Autor Tema: Lost  (Posjeta: 748135 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #2700 : 24.03.2010. 22:27:03 »
Pitanje:u sezoni 3,epizoda 'the man behind the curtain',ko je lik koji je u Dzejkobovoj kucici rekao Loku "help me"?

Neki čoban, budala.  ;D  Šalim se...  ;)

Ne zna se ko je taj lik bio, možda
Spoiler for Hiden:
čovek u crnom
.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline morpheus86

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 272
  • Spol: Muški
  • free your mind
    • Rulet srca i druge misterije
Re: Lost
« Odgovor #2701 : 24.03.2010. 23:39:38 »
po meni jedna od obljih epizoda auuuuuu bilo je extra svo vrijeme.hvala na prevodima  clapp
KK Partizan sampion evrolige za sezonu 09/10

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Lost
« Odgovor #2702 : 25.03.2010. 02:43:05 »
epizoda je bila odlicna,napokon

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Lost
« Odgovor #2703 : 25.03.2010. 07:46:08 »
I meni je ova epizoda dosta toga rasvijetlila. :)

Sad sve znam... ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Lost
« Odgovor #2704 : 25.03.2010. 10:01:50 »
E ja evo sad idem da gledam novu epizodu. S obzirom da je centrirana na Ričarda nisam mislio da će biti nešto posebno, ali vaši komentari kažu drugačije. :)
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2705 : 25.03.2010. 12:58:26 »
Kako si mislio drugacije.
Spoiler for Hiden:
Sam znas da je Richard jedna od najmisternijih licnosti u seriji. I kada je epizoda njegov centric nisam sumnjao da ce biti dobra.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2706 : 25.03.2010. 13:00:51 »
Kad mu nije interesantna jedna od centralnih ličnosti serije znači da je fulao komplet  ;D

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2707 : 25.03.2010. 16:55:30 »
Spoiler for Hiden:
...znate ono Dharma-nebitna nije više u igri, istorija ostrva misteriozni točak niko ne pominje, ko su Jackob i ovaj drug Crni ...
...Ah da u zaključanoj sobi, pa ako se pitate ko bi mogao znati gdje je ostrvo onda definitivni Danijel ili Eloise Hawking.
Ali ja prije mislim da je u sobi neki 'misteriozni začarani artefakt' još jedan u nizu misterioznih začaranih artefakata...
Spoiler for Hiden:
Darma je, očigledno, kao i Rikardov brod, kao i američka vojska, Smokijeva družina u kojoj je bio i Dezmondov tast i brojni drugi grupa ljudi koju je Džejkob doveo na ostrvo jer mu je bilo dosadno (ako pretpostavimo da je Smoki pozitivac) odnosno da bi potvrdio svoju tvrdnju da nisu svi ljudi kvarljivi (ako je Smoki negativac).
U svakom slučaju, Džejkob je očigledno moćno biće, ali nije svemoćan.
Pravo je pitanje odakle se u ovoj epizodi pojavila Rikardova žena na ostrvu, naime, ako je Smoki uzeo njen lik, što je logična pretpostavka, odakle je preuzeo uzorak, obzirom da su mu do sada uvek trebali leševi za tako nešto. Drugo pitanje koje nije baš jasno jeste ko su oni koji su postavili pravila (onaj dečak, npr.) i na kraju, ko je podigao onu statuu i šta je značio njen lik.
Zaista očekujem kraj poput onoga u španskim serijama. Rikardo je već tu, a i progovoriše španski

PS:
Spoiler for Hiden:
Rikardo je sa Kanarskih ostrva, 1867 imao je oko 43 godine, dakle sada ima samo 186 godina. Razočaran sam
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #2708 : 25.03.2010. 17:18:07 »
Spoiler for Hiden:
Pravo je pitanje odakle se u ovoj epizodi pojavila Rikardova žena na ostrvu, naime, ako je Smoki uzeo njen lik, što je logična pretpostavka, odakle je preuzeo uzorak, obzirom da su mu do sada uvek trebali leševi za tako nešto.

Spoiler for Hiden:
Kada se crni dim približio Ričardu izgledalo je kao da ga fotografiše sa onim belim svetlom, pa je moguće da je na taj način iz njegove podsvesti "izvukao" njegovu ženu i onda bio u mogućnosti da uzme njeno telo. Isti slučaj je bio i sa Dejvom (Hurlijevim ortakom iz ludare) koji nikad nije bio na ostrvu.
A onaj dečak što je rekao da moraju da se poštuju pravila je Jakob kao klinac, to je negde potvrđeno.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Lost
« Odgovor #2709 : 25.03.2010. 18:28:27 »
Evo ja sad odgledah epizodu, ali prvo da odgovorim na moj prošli post. Očekivao sam dosta od epizode, ali kad sam odgledao najavu razočarao sam se, izgledala je baš bezvze. I evo sad odgledah epizodu i mogu reći da sam pogriješio, definitivno najbolja epizoda u seriji, barem do zadnje! :)

Spoiler for Hiden:
Eto sad znamo Ričardovu istoriji, njegov dolazak, i šta je bilo sa kipom. Sve odlično objašnjeno. Drago mi je što je bilo Crnog u pravom obliku, baš mi se sviđa taj lik. Baš me zanima šta će biti dalje. A i zanima me zašto jednostavno Crni nije mogao da ubije Džejkoba? I izgleda da je ostrvo kao pakao, ali opet nije, zavisi kome da vjeruješ. Nadam se da će barem neke stvari riješiti do kraja, a ostalo u onoj knjizi što treba da izađe-moraću da je kupim ili nađem neđe.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Lost
« Odgovor #2710 : 25.03.2010. 19:29:34 »
Spoiler for Hiden:
Zaista očekujem kraj poput onoga u španskim serijama. Rikardo je već tu, a i progovoriše španski
jos Cruz fali xD

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2711 : 25.03.2010. 21:19:12 »
Kako si mislio drugacije.
Spoiler for Hiden:
Sam znas da je Richard jedna od najmisternijih licnosti u seriji. I kada je epizoda njegov centric nisam sumnjao da ce biti dobra.
Spoiler for Hiden:
čoveče jesi li ti lud, pa kako da mu bude interesantno, pa po crnoj gori imaš vazdan tih besmrtnih ljudi, to je sasvim normalno tamo tako da naravno ne može da mu bude interesantno nešto što viđa svaki dan  ;)

ova epizoda je ok, odgovara na mnoga pitanja, ali i postavlja par novih. ja iskreno sada nisam siguran
Spoiler for Hiden:
ko je pozitivac Džejkob ili Dimče i nekako bih voleo da je Džejkob negativac.

jer pazite na ovu foru
Spoiler for Hiden:
ako se preuzima lik pokojnog čoveka, zašto bi Crni menjao lik? On nije ubijen Džejkob jeste, njemu treba novi prevoz, a tu je Lok, na izvolte, sa ključevima u bravi.  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2712 : 25.03.2010. 21:26:59 »
Spoiler for Hiden:
Zar bi dobar lik ubio hiljade ljudi?Upravo to je radio Crni godinama,a Jacob je sve pokusao da zastiti,kako bi pronasao nekoga ko ce da ga zameni u ulozi cuvara ostrva,odnosno Crnog na ostrvu.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2713 : 25.03.2010. 21:31:38 »
Spoiler for Hiden:
Zar bi dobar lik ubio hiljade ljudi?Upravo to je radio Crni godinama,a Jacob je sve pokusao da zastiti,kako bi pronasao nekoga ko ce da ga zameni u ulozi cuvara ostrva,odnosno Crnog na ostrvu.

a odakle to znaš? on je rekao. veruješ mu na reč?
i ja kažem da mi se patka vuče po podu. jel i meni veruješ bezrezervno?  ;)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2714 : 25.03.2010. 21:37:13 »
Spoiler for Hiden:
Zar bi dobar lik ubio hiljade ljudi?Upravo to je radio Crni godinama,a Jacob je sve pokusao da zastiti,kako bi pronasao nekoga ko ce da ga zameni u ulozi cuvara ostrva,odnosno Crnog na ostrvu.

a odakle to znaš? on je rekao. veruješ mu na reč?
i ja kažem da mi se patka vuče po podu. jel i meni veruješ bezrezervno?  ;)
Spoiler for Hiden:
Videli smo kako Crni nakon pojavljivanja u formi dima i jurcanja za raznim likovima menja oblik i pojavljuje se kao neko ko je mrtav.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #2715 : 25.03.2010. 22:14:49 »
Spoiler for Hiden:
Jakob jeste negativac. Pa on stoji iza onog čišćenja Darme, jer Ričard prima njegova naređenja osim ako je tu nešto drugo bilo.. Mislio sam da će se toga dotaći u ovoj epizodi.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2716 : 25.03.2010. 22:43:50 »
Spoiler for Hiden:
Jakob jeste negativac. Pa on stoji iza onog čišćenja Darme, jer Ričard prima njegova naređenja osim ako je tu nešto drugo bilo.. Mislio sam da će se toga dotaći u ovoj epizodi.
Spoiler for Hiden:
Ako uzmemo da je covek u 3.sezoni u Jacobovoj kucici Crni(onaj koji je rekao Loku "help me"),onda dolazimo do zakljucka da je Ben primao naredjenja od Crnog,a ne od Jacoba.Crni mu je,onda,naredio da pobije pripadnike Darma Inicijative,a ne Jacob.

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #2717 : 25.03.2010. 22:51:36 »
Spoiler for Hiden:
Ako uzmemo da je covek u 3.sezoni u Jacobovoj kucici Crni(onaj koji je rekao Loku "help me"),onda dolazimo do zakljucka da je Ben primao naredjenja od Crnog,a ne od Jacoba.Crni mu je,onda,naredio da pobije pripadnike Darma Inicijative,a ne Jacob.

Spoiler for Hiden:
Kako je Ben mogao da primi naređenje od Crnog kada je on pre tog čišćenja još bio u Darmi i nije imao pojma za tu kolibu, za Crnog i za Jakoba.
Ako se sećaš to je sve bila Ričardova ideja i da je to bio test za Bena da bude primljen u Otherse. A ko bi drugi mogao da Ričardu kaže da očisti Darmu nego Jakob.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2718 : 25.03.2010. 22:54:45 »
Spoiler for Hiden:
Ako uzmemo da je covek u 3.sezoni u Jacobovoj kucici Crni(onaj koji je rekao Loku "help me"),onda dolazimo do zakljucka da je Ben primao naredjenja od Crnog,a ne od Jacoba.Crni mu je,onda,naredio da pobije pripadnike Darma Inicijative,a ne Jacob.

Spoiler for Hiden:
Kako je Ben mogao da primi naređenje od Crnog kada je on pre tog čišćenja još bio u Darmi i nije imao pojma za tu kolibu, za Crnog i za Jakoba.
Ako se sećaš to je sve bila Ričardova ideja i da je to bio test za Bena da bude primljen u Otherse. A ko bi drugi mogao da Ričardu kaže da očisti Darmu nego Jakob.
Spoiler for Hiden:
U kakvoj je vezi onda Ben sa Jacobovom kolibom?

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Re: Lost
« Odgovor #2719 : 25.03.2010. 23:00:19 »
Spoiler for Hiden:
Ako uzmemo da je covek u 3.sezoni u Jacobovoj kucici Crni(onaj koji je rekao Loku "help me"),onda dolazimo do zakljucka da je Ben primao naredjenja od Crnog,a ne od Jacoba.Crni mu je,onda,naredio da pobije pripadnike Darma Inicijative,a ne Jacob.

Spoiler for Hiden:
Kako je Ben mogao da primi naređenje od Crnog kada je on pre tog čišćenja još bio u Darmi i nije imao pojma za tu kolibu, za Crnog i za Jakoba.
Ako se sećaš to je sve bila Ričardova ideja i da je to bio test za Bena da bude primljen u Otherse. A ko bi drugi mogao da Ričardu kaže da očisti Darmu nego Jakob.
Spoiler for Hiden:
U kakvoj je vezi onda Ben sa Jacobovom kolibom?

Spoiler for Hiden:
Pa kada je Ben primljen u Otherse, Jakob i Ričard su pravili budalu od njega, Ričard mu je govorio da je u toj kolibi navodno Jakob a ovaj se primio i u stvari pričao sa praznom stolicom.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2720 : 25.03.2010. 23:03:40 »
Spoiler for Hiden:
Ako uzmemo da je covek u 3.sezoni u Jacobovoj kucici Crni(onaj koji je rekao Loku "help me"),onda dolazimo do zakljucka da je Ben primao naredjenja od Crnog,a ne od Jacoba.Crni mu je,onda,naredio da pobije pripadnike Darma Inicijative,a ne Jacob.

Spoiler for Hiden:
Kako je Ben mogao da primi naređenje od Crnog kada je on pre tog čišćenja još bio u Darmi i nije imao pojma za tu kolibu, za Crnog i za Jakoba.
Ako se sećaš to je sve bila Ričardova ideja i da je to bio test za Bena da bude primljen u Otherse. A ko bi drugi mogao da Ričardu kaže da očisti Darmu nego Jakob.
Spoiler for Hiden:
U kakvoj je vezi onda Ben sa Jacobovom kolibom?

Spoiler for Hiden:
Pa kada je Ben primljen u Otherse, Jakob i Ričard su pravili budalu od njega, Ričard mu je govorio da je u toj kolibi navodno Jakob a ovaj se primio i u stvari pričao sa praznom stolicom.
Spoiler for Hiden:
Da,ali mislim da Lok nije budala,a ipak je i cuo i video nekog kako sedi i trazi pomoc.Zasto bi Jacob trazio pomoc od njega?Logicnije je da je to bio Crni,trazio je pomoc da ode sa ostrva,sto ce kasnije i da se desi,ovaj ce da mu pomogne,tako sto ce da mu pozajmi svoje telo.

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2721 : 25.03.2010. 23:22:48 »
Spoiler for Hiden:
ma pazi kad će da ispadne da je Džejkob drkadžija, a da je crni dobar.

Neka zajebancija mora da postoji

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Lost
« Odgovor #2722 : 25.03.2010. 23:24:14 »
Kako si mislio drugacije.
Spoiler for Hiden:
Sam znas da je Richard jedna od najmisternijih licnosti u seriji. I kada je epizoda njegov centric nisam sumnjao da ce biti dobra.
Spoiler for Hiden:
čoveče jesi li ti lud, pa kako da mu bude interesantno, pa po crnoj gori imaš vazdan tih besmrtnih ljudi, to je sasvim normalno tamo tako da naravno ne može da mu bude interesantno nešto što viđa svaki dan  ;)
Pa da! Svaki dan prolaze takvi pored mene, i sad ovo treba da je nešzo zanimljivo! Biće još bolje ako saznam da sam i ja jedan od njih! ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline filipp

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2723 : 25.03.2010. 23:30:16 »
Spoiler for Hiden:
ma pazi kad će da ispadne da je Džejkob drkadžija, a da je crni dobar.

Neka zajebancija mora da postoji
Tacno tako,ima da nas zavlace do pretposlednje epizode,a onda ce sve da razjasne.
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce biti neka Vincentova epizoda...?

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2724 : 25.03.2010. 23:53:53 »
Spoiler for Hiden:
ma pazi kad će da ispadne da je Džejkob drkadžija, a da je crni dobar.

Neka zajebancija mora da postoji
Tacno tako,ima da nas zavlace do pretposlednje epizode,a onda ce sve da razjasne.
Spoiler for Hiden:
Cuo sam da ce biti neka Vincentova epizoda...?

ko beše to?
Spoiler for Hiden:
pas ???

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline krbo

  • Psi, ćevapi i HD su zakon!
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1978
  • Spol: Muški
Re: Lost
« Odgovor #2725 : 26.03.2010. 00:00:51 »
UL

Lost.S06E09.720p.HDTV.X264-DIMENSION_HR (Almin)

May the Plasma be with you!

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Lost
« Odgovor #2726 : 26.03.2010. 00:02:11 »
Spoiler for Hiden:
ova epizoda je ok, odgovara na mnoga pitanja, ali i postavlja par novih. ja iskreno sada nisam siguran ko je pozitivac Džejkob ili Dimče i nekako bih voleo da je Džejkob negativac.
Spoiler for Hiden:
kakve uloge mark pellegrino ima mogao bi bit negativac (Supernatural - Lucifer, Dexter - Ritin bivsi nasilni muz, vidio sam ga jos negdje al nemogu se sjetit)
;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2727 : 26.03.2010. 00:08:06 »
Spoiler for Hiden:
ova epizoda je ok, odgovara na mnoga pitanja, ali i postavlja par novih. ja iskreno sada nisam siguran ko je pozitivac Džejkob ili Dimče i nekako bih voleo da je Džejkob negativac.
Spoiler for Hiden:
kakve uloge mark pellegrino ima mogao bi bit negativac (Supernatural - Lucifer, Dexter - Ritin bivsi nasilni muz, vidio sam ga jos negdje al nemogu se sjetit)
;D

i ja ga videh pre neko veče u nekoj seriji, ako nije Rome... znam da je bilo na tv-u i da nisam gledao, samo sam njega video... imao je brkove :)

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2728 : 26.03.2010. 00:38:24 »
deo nekog intervjua sa ovim likom što glumi ričarda... ne otkriva mnogo... samo nagoveštava...


Spoiler for Hiden:
While many fans think Nestor Carbonell should be clearing off room on his mantel for an Emmy Award, following this week's "Ab Aeterno," the actor took time to discuss Lost spoilers and events with E! News.

Carbonell didn't reveal anything specific, but he has recently read the script for the series finale and says of it:

"The writers just knocked it out of the park. You'll see it as the season progresses, what they've come up with is pretty mind-blowing. I'm definitely very fulfilled not just about my character, but with the whole show in general. It's an incredible task and they blew me away with what they come up with."

Might there be a slew of deaths on the island, as Jorge Garcia (Hurley) hinted at earlier this year? It sure sounds that way.

"There's going to be major heartbreak, there's going to be some very emotional stuff coming down the pike, »

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Lost
« Odgovor #2729 : 26.03.2010. 00:48:22 »
a jel vam poznat ovaj lik?





možda je ovako lakše  ;D


Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Tags: