Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536738 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline bauk13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Are you my Caucasian?
Re: Dexter
« Odgovor #1530 : 28.09.2010. 15:03:19 »
Hvala za prevod.  smileyNO1

Offline ovidrugi

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1531 : 28.09.2010. 16:36:46 »
Epizoda je malo usporena ali je ok pošto je početak sezone.
Prošla sezona mi je bila odlična i nisam moga dočekat da počne ova.
Svaka čast na prijevodima i trudu! smileyNO1

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1532 : 28.09.2010. 16:40:25 »
Upravo sam pogledala epizodu. Stvarno je bila malo spora, očekivala sam malo burniji nastavak. Ali dobro, ovo je ipak samo početak sezone.

P.S. Hvala na odličnom prevodu. ;)
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1533 : 28.09.2010. 18:21:30 »
Ajde neka mi ovi kojima je epizoda "spora" pokušaju objasniti kako se to "brzo" može nastaviti serija nakon onakvog kraja 4-e sezone???
Jedino da je neko izvršio pokolj na sprovodu...

Offline bauk13

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
  • Spol: Muški
  • Are you my Caucasian?
Re: Dexter
« Odgovor #1534 : 28.09.2010. 19:19:04 »
Ajde neka mi ovi kojima je epizoda "spora" pokušaju objasniti kako se to "brzo" može nastaviti serija nakon onakvog kraja 4-e sezone???
Jedino da je neko izvršio pokolj na sprovodu...

Malopre sam pogledao, ni ja ne mogu da nađem zamerku tog tipa, sve je logično urađeno, po meni još jedna odlična epizoda Dekstera.

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1535 : 28.09.2010. 19:23:57 »
Ne mislim da je bila loša, daleko od toga. Samo sam očekivala da bude uzbudljivija, i to je to.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1536 : 28.09.2010. 19:26:25 »
Spoiler for Hiden:
Naravno, ova epizoda je samo nastavak zadnje epizode prošle sezone. Strpite se malo, neće nas Dexter razočarati. Bit će klanja ko u priči. ;D :samcro:

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1537 : 28.09.2010. 19:32:19 »
Spoiler for Hiden:
Naravno, ova epizoda je samo nastavak zadnje epizode prošle sezone. Strpite se malo, neće nas Dexter razočarati. Bit će klanja ko u priči. ;D :samcro:
Znam, ne očekujem ništa manje. Nijedna sezona me do sada nije razočarala.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1538 : 28.09.2010. 19:45:55 »
Ne mislim da je bila loša, daleko od toga. Samo sam očekivala da bude uzbudljivija, i to je to.
Pa kažem nije logično to očekivati...

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1539 : 28.09.2010. 22:06:04 »
Spoiler for Hiden:
Naravno, ova epizoda je samo nastavak zadnje epizode prošle sezone. Strpite se malo, neće nas Dexter razočarati. Bit će klanja ko u priči. ;D :samcro:
Spoiler for Hiden:
Pa, čim je razbio onog tip odmah mu je bilo bolje ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Dexter
« Odgovor #1540 : 29.09.2010. 01:22:38 »
Spoiler for Hiden:
Naravno, ova epizoda je samo nastavak zadnje epizode prošle sezone. Strpite se malo, neće nas Dexter razočarati. Bit će klanja ko u priči. ;D :samcro:
Spoiler for Hiden:
Pa, čim je razbio onog tip odmah mu je bilo bolje ;D
kao i ja, sve sam čekao kad će da nekog da...

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Dexter
« Odgovor #1541 : 29.09.2010. 18:11:35 »
Wow !! Odlicna je bila epizoda, i imam neki osecaj da ce ova peta sezona biti jedna od najboljih sezona ...
Ja nisam hteo nista da razmisljam sta ce se desiti, zato mi je odlicno legla. I kako su mi samo falili njegovi unutrasnji monolozi ...
Jedva cekam drugu..

A ova Debra je prava
Spoiler for Hiden:
prculja  ;D

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1542 : 29.09.2010. 20:08:41 »


A ova Debra je prava
Spoiler for Hiden:
prculja  ;D
Volio bi je imati za prijatelja, jer bi to značilo da bi je kad tad razvalio ko ne znam ni ja šta, razvalio bi je uglavnom...

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1543 : 01.10.2010. 01:46:02 »
Neznam zašto je svima tako dobra Debra, meni je tako iritantna i glupa... Istina ima trenutaka kad je u redu i zanimljiva, ali većinom prevladava ovo drugo što sam napisao.

Još koliko je samo "partnera" promijenila čovječe, strašno... Svatko i malo blizak s njom, možeš biti siguran da će se kad tad nešto dogoditi između njih dvoje lol

Prije sam pomišljao da će čak i s Dexterom, jer činjenica da nisu ništa u rodu..  u_jeeeeeeeeee
Međutim, pročitao sam negdje da se to sigurno neće dogoditi (ajde bar nešto)...

Epizoda super, sviđa mi se i jedva čekam novu... Prve četiri sezone sam pogledao u nekoliko tjedana, sada se teško naviknuti da nema više nakon jedne pogledane.. Prije bi se gledalo i 4-5 epizoda odjednom heh

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Dexter
« Odgovor #1544 : 01.10.2010. 02:09:37 »
Meni Debra uopste nije privlacna, em sto je sva kao muskarac, ono njeno fuck fucking fuck me strasno nervira a jos je i prculja...  ;D

Offline Ivan787

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 62
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1545 : 01.10.2010. 02:31:04 »
Ma i meni je tako, baš to kako si napisao. Eto meni npr je puno bolja bila Lila, ženska je hot, sexy još posebno onaj engleski naglasak, super je heh  smileyNO1  ;D

Meni odlična, a većini je bila loša. Ja očito sve obrnuto od ostalih  :P

Kad već pričam o ženskima iz serije, definitivno najbolja Christine Hill  ljubavmoja

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1546 : 01.10.2010. 02:59:23 »
Ukusi ljudi, ukusi...

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Dexter
« Odgovor #1547 : 01.10.2010. 11:44:46 »
Ma covjece,kakav ti je to ukus ako ti je debra dobra,bez uvrede al treba kurcu ne valja :samcro:

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1548 : 01.10.2010. 12:07:54 »
Nije ona sad dobra ali nije ni loša, srednje, ali je dobro ovo što ako si joj imalo prijatelj povalit ćeš je, e to je dobro :P
Naprimer, ubiješ joj mačku (ako je ima) i ona se sjebe i plače i ti je povališ...  ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1549 : 01.10.2010. 13:08:47 »
Nije ona sad dobra ali nije ni loša, srednje, ali je dobro ovo što ako si joj imalo prijatelj povalit ćeš je, e to je dobro :P
Naprimer, ubiješ joj mačku (ako je ima) i ona se sjebe i plače i ti je povališ...  ;D

 rofl rofl rofl

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1550 : 01.10.2010. 13:58:28 »
Nije ona sad dobra ali nije ni loša, srednje, ali je dobro ovo što ako si joj imalo prijatelj povalit ćeš je, e to je dobro :P
Naprimer, ubiješ joj mačku (ako je ima) i ona se sjebe i plače i ti je povališ...  ;D

 rofl rofl rofl
Dobra... a ako nema mačku, uvijek joj možeš naći koju. Evo tu kod mene je sve puno mačaka ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1551 : 01.10.2010. 14:07:52 »
Pa ubiješ joj partnera, majku, bilo koga :P

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1552 : 01.10.2010. 14:14:25 »
Kapetane, vidim da Dexter izvlači ono najbolje iz tebe. ;D

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1553 : 01.10.2010. 14:45:56 »
Samo jedna mala obavijest. Doradio sam prijevod za 5x01. Ispravljena je jedna grozna pravopisna pogreška (ja sam to zasrao, ne dome-nasty ;D) i titl je provučen kroz skriptu za broj znakova po sekundi. Sada ih nema više od 20 pa je ugodnije za gledanje. Jbg, zaboravio sam prošli put. Neće se više ponoviti.
« Zadnja izmjena: 01.10.2010. 14:48:12 King Eric »

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1554 : 01.10.2010. 15:11:54 »
Kapetane nemoj se samo previše uvući u ulogu scream  ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1555 : 01.10.2010. 17:59:08 »
Nije ona sad dobra ali nije ni loša, srednje, ali je dobro ovo što ako si joj imalo prijatelj povalit ćeš je, e to je dobro :P
Naprimer, ubiješ joj mačku (ako je ima) i ona se sjebe i plače i ti je povališ...  ;D

 rofl rofl rofl
Dobra... a ako nema mačku, uvijek joj možeš naći koju. Evo tu kod mene je sve puno mačaka ;D

dome-nasty, nemoj sad da mi se zameras zbog macaka ili uopste zbog zivotinja...   :o

Samo jedna mala obavijest. Doradio sam prijevod za 5x01. Ispravljena je jedna grozna pravopisna pogreška (ja sam to zasrao, ne dome-nasty ;D) i titl je provučen kroz skriptu za broj znakova po sekundi. Sada ih nema više od 20 pa je ugodnije za gledanje. Jbg, zaboravio sam prošli put. Neće se više ponoviti.

ja nemam tu skriptu, gde si je nasao?
Miss you Dexter!

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1556 : 01.10.2010. 18:03:27 »

dome-nasty, nemoj sad da mi se zameras zbog macaka ili uopste zbog zivotinja...   :o

Draga, to je bila samo šala Smajlicvece
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1557 : 01.10.2010. 18:35:11 »
Samo jedna mala obavijest. Doradio sam prijevod za 5x01. Ispravljena je jedna grozna pravopisna pogreška (ja sam to zasrao, ne dome-nasty ;D) i titl je provučen kroz skriptu za broj znakova po sekundi. Sada ih nema više od 20 pa je ugodnije za gledanje. Jbg, zaboravio sam prošli put. Neće se više ponoviti.

ja nemam tu skriptu, gde si je nasao?

Kugi ju je postavio u temi OCR skripta za SW. Originalna provjerava sve linije s više od 25 znakova po sekundi trajanja linije, ali ja sam si je prilagodio na 20. Skini je ovdje.
Premjesti je u C:\Program Files\Urusoft\Subtitle Workshop\PascalScripts. Nakon toga otvori SW i učitaj titl.
Nakon toga uključi Translator mode i pokreni skriptu pod Tools -> Pascal scripts -> xCPScomment (moj glupi naziv, ne originalni).
Pojavit će ti se prvo obavijest o broju linija s previše znakova,

a nakon toga ćeš i vidjeti koje.
Spoiler for Hiden:
Sad samo ispravi te greške produživanjem trajanja linije, spajanjem s drugom linijom ili preformuliranjem rečenice.
Sama skripta ima i jedan mali nedostatak. Kad popraviš liniju, neće ti odmah pokazati da je popravljena. I dalje će prijavljivati grešku. Morat ćeš otići na Load subtitle i ponovno učitati titl, pokrenuti Translator mode i skriptu i tek će onda pokazati da je linija ispravljena. Mala gnjavaža, jbg.
Ako želiš smanjiti ili povećati limit znakova otvori skriptu u Notepadu, pronađi liniju:
"CPSlimit = 20;  //Change as you see fit.", i tu promijeni broj 20 u neki drugi.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1558 : 01.10.2010. 19:39:30 »

dome-nasty, nemoj sad da mi se zameras zbog macaka ili uopste zbog zivotinja...   :o

Draga, to je bila samo šala Smajlicvece

dobro, odmah se najezim kad neko tako nesto kaze za zivotinje  :(

@eric, hvala mnogo  :)
Miss you Dexter!

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1559 : 01.10.2010. 22:39:22 »
A domaće životinje? Krave, kokoši, krmad i ostalo? To možemo ubijati, mislim Debri?
Ubijem joj krme i ....i.....i.....

Tags: