Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259763 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #960 : 27.01.2010. 15:45:32 »
Završila je bez veze, trebalo je mnogo ranije.

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #961 : 27.01.2010. 19:34:37 »
trebalo je mnogo ranije.

A ja bih hteo jos epizoda :D !
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Prison Break
« Odgovor #962 : 27.01.2010. 20:24:18 »
Ovako što su ga ubili osigurali su da netko drugi jednog dana ne nastavi snimanje serije.
A kako su ga ubili?
Ja koliko se secam u seriji su ubili i Saru sa sve sekircetom o glavu pa se vratila, na kraju serije mu se skupljaju na grobu i nesto kilave, niti u jednoj sceni se nije video Skofild sa opruzenim papcima, tako da ne bih rekao da je tome kraj, ali sudeci po kvalitetu poslednjih epizoda, mislim da su morali tako nesto da urade, ali se ni najmanje ne bih iznenadio da za koju godinu ugledamo jos koji nastavak....

Edit...
Sasuli su i Kelermanu par komata metkova u potiljak, pa na kraju ispade good gay :D
« Zadnja izmjena: 27.01.2010. 20:25:53 lazacar »

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Prison Break
« Odgovor #963 : 27.01.2010. 20:32:44 »
brate pa ti nisi gledao poslednje dve tj movie prison break final break!

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Prison Break
« Odgovor #964 : 27.01.2010. 20:38:28 »
Sta nisam gledao??? Procitaj sta sam napisao....

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Prison Break
« Odgovor #965 : 27.01.2010. 20:41:36 »
ja sam skontao da ti pricas o kraju 22 epizode i tu se se skupljaju na grobu, a ne o kraju 24!

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Prison Break
« Odgovor #966 : 27.01.2010. 20:51:16 »
Ja koliko se secam taj film nije ni bio prikazan na fox-u ali whatewer...
To nije ni bitno, slabo se i secam tog filma, jesam ga gledao, i sad vrtim po glavi, nemam secanje o tome da ovaj skapava u nekoj sceni, umro je od raka od kog su ga izlecili bla bla bla, mozda gresim...

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #967 : 27.01.2010. 21:04:25 »
Ovako što su ga ubili osigurali su da netko drugi jednog dana ne nastavi snimanje serije.
A kako su ga ubili?
Ja koliko se secam u seriji su ubili i Saru sa sve sekircetom o glavu pa se vratila, na kraju serije mu se skupljaju na grobu i nesto kilave, niti u jednoj sceni se nije video Skofild sa opruzenim papcima, tako da ne bih rekao da je tome kraj, ali sudeci po kvalitetu poslednjih epizoda, mislim da su morali tako nesto da urade, ali se ni najmanje ne bih iznenadio da za koju godinu ugledamo jos koji nastavak....

Edit...
Sasuli su i Kelermanu par komata metkova u potiljak, pa na kraju ispade good gay :D

Jel ovo good gAy na kraju slucajno ili namerno lol?

Gledaj ovako:4 sezona ima 22 regularne epizode koje su prikazivane na tv-u.Snimljen je i film The final break koji objasnjava sta se desilo pre Majklove smrti(tj. onih 5 godina sto su preskocili u seriji).Taj film nije prikazivan na tv-u zato sto je to kao neki bonus i njega dobijes kad kupis original 4. sezonu PB-a.Malo sam ja sad ovo zamrsio,ali valjda ces razumeti.Ako si fan PB-a i ako si odgledao sve epizode,onda moras poledati i ovo!
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Prison Break
« Odgovor #968 : 27.01.2010. 21:26:00 »
Ne, ja sam pogresio, izmesalo mi se sve, nije umro od raka nego od trovanja cijanidom... ili cis-poly-butedijenom... eksplodiro je u car exploziji, ili su ga iskljucili sa aparata za vestacko disanje... ili mu je elektrodistribucija isekla struju zbog neplacenih racuna...
Ustvari, nije ni bitno... procitaj prvo sto sam napisao, za nastavak ima jako puno mogucnosti, nisam scenarista ali bih ti odmah mogao napisati barem 10 razlicitih nastavaka...

Offline Wennen

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2452
  • Spol: Muški
  • This is usually part when people start screaming
Re: Prison Break
« Odgovor #969 : 27.01.2010. 22:07:37 »
Ovako što su ga ubili osigurali su da netko drugi jednog dana ne nastavi snimanje serije.

I meni je ovo proslo kroz glavu, htedoh da napisem al nisam... :P

A sto se Kelermana tice, niko zapravo nije video kako su mu "sasuli metke u potiljak",
i ono kad je rekao da im je dugo trebalo, mi smo mislili jedno, ali on je izgleda ocekivao
njih da ga oslobode, verovatno je vec sve isplanirao...

A namerno su nas ostavili da mislimo da je mrtav,
ali ovi su ustvari sasuli metke u strazare koji su sprovodili Kelermana...

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #970 : 27.01.2010. 22:09:24 »
Bacis li pogled na moj avatar, potpis i link u profilu nije tesko skuzit kako sam opsjednut serijom, pa ako imas kakvih nejasnoca ja ti sve mogu pojasniti, dakako, ono sto se zna. Ne mogu izmisljati stvari.

Pa evo da krenem:
1. Ja koliko se secam u seriji su ubili i Saru sa sve sekircetom o glavu pa se vratila
2. na kraju serije mu se skupljaju na grobu i nesto kilave, niti u jednoj sceni se nije video Skofild sa opruzenim papcima
3. Sasuli su i Kelermanu par komata metkova u potiljak, pa na kraju ispade good gay

1. Da, Saru su ubili u trecoj sezoni jer joj je FOX dao otkaz. Baš kad se vratila sa porodiljnog da snima scene za treću sezonu FOX joj je dao otkaz, tako da su morali nešto napraviti s njenim karakterom, kada glumac ode iz serije tipa Prison Break najizvjesnije je da će staviti da dotični karakter umre. Što su i napravili, i to je sve regularno. Međutim, veliki preokret je došao u četvrtoj sezoni. Nakon što je Sara umrla gomile fanova su pisali peticije, skupljali potpise, očajno željeli da vrate Saru nazad u seriju i tu je FOX popustio pa ju je zbog fanova vratio nazad u četvrtu sezonu. No tu dolazi do problema što smo u trećoj vidjeli njenu glavu odsječenu, ali nigdje nismo vidjeli kako joj je odsječena glava, a LJ je rekao kako je čuo, a nije vidio kako je Gretchen ubila Saru. Pa su ipak uspjeli iskombinirati, i na kraju ti je bilo sljedece: Ako se sjecas u prvoj ili drugoj epizodi trece sezone kada Linc ode u mrtvacnicu jer kazu da su vidjeli zenu slicnu Sari, onda Linc ode i vidi da to nije ona, e pa FOX je odlucio staviti da je Gretchen odsjekla glavu te zene i stavila u kutiju posto je vrlo slicna Sari.

2. Da, u niti jednoj sceni nisi vidio Scofielda mrtvog, ali producenti serije i sam Wentworh su potvrdili da je Michael umro. On bi ionako umro od bolesti jer mu se vratila, pa je tako odlucio sebe zrtvovati i tamo ga je u zatvoru struja ubila. U zadnjoj epizodi mu se okupljaju na groblju. Dirljiv trenutak.

3. Ne, ovo sto si napisao je netocno. Nigdje u citavoj seriji neces vidjeti kako je netko pucao u Kellermana i ubio ga. Na kraju druge sezone kada on biva kombijem transportiran u zatvor, kombi stane na pola puta, dodu dva namaskirana i naoruzana muskarca, a unutra je Kellerman sa policajcem koji ga cuva. Sljedece sto smo vidjeli je kako naoruzani i namaskirani muskarci pucaju unutar kombija, ali nismo znali jesu li oni tada ubili ili oslobodili Kellermana. Posto ga nismo vidjeli u trecoj sezoni ni skoro cijelu cetvrtu svi bi pomislili da je umro, ali niti smo vidjeli da su ga oni ubili, ali niti smo znali da su ga oslobodili. E onda su na kraju cetvrte sezone objasnili i to - tada su ljudi Kellermana oslobodili. I on nije good guy od tada, nego do polovice druge sezone. Ono kada ga je predsjednica izdala i kada je upucao Alexa, od tada pa skroz do kraja je good guy.

Eto, valjda sam bio jasan. Ako nisam, ja jos mogu u detalje, srecom prostora ima. :)
O Prison Breaku mi nikada nije mrsko pisati ;)

Offline lazacar

  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 83
Re: Prison Break
« Odgovor #971 : 28.01.2010. 09:33:44 »
Covece... get a life!
Procitaj sta sam napisao, razmisli, i nemoj nista da odgovaras!!!

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #972 : 28.01.2010. 10:02:39 »
Citat:
3. Sasuli su i Kelermanu par komata metkova u potiljak, pa na kraju ispade good gay

 rofl

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Prison Break
« Odgovor #973 : 28.01.2010. 13:51:13 »
Ovako što su ga ubili osigurali su da netko drugi jednog dana ne nastavi snimanje serije.
LOL
1. Ako netko želi snimati dalje seriju može i bez Scofielda - barem u toj seriji skloni izmišljanju kojekakvih stvari.
2. Vjerujem da su se producenti osigurali ugovorom (kao i u svakom drugom Hollivudskom poslu) da nitko bez njihove dozvole nemože snimati seriju. To što su ubili glavnog lika ne znači da sad nitko nemože nastaviti... Radnju seriju si pomiješao sa stvarnim poslom.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #974 : 28.01.2010. 15:38:16 »
Sumnjam da bi Prison Break to bez Michaela Scofielda. Ovako su se osigurali da ne dode do nastavka. Ne znam kako je tocno slucaj sa Prison Breakom, ali kao primjer mogu navesti film Terminator - Cameron snimio 2 nastavka, rekao da nece vise, i sada moze brljat dalje tko hoce, pa smo dobili 3. i 4. nastavak.

Prison Break je serija, ne mora uopce znaciti da bi tako bilo i ovdje, jer i ne znam kako je sa serijama, ali u slucaju i kad bi moglo tako biti, ne moze, jer je Scofield mrtav, a bez njega serija nikako ne moze biti ista.

To je isto kao da u Dextera ubiju Dextera, u 24 ubiju Jacka Bauera, itd., da ne nabrajam dalje.

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Prison Break
« Odgovor #975 : 28.01.2010. 16:03:08 »
Isto ti je i sa serijama...

Jedino ako ne misliš da je Cameron tolko blesav pa da je odustao i dao drugima da besplatno snimaju. A-a! Zato postoje i ugovori... ;)
Prvo pljati, pa snimaj!

Uostalom, dobro je netko i rekao, ko uopće može jamčiti da je Michael mrtav - možda radi tajno za kompaniju... :)

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #976 : 28.01.2010. 17:02:48 »
Scena kada mu svi najblizi dolaze na grob je siguran dokaz da je Michael umro. A jamciti ti mogu producenti serije i sam Wentworth, koji su potvrdili da je on umro - to sam vec napisao. Eto mozes njih kontaktirati pa pitaj :D

Offline stefan87

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1616
  • Spol: Muški
  • Wake me up when September starts!!!
Re: Prison Break
« Odgovor #977 : 28.01.2010. 17:48:03 »
ali kolko ja znam sara se porodila i ima sina!
pa bi mogli o njemu nesto snimiti, naravno ako bude pametan kao matori!

Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Re: Prison Break
« Odgovor #978 : 28.01.2010. 17:49:10 »
ali kolko ja znam sara se porodila i ima sina!
pa bi mogli o njemu nesto snimiti, naravno ako bude pametan kao matori!

ovo je čak i moguće ;D

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Re: Prison Break
« Odgovor #979 : 28.01.2010. 18:01:20 »
ali kolko ja znam sara se porodila i ima sina!
pa bi mogli o njemu nesto snimiti, naravno ako bude pametan kao matori!

ovo je čak i moguće ;D
A moguće je i da FOX bankrotira i nikad ništa ne snimi, što je najvjerovatnije- mislim za snimanje. Završili su sa serijom i nema je više. Ali oni su željni para pa možda i učine nešto ali teško.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Re: Prison Break
« Odgovor #980 : 28.01.2010. 18:08:13 »
Dextera ubiju Dextera

Ubiju Dextera i serija promeni naziv u Macuka  rofl rofl Hajde ljudi opet ste poceli o nekim nebitnim temama da pisete, da li ima materijala ili ne za neku od sledecih sezona, to ce utvrditi ljudi koji stoje iza svega toga, ne znam zasto sada polemisete o ovome, posle godinu dana. I kako je krenulo rasprava ce izaci na 90 strana...

Offline Doki

  • Riddle
  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 442
  • Jack Bauer
    • 24-fansite
Re: Prison Break
« Odgovor #981 : 28.01.2010. 18:10:02 »
Scena kada mu svi najblizi dolaze na grob je siguran dokaz da je Michael umro. A jamciti ti mogu producenti serije i sam Wentworth, koji su potvrdili da je on umro - to sam vec napisao. Eto mozes njih kontaktirati pa pitaj :D
Nije to siguran dokaz jer nitko nemože dokazati da je Michael unutra. Kužiš?
A to što su producenti rekli možeš objesiti mačku o rep... Reko je i Lino da daje otkaz prije dvije godine, pa eto još je izbornik. Uostalom, baš su se sami producenti dokazali da će sve napraviti zbog love nauštrb kvalitete. Tako da ako im netko ponudi dobru lovu da snimaju opet, sumnjam da bi se dvoumili da ga ožive.

Kako rekoh, producenti su si ostavili dovoljno prostora ako žele i dalje jednog dana snimati...

Offline bojan92

  • Član
  • ***
  • Postova: 637
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #982 : 29.01.2010. 00:55:05 »
Ma nema sanse da ce nastaviti seriju.Pa da su hteli da snime jos koju sezonu,ne bi ni prekidali seriju.
They should name a hurricane after her
A typhoon, a mountain in africa
A monsoon, I'm a junkie just after her
She'll leave but I'll run right back after her

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Re: Prison Break
« Odgovor #983 : 07.02.2010. 12:38:42 »
Postavio sam na upload specijalnu epizodu Acess All Areas. Ova epizoda je prikazana samo u Velikoj Britaniji, na televiziji SKY 1, a premijera je bila 23. septembra 2007, nedelju dana pre zvaničnog početka 3. sezone u Velikoj Britaniji. Inače, u ovom specijalu su prikazani najzanimljiviji detalji iz prethodne 2. sezone, detelji iza kamera sa snimanja 3. sezone, intervjui sa članovima ekipe, kao i predstavljanje novih likova u trećoj sezoni. Za one koji ne znaju, televizija SKY 1 je jedina televizija koja je do danas dobila pravo da poslednje 2. epizode 4. sezone emituje odvojeno, odnosno kao 23. i 24. epizodu. Sve ostale televizije, uključujući i FOX, poslednje dve epizode emitovale su u vidu TV filma "The Final Break". Moram da konstantujem da su Britanci bolje odradili specijal od amera. Ako nekom trebaju linkovi za download specijala, neka mi se javi na PM.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #984 : 07.02.2010. 14:08:00 »
FOX nikad nije emitirao Prison Break: The Final Break.
Taj film za kraj je emitirao samo SKY 1.
(i ona izraelska neka tv-kuća)

Ameri su morali kupiti posebno DVD izdanje na kojemu je taj film ukoliko su ga zeljeli vidjeti. Ne znam zasto se FOX odlucio na taj potez, ne prikazati film na TV-u nego ga prodavati na DVD-u, ali tako je kako je.

Inace, imam tu verziju gdje je taj film u cijelosti i gdje je u obliku dvije epizode. Na toj izraelskoj TV-kući je film emitiran baš kao film, dok je na SKY 1 emitiran u obliku dvije epizode. Razlika nikakvih nema, u prvom slucaju pogledas film u komadu i to je to, a u drugom samo tamo gdje treba biti polovica filma samo da je kraj epizode, i pocinje sljedeca gdje se prikazuje druga polovica filma. Sve isto, nema razlika.

Offline strahinjaworld

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 812
  • Spol: Muški
  • ER ekspert
Re: Prison Break
« Odgovor #985 : 07.02.2010. 14:47:16 »
FOX nikad nije emitirao Prison Break: The Final Break.
Taj film za kraj je emitirao samo SKY 1.
(i ona izraelska neka tv-kuća)

Ameri su morali kupiti posebno DVD izdanje na kojemu je taj film ukoliko su ga zeljeli vidjeti. Ne znam zasto se FOX odlucio na taj potez, ne prikazati film na TV-u nego ga prodavati na DVD-u, ali tako je kako je.

Inace, imam tu verziju gdje je taj film u cijelosti i gdje je u obliku dvije epizode. Na toj izraelskoj TV-kući je film emitiran baš kao film, dok je na SKY 1 emitiran u obliku dvije epizode. Razlika nikakvih nema, u prvom slucaju pogledas film u komadu i to je to, a u drugom samo tamo gdje treba biti polovica filma samo da je kraj epizode, i pocinje sljedeca gdje se prikazuje druga polovica filma. Sve isto, nema razlika.

Ne znam kako si me shvatio, ali nisam ja ni mislio da se razlikuju verzije, samo sam naglasio da je jedna kao film, a druga kao dve epizode.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #986 : 07.02.2010. 15:36:18 »
Da, da, upravo to. :)
Shvatio sam te. :)

Offline piter

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 340
  • dipl.mag.inz.dr.nauka
Re: Prison Break
« Odgovor #987 : 07.02.2010. 16:08:57 »
mislim da bi oni mogli da nastavak prison break mogli doci da snimaju u srbiji...zatvori su puni besposlicara koji nemaju posla pa kradu pa zavrsavaju u zatvoru,gomile socijalnih slucajeva i slicno...tako da mislim da je donje siljegovo najrealnija lokacija za snimanje nastavaka.... rofl rofl
...so say we all...

Offline icemaher

  • Ex prevoditelj
  • Član
  • ***
  • Postova: 930
  • Spol: Muški
  • NCIS & Dexter fan
    • Divx-Titlovi
Re: Prison Break
« Odgovor #988 : 07.02.2010. 16:21:01 »
Opet sam pogledao(vec po treci put) seriju ali ovaj put komplet 720p HD 5.1 zvuk, i uzivao sam posteno 8). Ostale mi jos 2-3 epizode. Definitivno prva i druga sezona su nesto najbolje.

Offline by_Ivica

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1342
  • Spol: Muški
Re: Prison Break
« Odgovor #989 : 07.02.2010. 20:32:13 »
Hehe, ja sam bas prije par dana poceo sve isponova sa frendom gledati.
Njemu je to prvi puta da posteno gleda, a meni peti put :)