Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536733 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1320 : 27.07.2010. 01:28:10 »
Da si mene pito za Breaking Bad prije godinu dana ja bi te pito "Šta je to???"  :P

Za Dextera trenutno nemam ni najmanje pojma šta bi moglo dalje biti, kako će se radnja razvijati, a i za Breaking Bad mogu slobodno reći isto.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Dexter
« Odgovor #1321 : 27.07.2010. 02:03:18 »
Meni serija ne mora da bude popularna na taj način na koji ti misliš.
Kućanice su popularne pa su meni sranje.
Seks i Grad je popularan - Sranje.

Sad ne mogu da se sjetim još nekih primjera.
Breaking Bad voliš ako se ne varam i on ti je super?
Je li popularniji od Dextera?
Rome nije bio nešto ekstra popularan a meni je ekstra kao i Deadwood.
Ta neka ekstra popularnost mi nije potrebna da bi pratio seriju.
Ali i dalje stojim iza toga da je Dexter bio popularan odmah nakon prve sezone.

(ne svađam se, samo pričamo, razmjenjujemo mišljenje)
hell yeah  smileyNO1

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Dexter
« Odgovor #1322 : 27.07.2010. 02:11:12 »
Meni je serija Dexter u samom vrhu konkretno zbog Dextera, njegovog suocavanja sa samim sobom, nacinom na koji razmislja, njegovim strahovima, kodeksom ponasanja, i sve to odlicno ukomponovano. Od prve epizode pocinje upoznavanje sa likom, sa kojim se nacisto sazivis na kraju cetvrte sezone. Usput i odlicna ideja o forenzicaru koju u "slobodno vreme" preuzima stvar u svoje ruke i to na najbrutalniji nacin. Po meni i nije bitan neki vazniji preokret (mada je po meni bilo dosta napetih stvari tokom serije), vec njegov karakter i prevazilazenje problema, od onih najsitnijih (porodicnih npr deca, Rita...) pa do onih ogromnih kao sto su namestanje dokaza itd... I sad imam samo jedan problem... Da li da pocnem da gledam seriju od septembra, pa da se tresem nedelju dana, ili kao i dosad, da sacekam sve pa da odgledam  u_jeeeeeeeeee?

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Dexter
« Odgovor #1323 : 27.07.2010. 02:23:52 »
Ne znam što se toliko raspravljate....Meni je Dexter najbolja serija...Nekima nije, i to je to!!!...šta god netko rekao, ja neću promijeniti mišljenje...jer serija mi je stvarno vrh...prezanimljiva....i to od 1 nastavka prve sezone....svaka sezona mi je perfektna..... smileyNO1
Zar ti nije bila MONK najbolj serija? :(
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1324 : 27.07.2010. 10:20:40 »
Meni je serija Dexter u samom vrhu konkretno zbog Dextera, njegovog suocavanja sa samim sobom, nacinom na koji razmislja, njegovim strahovima, kodeksom ponasanja, i sve to odlicno ukomponovano. Od prve epizode pocinje upoznavanje sa likom, sa kojim se nacisto sazivis na kraju cetvrte sezone. Usput i odlicna ideja o forenzicaru koju u "slobodno vreme" preuzima stvar u svoje ruke i to na najbrutalniji nacin. Po meni i nije bitan neki vazniji preokret (mada je po meni bilo dosta napetih stvari tokom serije), vec njegov karakter i prevazilazenje problema, od onih najsitnijih (porodicnih npr deca, Rita...) pa do onih ogromnih kao sto su namestanje dokaza itd... I sad imam samo jedan problem... Da li da pocnem da gledam seriju od septembra, pa da se tresem nedelju dana, ili kao i dosad, da sacekam sve pa da odgledam  u_jeeeeeeeeee?

 clapp To je ono sto Dextera cini najboljim  smileyNO1
Miss you Dexter!

Offline spico

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1536
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1325 : 27.07.2010. 10:45:42 »
Meni je serija Dexter u samom vrhu konkretno zbog Dextera, njegovog suocavanja sa samim sobom, nacinom na koji razmislja, njegovim strahovima, kodeksom ponasanja, i sve to odlicno ukomponovano. Od prve epizode pocinje upoznavanje sa likom, sa kojim se nacisto sazivis na kraju cetvrte sezone. Usput i odlicna ideja o forenzicaru koju u "slobodno vreme" preuzima stvar u svoje ruke i to na najbrutalniji nacin. Po meni i nije bitan neki vazniji preokret (mada je po meni bilo dosta napetih stvari tokom serije), vec njegov karakter i prevazilazenje problema, od onih najsitnijih (porodicnih npr deca, Rita...) pa do onih ogromnih kao sto su namestanje dokaza itd... I sad imam samo jedan problem... Da li da pocnem da gledam seriju od septembra, pa da se tresem nedelju dana, ili kao i dosad, da sacekam sve pa da odgledam  u_jeeeeeeeeee?

 clapp To je ono sto Dextera cini najboljim  smileyNO1
Lepo rečeno! :) Definitivno jedna od najboljih i najinteresantnijih serija. Ono što je mene prvenstveno privuklo je neobična tema kojom se serija bavi. Kada sam počela gledati bila sam oduševljena, pogotovo fantastično odigranim likom Dekstera.
“You will begin to touch heaven, Jonathan, in the moment that you touch perfect speed. And that isn’t flying a thousand miles an hour, or a million, or flying at the speed of light. Because any number is a limit, and perfection doesn’t have limits. Perfect speed, my son, is being there.”
― Richard Bach, Jonathan Livingston Seagull


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1326 : 27.07.2010. 10:51:28 »
Zar ti nije bila MONK najbolj serija? :(

e moj šćepo,pa čitaj moje postove... ;D

Dexter je najbolja, a Monk najdraža serija... ;)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1327 : 27.07.2010. 11:38:04 »
Zar ti nije bila MONK najbolj serija? :(

e moj šćepo,pa čitaj moje postove... ;D

Dexter je najbolja, a Monk najdraža serija... ;)

Ne razumijem :)
Kako ti nešto može biti draže od nečega što ti je najbolje :P

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1328 : 27.07.2010. 12:19:02 »
hehe, pa može... :) Monk i prijatelji su mi najdraže serije...dexter mi je najbolja.. smileyNO1
« Zadnja izmjena: 27.07.2010. 12:27:10 outside »

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Dexter
« Odgovor #1329 : 27.07.2010. 12:31:56 »
hehe, pa može... :) Monk i prijatelji su mi najdraže serije...dexter mi je najbolja.. smileyNO1
E tako može! ;D


Zar ti nije bila MONK najbolj serija? :(

e moj šćepo,pa čitaj moje postove... ;D

Dexter je najbolja, a Monk najdraža serija... ;)

Ne razumijem :)
Kako ti nešto može biti draže od nečega što ti je najbolje :P
Odgledaj Monka pa ćeš svatit. ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Dexter
« Odgovor #1330 : 27.07.2010. 13:04:56 »
Meni nije jasno kako se nekome da ići na stranicu od serije koju ne voli i objašnjavat drugima zašto je ona bezveze.

Konkretno ja ne posječujem 80% zadanih tema jer me serije ne zanimaju i nemam volje ni vremena objašnjavat zašto je ili nije npr. Desperate Houswives totalna glupost.

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Dexter
« Odgovor #1331 : 27.07.2010. 13:09:10 »
Meni nije jasno kako se nekome da ići na stranicu od serije koju ne voli i objašnjavat drugima zašto je ona bezveze.

Konkretno ja ne posječujem 80% zadanih tema jer me serije ne zanimaju i nemam volje ni vremena objašnjavat zašto je ili nije npr. Desperate Houswives totalna glupost.

Ne znam na koga se ovo odnosi, ali ja moram reć da se meni serija sviđela. Odgledao sam samo 1 sezonu i brzo ću da nastavim, problem je taj što mi je smetalo što epizode traju sat vremena.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Parazit

  • MasterBlaster
  • Član
  • ***
  • Postova: 709
  • Spol: Muški
  • Živio!
Re: Dexter
« Odgovor #1332 : 27.07.2010. 14:13:37 »
Meni nije jasno kako se nekome da ići na stranicu od serije koju ne voli i objašnjavat drugima zašto je ona bezveze.

Konkretno ja ne posječujem 80% zadanih tema jer me serije ne zanimaju i nemam volje ni vremena objašnjavat zašto je ili nije npr. Desperate Houswives totalna glupost.

Ne znam na koga se ovo odnosi, ali ja moram reć da se meni serija sviđela. Odgledao sam samo 1 sezonu i brzo ću da nastavim, problem je taj što mi je smetalo što epizode traju sat vremena.
Nije Šćepo na tebe, na raspravu malo višlje ;D ;D

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1333 : 27.07.2010. 14:31:41 »

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Re: Dexter
« Odgovor #1334 : 27.07.2010. 14:49:35 »
jel smem ja da napisem nesto  rofl rofl rofl rofl rofl
...so say we all...

Offline bokiroki

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 176
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1335 : 28.07.2010. 18:26:30 »
Ja sam tek sad poceo da gledam seriju...
Odgledao sam 1. epizodu, i odlicna je..  smileyNO1

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1336 : 28.07.2010. 20:23:45 »
Molim administraciju da mi odgovori
Interesuje me, može li se neko selektivno banovati samo sa jedne teme (recimo Dexter), a da pri tome ostane aktivan na drugim temama (na primer 24, Prison Break, Kalendar serija i td.)
Naravno, nikoga ne imenujem već kolokvijalno pitam ako bi se pojavio neko ko muti bistru vodu.
Unapred zahvalan na odgovoru i razumevanju.
Vladimir Marković
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline MilanRS

  • ...
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 10706
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1337 : 28.07.2010. 20:35:28 »
Ne može. Tehnički neizvodljivo.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1338 : 28.07.2010. 20:54:47 »
(na primer 24, Prison Break, Kalendar serija i td.)
Zaboravio si Human Target. (i breaking bad, i modern family, i jos neke serije).
« Zadnja izmjena: 28.07.2010. 20:59:52 by_Ivica »

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1339 : 28.07.2010. 21:19:28 »
Ne može. Tehnički neizvodljivo.


eo pogledao i drugu sezonu , serija nije losa , ali ja sam 99% siguran da ce ova serija zavrsit sa Dexterom mrtvim ili u zatvoru nevidim niko logicno rijesenje da bi on ostao i dalje ubijat i tako... sto se tice serija svida mi se , dosta napeta i tako a prije mi se cinila uzasna...

Offline Gavri

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 102
Re: Dexter
« Odgovor #1340 : 28.07.2010. 21:27:02 »
Forumasi koji misle da je Dekster losa serija imaju ukus kao Misa Tumbas.

Offline Veleno

  • Ex prevoditelj
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 4750
Re: Dexter
« Odgovor #1341 : 28.07.2010. 21:33:52 »
Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Meni je najbolja serija NCIS:

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1342 : 28.07.2010. 21:34:46 »
Internet, polako. Tek si na drugoj sezoni. Kad stigneš do 4. možeš da izvučeš i druge zaključke, koje ja neću da iznesem sad, jer vidim da je dosta vas počelo da gleda seriju, a ako stavim pod spojler, pogledaćete sigurno. :)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1343 : 28.07.2010. 21:41:29 »
Forumasi koji misle da je Dekster losa serija imaju ukus kao Misa Tumbas.
Bitno je da on navija za pravi klub. ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1344 : 28.07.2010. 21:43:57 »
I njega je komšija silovao, zato i navija za taj klub. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1345 : 28.07.2010. 21:46:55 »
Da vidi Dexter šta pišete tu sve bi vas raskomado  :P

Offline radrad

  • Stoka
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3094
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1346 : 28.07.2010. 22:34:01 »
Forumasi koji misle da je Dekster losa serija imaju ukus kao Misa Tumbas.

dobro je ti gavri munja

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1347 : 28.07.2010. 23:42:58 »
Internet, polako. Tek si na drugoj sezoni. Kad stigneš do 4. možeš da izvučeš i druge zaključke, koje ja neću da iznesem sad, jer vidim da je dosta vas počelo da gleda seriju, a ako stavim pod spojler, pogledaćete sigurno. :)

slobodno stavi u Spoiler zanimat ce me kad pogledam sve cetri sezone , mislim da je on previse messed up in head da bi se mogao popravit na staro a nastavit ubijat i zavrsit seriju tako nebi bilo logicno , cuo sam da je treća sezona losa , krecem je sutra gledat...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1348 : 28.07.2010. 23:45:28 »
3 sezona je odlična, kao i ostale smileyNO1

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1349 : 29.07.2010. 10:36:00 »
Spoiler for Hiden:
Kada budeš video kraj 4. sezone, videćeš da mu je sin u lokvi majčine krvi, baš kao i Dekster. Dakle imamo paralelu sa njegovim (ponovnim) "rođenjem", da mu je sin "rođen" na isti način kao i on. Naravno, serija neće trajati toliko dugo da bi mi videli kako Dekster uči sina zanatu, ali možda budu napravili neki fast forward i prikažu nam kako Dekster uči sina "porodičnom zanatu" kao što je Hari naučio njega.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Tags: