo, kada je Jack otišao u Sydney i tražio da vidi tijelo svoga oca, nisu mu dopustili. cijelo vrijeme od kako ga je preuzeo kovčeg je bio zapečaćen i takav je i zakopan. Pitanje je ko je bio uopšte u tom kovčegu, otkud znamo da je bio Christian? Sve više sam uvjeren da je otišao na ostrvo da bi sredio situaciju i probleme koje će izazvati ljudi iz aviona 815. Ali sada me ona scena kada ga Locke pita da mu pomogne ustati i Christian mu kaže da nema šanse, dovodi u sumnju da mu možda nije htio pomoći jer je duh. Međutim na početku serije su producenti rekli da se u seriji uopšte ne radi o duhovima, tako da ne bih rekao da Christian jeste duh.

- Jacob: Sa njim uopšte neću da razbijam glavu niti da zamaram mozak dok se ne počne razrješavati misterija ko je on. A polako, razriješiće se.

POZDRAV
« Zadnja izmjena: 25.02.2009. 14:04:42 Almin »
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #857 : 25.02.2009. 14:35:03 »
Da, ima i ona scena u prvoj sezoni kada Dzek pronalazi kovceg u onoj pecini gde se posle deo njih nastanio i kada ga otvori kovceg je prazan
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Lost
« Odgovor #858 : 25.02.2009. 19:50:31 »
Napokon sam se vratio na forum!    Ja mislim da je Christian ustvari Jacob.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #859 : 25.02.2009. 19:55:33 »
sumnjam, nema smisla. bar meni ne. jer je godinama radio kao doktor u bolnici i onda da istovremeno bude Jacob, sumnjam. više vjerujem da je on nešto kao Danielova mama, neki stalni zaposlenik.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #860 : 25.02.2009. 20:31:50 »
Kada je Lok dosao u kolibu i ugledao Kristijana, pitao ga je gde je Dzejkob, on mu je odgovorio da trenutno nije tu i da on moze da govori u njegovo ime.
Znaci, 99% sam siguran da on nije Dzejkob, ali u ovoj seriji se nikad ne zna.

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #861 : 25.02.2009. 20:45:02 »
Nije rekao da Dzejkob nije tu, Lok ga je pitao: Jesi li ti Dzejkob?, a on mu je odgovorio: Nisam, ali mogu da govorim u njegovo ime.
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Jacob Linus

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1017
  • Spol: Muški
  • I'll be back!
Odg: Lost
« Odgovor #862 : 26.02.2009. 02:53:10 »

- Ben Zato su on i njegovi ljudi sagradili naselje i živjeli na onom manjem ostrvu, jer bi izgubio glavu da je otišao na ostrvo na koje je pao avion 815.



Nisam sve citirao da ne zuzima puno mesta...Za Aarona se slazem, i sam sam pisao konkretno zasto je on bitan jako! I sta mislim da ce da bude :)

Za Lockea ne slazem se u potpunosti, takodje ne bas do kraja i za Cris..ali nebitno, ali ovo za Bena mi nekako...

Posto si napisao ovo, ajde reci mi o kom se naselju radi, i kada su to ziveli na manjem ostrvu, tj ko bi to ubio Bena da su na velikom ostrvu?????? ;)

@Almine

Spoiler for Hiden:
Vidis da ostrvo ipak sve baci u Afriku, da Nije Bena odbacilo !


EDIT1:

Spoiler for Hiden:
Life and Death OR
Life and MURDER?
rofl rofl rofl rofl
« Zadnja izmjena: 26.02.2009. 03:57:27 blackholemix »

Offline milosd77

  • Novi član
  • *
  • Postova: 45
Odg: Lost
« Odgovor #863 : 26.02.2009. 12:24:47 »
Meni je najlogičnije da pisci izmišljaju ove nove stvari maltene u hodu jer dosta stvari su zapetljali a sada je veoma teško da iste imalo logično razriješe.
Putovanjem kroz vrijeme i pomjeranjem ostrva, guranjem onog drvenog točka samo su upropastili do tada najbolju seriju. Mnogo bi bolje bilo da su neke stvari razjašnjene nekakvim naučnim eksperimentima kao i nekim specifičnostima ostrva dok neke stvari ne treba ni razjašnjivati jer tim glupim objašnjenjima samo upropaštavaju seriju. Na startu serije Džekov otac je bio samo priviđenje koje je stvaralo ostrvo tj. sam Džek zbog uticaja ostrva i to je bilo odlično dok njegovo oživljavanje kao bitnog lika gubi svaki smisao jer je čovjek bio pijandura teška i njegov život prije ostrva je veoma dobro prikazan te nema nikakvog smisla da bi on mogao biti jedan od glavnih ili čak Džejkob.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #864 : 26.02.2009. 13:33:51 »
pa zar sada nije očito da Jackov otac nije bilo priviđanje ;D

Offline Goblin

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 200
  • Spol: Muški
  • GOBLIN_RULES
Odg: Lost
« Odgovor #865 : 26.02.2009. 15:01:09 »
Ali ne mozes o Dzekovom ocu suditi na osnovu onoga sto je prikazano u seriji a da se dogodilo pre pada, ne verujem da je on oduvek bio pijandura, imao je nekih svojih razloga zasto je poceo da pije. Pa i Dzek je postao pijandura i kljukao se lekovima kada se vratio sa ostrva...
Ništa nije sveto,
sve je bruto i neto,
sve je zabava...

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #866 : 26.02.2009. 16:34:17 »
Titl 7. epizode je na uploadu. Uživajte!

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Jablan

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 996
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #867 : 26.02.2009. 16:35:12 »
Care  clapp clapp clapp clapp
hvala puno :)

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #868 : 26.02.2009. 16:37:33 »
Titl 7. epizode je na uploadu. Uživajte!

POZDRAV
Ja jos skidam, a ti vec preveo. LOL LOL
Carinoti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog.
HVALA PUNO!

Offline noiser

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 249
Odg: Lost
« Odgovor #869 : 26.02.2009. 16:49:04 »
Titl 7. epizode je na uploadu. Uživajte!

POZDRAV

Hvala!

Tags: