Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536744 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3570 : 25.09.2013. 10:55:03 »
Nije obrisano, bilo bi u evidenciji da je obrisano.
Vjerovatno se nešto desilo tokom slanja posta pa nije ni upisan.
Ovdje ne brišemo postove bez razloga.

U svakom slučaju, ovo što sad pišemo biće obrisano. :)


Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1149
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3571 : 25.09.2013. 11:00:06 »
Pa vi sto pričate da je sezona loša mogli ste da prekinete da gledate,ja ne razumem to pljuvanje,za mene naj bolja
serija ikad,i dobra je i poslednja sezona,samo mi je zao sto je zavrsena  :(

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3572 : 25.09.2013. 11:09:32 »
A zašto bih prestala gledati seriju koju volim samo zato što ima lošu sezonu? Uostalom, zašto i ne bismo rekli šta mislimo, pa makar i imali loše mišljenje. Obožavam takve komentare...

“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Dexter
« Odgovor #3573 : 25.09.2013. 11:27:28 »
Wlaky, cenim, ima najviše 15-16 godinica. Pusti, spico, dete da poraste, mojne da se uzbuđavaš. ;D
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline maya-

  • Član
  • ***
  • Postova: 962
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3574 : 25.09.2013. 12:04:36 »
Kraj je loš, to stoji, ali taj pasus... thumb-down Ili su izmislili, ili su pokušali prevesti neki američki članak, i to neuspešno. ;D
Usla sam u temu da vidim da li je osim mene neko jos registrovao ovaj biser. Ja sam inace od ovoga pogledala tek par epizoda, pre tri godine. NIje mi legla serija. Ali bolje znam o cemu je rec nego autor teksta. Inace ne verujem da je ovo prevod, nego mislim da je pokusaj autorskog teksta. Nije prvi put da imaju bisere ovog nivoa. Neko je valjda hteo da pise o spoljnoj politici a dobio je deo u zabavi posle zavrsenog kursa novinarstva u nekoj vecernjoj skoli. Nemam drugo objasnjenje. Odoh sada da procitam spojlere pa da vidim zasto je ovo "najgori kraj ikad".

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1149
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3575 : 25.09.2013. 12:07:23 »
Bajone loše ceniš ali nebitno,samo ne razumem kako neko moze da toliko voli seriju i da ujedno kuka na nju na sav glas,i zasto je ovo losa sezona??ali ukusi su različiti i o njima ne vredi raspravljati,ali ok...mozda sam i preterao,ali ja kad nesto volim ja volim do kraja,i neću da kukam,a Bajone za tebe ću reći da samo uzivam gledajući serije sa tvojim prevodima,i hvala ti majstore,swako dobro,jedva čekam novu epizodu Homeland-a.Evo da dodam i ovo mozda i ja nisam realan jer sam bas voleo gledati Dexa,i ako se neko nasao uvređen ja mu se izvinjavam,ali meni nije bila loša sezona... smileyNO1

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Dexter
« Odgovor #3576 : 25.09.2013. 12:40:57 »
Dođe kraj i ovome. Možda su stvarno mogli malo bolji i drugačiji kraj da naprave, ali šta je tu je. Drago mi je što sam pogledao ovu seriju od kada je počela da se emituje. ;D Osam godina kvalitetnog uživanja i iščekivanja. Odlična serija i puno hvala svima koji su je prevodili. drinks

Offline srbin1993

  • Novi član
  • *
  • Postova: 4
Odg: Dexter
« Odgovor #3577 : 25.09.2013. 13:32:41 »
Spoiler for Hiden:
Odlicne sve sezone ukljucujuci i osmu. Steta sto je gotovo, ali je i sa druge strane dobro sto znamo da ne moze da se nastavi bez Deb.
« Zadnja izmjena: 25.09.2013. 19:22:18 bajone.rs »

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3578 : 25.09.2013. 14:41:46 »
Spoiler for Hiden:
Dexter je ostao ziv i zbog toga sam zadovoljna krajem, a i cela sezona je daleko bolja od 6, na primer. Ne znam sta ste se svi raspljuvali po temi i bas me zanima kakav biste kraj to voleli da vidite. Mozda da ga vanzemaljci vrate na maticnu planetu? To bi vise bilo u stilu Losta?
« Zadnja izmjena: 25.09.2013. 19:23:51 bajone.rs »
Miss you Dexter!

Offline Rkoma

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3579 : 25.09.2013. 14:54:50 »
Alal vera za glup kraj.... A i kako ocekivati dobar kraj kada je kompletna sezona bila losa. A i prethodna nije nesto da pozavidis...
Spoiler for Hiden:
Ostace forenzicar upamcen po bradi na zalost...
Ocenu na imdb sa 9 spustam na 8...
I naravno na samom kraju da se zahvalim prevodiocima na trudu. Hvala puno!

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3580 : 25.09.2013. 19:05:53 »
2 predzadnja posta. Spojler ljudi , spojler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
A da ne duzim , kraj je ahahaahahahahahahahhaahahahhahahahahahahahhahahaha , kao u ostalom i cijela serija sa rijetkim blistavim trenutcima.
Na kraju da ocijenim seriju. Gledljivo u nedostatku neceg pametnijeg. Jedva neka 6 , kao nekad meni na faksu.

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3581 : 25.09.2013. 20:17:40 »
Spoiler for Hiden:
Dexter je ostao ziv i zbog toga sam zadovoljna krajem, a i cela sezona je daleko bolja od 6, na primer. Ne znam sta ste se svi raspljuvali po temi i bas me zanima kakav biste kraj to voleli da vidite. Mozda da ga vanzemaljci vrate na maticnu planetu? To bi vise bilo u stilu Losta?

Spoiler for Hiden:
Voleo bi da se saznalo za Dexterova zlodela  :)
Cycling 4 life

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Dexter
« Odgovor #3582 : 25.09.2013. 20:34:09 »
Deksteru, skidam kapu kad si uspio da klepiš dvije najjače pi*ke - Ritu i Hanu, kapa do poda! Razumijem te, i ja bi!  fala-fala fala-fala

Offline donrile86

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
  • Don
Odg: Dexter
« Odgovor #3583 : 25.09.2013. 20:36:43 »
Uh, posle 7 dugih i zanimljivih godina danas sam se rastao sa Dexterom :) Secam se, kao juce da je bilo, tog leta i jeseni 2006. godine kada sam gledao najavu i citao neke clanke o ovoj seriji i kada sam odlucio da je pratim. Ne znam za ostale, ali posle prve epizode mi se svidela cela prica i cela ta ideja o nasem legendarnom Dexteru. E, sada... Serija mi je bila vrhunska do 4. sezone, posle je malo izgubila na kvalitetu, ali daleko od toga da se ne isprati do kraja. Kakogod, ovo je serija koja mora da se ima u kolekciji, pa ko zna kad i opet... :)
Don Rile

Offline trut

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
Odg: Dexter
« Odgovor #3584 : 25.09.2013. 21:20:34 »
Kao i svaka druga serija bilo je uspona i padova ali gledano sve ukupno sjajna serija šteta što nema više ovakvih bisera za gledanje  :naklon:...

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3585 : 25.09.2013. 21:31:01 »
Ponekad pomislim kako bi forum bio lep kad ne bi bilo kritičara...
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #3586 : 25.09.2013. 21:41:22 »
@Entourage, ti si bar odgovorio... Samo ja ne mislim da Dexter ima zlodela. Kako i sam kaze, on je samo izbacivao djubre.
Miss you Dexter!

Offline Entourage

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1271
  • Spol: Muški
  • papa bless
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Dexter
« Odgovor #3587 : 25.09.2013. 22:01:51 »
@Entourage, ti si bar odgovorio... Samo ja ne mislim da Dexter ima zlodela. Kako i sam kaze, on je samo izbacivao djubre.

Pa dobro.. , ali za normalne ljude kasapenje i bacanje u more  ;D
Spoiler for Hiden:
Barem da se za to saznalo pa neka je pobego na Aljasku :D
Cycling 4 life

Offline Rkoma

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3588 : 25.09.2013. 23:14:14 »
Spoiler for Hiden:
Ja da sam se tu nesto pitao, dao bih ekipi iz Prison Break-a da odrade 8 sezonu. Ili da radi ista ekipa koja je radila na sezoni u kojoj je bio Migel. Znaci da cela 8 sezona bude dinamicnija i da bude puna akcije. Da se ne zna ko pije a ko placa. Da u npr. 5 epizodi izvale Dextera. I onda da do kraja tu bude akcije. Uvek sam negde zeleo, da vidim reakcije ljudi kada izvale da je dexter ubica i da ih vrti celu seriju. Sve u svemu, nadao sam se sezoni zbog koje bih bez problema ispocetka gledao dextera, znajuci da me na kraju ceka spektakl. A ne nesto sto ce da me ostavi ravnodusnim(Bila je na momenat knedla u grlu zbog Deb ali kao sto je neko lepo napisao, cak je i to sve lose realizovano... Ne moze sredina da bude bolja od kraja. Moze, ali sredina onda vise nije sredina, nego je kraj.

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Dexter
« Odgovor #3589 : 25.09.2013. 23:30:36 »
Iskreno glup kraj,ali celokupna serija je dobra. Prve četri sezone sam gledao sam uživanjem,posle peti i šesta nisu bile nešto,sedma je bila malo bolja,ali ova osma sezona me je smorila žešće.



Hvala za izvrsne prevode za sve osma sezone.  smileyNO1

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3590 : 25.09.2013. 23:44:58 »
@Entourage, ti si bar odgovorio... Samo ja ne mislim da Dexter ima zlodela. Kako i sam kaze, on je samo izbacivao djubre.
Na ovo moram odgovoriti. Pa ko je on da odlucuje ko ce da zivi , a ko ne? Tuzitelj , porotnik , sudija i dzelat u jednom. Ma Supermen. Boga ako ima , i on mora imati neke pomocnike za sve te stvari , a kamo li jedan sizofreni priprosti forenzicar. Posto ne moze "izbaciti sve djubre" koji su to kriterijumi da odluci ko je vece , a ko je manje djubre? Koje ce djubre da zivi , a koje ne?
Ovo se ne odnosi na "kvalitet" serije , nego na , za mene , sokantnu izjavu o Deksteru bezgresnom/dobrocinitelju , spasiocu ljudskog roda.
« Zadnja izmjena: 25.09.2013. 23:50:57 dark horse »

Offline dark horse

  • Član
  • ***
  • Postova: 985
  • Spol: Muški

Offline Sheenter

  • Član
  • ***
  • Postova: 502
  • Spol: Muški
  • Hodajuća reklama za D.I.N.-Duvansku industriju Niš
Odg: Dexter
« Odgovor #3592 : 26.09.2013. 01:46:37 »

 rofl
Spoiler for Hiden:

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3593 : 26.09.2013. 02:00:01 »
Ovo sam sad pokupio na Serijali. Ekstra je  ;D ;D ;D



hahahaha ludilo!!!!!  rofl
Kako volim ovaj internet humor. Bas su "iznabadali"!

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3594 : 26.09.2013. 02:41:23 »
 rofl
Spoiler for Hiden:

Offline micike789

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3595 : 26.09.2013. 06:42:39 »
ALI OVO JE POBEDA HAHAHHAHAAHHAHA  rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl rofl
Spoiler for Hiden:
  :vid-ga: :vid-ga: :vid-ga: :vid-ga: :vid-ga:

Offline Rkoma

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3596 : 26.09.2013. 09:49:21 »
Hahahahah :D Ulepsale mi slike dan :D

Offline diinnoo

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #3597 : 26.09.2013. 15:01:54 »
Moram se nekome izjadati :D

Baš pregledao 4 epizodu dextera i nekako sam zgrožen, moglo je to bolje ispasti.
Spoiler for Hiden:
Isti onaj osjećaj kao kad u GoT ubiju Roba i njegovu ženu.

Spoiler for Hiden:
Vi što ste isto bilo razočarani zobg ubijanja Rite da li se isplati nastaviti gledati ?
Toliko sam se naljutio da sam odmah ostale 4 sezone obrisao :D

Offline NaticaJucika-(funclub)

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Dexter
« Odgovor #3598 : 26.09.2013. 15:50:00 »
Isplati se :)

Offline Sarabi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 363
  • Spol: Ženski
  • The Bunk is strictly a suit-and-tie motherfucker.
Odg: Dexter
« Odgovor #3599 : 26.09.2013. 19:32:45 »

Tags: