Autor Tema: Tareq Taylor's Nordic Cookery  (Posjeta: 2352 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Tareq Taylor's Nordic Cookery
« : 26.01.2014. 20:28:22 »

Opis:
Tareq Taylor, vodič kroz ovaj bogati svijet, ima 25 godina iskustva sa skandinavskom kuhinjom. Na čelu je poslovnog carstva koje uključuje TV emisije, restorane i publikacije.
Tareq će u osam epizoda proputovati nordijske zemlje i upoznati lokalne proizvođače hrane, kuhare i stručnjake. Neće ići uobičajenim turističkim rutama. Iskusit će lokalnu gastronomsku kulturu, tražiti sjajne sastojke, upoznati iznimne ljude, a usput će i pripremiti svoje verzije slasnih jela.
Nordijske zemlje imaju jaku regionalnu gastronomiju, a to je nešto što ostatak svijeta tek počinje otkrivati. Značajke nordijske kuhinje su čisti okusi, sezonski, lokalni i svježi sastojci iz lokalnog podneblja i kuharske tehnike koje se ne viđaju često izvan Skandinavije.

Izvor: HRT

Žanr: dokumentarna, kulinarska

IMDb
TVRage

Titlovi

« Zadnja izmjena: 20.10.2014. 20:51:43 mijau »
Mrzim lopatare i limune

Offline Tuljan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Tareq Taylor's Nordic Cookery
« Odgovor #1 : 12.12.2015. 16:46:50 »
Fan sam kulinarskih serijala a Tareq Taylor mi je (nakon odgledane prve sezone) jedan od favorita. Imam malih problema (što mi je pomalo frustrirajuće) da iskopam na mreži epizode druge sezone za koje nam je prijevod, nesebično i tako bezprijekorno, podario mijau, pa bih ljubazno zamolio bilo koga da mi na PM, ako postoji mogućnost, proslijedi linkove za skidanje. Uspio sam pronaći i skinuti, na ovaj ili onaj način, epizode od 1 do 4, 6, 7 i 8 i epizodu 12. Kako god, hvala unaprijed svim dobronamjernima!

Offline Tuljan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 2
Odg: Tareq Taylor's Nordic Cookery
« Odgovor #2 : 14.12.2015. 10:36:20 »
Riješeno! Uspio sam pronaći na mreži linkove za skidanje svih epizoda 2. sezone koje je postavio kolega LemonzOO. Hvala!