Autor Tema: Prison Break  (Posjeta: 259409 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Prison Break
« Odgovor #1140 : 12.04.2017. 00:41:00 »
Dobra prva epizoda. Lincoln mi je bio par puta naporan. Također i ona scena s Lincolnom i Michaelovim sinom.
Spoiler for Hiden:
Dijete od sedam godina govori kao neki 50-godišnjak koji je prošao tri rata i inflaciju. On osjeća da nešto nije u redu i da to ima veze s njegovim ocem. :D
Naravno, i Sara je vječni smor. Sucre i C-Note će biti zanimljivi. Valjda će uvesti još likova iz starijih sezona. Ne sjećam se točno tko je sve živ/mrtav.
Mrzim lopatare i limune

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Prison Break
« Odgovor #1141 : 12.04.2017. 22:40:15 »
pogledao prvu, nije loše no ima i dosta glupastih scena kao što kaže LemonzOO.
Odgledat ću sezonu do kraja, sreća što nema puno epizoda

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1142 : 13.04.2017. 14:38:04 »
Prilicno bolja druga epizoda.

Jedino, onaj beg iz teritorije ISIL-a je teski SF. Ali ne smeta. Desavanja u zatvoru su osvezenje. Sam kraj epizode je WOW.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1143 : 13.04.2017. 20:23:47 »
Meni je bila dosadna epizoda. Braća su kao glumci veoma ograničeni. Pozadinsku muziku pokušavaju bespotrebno da učine bombastičnom u određenim scenama. A i muzička tema na otvaranju ne može ni da primiriše staroj. Unapred se veselim glupostima u narednim epizodama  :om:

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1144 : 18.04.2017. 14:00:26 »
Dosta bolja druga epizoda, a sto se tice kraja epizode meni je bio ocekivan. Pa zbog toga i jeste tamo :)

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Prison Break
« Odgovor #1145 : 25.04.2017. 16:30:49 »
Pogledao 2. i 3. epizodu. Najzanimljivije ono kad su odlazili u ISIL-ov teritorij.
Spoiler for Hiden:
Ja sam očekivao da će on već pobjeći iz zatvora i da će se ostatak sezone zajebavati s izlaskom iz zemlje. Ali vjerojatno će isto pobjeći u iduće dvije epizode.
Najviše me zanima koja je uloga T-Baga u svemu ovome, zašto ga je Michael angažirao.  :ceska:
Wekky1717, hvala za prijevode.  smileyNO1
Mrzim lopatare i limune

Offline loposomix

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
  • Offical Batman's translator
Odg: Prison Break
« Odgovor #1146 : 27.04.2017. 21:45:43 »
Jadno. Totalno ne povezano sa originalnom serijom i providno, svaka epizoda. Ovo im baš nije trebalo.
Spoiler for Hiden:
Sad će vjerojatno vratiti Kellermana u nastavku sezone ili će biti živ u sljedećoj.  thumb-down
It's not who I am underneath, but what I do that defines me.

Offline Drifter

  • Novi član
  • *
  • Postova: 14
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1147 : 28.04.2017. 02:23:50 »
ne znam za vas ljudi ,ali ova mi je sezona puno bolja od 4. sezone ...naravno ne moze se usporedit sa 1,2 sezonom ali je dosta dobra

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Prison Break
« Odgovor #1148 : 28.04.2017. 07:30:05 »
Meni je ovo teski odron, odgledao sam dve epizode, bas na amaterskom nivou za sada, neke glupe scene, dosta rupa u prici. Ni slika onog Prison Breaka. A i on je bio krs u 3. i 4. sezoni.

Offline mmmnnn

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 731
  • Spol: Muški
  • Playlife
Odg: Prison Break
« Odgovor #1149 : 28.04.2017. 11:05:07 »
Prve dvije epizode dosta tanke.

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1150 : 30.04.2017. 02:33:10 »
Dakle.
Spoiler for Hiden:
CIA je regrutovala Majkla, lazirala njegovu smrt i dodelila mu potpuno nov identitet. On je za njih izvlacio ljude iz zatvora.

Ostaje da vidimo.
Spoiler for Hiden:
Kako je ozdravio? Verovatno ima veze sa onim lekarom koji je T-Bagu dao novu ruku. Verovatno je i Majklu nasao neki cudesni lek.

Jeste sve lose, preuvelicano, klinacki itd. ali je i zabavno.

Bekstvo iz zatvora.
Spoiler for Hiden:
Ovoga puta je verovatno najlogicnije moguce bekstvo i najizvodljivije. Sta znam.
Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1150
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1151 : 11.05.2017. 19:31:36 »
Pogledana i peta i šesta...
Spoiler for Hiden:
Ovaj scenario bar za petu i šestu, ep. je takav kao da su se "deca igrala."  :facepalm

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Capone

  • Član
  • ***
  • Postova: 795
Odg: Prison Break
« Odgovor #1152 : 12.05.2017. 03:29:13 »
Ni sam ne znam sto gledam... 6. epizoda je vrhunac debilizma, scenaristi da se upucaju.


Spoiler for Hiden:
Jedno 500 metaka iz AK-47 ispaljeno a nikako gumu da pogode, mislim toliko situacija gde su sanse da glavni likovi prezive 0,00%, neverovatno. Vrhunac na kraju kad Michael luta pustinjom i bas naleti na njih, bezi bre.

koma73

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #1153 : 14.05.2017. 12:03:02 »
Prva sezona TOP, od druge je krenulo mamuzanje rejtinga prve sezone, završena je gluplje od Lost-a, i onda su se dosetili da posle 7 godina pokupe glumce od kojih NI JEDAN (sem Abrucija) nije napravio ni K od karijere, i upakovali u modernu priču o terorizmu muslimanskih zemalja, ISIL i slični mamci za napržene klince (koji su im valjda i ciljna grupa, jer ovo čovek sa IQ većim od 50 ne može da svari). Tuga.

Offline HeisenbergNS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 37
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1154 : 14.05.2017. 21:43:33 »
Toliko je loše da mi se dopada. I sve vreme se pitam: ko je sledeći ko će vaskrsnuti?

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prison Break
« Odgovor #1155 : 15.05.2017. 00:20:44 »
Dakle.

Spoiler for Hiden:
Kako je ozdravio? Verovatno ima veze sa onim lekarom koji je T-Bagu dao novu ruku. Verovatno je i Majklu nasao neki cudesni lek.

Jeste sve lose, preuvelicano, klinacki itd. ali je i zabavno.
Spoiler for Hiden:
Očito nije ni bio bolestan. Trebali bismo zaključiti i da su rendgenske snimke Majklovog bolesnog mozga bile lažirane, kao i njegova smrt. Jer je Majkl, sunce mamino, zaključio da će ostaloj ekipi biti lakše prihvatiti njegovu "žrtvu" prilikom izvlačenja Sare iz zatvora, ako budu mislili da su mu dani ionako bili odbrojeni.

Oko toga mu je pomogao tajni CIA-man Posejdon (hm... taj valjda voli more  ;) ), nema što taj ne može.
Nego, ako me sjećanje ne vara, što nije Majkl kao "umro" u nekoj ka-bum varijanti? Glumio prekidač za struju i onda je bila neka eksplozija... ako me sjećanje ne vara. Ili nije bila eksplozija? Ma morala je biti, kako da majstor ne "ode uz prasak"?!
Enivej, ako eksplozija - kako onda leš (koji su kratko pokazali u prvoj epizodi) osta netaknut, u komadu i tako to?  :ceska:

Unapred se veselim glupostima u narednim epizodama  :om:
;D +1
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Devil of Hells Kitchen

  • Član plus
  • Član
  • ***
  • Postova: 837
  • Spol: Muški
  • The Man Without Fear
Odg: Prison Break
« Odgovor #1156 : 15.05.2017. 00:54:03 »
Ali.
Spoiler for Hiden:
Majkl je genije. Ko zna sta sve takvi ljudi mogu da smisle. Evo, na primer, hrpa metaka mu ne moze nista jer je genije. Heh.

I jos jedno ali. Bas uzivam u seriji. I zelim vise T-Bega. Ne mozete mu dati novu ruku i onda ga potpuno zaboraviti. Jednostavno ne mozete.

Violence doesn't discriminate. It hits all of us... the rich, the poor, the healthy, the sick. It comes as cold and bracing as a winter breeze off the Hudson. Until it sinks into your bones, leaving you with a chill you can't shake. They say there's not rest for the wicked. But what about the good? The battle of Good vs. Evil is never-ending, because evil always survives. With the help of evil men. As for Daredevil, well, soon the world will know the truth. That this is a city born of heroes, that one man can make a difference.

Offline BlackQ

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 357
  • Spol: Ženski
  • Magistra digresije
Odg: Prison Break
« Odgovor #1157 : 15.05.2017. 11:09:27 »
Ali.
Majkl je genije.*


 ;D... samo scenaristi serije očito nisu.
Spoiler for Hiden:
U grupi koja se sastoji od 2 tobože-genijalca (Majkl i Koreanac), jednog i pol šakadžije (Linc i Whip) i jednog pedera - nenaoružanih, nitko se ne sjeti pokupiti pokoji kalaš od palog neprijatelja. Jebiga, sagnuti se i uzeti pušku s poda, eee, to je već preteško i zahtijeva ekstra-genijalnu inteligenciju i nadnaravne sposobnosti.

A Linc ispada - ako mi oprostite ne-politički-korektan rječnik - retardiran. Dijete zaostalo u razvoju. U momentu kad su potamanili koje tuce ISIL- ovaca, on sprečava buraza da do kraja utamani ("beat him by surviving" :facepalm) baš onoga koji mu je izbubetao pičniju i već drugi put priredio sranje i očito je otporan ko žohari (mislim na jednookog Džeka). Što je vrlo kontradiktorno činjenici da se izgleda zna sam odjenuti i zavezati pertle.

O onom kao "izoliranom" selu (s izlazom na more i brodskim vezama čak i do Španije i Portugala!), do kojeg nema karte, ali u kojem nema doktora... što više trebam reći?
My toucan died.


S druge strane, svidjelo mi se kad je Koreanac falš pjevao We are the champions. Vrlo azijatski-karaoke-stil-pjevanja realistično.  kokicekola
Što ipak nije dovoljno da opravda sezonu.

Uglavnom, mojem poštovanju prema kreatorima ovog nastavka nema početka.


*to valjda može i bez spojler-zaštite.
I'm sorry. Remind me, what was your question, specifically?  :ceska:
...
Please forgive me. I will go on from time to time, but generally in the service of thoroughness and always with the best of intentions.
  ;) (Jack Rackham)

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Prison Break
« Odgovor #1158 : 15.05.2017. 23:47:19 »
Scenario ne moze busniji biti. Nekad se zapitam sto se uopste mucim, ali me nesto vuce da odgledam ovu sezonu, iako sam siguran, da nas sledece godine ceka nastavak.

Sesta sezona ce biti kod Marica u Parovima, a odatle nema izlaska  ;D

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1159 : 15.05.2017. 23:55:28 »
Scenario ne moze busniji biti. Nekad se zapitam sto se uopste mucim, ali me nesto vuce da odgledam ovu sezonu, iako sam siguran, da nas sledece godine ceka nastavak.



Nema više nastavaka. To je to.

Osim ako se za koju godinu opet ne odluče na nove epizode.  ;D

Offline Dekara

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 75
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1160 : 17.05.2017. 17:15:37 »
 Pokopati i zavrsiti jednom za sva vremena :g-pomiluj:

Offline Baltazar

  • Novi član
  • *
  • Postova: 35
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1161 : 20.06.2017. 21:05:34 »
Koliko vidim ovo niko nije pominjao...

Spoiler for Hiden:
Kraj 4. sezone:




Početak 5. sezone:

???


Seriju sam gledao iz cuga pa me zbog toga ovo 2010 odmah ubolo u oko  :facepalm

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Prison Break
« Odgovor #1162 : 20.06.2017. 21:33:40 »
Zaboravili da postoji internet i da to netko može skužiti.
Mrzim lopatare i limune

Offline vukmar

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 603
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1163 : 20.06.2017. 22:26:03 »
hahahahah..
au..
što se tiče nove sezone, slaba je...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: Prison Break
« Odgovor #1164 : 04.01.2018. 21:22:40 »
U pripremi nova sezona.
http://tvline.com/2018/01/04/prison-break-new-episodes-season-6-return-date/
Mrzim lopatare i limune

koma73

  • Gost
Odg: Prison Break
« Odgovor #1165 : 04.01.2018. 22:02:23 »
Lebe mekani...

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1166 : 05.01.2018. 00:53:37 »
 :o clapp clapp clapp Jedva čekam! Nisam se nadao još jednoj sezoni. Moram ponovo da pogledam zadnju sezonu, prijatno me iznenadila.

Offline Quinlan

  • Novi član
  • *
  • Postova: 7
  • Spol: Muški
    • google
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Prison Break
« Odgovor #1167 : 05.01.2018. 12:25:57 »
:o clapp clapp clapp Jedva čekam! Nisam se nadao još jednoj sezoni. Moram ponovo da pogledam zadnju sezonu, prijatno me iznenadila.
Ti se salis?

Pa ono je bilo dno dna, odavno nisam gledao bio nesto losije, a prison Break mi je najbolja serija tj. Pravi pravi prison Break ne ova glupost proslogodišnja :D

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: Prison Break
« Odgovor #1168 : 05.01.2018. 13:27:18 »
Ja sam od retkih kojima se svidelo. Bilo mi je veoma uzbudljivo i oduševilo me što su ubacili džihadiste.
« Zadnja izmjena: 05.01.2018. 13:31:20 NikolaJe »

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: Prison Break
« Odgovor #1169 : 05.01.2018. 18:32:01 »
I meni je zadnja sezona bila dobra. :D