Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748135 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3780 : 17.09.2010. 22:30:18 »
I o medvedima i o Waaaaltu  ;D

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3781 : 17.09.2010. 22:50:35 »
Spoiler for Hiden:
Pa znaci Darma je dovela te medvede na ostrvo?Ok,Volta su pokazali i on izgleda postaje Hugova desna ruka.
Klip o Darma je kao i uvek iseckan...Ali posle ovog dodatka su mi se samo vratila stara pitanja.Sta znace brojevi?Odakle Agresivni na ostrvu i zasto se ne gotive sa Darmom? itd...

A odakle ona statua na ostrvu?Tamo gde je Dzejkob ziveo.

A kako je Metju Foks omatorio u s6... ;D
« Zadnja izmjena: 17.09.2010. 22:54:46 bojan92 »
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: Lost
« Odgovor #3782 : 17.09.2010. 22:54:20 »
Whoaaa, polako, prespavaj par dana pa pogledaj još jednom finale i poslednju sezonu, manje više je sve rečeno

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3783 : 17.09.2010. 22:55:36 »
Whoaaa, polako, prespavaj par dana pa pogledaj još jednom finale i poslednju sezonu, manje više je sve rečeno

Ako me ne bude mrzelo...Sad da odgledam Aloha to Lost.

Spoiler for Hiden:
Zasto su Sojera zvali Dzim, a ne Dejms kad je postao policajac?


« Zadnja izmjena: 17.09.2010. 23:27:45 bojan92 »
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3784 : 17.09.2010. 23:14:51 »
Damn  u_jeeeeeeeeee Odgledaj ti zadnjih desetak epizoda, a ne samo finale. Dzim je izmisljeno ime za Darmu, a Dzejms mu je pravo ime.

Offline Johny

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 259
Re: Lost
« Odgovor #3785 : 17.09.2010. 23:17:40 »
To kako se zvao Sojer je potpuno nebitno ;D

Nemoj da gledaš te detalje, gledaj širu sliku, ovo je moje shvatanje:

Spoiler for Hiden:
Brojevi su bili tu zbog Jacoba, da bi se čovek lakše snašao u toj gomili ljudi koje je doveo, a verovatno ima i neka fora sa onim svetionikom, svakom broju dodeli ime kandidata i onda ih posmatra, a kako to radi nije ni bitno.

Agresivni/Others se dele na dve grupe, jedni žive u Hramu i više se bave duhovnim životom na Ostrvu, poseduju i umeju da koriste neke od tajni Ostrva, kao što je "magičan" izvor. Drugi žive i kreću se po celom Ostrvu, preuzeli su i koriste Darmine stanice i tehnologije.

Darma je još samo jedna grupa ljudi koja je dovedena na Ostrvo od strane samog Ostrva, Jacoba ili Svetlosti tj Boga iz finala

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3786 : 17.09.2010. 23:20:58 »
Damn  u_jeeeeeeeeee Odgledaj ti zadnjih desetak epizoda, a ne samo finale. Dzim je izmisljeno ime za Darmu, a Dzejms mu je pravo ime.

Ma znam bre to,ali zasto ga tako zovu u onom drugom svetu,zasto ga ne zovu Dzejms?Pa nije vise u Darmi.

Spoiler for Hiden:
http://xfilesitalianfansite.net/straightart/albums/LOST/jack_and_juliet_4x06.jpg

Jeste da je zena imala blagoteleci pogled u vecini scena, ali mi je bas bilo zao kad je umrla...I San i Ćinđši(Dzin)  ;D nisu trebali onako da zavrse...Ipak je bio sam kraj serije,mogli su da ih puste jos par epizoda...Dzin nije ni upoznao cerku.Sajida su isto mogli da ostave...
« Zadnja izmjena: 17.09.2010. 23:28:09 bojan92 »
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline Draavid

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3787 : 23.09.2010. 00:18:54 »
evo posto sam upravo odgledao sve do kraja, zahvaljujem se alminu i kugiju(ako se ne varam) na titlovima... i ostalima takoder, ali se njih najvise sjecam smileyNO1

@bojan
jesi ti gledao ovu seriju epizodu po epizodu ili si preskako ili si gledao onako u polu snu?
citao sam zadnjih 10-ak stranica i ne mogu vjerovat sta sve nisi skontao u seriji, a 99% toga je jasno objasnjeno kroz seriju.
Spoiler for Hiden:
banalne stvari kao npr. da li je jack umro finalu, a jasno je k'o dan, kako je locke dosao na otok(e brate, se sjecas ti kad se onaj jedan avion srusio?), kako je richard bio na otoku kad se locke rodio itd. itd.

sve je lijepo objasnjeno

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Re: Lost
« Odgovor #3788 : 26.09.2010. 00:33:37 »
zna li netko šta se događa sa forumom: www.lost-serbia.com ?

DA li su završili sa radom ili? I da li namjeravaju obnoviti domenu?

Citat:
NOTICE: This domain name expired on 09/21/2010 and is pending renewal or deletion


Offline Il Genio

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Re: Lost
« Odgovor #3789 : 26.09.2010. 13:20:58 »
Zdravo decki. Posto sam nov clan, ne znam gde da postavim ovo pitanje, pa cu ga postaviti u ovu temu za Lost. Ovako, daunloadirao sam 6tu sezonu Lost i sad ne mogu da nadjem soodvetni prijevod. DvdRip-Xvid-Topaz je torent. Dal mi moze neko pomoci okolo ova, prijevod moze biti na srpsko-hrvatski, nije to nikakav problem.
Izvinete za off-topic. Pozdrav.

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Re: Lost
« Odgovor #3790 : 26.09.2010. 13:35:33 »
Zdravo decki. Posto sam nov clan, ne znam gde da postavim ovo pitanje, pa cu ga postaviti u ovu temu za Lost. Ovako, daunloadirao sam 6tu sezonu Lost i sad ne mogu da nadjem soodvetni prijevod. devederiip-Xvid-Topaz je torent. Dal mi moze neko pomoci okolo ova, prijevod moze biti na srpsko-hrvatski, nije to nikakav problem.
Izvinete za off-topic. Pozdrav.

Jos uvek niko nije postavio sinhronizovene prevode 6. sezone za tu devederiip verziju. Ili skini one verzije za koje postoje prevodi, ili ces morati sam da ih sinhronizujes. Mada, bar sto se Lost-a tice postoji toliko torrent fajlova koji su vise nego odlicni (i to za sve sezone), tako da ćeš lako naći i torrent sa hdtv verzijama 6. sezone. Za to postoje prevodi. :)
« Zadnja izmjena: 26.09.2010. 13:38:44 strahinjaworld »

Offline Il Genio

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Re: Lost
« Odgovor #3791 : 26.09.2010. 14:32:40 »
Jos uvek niko nije postavio sinhronizovene prevode 6. sezone za tu devederiip verziju. Ili skini one verzije za koje postoje prevodi, ili ces morati sam da ih sinhronizujes. Mada, bar sto se Lost-a tice postoji toliko torrent fajlova koji su vise nego odlicni (i to za sve sezone), tako da ćeš lako naći i torrent sa hdtv verzijama 6. sezone. Za to postoje prevodi. :)

Postoji mogucnost da za neki mesec da bude postaven prevod za tu dvdrip verziju, ili skroz sam se sjebao, pa 6gb je otislo u beztraga x) Meni nije problem da gledam bez prijevod, ali hocu da sve do detala saznam i zato baram prevod. Ok, kako i da je, 5 sezona sam nemao problem sa prijevodima, evo sa ove 6te sam se sjebao :).

Offline mojito

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Re: Lost
« Odgovor #3792 : 29.09.2010. 15:14:30 »
Pozdrav ljudi. Htio bih se zahvaliti svima onima koji su omogućili prevode za ovu (pa i ostale) serije :).. imam i jedno malo pitanje :) sta je Sezona 99? i koliko je bitno da se te epizode pogledaju? unaprijed zahvalan..

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3793 : 29.09.2010. 15:18:19 »
Sezona 99 su ti razni specijali, odnosno podsetnik onoga sto se dogadjalo u prethodnim epizodama. Uglavnom nijedan nije bitan

Offline mojito

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 50
Re: Lost
« Odgovor #3794 : 29.09.2010. 17:46:17 »
Sezona 99 su ti razni specijali, odnosno podsetnik onoga sto se dogadjalo u prethodnim epizodama. Uglavnom nijedan nije bitan
Hvala smileyNO1

Offline stojann

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Re: Lost
« Odgovor #3795 : 02.10.2010. 01:57:57 »
Ostavili su mnogo tih misterija neresenih, gledaocima "masti na volju" :)
Npr. ono sa kajacima...Ciji su ti kajaci i ko je pucao na Sojera i ekipu dok su isli jednim kajakom dok nije zasvetlelo nebo?!?
Sto se tice Volta, slazem se, i mislim da bi se i njemu slicno desilo kao i sto se desilo na pocetku 5. sezone kada su putovali kroz vreme...
Ako se secate kada je dosao do Shanon(kada ga je pratila i bila upucana), ili do Loka(kada je lezao u jami sa kosturima)...
Sto se tice medveda, jasno je da ih je darma dovela kada u 5. sezoni onaj doktor(Milesov cale) kaze Hurleyu, hoces brisati govna polarnih medveda ili ces cutati?...
Ostavljeno je dosta materijala za nastavak(sitni detalji kojih je mnogo, a od njih se prave epizode), tako da me stvarno ne bi cudilo da produze seriju, iako je stalno pisalo final season...

Licno mi je omiljen prvi deo 5. sezone, dok je drugi totalni smor, tako da je ta sezona i najbolja i najgora :D
sta vi mislite o ovome? :D

Offline stojann

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
Re: Lost
« Odgovor #3796 : 02.10.2010. 02:10:52 »
I da, ono sa magicnom kutijom...
Kako je Lokov cale dosao na ostrvo? :D

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3797 : 04.10.2010. 15:51:09 »
Skinuo sam Lost prije par dana, sve sezone.. Danas ću vjerovatno pogledati prvu sezonu do kraja. Istina da je dobra serija, baš je fora, ali nekako nije to što sam očekivao. Očekivao sam puno bolju seriju koliko su je svi hvalili i to. Zanima me jeli to možda zato što nisam dovoljno pogledao ili šta.

Zadnje što sam gledao je Dextera pa sada ovo, možda je zbog toga. Meni je Dexter puno bolja serija, napetija. Ima iznenađenja, dakako ima ih i Lost, ali ne toliko izražene. Kod Dextera sam znao biti ovako  :o minutu -dvije sigurno heh

Nadam se da razumijete što želim reći. Serija je dobra, ali ne onako kako sam očekivao, ali kažem možda nisam dovoljno pogledao, neznam. Možda me iznenade nove sezone iako pitam se što će to biti još 5 sezona. Svašta se već dogodilo u ovoj prvoj sezoni..

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Lost
« Odgovor #3798 : 04.10.2010. 16:05:59 »
ja sam se odmah na pilotu zarazio, nisam mogao stat  ;D
takva je tebi serija, ne moze svima bit najbolja, al bitno da ti je dobra, uzivat ces i dalje

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3799 : 04.10.2010. 16:31:43 »
Meni se odma svidjela priča kad sam čuo... Sami na nekom otoku, preživljaju, odlično  smileyNO1. Odma mi se svidjelo, nisam ni morao gledati pilot heh

To govori činjenica da sam skinuo 45 GB sve sezone da nisam uopće prije toga gledao pilot ili bilo što drugo, samo pročitao ovdje na forumu ono što piše o seriji. Isto tako pogledao sam cijelu prvu sezonu u par dana, pa ono... Nebi rekao da mi se ne sviđa i da je prosječna heh, ali nekako sam očekivao više. Napetiju seriju. Dexter meni bolji...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3800 : 04.10.2010. 19:56:53 »
Ako te vuce i dalje, nastavi sa gledanjem, prve dve sezone su ti skroz onako za upoznavanje likova, o njihovim zivotima pre ostrva i to, upoznavanje sa samim ostrvom, ali tek sta dalje sledi je veoma zanimljivo...

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3801 : 04.10.2010. 21:56:57 »
Može li mi tko objasniti kako to da negdje piše da postoje 3 Part-a od Exodusa (zadnje epizode prve sezone)? Ja sam skinuo devederiip i kod mene imaju samo 2, ne razumijem. Sad jeli meni to nešto fali ili što? hm

Čak i na imdb piše da ima samo 24 epizode, ta se ni ne spominje..

EDIT: Našao sam, upravo provjerio 24-u epizodu i traje sat i pol, sorry. Zanemarite ovo..
« Zadnja izmjena: 04.10.2010. 22:02:33 Ivan787 »

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3802 : 05.10.2010. 09:18:35 »
I da, ono sa magicnom kutijom...
Kako je Lokov cale dosao na ostrvo? :D

1. Podmornicom
2. Brodom
3. Čamcem, na isti način na koji su Michael i Walt otišli (kurs 325)
4. Na način, za koji samo Ben zna kako se odlazi i dolazi
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline mijau

  • I ain't what I call bovvered.
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 6682
  • Spol: Muški
  • I dislike so many things... and people.
Re: Lost
« Odgovor #3803 : 22.10.2010. 19:35:35 »
Potreban reupload: Lost - 99x13 - Jimmy Kimmel 2010.05.23 Aloha to Lost HDTV SR.zip    ivanhoe_genius   
Jimmy.Kimmel.2010.05.23.Aloha.to.Lost.Special.HDTV.XviD-2HD By:Lav13
Laugh loudly, laugh often, and most important, laugh at yourself.
                  
La gente giudica e non sa neanche lei perché

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3804 : 22.10.2010. 19:53:42 »
Potreban reupload: Lost - 99x13 - Jimmy Kimmel 2010.05.23 Aloha to Lost HDTV SR.zip    ivanhoe_genius   
Jimmy.Kimmel.2010.05.23.Aloha.to.Lost.Special.HDTV.XviD-2HD By:Lav13

Evo od lav13

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3805 : 22.10.2010. 20:48:23 »
Taj prevod nema slova sa kvačicama.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3806 : 22.10.2010. 20:50:15 »
Taj prevod nema slova sa kvačicama.

A jbg. nisam gledao. Taj prevod imam na cd-u, a vidim da je potpis lav_13. Onda ništa  :)

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3807 : 24.10.2010. 00:09:50 »
Pogledao svih 6 sezona, sada upravo kraj pogledao i serija je stvarno remek djelo, samo mi kraj nikako nije jasan. Baš sam razočaran i tražim odgovore. Moram pogledati što ste vi pisali, jer meni kraj nema nikakvog smisla i ima previše pitanja neodgovorenih. Jako sam razočaran krajem...

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Lost
« Odgovor #3808 : 24.10.2010. 00:13:24 »
svi smo razocarani krajem  :(

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3809 : 24.10.2010. 00:26:27 »
Što je na kraju bilo s onim koji su odletjeli sa avionom? Što je ono bilo u crkvi kad su se svi skupili? Čistilište ili šta već? Koliko znam to su opovrgnuli u prvoj sezoni takav scenarij... Što je bilo sa Waltom i drugom djecom? Što je sa svim tajnama otoka? Tko je sagradio onaj kip? Tko je ona žena koja je odgojila Jacoba i njegovog brata? Što je radila Darma uopće? Mogao bi do sutra ovako...

Ni jedna priča, ni jedan misterij, svi oni novi likovi nemaju nikakvog smisla nakon ovakvog kraja... Zbunjen sam totalno, ništa mi nije jasno  ???

Tags: