Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536740 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1290 : 24.07.2010. 17:45:09 »
Deks, očekujem od tebe da daš odgovor tvom pulenu u tvom stilu. ;D
;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1291 : 24.07.2010. 18:00:06 »
Bitno da je Prison Break najbolja serija svih vremena kojoj ništa nije falilo. ;)
Falilo joj je samo da joj poslije druge sezone neko izrešeta scenariste i reditelje i bilo bi ok.

Nadam se da si shvatio ogromnu količinu ironije u mom prethodnom postu.

Odmah sam pretpostavio da je ironija ali me malo smajli zajebo na kraju   :P
« Zadnja izmjena: 24.07.2010. 18:01:37 Captain333 »

Offline Ziledin

  • Pretender
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2751
  • Spol: Muški
  • GET TO DA CHOPPA!
Re: Dexter
« Odgovor #1292 : 24.07.2010. 18:06:44 »
A sad bez zajebancije, nisam napisao ono da bih se svađao,
nego me stvarno zanima šta ljudi vide u toj seriji.

Potraži na temi moj odgovor na Ivicin post.
Tu sam iz svog ugla objasnio šta čini ovu seriju genijalnom.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1293 : 24.07.2010. 18:25:19 »
A jel' može neko da mi objasni zbog čega je Dekster tako dobra serija?
Odgledao sam prve dve epizode i dalje nisam mog'o.
Radnja mi je spora, dosadna, uopšte mi nije zanimljivo.
Menja li se kasnije nešto?
Tko kaze da je Dexter tako dobra serija?  ;D

Nego, pa, sto se serije tice, dobra je druga sezona, ona jeste vrijedna gledanja. Dobar je karakter Dextera, i priča ima ponešto preokreta, i to bi bilo to. Inace, treca sezona je proglasena razocaravajucom, sto je svakako istina, a ova cetvrta nedavno zavrsena je dobra zbog dvije stvari - preokret na kraju sezone i izvrsni performans glavnog negativca.

Uglavnom, ne nudi Dexter nesto revolucionarno, ima dosta epizoda gdje radnja skoro ne napreduje nikako (kako ti kazes, sporo i dosadno), ali kazem, ja jedino seriju gledam zbog samo karaktera Dextera, on je dosta dobar.

Meni kao prosjecna serija moze proci, ali sad da je dizem u vrh, morali bi pokazati nesto vise. (pri tomene mislim jos vise golotinje  ;D) Cega isto ima u Dexteru, pa mozda je nekima i to plus  ;D

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Dexter
« Odgovor #1294 : 24.07.2010. 18:33:55 »
A jel' može neko da mi objasni zbog čega je Dekster tako dobra serija?
Odgledao sam prve dve epizode i dalje nisam mog'o.
Radnja mi je spora, dosadna, uopšte mi nije zanimljivo.
Menja li se kasnije nešto?
Tko kaze da je Dexter tako dobra serija?  ;D

Nego, pa, sto se serije tice, dobra je druga sezona, ona jeste vrijedna gledanja. Dobar je karakter Dextera, i priča ima ponešto preokreta, i to bi bilo to. Inace, treca sezona je proglasena razocaravajucom, sto je svakako istina, a ova cetvrta nedavno zavrsena je dobra zbog dvije stvari - preokret na kraju sezone i izvrsni performans glavnog negativca.

Uglavnom, ne nudi Dexter nesto revolucionarno, ima dosta epizoda gdje radnja skoro ne napreduje nikako (kako ti kazes, sporo i dosadno), ali kazem, ja jedino seriju gledam zbog samo karaktera Dextera, on je dosta dobar.

Meni kao prosjecna serija moze proci, ali sad da je dizem u vrh, morali bi pokazati nesto vise. (pri tomene mislim jos vise golotinje  ;D) Cega isto ima u Dexteru, pa mozda je nekima i to plus  ;D
ma Scofield je dobar karakter ako Dexter ne valja.ma ajde bre covece

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1295 : 24.07.2010. 20:05:29 »
Deks, očekujem od tebe da daš odgovor tvom pulenu u tvom stilu. ;D
Nemoj samo on da mi objašnjava, njegov ukus za serije je sličan Šćepovom ukusu za političare. ;D

Potraži na temi moj odgovor na Ivicin post.
Tu sam iz svog ugla objasnio šta čini ovu seriju genijalnom.
Važi, sad ću da potražim.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1296 : 25.07.2010. 11:01:06 »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1297 : 25.07.2010. 11:26:22 »
Nova najava: http://www.youtube.com/watch?v=tNBj3LFvmWI&feature=player_embedded

odlična najava...glazba u pozadini fenomenalna(Lifehouse - Storm ).... smileyNO1
« Zadnja izmjena: 25.07.2010. 11:30:17 outside »

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1298 : 25.07.2010. 12:01:38 »
SuperSerb, ja ti opet kažem. Odgledaj celu prvu sezonu. Kratka je, 12 epizoda, ako si već 2 pogledao vrlo brzo ćeš i ostatak. Ako već toliko ljudi hvali seriju, nemoj da donosiš zaključke na osnovu 2 odgledane epizode.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Dexter
« Odgovor #1299 : 25.07.2010. 12:31:14 »
SuperSerb, ja ti opet kažem. Odgledaj celu prvu sezonu. Kratka je, 12 epizoda, ako si već 2 pogledao vrlo brzo ćeš i ostatak. Ako već toliko ljudi hvali seriju, nemoj da donosiš zaključke na osnovu 2 odgledane epizode.
ma nema to veze, men su bile dovoljne 2 min "24" da vidim da nema tu niceg dobrog  ;D

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Dexter
« Odgovor #1300 : 25.07.2010. 16:43:03 »
A jel' može neko da mi objasni zbog čega je Dekster tako dobra serija?
Odgledao sam prve dve epizode i dalje nisam mog'o.
Radnja mi je spora, dosadna, uopšte mi nije zanimljivo.
Menja li se kasnije nešto?

Isto pitanje...



Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Dexter
« Odgovor #1301 : 25.07.2010. 17:27:43 »
HA HA!

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1302 : 25.07.2010. 20:56:05 »
Ja sam gledao na televiziji prvih par epizoda i ne cini mi se zanimljivo , ali hrpa ljudi hvali to pa cu pogledat prvu sezonu... ima da je popljujem ako nebude valjala haha morat cu napisat par postova protiv serije ako nebude valjala prva sezona ;)

Offline Dexter`s Lab

  • nekulturan samo tako...
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3597
  • Spol: Muški
  • I BRAINED MY DAMAGE
Re: Dexter
« Odgovor #1303 : 25.07.2010. 22:58:43 »
ako ti dozvolimo  ;D

Ne postoje glupa pitanja, samo glupi ljudi.

I onda se pojedinci pitaju šta je ovom Dexu, u kojem je on tripu. ;D
EDIT:A ovaj Dex, kao što svi znate, nije normalan! rofl

Offline petko

  • Shpadoinkle!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5319
  • Spol: Muški
  • Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti.
Re: Dexter
« Odgovor #1304 : 25.07.2010. 23:28:57 »
ali hrpa ljudi hvali to pa cu pogledat prvu sezonu...

Hm, više ljudi će nahvaliti grand šou, velikog brata, menjam kuče/ženu, farmu i slično nego neku seriju. So, prosta većina možda nije baš najbolji vodič...
* * *

on topic: Dextera bih preporučio ;D




I refuse to prove that I exist, says God…
…for proof denies faith, and without faith I am nothing.
Douglas Adams
       

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1305 : 26.07.2010. 09:56:21 »
pogledao sam prve tri epizode i moram reci da serija nije losa, mislio sam da ce radja biti dosadna samo s njim kako ubija i to ali zanimljivo je... pogledat cu i ostatak... jel najbolja serija dakako da ne ali je definitivno iznad nekog prosjeka...

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1306 : 26.07.2010. 11:16:33 »
pogledao sam prve tri epizode i moram reci da serija nije losa, mislio sam da ce radja biti dosadna samo s njim kako ubija i to ali zanimljivo je... pogledat cu i ostatak... jel najbolja serija dakako da ne ali je definitivno iznad nekog prosjeka...

pa ne možeš na temelju 3 pogledane epizode odlučivati da li je najbolja serija ili ne... ;)

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1307 : 26.07.2010. 11:27:55 »
pogledao sam prve tri epizode i moram reci da serija nije losa, mislio sam da ce radja biti dosadna samo s njim kako ubija i to ali zanimljivo je... pogledat cu i ostatak... jel najbolja serija dakako da ne ali je definitivno iznad nekog prosjeka...

pa ne možeš na temelju 3 pogledane epizode odlučivati da li je najbolja serija ili ne... ;)

pa kako nemozes? po điru serije mogu zakljucit da mi nije najbolja serija jer su mi drazi neki drugi žanrovi serija , pa po tome zakljucujem da mi nije najbolja to ja govorim po mom misljenju... ali definitivno nije losa , da se pogledat...

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1308 : 26.07.2010. 11:53:05 »
Samo vi "pljujte" po seriji. Ali kad dođete u drugu polovinu prve sezone pa kad se počnete tresti na kraju četvrte sezone (tresti jer niste prestajali gledat cijela 4 dana) onda će te nas moliti za oprost grijehova vaših  :P

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1309 : 26.07.2010. 15:02:19 »
Samo vi "pljujte" po seriji. Ali kad dođete u drugu polovinu prve sezone pa kad se počnete tresti na kraju četvrte sezone (tresti jer niste prestajali gledat cijela 4 dana) onda će te nas moliti za oprost grijehova vaših  :P

 smileyNO1 clapp clapp clapp

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1310 : 26.07.2010. 18:28:34 »
Neko je ovdje napisao prije dan-dva da je treća sezona Dextera bila dosta loša, kao da su to kritičari rekli.
Odakle ta glupa informacija? Kakvi su to kritičari??? Group of blind critics?  :P

Offline neo

  • Član
  • ***
  • Postova: 891
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1311 : 26.07.2010. 18:32:30 »
meni su sve sezone bile odlicne i veoma zanimljive za gledanje... jedva cekam novu sezonu :)

Offline Internet

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 89
Re: Dexter
« Odgovor #1312 : 26.07.2010. 18:49:12 »
Neko je ovdje napisao prije dan-dva da je treća sezona Dextera bila dosta loša, kao da su to kritičari rekli.
Odakle ta glupa informacija? Kakvi su to kritičari??? Group of blind critics?  :P

kritičari su glas naroda haha lol

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1313 : 26.07.2010. 20:50:12 »
Neko je ovdje napisao prije dan-dva da je treća sezona Dextera bila dosta loša, kao da su to kritičari rekli.
Odakle ta glupa informacija? Kakvi su to kritičari??? Group of blind critics?  :P
Ne znam vrijedi li mi uopce objasnjavati dalje pored ovakvog bahatog ponasanja. Ali da, treca sezona je bila razocaravajuca, to su kriticari rekli, malo progooglaj. Doduse, tko je gledao, moze to potvrditi.

Sta mislis zasto se o Dexteru nije skoro nigdje ni pricalo dok nisu odlucili ubiti gospodicnu na kraju prethodne sezone? Zato sto i nije nesta bila, tko je govorio da je Dexter vrh, a kamoli prosjek prije kad je zavrsila treca sezona? Skoro nitko.

E sad, kad se dogodio znacajan preokret, serija se odmah malo  vise spominje, sto je logicno. Zato jer takvih preokreta ne vidamo svaki dan u svakim serijama, i dobrodosli su. Gledatelja iznenade. Isto se sad mnogo ocekuje od nadolazece sezone, no osim ako opet ne ubiju nekog tako vaznog lika, ne vjerujem da ce donijeti velika iznenadenja.

Bio je i jedan preokret u 2. sezoni, kad su ubili mojeg omiljenog lika, to je bila po meni najbolja sezona, i onda nakon takve kad je dosla 3. u kojoj se skoro nista bitno nije dogodilo, naravno da su kriticari ostali razocarani.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1314 : 26.07.2010. 21:12:39 »
Neko je ovdje napisao prije dan-dva da je treća sezona Dextera bila dosta loša, kao da su to kritičari rekli.
Odakle ta glupa informacija? Kakvi su to kritičari??? Group of blind critics?  :P
Ne znam vrijedi li mi uopce objasnjavati dalje pored ovakvog bahatog ponasanja. Ali da, treca sezona je bila razocaravajuca, to su kriticari rekli, malo progooglaj. Doduse, tko je gledao, moze to potvrditi.

Sta mislis zasto se o Dexteru nije skoro nigdje ni pricalo dok nisu odlucili ubiti gospodicnu na kraju prethodne sezone? Zato sto i nije nesta bila, tko je govorio da je Dexter vrh, a kamoli prosjek prije kad je zavrsila treca sezona? Skoro nitko.

E sad, kad se dogodio znacajan preokret, serija se odmah malo  vise spominje, sto je logicno. Zato jer takvih preokreta ne vidamo svaki dan u svakim serijama, i dobrodosli su. Gledatelja iznenade. Isto se sad mnogo ocekuje od nadolazece sezone, no osim ako opet ne ubiju nekog tako vaznog lika, ne vjerujem da ce donijeti velika iznenadenja.

Bio je i jedan preokret u 2. sezoni, kad su ubili mojeg omiljenog lika, to je bila po meni najbolja sezona, i onda nakon takve kad je dosla 3. u kojoj se skoro nista bitno nije dogodilo, naravno da su kriticari ostali razocarani.
Bahatog ponašanja? Ajde malo oladi, smiri se. Diskutujemo o seriji a ti skačeš ko oparen.
Što se tiče toga da je serija postala popularna nakon treće sezone (a pretpostavljam da si mislio na četvrtu) tek kad su ubili gospodičnu, to je najveća nebuloza koju sam pročitao na ovome forumu.
Pogledaj malo ocijene za epizode:
http://www.tv.com/dexter/show/62683/episode.html?tag=list_header;paginator;1&season=1
Pogledaj za sve sezone.
Samo u trećoj sezoni prva epizoda 8,9.
Sve ostalo, prosječna ocjena možda otprilike da kažem 9,4.
Ja hvalim seriju zato što je meni dobra i dobra je još ogromnom broju ljudi u svijetu, ogromnom, svjetski popularna serija.
Glavni glumac dobio oskara.
Ja puno hvalim seriju, s razlogom, a ti je još više pljuješ, bez razloga.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1315 : 26.07.2010. 21:26:29 »
Ma daj, sta se uzbudjujes bez veze, pa znamo sta je nekim ljudima vrh serija  ;)

Iskreno, meni je vrlo drago sto se takvima ne svidja Dexter jer bi to samo umanjilo vrednost serije.


Cool  ;)
Miss you Dexter!

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1316 : 26.07.2010. 22:46:31 »
Ne pljujem ja seriju, samo kazem da je prosjek. Ne znam otkad je to pljuvanje. Nisam nigdje napisao da je serija losa, kazem da je druga sezona malo iznad prosjeka, a ove ostale prosjecne, osim trece :) Ona me je razocarala.

Ti hvalis seriju, to je ok, ja kazem da je prosjecna, to je isto ok.
Ali reci da je "svjetski popularna serija", to nije ok.

Jer pratim zbivanja u svijetu sto se serija tice na svim ti mogucim i nemogucim stranicama o serije. Znas da svaki tjedan donosim kalendare, gledanost i vijesti. I vrlo lijepo znam da Dexter nije bio svjetski popularan do tog preokreta do pred kraj 4. sezone.

Rijetko se spominjao, jedva se culo za njega. E sad, nakon tog preokreta, sad je popularniji. Kad se sjetim Losta, Heroesa, 24, Mad Men, i tako tih serija, to je sve bilo megapopularno vec nakon 1-2 sezone, svako malo o njima neka vijest, bila vazna ili ne, reklama stotinu, a Dexter do kraja trece sezone nije bio ni upola popularan kao ovi, tek sad stjece popularnost. Samo ti to pokusavam reci.

Tebi je najbolja super, uopce ne diram u to. Dakako, vidim da nije samo tebi, nego i jos nekima, super. Ali samo hocu reci da opcenito gledano serija nije toliko popularna koliko mislis da jeste. Sad tek stjece popularnost. Sasd popularnost raste. I ja ovo kazem sasvim smireno, prijateljski i dobronamjerno. Niposto ne zelim nikakve svade i to.

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1317 : 26.07.2010. 23:00:41 »
Ne znam što se toliko raspravljate....Meni je Dexter najbolja serija...Nekima nije, i to je to!!!...šta god netko rekao, ja neću promijeniti mišljenje...jer serija mi je stvarno vrh...prezanimljiva....i to od 1 nastavka prve sezone....svaka sezona mi je perfektna..... smileyNO1

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1318 : 26.07.2010. 23:08:12 »
Meni serija ne mora da bude popularna na taj način na koji ti misliš.
Kućanice su popularne pa su meni sranje.
Seks i Grad je popularan - Sranje.
Sad ne mogu da se sjetim još nekih primjera.
Breaking Bad voliš ako se ne varam i on ti je super?
Je li popularniji od Dextera?
Rome nije bio nešto ekstra popularan a meni je ekstra kao i Deadwood.
Ta neka ekstra popularnost mi nije potrebna da bi pratio seriju.
Ali i dalje stojim iza toga da je Dexter bio popularan odmah nakon prve sezone.

(ne svađam se, samo pričamo, razmjenjujemo mišljenje)
« Zadnja izmjena: 26.07.2010. 23:12:16 Captain333 »

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1319 : 26.07.2010. 23:23:10 »
Da, to stoji, ima hrpa popularnih serija koja meni nije nista. Sto se Breaking Bada tice, ne bih ti znao reci je li popularniji, da si me to pitao prije godinu dana, odgovor bi bio pozitivan, sada je stanje nesto drugacije, treba pricekati premijeru nove sezone pa budemo vidjeli.

Tags: