Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536736 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1920 : 14.12.2010. 15:18:22 »
Ova sezona me bas razocarala, sad kad sam pogledao svih 12 epizoda mogu reci, definitivno najslabija sezona do sada, a da se ne mucim s pisanjem, evo recenzija kolege sa serijale, s kojom se u potpunosti slažem. Napisao je točno onako kako jeste. Ako imate vremena bacite pogled.

I trebam se još zahvaliti na jako dobrim prijevodima, kad već sezona nije bila nešto, prijevodi su bili izvrsni za svaku epizodu.

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Dexter
« Odgovor #1921 : 14.12.2010. 15:28:50 »
E i taj što ga je napisao, bolje da nije... rofl rofl rofl

Što se čovek kad je toliko pametan nije javio da režira sam? Zašto svi sad treba da napišemo svako svoju verziju priče koja treba da se događa u narednim sezonama? Pustite ljude da rade svoj posao, a vi radite svoj tako što ćete svakog ponedeljka sedeti u svojoj fotelji i gledati novu epizodu...

Napisao čovek recenziju, ma daj... Nema leba da jede...  u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee u_jeeeeeeeeee

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Dexter
« Odgovor #1922 : 14.12.2010. 15:30:34 »
Hvala ljudi, sad uživanje narednih sat vremena! ;D

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Odg: Dexter
« Odgovor #1924 : 14.12.2010. 18:05:44 »
E ovaj sto je napiso ovu recenziju na serijali nek ode i nek ga baci jednom(izvinjavam se na prostim rijecima)jer ovaj nema pojma sta je zensko,pa nek se izgotivi malo..pa kakve gluposti pise,to ko uspije da procita sve svaka mu cast,ja dosao cak do pola,pokusa tip da bude zanimljiv ali to mu se obije o glavu i toliko mu je tekst naporan da jednostavno ne moze da se procita..fakat odavno nisam nista dosadnije pokusao da procitam.bez obzira kakva je sezona i to..ako cita ovo ja bi mu preporucio:idi ba decko baci ga i bit ces zanimljiviji svijetu pozdrav sve najbolje

Offline Rkoma

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 118
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1925 : 14.12.2010. 18:49:42 »
^ :o ???
Elem,ova sezona je bila dobra.Ne puno napeta ne previse opustena.Zlatna sredina.

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1926 : 14.12.2010. 18:50:22 »
Hvala King Eric i dome-nasty na prevodima pete sezone.  Smajlicvece

Meni se finale nije dopalo, jednostavno sam više očekivao, a prodali su nam najjednostavniji kraj.
Prvih 11 epizoda mi je bilo odlično, stvarno sam sa uživanjem gledao, ali kraj je pokvario utisak o sezoni.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Dexter
« Odgovor #1927 : 14.12.2010. 18:53:50 »
E ovaj sto je napiso ovu recenziju na serijali nek ode i nek ga baci jednom
+1   ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Posthuman

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1827
  • Spol: Muški
  • BADA BING!
Odg: Dexter
« Odgovor #1928 : 14.12.2010. 19:43:18 »
Očekivao sam bolje finale, sa manje klišea i američke patetike.
Prvih 11 epizoda je odlično izgradilo tenziju i razvoj likova da bi u finalu sve to zbrzali i uprskali tako veliki potencijal koji su imali.

Ono što mi je jako zasmetalo..

Spoiler for Hiden:
Scena kada se Dexter i Lumen nalaze iza onog najlona i upada Debra kojoj ne pada ni na pamet da pogleda ko su uopšte oni , gde pritom održi neki glupi govor i ladno ih pusti. Previše naivno.

Ipak jako me zanima kako će se dalje odvijati radnja u šestoj sezoni.
All work and no play makes Jack a dull boy.

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Dexter
« Odgovor #1929 : 14.12.2010. 19:47:35 »
Hvala vam momci na odlicnim prevodima...Svaka cast! :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1930 : 14.12.2010. 19:49:05 »
Ma zakon sezona, jedna od najboljih. Uz četvrtu sezonu meni najbolja.

Istina je ovo što pričate, ali budimo realni
Spoiler for Hiden:
da ih je vidjela ja neznam kako bi se to moglo "otpetljati", moglo je biti samo kao ona im neće ništa ipak joj je brat i pusti ih, što bi bio još više naivno i glupo,
meni se sviđa kraj, sve ok.  smileyNO1
« Zadnja izmjena: 14.12.2010. 20:05:54 mijau »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #1931 : 14.12.2010. 20:20:33 »
Evo odgledao cijelu sezonu..i šta reći...hm...solidna sezona....ništa više od toga...Moram priznati da je dovođenje Chipa Johansena scenarista 24..bila OGROMNA greška...Nekako mi je ova sezona bila potpuno drugačije od ostalih....Način snimanja odnosno kamera me potpuno razočarala...Potpuno se razlikuje od snimanja prethodne 4 sezone...Također bilo je dosta grešaka i predvidljivih situacija...11 nastavaka je bilo dobro, pogotovo 11. nastavak koji mi je bio vrhunski...Ali ono što me najviše razočaralo je finale serije.......U zadnjem nastavku ona scena
Spoiler for Hiden:
Kada LaGuertu vidi krv na Quinnovim cipelama u_jeeeeeeeeee
ta me scena toliko iživcirala da više nisam bio u stanju biti potpuno skoncetriran do kraja nastavka...Stvarno velika glupost..Pa onda onaj način snimanja kada se voze brodom..iskreno kamera je u dosta scena ove sezone izgledala amaterski...Dexter mi je i dalje najbolja serija....4 sezona je i dalje najbolja...Samo moram još jednom reći da je promjena scenarista bila ogromna greška, i to je dosta promijenilo ovu 5. sezonu...Prve 4 sezone su me oduševile..Zato je i Dexter postao moja najbolja serija...I jednostavno ne volim kad se naviknem na nešto, da se onda to mijenja, naravno mislim na scenaristu...Samo mi jedno molim vas recite, da će se ovaj Chip Johansen maknuti od serije Dexter...Nek uništava neku drugu seriju..


Ps..hvala puno na prijevodima, odlični su clapp clapp clapp clapp

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Dexter
« Odgovor #1932 : 14.12.2010. 20:23:20 »
Odgledao 4. sezonu....  :o

No more comments...


Tko će čekat još 4 i pol sata da se skine 5 sezona...  >:(

Nisam lud, majka me testirala!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #1933 : 14.12.2010. 20:25:35 »
Odgledao 4. sezonu....  :o

No more comments...


Tko će čekat još 4 i pol sata da se skine 5 sezona...  >:(


Hehe, brz si...4 je najbolja sezona definitivno... smileyNO1

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Dexter
« Odgovor #1934 : 14.12.2010. 20:28:04 »
Ma sad ću se vratit par dana unatrag odgledat 5 sezonu prije tebe i pootvarat sve ove spoilere koji me dozivaju...  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #1935 : 14.12.2010. 20:29:09 »
A da jednostavno priznaš da sam pobijedio?? ;D ;D

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Dexter
« Odgovor #1936 : 14.12.2010. 20:30:25 »
Never!!!  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1937 : 14.12.2010. 21:25:46 »
Ocekivao sam malo vise od finala, ali i pored toga dobra sezona, i dexter mi je definitivno najbolja serija koja se trenutno prikazuje.

jos jednom hvala za prevode, i jedva cekam tu 6. sezonu da pocne. :)

Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Dexter
« Odgovor #1938 : 14.12.2010. 23:31:52 »
Ljudi jel se neko seća ovoga:

Spoiler for Hiden:
Znate one slike što ih je uslikao onaj korumpirani, sa Dexterom i Lumen, one su ostale kod Quinna. Da li im je to propust, ili to nas tek čeka u sledećoj sezoni?

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Odg: Dexter
« Odgovor #1939 : 15.12.2010. 00:57:45 »
Ljudi jel se neko seća ovoga:

Spoiler for Hiden:
Znate one slike što ih je uslikao onaj korumpirani, sa Dexterom i Lumen, one su ostale kod Quinna. Da li im je to propust, ili to nas tek čeka u sledećoj sezoni?
ne verujem
Spoiler for Hiden:
da ce ih quinn ikad iskoristiti

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Dexter
« Odgovor #1940 : 15.12.2010. 01:27:13 »
Ljudi jel se neko seća ovoga:

Spoiler for Hiden:
Znate one slike što ih je uslikao onaj korumpirani, sa Dexterom i Lumen, one su ostale kod Quinna. Da li im je to propust, ili to nas tek čeka u sledećoj sezoni?
ne verujem
Spoiler for Hiden:
da ce ih quinn ikad iskoristiti

A ako mu dođe da ih ipak iskoristi, završit će na
Spoiler for Hiden:
stolu ;D

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Dexter
« Odgovor #1941 : 15.12.2010. 01:56:32 »
Upravo odgledao prvu epizodu i nisam mogao odoljeti ne komentirati?

Who the Fuck is that guy, and what he did with Dexter??  ???

BTW, naklon do poda Kralju i domeu (ne dormeu!  ;D) na bezgrešnom prijevodu!
Doduše, bile su dvije rečenice gdje imena nisu bila u odgovarajućem padežu na početku, ali to je sve...  rofl
Carevi ste, svaka čast!  clapp

Nisam lud, majka me testirala!

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #1942 : 15.12.2010. 10:31:24 »
Evo, pogledah i ja poslednju epizodu. Šta da kažem, nije loše, ali moram priznati da se slažem sa prethodnim komentarima. Kao što sam rekla i za početak ove sezone, zaista se osetila promena. Ova sezona je bila, barem po mom skromnom mišljenju, daleko manje uzbudljiva od prethodnih. Međutim, imala je itekako dobrih momenata, pa kad se sve sabere, kao što je i outside rekao, ovo je bila sasvim solidna sezona.

P.S. Hvala King Ericu i dome-nasty-u na apsolutno savršenim prevodima. Bilo je pravo uvživanje gledati sezonu uz vaše titlove.
« Zadnja izmjena: 15.12.2010. 10:33:25 spico »
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Dexter
« Odgovor #1943 : 15.12.2010. 11:22:02 »
Evo nakon odgledanog finala i ja da se javim, iako mi je ovo jedna od najdražih serija kako i svi kažu baš se vidi razlika od dosadašnjih sezona i pogotovo finala serije, jednostavno mi nije imalo ono nešto po čemu je Dexter Dexter, kad se sjetim i usporedim sa prošlim finalom kako me šokirao. Dobro ali sve u svemu solidna sezona, nadam se da će 6 biti odlična.
Dečki hvala na odličnim prijevodima s kojima je bilo užitak gledati  Smajlicvece

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Dexter
« Odgovor #1944 : 15.12.2010. 11:23:22 »
i ja se slazem sa prethodnim komentarima, ovo je bila najlosija sezona
kraj je takoder bezveze,
Spoiler for Hiden:
mislim da bi scena kada Debra vidi Dexa iza najlona bila dobar kraj sezone, jer onda ne bi znali sto ce ona napravit

Samo mi jedno molim vas recite, da će se ovaj Chip Johansen maknuti od serije Dexter...Nek uništava neku drugu seriju..
smileyNO1 nadam se da ce otici

momci hvala na odlicnim prijevodima

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1945 : 15.12.2010. 11:33:13 »
Spoiler for Hiden:
Razočarenje neopisivo!
Ja sam razočaran bio i prije ove zadnje epizode ali sad su to još dobro podebljali.
Osnovni zaključak:
Šta se u ovoj sezoni uopšte posebno desilo? Šta se promjenilo u odnosu na 4.-u sezonu? NIŠTA!
Džordan Čejs je bio skoro pa obični serijski ubica kao i svi oni koje je Dexter do sada na desetine ubijao kroz sve sezone.
Njegov lik uopšte je totalno glup, ne zanimljiv. Migel Prado i Artur Mičel su milion puta bolje urađeni likovi od njega.
Džulija Stajls je meni kritično odglumila, dosta loše, sam njezin lik je dobar ali je ona kriza teška, mnogo se vidi neka vještačka gluma, loše.
Kvin i Debra, ispadoše teški idioti. Kvin se razgulio pokušavajući da otkrije Dextera, nenormalno bio zainteresovan i odjednom puff više ga ne zanima, voli Debru i ne želi da je povrijedi, ma daj. Čovjek mu pred očima maše sa slikama i video dokazima i on okreće glavu. Sve ovo bi im oprostio da je Debra razmakla onaj najlon i vidila Dextera, pa skoro da se moglo vidjeti da je Dexterov lik iza onoga najlona, i uopšte ona scena je bezveze, ona sad odjednom se suosjeća sa njima i pušta ih, mnogo mi je to nekako bezveze. Sad je veliko pitanje da li Debra ipak zna nešto, da li je možda čak i Kvin skontao nešto. Ja bi lično volio da oni znaju jer bi to valjalo za sledeću sezonu.
Laguerta i Anhel razvalili koliko su smorili sa svakom njihovom scenom.
I pored toga što sam već bio razočaran sezonom, nadao sam se u zadnjoj epizodi nečeme jakom, da ga otkriju ili pak nešto drugo. Ali ne, Dexter se glupo izvrće sa autom, ovaj ga zarobi i onda se Dex još gluplje prelako oslobodi, i to odma, bez ikakve napetosti, dramaturgije, sve gotovo za 2,5 minuta. Pogledajte samo unazad kako je to bilo prije i sve će vam biti jasno.

Cjelokupna sezona totalno nepotrebna.

Nadajmo se boljoj 6.-oj sezoni. Ali ako ostane da je radi ovaj lik (što je radio 24 seriju valjda), teško da ćemo išta dobro vidjeti.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Odg: Dexter
« Odgovor #1946 : 15.12.2010. 12:23:40 »
Spoiler for Hiden:
Razočarenje neopisivo!
Ja sam razočaran bio i prije ove zadnje epizode ali sad su to još dobro podebljali.
Osnovni zaključak:
Šta se u ovoj sezoni uopšte posebno desilo? Šta se promjenilo u odnosu na 4.-u sezonu? NIŠTA!
Džordan Čejs je bio skoro pa obični serijski ubica kao i svi oni koje je Dexter do sada na desetine ubijao kroz sve sezone.
Njegov lik uopšte je totalno glup, ne zanimljiv. Migel Prado i Artur Mičel su milion puta bolje urađeni likovi od njega.
Džulija Stajls je meni kritično odglumila, dosta loše, sam njezin lik je dobar ali je ona kriza teška, mnogo se vidi neka vještačka gluma, loše.
Kvin i Debra, ispadoše teški idioti. Kvin se razgulio pokušavajući da otkrije Dextera, nenormalno bio zainteresovan i odjednom puff više ga ne zanima, voli Debru i ne želi da je povrijedi, ma daj. Čovjek mu pred očima maše sa slikama i video dokazima i on okreće glavu. Sve ovo bi im oprostio da je Debra razmakla onaj najlon i vidila Dextera, pa skoro da se moglo vidjeti da je Dexterov lik iza onoga najlona, i uopšte ona scena je bezveze, ona sad odjednom se suosjeća sa njima i pušta ih, mnogo mi je to nekako bezveze. Sad je veliko pitanje da li Debra ipak zna nešto, da li je možda čak i Kvin skontao nešto. Ja bi lično volio da oni znaju jer bi to valjalo za sledeću sezonu.
Laguerta i Anhel razvalili koliko su smorili sa svakom njihovom scenom.
I pored toga što sam već bio razočaran sezonom, nadao sam se u zadnjoj epizodi nečeme jakom, da ga otkriju ili pak nešto drugo. Ali ne, Dexter se glupo izvrće sa autom, ovaj ga zarobi i onda se Dex još gluplje prelako oslobodi, i to odma, bez ikakve napetosti, dramaturgije, sve gotovo za 2,5 minuta. Pogledajte samo unazad kako je to bilo prije i sve će vam biti jasno.

Cjelokupna sezona totalno nepotrebna.

Nadajmo se boljoj 6.-oj sezoni. Ali ako ostane da je radi ovaj lik (što je radio 24 seriju valjda), teško da ćemo išta dobro vidjeti.
Malo preoštra kritika, ali ima tu i istine. :)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1947 : 15.12.2010. 19:02:49 »
Spoiler for Hiden:
Zaboravih da kažem.
Na kraju na zadnjoj sceni kad drže tortu, poželio sam želju, da je u onoj torti bomba, da ih sve raznese i da ode sve u pičku materinu!  ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1948 : 15.12.2010. 19:44:37 »
Spoiler for Hiden:
Zaboravih da kažem.
Na kraju na zadnjoj sceni kad drže tortu, poželio sam želju, da je u onoj torti bomba, da ih sve raznese i da ode sve u pičku materinu!  ;D

 rofl rofl rofl

Spoiler for Hiden:
Nemoj biti tako strog. Zadnja epizoda je malo razočaranje, presporo ide radnja i Dexter je prelako sredio Chasea, ali sezona je ukupno gledajući dobra.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Odg: Dexter
« Odgovor #1949 : 15.12.2010. 20:41:54 »
Spoiler for Hiden:
Razočarenje neopisivo!
Ja sam razočaran bio i prije ove zadnje epizode ali sad su to još dobro podebljali.
Osnovni zaključak:
Šta se u ovoj sezoni uopšte posebno desilo? Šta se promjenilo u odnosu na 4.-u sezonu? NIŠTA!
Džordan Čejs je bio skoro pa obični serijski ubica kao i svi oni koje je Dexter do sada na desetine ubijao kroz sve sezone.
Njegov lik uopšte je totalno glup, ne zanimljiv. Migel Prado i Artur Mičel su milion puta bolje urađeni likovi od njega.
Džulija Stajls je meni kritično odglumila, dosta loše, sam njezin lik je dobar ali je ona kriza teška, mnogo se vidi neka vještačka gluma, loše.
Kvin i Debra, ispadoše teški idioti. Kvin se razgulio pokušavajući da otkrije Dextera, nenormalno bio zainteresovan i odjednom puff više ga ne zanima, voli Debru i ne želi da je povrijedi, ma daj. Čovjek mu pred očima maše sa slikama i video dokazima i on okreće glavu. Sve ovo bi im oprostio da je Debra razmakla onaj najlon i vidila Dextera, pa skoro da se moglo vidjeti da je Dexterov lik iza onoga najlona, i uopšte ona scena je bezveze, ona sad odjednom se suosjeća sa njima i pušta ih, mnogo mi je to nekako bezveze. Sad je veliko pitanje da li Debra ipak zna nešto, da li je možda čak i Kvin skontao nešto. Ja bi lično volio da oni znaju jer bi to valjalo za sledeću sezonu.
Laguerta i Anhel razvalili koliko su smorili sa svakom njihovom scenom.
I pored toga što sam već bio razočaran sezonom, nadao sam se u zadnjoj epizodi nečeme jakom, da ga otkriju ili pak nešto drugo. Ali ne, Dexter se glupo izvrće sa autom, ovaj ga zarobi i onda se Dex još gluplje prelako oslobodi, i to odma, bez ikakve napetosti, dramaturgije, sve gotovo za 2,5 minuta. Pogledajte samo unazad kako je to bilo prije i sve će vam biti jasno.

Cjelokupna sezona totalno nepotrebna.

Nadajmo se boljoj 6.-oj sezoni. Ali ako ostane da je radi ovaj lik (što je radio 24 seriju valjda), teško da ćemo išta dobro vidjeti.
Lijepo napisano, moram priznati. Slazem se sa svime uglavnom. Samo sto ja to ne znam tako fino srociti. Ali ono si bas pogodio u srz napisavsi da je sezona totalno nepotrebna. Kad covjek malo bolje sagleda, nista nismo originalno vidjeli, a stanje je isto kao i prije ovih 12 epizoda. Uz neke sitne varijacije. Tako da da. Tko bi rekao... No ajde, probat cu se suzdrzavat od komentara koliko to mogu, da me nebi fanboyevi zaskocili. :)

Tags: