Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748124 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline LooKa

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Odg: Lost
« Odgovor #750 : 14.02.2009. 22:20:43 »
Looka, jesu li to možda PAL sa FPS 25000? Još uvijek ne skidam ništa u HD rezoluciji (tek od slijedećeg mjeseca), pa ne znam. Ali znam da sam u prve 3 sezone dok sam snimao i sa Premiere kanala sa satelita naišao na isti problem. Izgleda da izdanje za Evropu kod svake sezone ima drugačiji raspored scena. Mislim da su u 3. sezoni finalne epizode čak i malo skraćene. Ima ta napomena u tekstualnom fajlu.

POZDRAV

Sjecam se da su i u 1. i 2. sezoni za Europu (25 fps)  zadnje epizode bile drukcije. Ali ovo je 23.976 fps, pa je i mene zbunilo. Mozda su ovaj put sva izdanja promjenjena.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #751 : 15.02.2009. 21:27:02 »
Negoli,

ja sam opet bio krenuo sa gledanjem serije i sad sam trenutno na s03e16 i do sada sam skapirao da su "drugi" mnogo bolji od ovih "pridoslica" na ostrvo! Ja bih voleo da sam u taboru "drugih". :)

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #752 : 15.02.2009. 21:47:31 »
Negoli,

ja sam opet bio krenuo sa gledanjem serije i sad sam trenutno na s03e16 i do sada sam skapirao da su "drugi" mnogo bolji od ovih "pridoslica" na ostrvo! Ja bih voleo da sam u taboru "drugih". :)

Mozda su ti se vrijednosti pobrkale :)
Mozda su ti politicari dobri :)
pa bi i politicar htio bit :) A tko nebi :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #753 : 15.02.2009. 21:55:12 »
Sto? Po mom nekom misljenju oni su dobri.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #754 : 15.02.2009. 21:57:42 »
Sto? Po mom nekom misljenju oni su dobri.
po mom su oni svi bolesni
a mi jos bolesnij ijer to gledamo ovak napeto

Samo da te podsjetim kak su DRUGI nastupili. Prvo se ubacili pa oteli pa po potrebi i pucali. To je dobro ? Ke isto kolko je i politicar dobar :)
al htijeli bi mi svi imat njihove place i moci :)

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #755 : 15.02.2009. 22:04:42 »
Ovi su se stvorili na njihovom ostrvu. Naravno da ce prvo da se ubace medju njih i da ce da vide ko je kakva osoba. Jer oni ocito imaju neki svoj kodeks i ko nije dobra osoba ona se nece naci u njihovom "drustvu". Oteli su decu i ostale koji kasnije saznajemo da imaju super zivot. A pucali su u one koji su pucali u njih.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #756 : 15.02.2009. 22:57:35 »
Jao livada, čim ti dođeš na forum, odmah ode tema u Bangladeš. De matere ti odmori malo sa takvim komentarima. Eno ti forum "Prevodioci" pa tamo raspravljaj o čistom hrvatskom jeziku, a nas pusti da ovdje pišemo o svojoj omiljenoj seriji.

U ovoj 5. epizodi kada Jin dođe na plažu i pregledava stvari od Francuza, na onom sanduku piše "EKSPLOZIV", samo što je sanduk okrenut pa su slova naopako. Mislim da je to onaj dinamit koji su našli u onom brodu kada se profa Arntz raznio.

Je li iko igdje našao značenje onih hijeroglifa na hramu?

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #757 : 15.02.2009. 23:06:39 »
Pa zasto bi nosila dinamit od plaze cak do "crne stene"?
Verovatno to jeste taj dinamit, ali to mi nema nikakve logike, kao ni to da brod zavrsi nasred ostrva.
E sad, imam ja jednu teoriju za to, a to je da se ostrvo ranije pomeralo U PROSTORU i da se pomerilo tacno na brod. To mi jedino pada na pamet.
A sto se tice hijeroglifa, ja nisam uspeo da nadjem nista.
A jos jedna stvar mi je zapala za oko u ovoj zadnjoj epizodi, a to je Dzinov engleski. Razumeo je sve sto su ostali pricali, pa kad je pre uspeo da nauci? :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #758 : 15.02.2009. 23:12:37 »
Ima i to već razjašnjeno u prošloj sezoni. Sjećaš li se kada Sun kaže Jinu da bi voljela da njihovo dijete ipak odraste u Koreji, a ne u Americi? Tada ga ona dalje uči engleski, a onda ga Jack hvali kako dobro razumije. I ovaj mu potvrdi da ga je Sun dosta naučila i da puno razumije, ali je slab sa izgovorom.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #759 : 15.02.2009. 23:23:16 »
Shvatam ja to, ali ipak mislim da su malo preterali.
Pa gotovo sve je razumeo. :)

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #760 : 15.02.2009. 23:27:25 »
Oteli su decu


Eto vidis da su pedofili :)

Offline Dixon

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 56
Odg: Lost
« Odgovor #761 : 15.02.2009. 23:30:13 »


Da ali ako malo bolje pogledate...kao prvo "drugi" su manje ubili ove iz aviona nego obrnuto onda....sto se tice djece...mislim da je bolje sto su ih oteli tko bi zivio na plazi bez pristojne hrane odjece obuce i mjesta za spavanje?Bolje im je kod "drugih".

Po meni "drugi" nisu od onih losiji oni jednostavno rade po svom pa je nama svima dalo utisak da jesu...po meni negativci u seriji je...pa dobro necu reci posto vidim da ima jos tipova koji prate ranije sezone.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #762 : 15.02.2009. 23:31:15 »
Jao livada, čim ti dođeš na forum, odmah ode tema u Bangladeš. De matere ti odmori malo sa takvim komentarima. Eno ti forum "Prevodioci" pa tamo raspravljaj o čistom hrvatskom jeziku, a nas pusti da ovdje pišemo o svojoj omiljenoj seriji.
POZDRAV
A zasto mislis da ja nisam stalno tu?
 Ja barem jednom dnevno svratm i procitam sve pametne ali i one manje pametne i ne govorim im da odu negdje drugdje gdje ja nisam :(
« Zadnja izmjena: 15.02.2009. 23:35:55 livada »

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #763 : 15.02.2009. 23:35:25 »


Da ali ako malo bolje pogledate...kao prvo "drugi" su manje ubili ove iz aviona nego obrnuto onda....sto se tice djece...mislim da je bolje sto su ih oteli tko bi zivio na plazi bez pristojne hrane odjece obuce i mjesta za spavanje?Bolje im je kod "drugih".

Po meni "drugi" nisu od onih losiji oni jednostavno rade po svom pa je nama svima dalo utisak da jesu...po meni negativci u seriji je...pa dobro necu reci posto vidim da ima jos tipova koji prate ranije sezone.

Pa o tome ko je dobar a ko los se da diskutirat i svi su oni bili i dobri i losi u pojednimi fazamas erijala. Da to nije tak onebi sigurno bilo ni tako zanimljivo niti bi mi onda tu raspravljali o tome jer serija nebi dogurala do5 sezone .

Offline Dixon

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 56
Odg: Lost
« Odgovor #764 : 15.02.2009. 23:37:41 »


Pa to je bila i moja poenta...uglavnom ni jedni ni drugi nisu negativci... :P

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #765 : 15.02.2009. 23:39:21 »
Je li iko igdje našao značenje onih hijeroglifa na hramu?

de seti me molim te, koji hijeroglifi? poludela mi glava pa se nisam setila iz prve, pa da probam da nadjem
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #766 : 15.02.2009. 23:41:43 »


Pa to je bila i moja poenta...uglavnom ni jedni ni drugi nisu negativci... :P

Za mene je ben definitivno negativac makar se na kraju serijala ispostavi i da je sam izaslanik boga. On mi je po defaultu negativac.

Offline Dixon

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 56
Odg: Lost
« Odgovor #767 : 15.02.2009. 23:45:12 »



heh jesi cuo za vece dobro ? :D

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #768 : 15.02.2009. 23:51:34 »
Kada čudovište crni dim odvuče Brennana u rupu, Jin i Danielle ostanu sami ispred hrama, a onda još jedan bljesak i Jin ostane sam ispred hrama, tada kamera prikazuje cijeli hram i vide se hijeroglifi napisani iznad te rupe u koju je dim uvukao Brennana.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #769 : 16.02.2009. 00:05:50 »
U ovoj epizodi smo konačno saznali čemu služi ovo čudovište crni dim. Kao što reče Robert, "To je sigurnosni sistem koji čuva onaj hram". Očigledno je da ima ogromnu moć, čim je sve njih iz Danielline ekipe onako okrenuo u mozgu i zarazio ih. Vidjeli smo svi koliko se njih dvoje vole, a kada je izašao iz rupe i od dima, odjednom je Robertu cilj da ubije Danielle. Ubuduće treba obratiti veliku pažnju na hram.

Ja opet mislim da je cijelu ovu seriju J.J. Abrams zasnovao na Einstenovoj teoriji relativnosti, da nema veze sa religijom i Božjim izaslanicima. A znamo da je Einstein bio na pragu otkrića kontrolisanja četverodimenzionalnog prostora, tj. pomjeranja kroz vrijeme. Pogledajte samo da su sve misteriozne stvari koje su do sada razjašnjene imale logično i veoma jednostavno objašnjenje. Od likova u seriji je očito da je Locke upravo takav tip - jednostavni logičar.

I sjetio sam se još jedne važne činjenice. U prvoj sezoni kada Locke ganja vepra, odjednom mu noge otkažu i ponovo je paralisan. Na licu mu se vidjelo da se smrtno prepao, zamalo je zaplakao od tuge. I onda se pojavljuje bijeli dim (Locke je rekao da je bio bijel) i on opet hoda.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline livada

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 154
  • http://livada.pondi.hr
    • Lektire - Wallpaperi - Tutoriali - Igre
Odg: Lost
« Odgovor #770 : 16.02.2009. 00:09:27 »
U ovoj epizodi smo konačno saznali čemu služi ovo čudovište crni dim. Kao što reče Robert, "To je sigurnosni sistem koji čuva onaj hram". Očigledno je da ima ogromnu moć, čim je sve njih iz Danielline ekipe onako okrenuo u mozgu i zarazio ih. Vidjeli smo svi koliko se njih dvoje vole, a kada je izašao iz rupe i od dima, odjednom je Robertu cilj da ubije Danielle. Ubuduće treba obratiti veliku pažnju na hram.

Ja opet mislim da je cijelu ovu seriju J.J. Abrams zasnovao na Einstenovoj teoriji relativnosti, da nema veze sa religijom i Božjim izaslanicima. A znamo da je Einstein bio na pragu otkrića kontrolisanja četverodimenzionalnog prostora, tj. pomjeranja kroz vrijeme. Pogledajte samo da su sve misteriozne stvari koje su do sada razjašnjene imale logično i veoma jednostavno objašnjenje. Od likova u seriji je očito da je Locke upravo takav tip - jednostavni logičar.

I sjetio sam se još jedne važne činjenice. U prvoj sezoni kada Locke ganja vepra, odjednom mu noge otkažu i ponovo je paralisan. Na licu mu se vidjelo da se smrtno prepao, zamalo je zaplakao od tuge. I onda se pojavljuje bijeli dim (Locke je rekao da je bio bijel) i on opet hoda.

POZDRAV
Uff je..ote pa ti se stvarno svega sjecas.
Te scene sa lockom se i ja sjecam i po meni je to glavni razlog zasto lock nece da ode sa otoka. Ovo oko dima  crnog ili bijelog se nemre niko sjetit (cast izuzecima) :)

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #771 : 16.02.2009. 00:21:45 »
Pa ne radim džaba prevode livada. Oko 70 % stvari sam zapamtio radeći prevode. A zapamtio sam i kada Mr. Eko gine od strane dima. Dim mu je došao ispred face i jedno vrijeme ga posmatrao. Kamera se kreće sa desne strane dima na lijevu, dakle kamera gleda u Ekoa i "folira" pogled dima. Pojavljuju se sličice iz Ekovog života. Usporio sam tu scenu i gledao stotinjku po stotinjku (mpeg-vcr program). Mislim da to dim radi kada krene na svaku osobu koju ćapi i analizira je li ta osoba bila dobra ili loša. Samo nagađam da su to možda i sličice iz budućeg života te osobe, pa tako dim procjeni treba li neko umrijeti ili ostati živ. Jer ipak je Locke do sada jedini kojeg je dim ćapio, vukao i pustio ga, ostavio na životu.

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #772 : 16.02.2009. 00:27:12 »
Na kraju ce da ispadne da je Jacob beli dim. LOL

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #773 : 16.02.2009. 00:29:31 »
Pa ne radim džaba prevode livada. Oko 70 % stvari sam zapamtio radeći prevode. A zapamtio sam i kada Mr. Eko gine od strane dima. Dim mu je došao ispred face i jedno vrijeme ga posmatrao. Kamera se kreće sa desne strane dima na lijevu, dakle kamera gleda u Ekoa i "folira" pogled dima. Pojavljuju se sličice iz Ekovog života. Usporio sam tu scenu i gledao stotinjku po stotinjku (mpeg-vcr program). Mislim da to dim radi kada krene na svaku osobu koju ćapi i analizira je li ta osoba bila dobra ili loša. Samo nagađam da su to možda i sličice iz budućeg života te osobe, pa tako dim procjeni treba li neko umrijeti ili ostati živ. Jer ipak je Locke do sada jedini kojeg je dim ćapio, vukao i pustio ga, ostavio na životu.

POZDRAV

Mislim da je on ubijen jer nije hteo da se pokaje za sve lose sto je uradio...

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #774 : 16.02.2009. 00:45:38 »
Kada čudovište crni dim odvuče Brennana u rupu, Jin i Danielle ostanu sami ispred hrama, a onda još jedan bljesak i Jin ostane sam ispred hrama, tada kamera prikazuje cijeli hram i vide se hijeroglifi napisani iznad te rupe u koju je dim uvukao Brennana.

svaka ti cast, pa ja sam potpuno zaboravila na tu scenu, sad cu da probam da iskopam sta znace hijeroglifi ;)
U ovoj epizodi smo konačno saznali čemu služi ovo čudovište crni dim. Kao što reče Robert, "To je sigurnosni sistem koji čuva onaj hram".

Meni se cini da je jos davno davno u nekoj tamo drugoj sezoni ili na pocetku trece bilo takodje reci o tome kako je crni dim sigurnosni sistem .. .necu da tvrdim jer se ne secam dobro, nikako da uzmem da gledam sipocetka.
A o belom i crnom dimu smo pricali vec to mi je misterija skroz, kao dobro i zlo, balans, crni dim ubija, beli dim donosi dobro, popravlja stvari. Cni dim - smrst zbog proslosti, beli dim- zivot zbog buducnosti.
 Secate se kapije u koju se ukucava sifra, kapija do koje dolazi crni dim i dalje ne moze da predje, dakle definitivno neki sigurnosni sistem, zakljuca se oblast i pusti se dim da "ocisti" podrucje ...
moram da pocnem da gledam ispocetka.... mozda se ja i ne secam dobro

I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline anniani

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1666
  • Rehab is for quitters.
Odg: Lost
« Odgovor #775 : 16.02.2009. 00:50:59 »
I'm not good or real... I'm evil, and imaginary.

Offline Almin

  • Old staff
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1102
  • Spol: Muški
  • Izgubljen na početku kraja
Odg: Lost
« Odgovor #776 : 16.02.2009. 01:01:01 »
In May 2007, it was announced that Lost would continue for its fourth, fifth, and sixth seasons, concluding with the 117th produced episode in May 2010. These three final seasons were planned to consist of 16 episodes each, running weekly in the spring uninterrupted by repeats. However, due to the 2007–2008 Writers Guild of America strike, the fourth season was shortened to 14 episodes. To compensate, seasons five and six will each consist of seventeen episodes.

Maja 2007. je bilo poznato da će se Lost nastaviti kroz 4., 5. i 6. sezonu, zaključno sa 117. epizodom prikazanom u maju 2010. godine. Ove 3 završne sezone su planirane da imaju po 16 epizoda svaka i sa proljetnim prikazivanjima bez prekida. Ali zbog štrajka scenarista na prelazu iz 2007. u 2008. godinu, četvrta sezona je skraćena na 14 epizoda. Da bi to nadoknadili, peta i šesta sezona će imati po 17 epizoda.

A ovo sam našao na wikipedia:

Season 6 and end-date

On May 7, 2007, ABC Entertainment President Stephen McPherson announced that Lost will end during the 2009–2010 season with a "highly anticipated and shocking finale." "We felt that this was the only way to give Lost a proper creative conclusion," McPherson said.
Lindelof and Cuse stated that securing the 2010 series-end date "was immensely liberating" and helped the series rediscover its focus. Lindelof noted, "We're no longer stalling."

Matthew Fox is the only cast member who knows the ending of the show.

Sezona 6 i završetak

07. maja 2007. je predsjednik ABC-a Stephen McPherson je otkrio da će se Lost završiti u sezoni 2009-2010. sa "unaprijed očekivanim i šokirajućim završetkom". "Osjećamo da je to bio jedini način da se Lostu dadne odgovarajući kreativan i logičan završetak".
Izvršni producenti Lindelof i Cuse su izjavili da je garancija da će se serija završiti 2010. godine donijelo "veliko oslobađanje od napetosti" i pomoglo da se ponovo vrati interesovanje za seriju. Lindelof je dodao "Mi je više nećemo razvlačiti.

Matthew Fox (doktor Jack Shephard) je jedini glumac kojem je poznat kraj serije.

Hej narode, ko će sa mnom na Havaje da ga kidnapujemo?  ;D Zamislite samo koju bi lovu izvukli  LOL LOL LOL LOL LOL

POZDRAV
U Pravilnike dodati: "Zabranjuje se uploaderima samovoljno prenošenje titlova sa stranice prijevodi-online/titlovi! Ukoliko želite neki titl sa PO/titlovi prenijeti na našu stranicu, prvo se obratite autoru titla i pitajte ga za dozvolu. Izuzetak su titlovi koje ste svojeručno obradili sa bosankog/srpskog/hrvatskog/slovenskog/makedonskog jezika na svoj jezik, s tim da ni tada ne smijete dirati, brisati niti editirati liniju u kojoj se nalazi potpis autora titla. Svoj potpis smijete staviti isključivo ispod potpisa autora s napomenom da je titl editiran." i idemo dalje za iste pare.

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #777 : 16.02.2009. 09:39:45 »
Toljaga u celo i pricaj!!! ;D

Offline alvin974

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Odg: Lost
« Odgovor #778 : 16.02.2009. 10:03:57 »
Koliko se sjecam Ben je na kraju cetvrte sezone poslao crni dim da pobije marince koji su napali ostrvo. Jel to znaci da on moze da ga kontrolise ili (ne sjecam se dobro) je i on na kraju bjezao od tog dima.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Lost
« Odgovor #779 : 16.02.2009. 10:39:06 »
Ne verujem bas da on moze da ga kontrolise, mozda samo moze da ga oslobodi.
A mozda dim napada samo one koji su tek dosli na ostrvo, a one koji su tu vec duze vreme ne napada.

Evo nasao sam na netu sta pise na jednom od onih kamenih stubova:

"Force that belongs to life"
« Zadnja izmjena: 16.02.2009. 10:54:48 SuperSerb »

Tags: