Autor Tema: Dexter  (Posjeta: 536740 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1260 : 23.07.2010. 23:00:40 »
Miss you Dexter!

Offline King Eric

  • Old staff
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5537
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1261 : 23.07.2010. 23:05:14 »
Jeste li videli ovo?

http://www.dexterseasonfive.com/video.htm

Lydiasr, mislim stvarno... Što je previše, je previše! ;D

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1262 : 23.07.2010. 23:06:40 »
Jeste li videli ovo?

http://www.dexterseasonfive.com/video.htm

Lydiasr, mislim stvarno... Što je previše, je previše! ;D

ma to je nesto bzv sorry...

nista nije previse kad je Dex u pitanju  ;) srcesmajli
Miss you Dexter!

Offline maksi

  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5213
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1263 : 23.07.2010. 23:08:45 »
Neće valjda zaći u te vode.

Offline lydiasr

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 737
  • Spol: Ženski
Re: Dexter
« Odgovor #1264 : 23.07.2010. 23:10:03 »
Neće valjda zaći u te vode.

ma ne, veze nema, koristili su scene iz six feet under da nas zbune, ali ne damo se mi  ;D

EDIT: evo malo slicica iz 5. sezone
http://www.buddytv.com//slideshows/dexter/first-look-dexter-season-5-photos-46487.aspx
« Zadnja izmjena: 23.07.2010. 23:30:23 lydiasr »
Miss you Dexter!

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Dexter
« Odgovor #1265 : 24.07.2010. 00:06:20 »
sreca nisam glup i naivan kao za PB i 24 pa da gledam sve trejlere, pa tako sam ovo preskocio i vise ne ulazim u ovu temu, necu nista da znam rofl

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1266 : 24.07.2010. 00:09:54 »
Pa dobro, po meni nije jedna od najiscekivanijih sezona, prosla su ta vremena. Ali najava obecava. Izgleda da bi mogla biti dobra sezona, cini mi se da ce taj lik sto je presao s 24 ovdje napraviti dobar posao, prvo sto je napravio je da je izbacio glavnog ubojicu, sto je super stvar, sjetio se nakon toliko sezona da je vrijeme za nesto novo. A i ovako po kadrovima iz najave, cini se da ce se vidjeti razlika na bolje.

sorry, o cemu ti to? kog glavnog ubojicu i kako izbacio?

P.S. ako ti nisi taj koji iscekuje sezonu ne bi trebalo da dajes pausalne ocene, osim ako nisi napravio neku vrstu ispitivanja javnog mnjenja?!?!

Dobro, moguce da se nisam najsretnije izrazio, ali posto imas Dextera na avataru, mislio sam da ces barem ti skontati, kad vec nitko drugi, na sto mislim. Uglavnom, mislim na to da svake sezone ima jedan glavni negativac kojeg Dexter uvijek ubije tamo u zadnjoj-predzadnjoj epizodi. U ovoj sad protekloj svi znamo tko je to bio, u trecoj je bio onaj Prado, u drugoj ona zena... Sve na istu foru, sve znas, predvidivo.

A ove sezone toga nece biti, sto mi je iskreno drago. A toga nece biti jer je dosao taj novi neki producent koji je prethodno radio na 24, stoga mislim da bi ova sezona mogla biti daleko bolja od prethodnih, kad on slozi neku ubitacnu pricu :). Jer meni je ova serija cisti prosjek, jedino je druga sezona bila za pamcenje. Zato se sad iskreno nadam da ce taj lik sto je dosao iz 24 (nikako da mu ime zapamtim), popravit stvari.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Dexter
« Odgovor #1267 : 24.07.2010. 00:18:01 »
ma mozes ga jebat ako je u pitanju taj neki 24 jer ne vjerujem nikako u tu serijju i iskreno nije mi nimalo drago sto je on doso tu..sto se menee tive dex ako ostane kakav je bio do sada JA PREZADOVOLJAN..i sto se mene tice odgledao sam pb i jos dosta serija ali DEXTER mi JE NAJBOLJI!!!

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Dexter
« Odgovor #1268 : 24.07.2010. 00:18:49 »
Dexter Season 5 Trailer
http://www.youtube.com/watch?v=Q-LQtAv9KTk&feature=player_embedded

Captain333, nemoj više, molim te. Premijera nove sezone je tek za dva mjeseca. Umirem od muke gledajući ovo. ;D
+1

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1269 : 24.07.2010. 02:58:26 »
Zato se sad iskreno nadam da ce taj lik sto je dosao iz 24 (nikako da mu ime zapamtim), popravit stvari.
Ne može popraviti jer se ne može popraviti nešto što nije pokvareno.
Dexter je najbolja serija i ne treba mu nikakva popravka.
Sad sam se malo zabrinuo zbog toga što je taj neki sa "24" došao, samo da ne usere nešto jebo ga "24" što nije ostao tamo i nastavio tamo da popravlja.  :)
« Zadnja izmjena: 24.07.2010. 03:00:56 Captain333 »

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Dexter
« Odgovor #1270 : 24.07.2010. 03:31:54 »
ma mozes ga jebat ako je u pitanju taj neki 24 jer ne vjerujem nikako u tu serijju i iskreno nije mi nimalo drago sto je on doso tu..sto se menee tive dex ako ostane kakav je bio do sada JA PREZADOVOLJAN..

+1 Kolega, svaka ti na mestu

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1271 : 24.07.2010. 10:35:04 »
ma mozes ga jebat ako je u pitanju taj neki 24 jer ne vjerujem nikako u tu serijju i iskreno nije mi nimalo drago sto je on doso tu..sto se menee tive dex ako ostane kakav je bio do sada JA PREZADOVOLJAN..

+1 Kolega, svaka ti na mestu

+2..

jooj kud je baš došao taj lik iz 24,samo se nadam da neće uništiti dexter-a...koja je meni najbolja serija...valjda neće, jer ako 5 sezona sadrži kvalitet predhodne 4,onda će serija biti ludilo, jer nijedna serija nije imala ovakav kvalitet u svakoj sezoni..dexter rules >:dj clapp smileyNO1

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1272 : 24.07.2010. 11:14:26 »

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Dexter
« Odgovor #1273 : 24.07.2010. 11:36:58 »
Evo ga pravi promo
http://www.sho.com/site/video/brightcove/series/title.do?bcpid=14033850001&bclid=207396368001&bctid=207499896001
Naježim se svaki put kad ga gledam

 clapp clapp clapp

bit će odlično,jedva čekam. clapp..ali pogledao sam samo do pola,jer trailer previše otkriva....

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Dexter
« Odgovor #1274 : 24.07.2010. 11:57:09 »
nikad nisam vise iscekivao pocetak sezone nego sad

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1275 : 24.07.2010. 12:22:06 »
Zato se sad iskreno nadam da ce taj lik sto je dosao iz 24 (nikako da mu ime zapamtim), popravit stvari.
Ne može popraviti jer se ne može popraviti nešto što nije pokvareno.
Dexter je najbolja serija i ne treba mu nikakva popravka.
Sad sam se malo zabrinuo zbog toga što je taj neki sa "24" došao, samo da ne usere nešto jebo ga "24" što nije ostao tamo i nastavio tamo da popravlja.  :)
Eh, stvarno ne znam na sto ovo napisati. Dexter je jos daleko od najbolje serije. To sto ima ovdje vas nekoliko koji tako mislite, postujem vase misljenje, za svaku seriju se nade fanova, tako i za ovu, ali u globalu gledano, trebas ti pogledati Breaking Bad, da vidis sto je vrhunska serija.

No, navikao sam da se ovdje olako razbacujete rijecima "najbolja serija", cak ni za one koje to ni blizu nisu, jer Dexteru treba itekako popravljanja, a ako netko to moze napraviti, to bi bio taj iz 24, btw, ne znam da li znas, ali on je dosao, jer je taj prethodni lik rekao da se zeli malo odmoriti od posla kako bi imao vise vremena s obitelji. Tako otisao taj scenarist, i dosao ovaj novi.

I da, ime tog lika iz 24 sto je sad dosao je Chip Johannessen.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1276 : 24.07.2010. 12:27:51 »
Bitno da je Prison Break najbolja serija svih vremena kojoj ništa nije falilo. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1277 : 24.07.2010. 12:33:35 »
Zato se sad iskreno nadam da ce taj lik sto je dosao iz 24 (nikako da mu ime zapamtim), popravit stvari.
Ne može popraviti jer se ne može popraviti nešto što nije pokvareno.
Dexter je najbolja serija i ne treba mu nikakva popravka.
Sad sam se malo zabrinuo zbog toga što je taj neki sa "24" došao, samo da ne usere nešto jebo ga "24" što nije ostao tamo i nastavio tamo da popravlja.  :)
Eh, stvarno ne znam na sto ovo napisati. Dexter je jos daleko od najbolje serije. To sto ima ovdje vas nekoliko koji tako mislite, postujem vase misljenje, za svaku seriju se nade fanova, tako i za ovu, ali u globalu gledano, trebas ti pogledati Breaking Bad, da vidis sto je vrhunska serija.

No, navikao sam da se ovdje olako razbacujete rijecima "najbolja serija", cak ni za one koje to ni blizu nisu, jer Dexteru treba itekako popravljanja, a ako netko to moze napraviti, to bi bio taj iz 24, btw, ne znam da li znas, ali on je dosao, jer je taj prethodni lik rekao da se zeli malo odmoriti od posla kako bi imao vise vremena s obitelji. Tako otisao taj scenarist, i dosao ovaj novi.

I da, ime tog lika iz 24 sto je sad dosao je Chip Johannessen.

Pogledaj malo i opšte mišljenje gledalaca u cijelome svijetu a ne samo na ovome forumu, vidićeš da je jedna od najboljih serija, e sad naravno da ima nekih koji će reći da im je najbolja i onih koji će reći da im je prosjek.
Pogledaj malo i Breaking Bad temu na ovome forumu pa ćeš vidjeti da obožavam tu seriju i da mi je to najbolja serija uz Dextera.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1278 : 24.07.2010. 12:41:39 »
Aha, sorry, nisam uocio tvoje postove u temi Breaking Bad. A sto se tice gledatelja u cijelome svijetu, pa to je to, sve si rekao u svojem postu, tako da vise nemam sto za nadodati, jedino da tebe citiram - e sad naravno da ima nekih koji će reći da im je najbolja i onih koji će reći da im je prosjek.

Upravo to, nekima je prosjek, nekima malo bolja. Ali ja jos pratim i sto kriticari kazu, a prema njima dexter je tek prosjek (u biti, ono isto sto je i meni).

Al' bitno je da smo se razumjeli. :) Mislio sam da si i ti jos jedan od onih slijepih zaludenih fanova, ali vidim da si ti svjestan stanja, kako i sto, tako da mi je drago. :)

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1279 : 24.07.2010. 12:45:58 »
Bitno da je Prison Break najbolja serija svih vremena kojoj ništa nije falilo. ;)
Falilo joj je samo da joj poslije druge sezone neko izrešeta scenariste i reditelje i bilo bi ok.

Offline elys

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 277
Re: Dexter
« Odgovor #1280 : 24.07.2010. 16:04:25 »
U ovoj temi je bio moj jedini post koji sadrzi NAJBOLJA, ne razbacujem se ja olako sa time  ;D i ne mijenjam misljenje svaki dan, BB odgledao- sta reci fenomenalna serija, sa uzivacnijom slistio sve to za par dana, stvarno genijalno...ali dex je dex, tu nema price, i PS neko rece nekolicina clanova,pa trebas pogledati malo bolje i malo baciti oko na onu anketu pa onda pricati o tih "par" clanova aj ZIVILI.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1281 : 24.07.2010. 16:18:15 »
Bitno da je Prison Break najbolja serija svih vremena kojoj ništa nije falilo. ;)
Falilo joj je samo da joj poslije druge sezone neko izrešeta scenariste i reditelje i bilo bi ok.

Nadam se da si shvatio ogromnu količinu ironije u mom prethodnom postu.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Re: Dexter
« Odgovor #1282 : 24.07.2010. 16:39:43 »
Bitno da je Prison Break najbolja serija svih vremena kojoj ništa nije falilo. ;)
Falilo joj je samo da joj poslije druge sezone neko izrešeta scenariste i reditelje i bilo bi ok.

Nadam se da si shvatio ogromnu količinu ironije u mom prethodnom postu.
Očito da nije ;)
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1283 : 24.07.2010. 16:42:15 »
A jel' može neko da mi objasni zbog čega je Dekster tako dobra serija?
Odgledao sam prve dve epizode i dalje nisam mog'o.
Radnja mi je spora, dosadna, uopšte mi nije zanimljivo.
Menja li se kasnije nešto?

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1284 : 24.07.2010. 16:48:55 »
A jel' može neko da mi objasni zbog čega je Dekster tako dobra serija?
Odgledao sam prve dve epizode i dalje nisam mog'o.
Radnja mi je spora, dosadna, uopšte mi nije zanimljivo.
Menja li se kasnije nešto?

Isto pitanje...

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1285 : 24.07.2010. 16:52:54 »
Deks, očekujem od tebe da daš odgovor tvom pulenu u tvom stilu. ;D
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Re: Dexter
« Odgovor #1286 : 24.07.2010. 17:18:57 »
24 fans vs Dexter fans

pocinje...bit ce kartona  ;D

btw ili ontopic: Dex rules!!  ;D

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Re: Dexter
« Odgovor #1287 : 24.07.2010. 17:25:51 »
Haha, bolje da se dogovorimo da se nađemo negde. ;D

A sad bez zajebancije, nisam napisao ono da bih se svađao,
nego me stvarno zanima šta ljudi vide u toj seriji.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Re: Dexter
« Odgovor #1288 : 24.07.2010. 17:31:45 »
Odgledaj celu sezonu, pa onda donesi zaključak.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline alexis

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1207
  • -
Re: Dexter
« Odgovor #1289 : 24.07.2010. 17:32:06 »
SS pa i ja sam odgledao prvo cetiri epizode i odusta i kasnije ponovo odgledao i stvarno je odlicna
odgledaj bar prvu sezonu do kraja i tad cemo pricati  ;D

Tags: