Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748158 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3030 : 17.04.2010. 11:34:03 »
Ja mislim da nijedan od likova nije bio greska i da je svako od njih odigrao jednu vaznu ulogu u seriji,a ovi koji to nisu uradili do sad,ko zna,mozda njihovih pet minuta tek predstoji.

 :-\
Ne znam...
Vidi... volim svaki sekund Losta, volim svaki lik...
Ali... da LOST ima 17 sezona... onda bi verovatno njihove uloge imale neko objašnjenje.
Jer u sledećih 5-6 sati ne postoje šanse da mi objasniš zašto je WALT poseban...
I zašto ptice padaju pored njega.
I zašto priča unazad!

Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #3031 : 17.04.2010. 11:41:18 »
Ja bih ipak sačekao kraj pa tek onda donosio zaključke šta su objasnili, a šta nisu.

Spoiler for Hiden:
Volt će se ponovo pojaviti u ovoj sezoni i verovatno ćemo dobiti objašnjenje u vezi njega.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Lost
« Odgovor #3032 : 17.04.2010. 12:13:52 »
jadan pravi john lock, prvo ga bace sa sestog sprata pa mu uzmu bubreg pa mu se srusi avion pa ga ben ubije pa mu mrcvare mrtvo telo po avionima i sad ga ovaj dezmod lupi kolima dokle vise!!! hehehe



hvala na spoileru smileyNO1

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3033 : 17.04.2010. 14:32:55 »
Kakvi ludaci. :) (mogući spojleri)

http://i40.tinypic.com/dcri1d.jpg

Offline Fanatic_

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: Lost
« Odgovor #3034 : 17.04.2010. 14:54:56 »
Spoiler for Hiden:
Da li je onaj decak, koji iz epizode u epizodu sve vise raste, Jacob? Lock ga nesto i ne gotivi... :)

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3035 : 17.04.2010. 15:14:41 »
Spoiler for Hiden:
Da li je onaj decak, koji iz epizode u epizodu sve vise raste, Jacob? Lock ga nesto i ne gotivi... :)

Čini mi se da jeste, ali sumnjam da iko može dati pouzdan odgovor  ;D

Offline Fanatic_

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Re: Lost
« Odgovor #3036 : 17.04.2010. 15:27:46 »
pa naravno da niko ne moze, jos uvek ;)

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3037 : 17.04.2010. 21:36:30 »
Ja bih ipak sačekao kraj pa tek onda donosio zaključke šta su objasnili, a šta nisu.

Spoiler for Hiden:
Volt će se ponovo pojaviti u ovoj sezoni i verovatno ćemo dobiti objašnjenje u vezi njega.
smileyNO1

Offline pejafor3

  • VIP
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1306
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3038 : 17.04.2010. 23:17:40 »
Ja bih ipak sačekao kraj pa tek onda donosio zaključke šta su objasnili, a šta nisu.

Spoiler for Hiden:
Volt će se ponovo pojaviti u ovoj sezoni i verovatno ćemo dobiti objašnjenje u vezi njega.
smileyNO1
smileyNO1 smileyNO1 smileyNO1
Shave the Cheerleader, Shave the world!

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3039 : 18.04.2010. 03:45:43 »
Uhh kako je dobra bila epizoda 3x19,
Spoiler for Hiden:
kad Sojer ubije Kupera
, odusevio sam se... Iz epizode u epizodu mi je sve zanimljivije

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Lost
« Odgovor #3040 : 18.04.2010. 04:06:54 »
Pa kako dalje odmices, sve ce bolje i bolje biti, tako je bar kod mene bilo, ispocetka mi je bilo bezveze i gotovo da sam napustio gledanje ali poslije ne mogu reci da me je ostavila ravnodusnim, eh sad ne znam dal sam zajebao stvar sto gledam ovu 6 sez. ovako sedmicno po jednu ili sam mozda trebao iz cuga sve pregledati kao i ostalih 5...

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #3041 : 18.04.2010. 09:38:23 »
Uhh kako je dobra bila epizoda 3x19,
Spoiler for Hiden:
kad Sojer ubije Kupera
, odusevio sam se... Iz epizode u epizodu mi je sve zanimljivije

Najjače kada mu stavi lanac oko vrata i čuje se kako pucaju kosti.  ;D

Videćeš ova sledeća 3x20 je jedna od najboljih u celoj seriji.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3042 : 18.04.2010. 10:07:43 »
Spoiler for Hiden:
Ako mi je gledanje prosle epizode proletelo u sekundi, ova se oduzila kao sudnji dan. Mozda zato sto nikada nisam nesto posebno simpatisao epizode sa hugom, nekako su mi uvek bile neozbiljne. Definitivno sam vise ocekivao od ove epizode, al ajde, nije losa(recimo malo bolja od suvog proseka na koji smo navikli). Eto saznali smo za glasove iako je i to dosta stereotipno, taman do kraja da otkriju jos 5 od 1005 preostalih misterija. Teorija da ce lock(dim) da umre na ostrvu zbog desavanja u alt mi ne izgleda verovatna, posto vidimo da je  sun ziva i zdrava(doduse malo smorena kao i ostali glumci).
 Znaci glavni problem serije je taj sto se razvukla kao gladna godina, i prosecan gledalac vise nema pojma ko je ko u seriji koja se bazira na sitnim detaljima. Pitao sam 5-cu ljudi koji su redovno gledali lost sa sve pauzama, kako je hugo dosao do brojeva za loto premiju? Nijedan nije mogao da se seti, samo je jedan drugar rekao da se seca nekog   presretanja signala od strane mornarice. A takvih detalja ima neverovatno mnogo.
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #3043 : 18.04.2010. 10:12:58 »
Spoiler for Hiden:
Pa Hugu je onaj njegov ortak iz ludare rekao brojeve i ovaj kada je izašao igrao njih na lotou.
Ako oni nisu mogli toga da se sete, onda su malo jače pratili Lost.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #3044 : 18.04.2010. 10:55:22 »
Volcanic Ash Cloud Turns Out to Be Finale of Lost   ;D

http://www.huffingtonpost.com/andy-borowitz/volcanic-ash-cloud-turns_b_540283.html

Spoiler for Hiden:
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3045 : 18.04.2010. 11:00:53 »
Spoiler for Hiden:
Pa nemaju svi vremena da gledaju svaku epizodu po 10 puta. Veruj mi znam iz licnog iskustva da nije se lako setiti svih sitnica. Jeste da je mu je brojeve rekao lik iz ludare, ali se treba i setiti odakle tom liku brojevi. Eto ja sam se tek pri ponovnom gledanju se toga prisetio.
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Lost
« Odgovor #3046 : 18.04.2010. 12:37:05 »
To nije sitnica, i ako me je bilo sta zainteresovalo to su ti brojevi..i ne trebas gledati 10x nego samo jednom ali da gledas lost a ne musice sto letaju po sobi.

Offline bnzz

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 205
  • од рођења мог.....
    • www.padalica.rs
Re: Lost
« Odgovor #3047 : 18.04.2010. 13:02:42 »
Aj da ne kvarimo temu ja zavrsavam sa ovim. Moje misljenje koje naravno ne mora da bude tacno

Elem,  pomenuta epizoda  Numbers je emitovana 02/Mar/05.E sada ako je neko ko je pogledao tada mogao da se seti bas te price koju je  zena pricala hugu svaka cast. Uzevsi u obzir da je taj neko redovno pratio tj da nije gledao stream, hdtv rip, dvd rip, blu ray 720p pa 1080p rip i tako redom vise puta. I naravno da ne visi po 5 sati dnevno na lostpediji.
Da ne zaboravim nema musice po kuci, barem ja ne znam za to
www.padalica.rs 
zamisli zelju  i stižu neverovatni popusti!!

Offline igniss

  • E=hν
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2359
  • Spol: Muški
  • This is where we fight! This is where they die!
Re: Lost
« Odgovor #3048 : 18.04.2010. 13:08:34 »
Ma potpuno si u pravu. Treba biti veliki fanatik da bi se stalno obnavljalo gradivo. Ja sam se potpuno ohladio od serije i gledam je samo reda radi, jer me zanima kakvo-takvo objašnjenje. Vremenom preraste u obavezu pamtiti tolike sitnice koje su se rastegle na nekoliko godina... Preterano.
Going to church makes you a Christian as much as going to the garage makes you a car.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3049 : 18.04.2010. 14:08:33 »
Uhh kako je dobra bila epizoda 3x19,
Spoiler for Hiden:
kad Sojer ubije Kupera
, odusevio sam se... Iz epizode u epizodu mi je sve zanimljivije

Najjače kada mu stavi lanac oko vrata i čuje se kako pucaju kosti.  ;D

Videćeš ova sledeća 3x20 je jedna od najboljih u celoj seriji.

Ma ne samo to, nego i
Spoiler for Hiden:
ono kad im Naomi kaze da je avion pronadjen i da nema prezivelih, pa misteriozno pojavljivanje Kupera na ostrvu, pa Sojer... 
Stvarno odlicna epizoda. Sad cu da idem dalje pa da odgledam i ovo ostalo iz trece...

Offline alvin974

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
Re: Lost
« Odgovor #3050 : 18.04.2010. 20:14:18 »
Mozda grijesim ali mislim nema smisla stavljati pod spoiler nesto sto se desavalo u trecoj sezoni. Sta uopste radi osoba  koja je dosla do trece sezone na 200-toj stranici gdje se razglaba kako ce se zavrsiti finalna sezona. Mislim ja ne bih, al eto ... ima nas svakakvih (moje misljenje).

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Lost
« Odgovor #3051 : 18.04.2010. 20:30:31 »
Pa nismo svi u isto vreme poceli da gledamo seriju, a drugo, ima i onih i koji uopste nisu poceli sa gledanjem i mogu da dodju ovde cisto iz radoznalosti i da vide neke stvari, koje po meni bolje da saznaju gledajuci nego citajuci bilo gde...

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #3052 : 18.04.2010. 20:50:27 »
niste u obavezi 3. sezonu da stavljate u spoiler


samo ono što se desilo u zadnjih 10ak dana

ima u pravilima, čitajte...

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3053 : 18.04.2010. 21:04:43 »
Vremenom preraste u obavezu pamtiti tolike sitnice koje su se rastegle na nekoliko godina... Preterano.
+1

Upravo to. To je bio jedan od razloga zasto sam odustao od serije. Davao sam joj sansu, pogledao 4 sezone i odustao. Previse su razvukli, skoro se nista dogodi kroz cijelu sezonu, zapravo, sve sto se dogodi, dogodi se u prvoj i zadnjoj epizodi.

I mene bas zanima kako ce oni to sve objasniti, ali previse razvlace. Sad ne znam, mozda je peta sezona drugacija, da sad znam da se u petoj sezoni u svakoj epizodi nesto dogodi i radnja razvija mozda bih se nakanio da pogledam, ali ako je u petoj sezoni ista stvar kao i prethodnim, onda tesko.

Ali jbg opet, kad sam vec dogurao tako daleko, mozda cu jednom pogledati 5. i 6. sezonu, cisto da vidim kako je sve zavrsilo. Ili da citam spoilere ovdje :)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #3054 : 18.04.2010. 21:36:23 »
žali bože vremena onda koje si potrošio, onda si ga uzalud bacio, ako nisi odgledao do kraja.

jedna jedina serija je uspela da bude toliko sranje da sam od stadijuma neverovatnog ushićenja koje je nastajalo izlaskom nove epizode došao do situacije screw this shit i zajebao sam da gledam, a to su Heroji...

doduše, lost jeste malo utupio, ali blizina kraja je ono što me tera da gledam svaku epizodu i čekam objašnjenja...
iskreno ne znam kako će da objasne sve u ovih nekoliko epizoda do kraja, dve varijante postoje, ili će uspeti i to biti fantazmagorično ili neće uspeti i usraće celokupan dojam koji je serija gradila svih ovih godina

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline vrd

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3055 : 18.04.2010. 21:40:14 »
jedna jedina serija je uspela da bude toliko sranje da sam od stadijuma neverovatnog ushićenja koje je nastajalo izlaskom nove epizode došao do situacije screw this shit i zajebao sam da gledam, a to su Heroji...
Bilo ih je kod mene nekoliko, Heroji su jednda od njih.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3056 : 18.04.2010. 21:42:02 »
Vremenom preraste u obavezu pamtiti tolike sitnice koje su se rastegle na nekoliko godina... Preterano.
+1

Upravo to. To je bio jedan od razloga zasto sam odustao od serije. Davao sam joj sansu, pogledao 4 sezone i odustao. Previse su razvukli, skoro se nista dogodi kroz cijelu sezonu, zapravo, sve sto se dogodi, dogodi se u prvoj i zadnjoj epizodi.

I mene bas zanima kako ce oni to sve objasniti, ali previse razvlace. Sad ne znam, mozda je peta sezona drugacija, da sad znam da se u petoj sezoni u svakoj epizodi nesto dogodi i radnja razvija mozda bih se nakanio da pogledam, ali ako je u petoj sezoni ista stvar kao i prethodnim, onda tesko.

Ali jbg opet, kad sam vec dogurao tako daleko, mozda cu jednom pogledati 5. i 6. sezonu, cisto da vidim kako je sve zavrsilo. Ili da citam spoilere ovdje :)

Ako se po tebi dešavalo nešto samo u prvoj i zadnjoj epizodi slabo si ti to pratio, mislim da nema epizode u kojoj bar nešto nije otkriveno. Serija je u startu isplanirana za 6 sezona, ni manje ni više, tako da se odmah moglo zaključiti da ćemo glavno saznati na kraju. Možda da pogledaš seriju kad se završi u cugu, tako kad je sve sveže odgledano lakše je povezati. Ja ću je svakako jednog dana skinuti na 1080p i onda lagano konzumirati.  :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3057 : 18.04.2010. 21:47:07 »
Dobro, ja nisam imao problema s tim shvacanjem. Posto sam sve 4 sezone pogledao odjednom, sve sam shvatio, to jest, ono dokle su otkrili to sam shvatio. No kad sam vidio kako to ide, postalo mi je dosadno, onda mi bilo mrsko gledati dalje.

Ali svakako da, najbolje je gledati sve u komadu. Jednostavno je za shvatiti.

Btw, sto se kraja serije tice, vec sam negdje citao kako nece ipak otkriti sve stvari, nesto ce ipak ostati nerazjasnjeno, ali ce izaci Lost Enciklopedija u kojoj bi trebali biti odgovori i na ta nerazjasnjena pitanja.

Offline redkiller

  • Novi član
  • *
  • Postova: 3
Re: Lost
« Odgovor #3058 : 18.04.2010. 22:05:48 »
Jedno je jasno. Kako god da se serija završi ljudi neće biti zadovoljni.

Da li tvorci ove serije stvarno misle da će posle šest godina, tokom kojih su stalno uvodili u priču nove misterije na koje nisu dali nikakve odgovore, da će gledaoci odgledati finale i reći VAAAAAUUUUUU. E pa sigurno neće. Ovo je serija od koje se dugo očekuje da odgovori bar na ona vaznija pitanja, i baš zato kakav god kraj da bude neće ispuniti očekivanja.

Spoiler for Hiden:
Posle šest godina jedino smo saznali da je ostrvo CORK (wtf?!) i da su šapati duše umrlih koje su zaglavile. Pa to za šapate je svako sa IQ-om majmuna mogao da pretpostavi. Mada to i nema smisla, jer kada uvek kada smo čuli šapate tamo na početku serije, tu su negde okolo bili i Othersi.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #3059 : 18.04.2010. 23:09:59 »
Jedno je jasno. Kako god da se serija završi ljudi neće biti zadovoljni.

Da li tvorci ove serije stvarno misle da će posle šest godina, tokom kojih su stalno uvodili u priču nove misterije na koje nisu dali nikakve odgovore, da će gledaoci odgledati finale i reći VAAAAAUUUUUU. E pa sigurno neće. Ovo je serija od koje se dugo očekuje da odgovori bar na ona vaznija pitanja, i baš zato kakav god kraj da bude neće ispuniti očekivanja.

Spoiler for Hiden:
Posle šest godina jedino smo saznali da je ostrvo CORK (wtf?!) i da su šapati duše umrlih koje su zaglavile. Pa to za šapate je svako sa IQ-om majmuna mogao da pretpostavi. Mada to i nema smisla, jer kada uvek kada smo čuli šapate tamo na početku serije, tu su negde okolo bili i Othersi.

Cork je čep od plute, kao na flašama. Da li ti je sad jasnije?

Tags: