Autor Tema: Budimo humani!  (Posjeta: 1436 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Budimo humani!
« : 09.04.2013. 17:38:59 »
Kao sto ste mogli da vidite, u potpisu mi je nekoliko dana stajala slika male Tijane, kojoj je potrebna transplantacija srca. Zahvat je jako tezak, i moze da se obavi samo u Hjustonu. Cena svih troskova je bila neverovatnih milion dolara, ali su smanjili iznos na 720000 dolara. U akciji su ucestvovali mnogi ljudi iz Srbije i iz regiona, i ovom prilikom se svima zahvaljujem, jer je taj iznos sakupljen. Medjutim, nakon operacije, ovom andjelu ce biti potrebno jos 40000 eura, za troskove postoperativnog lecenja.

Nacin na koji mozete da pomognete maloj Tijani je sledeci:




I jos nesto. Apel na sve ljude dobre volje. Pomozite i vi nekome, ako ne novcano, onda nekom knjigom, igrackom, ili komadom garderobe koji ne nosite. Da i deca koja zive bez roditelja ili koja ne mogu da imaju osnovne stvari u zivotu, osete srecu.

Nadam se da necemo stati kod male Tijane, vec da cemo pomagati i dalje i ucestvovati u raznim akcijama.

 drinks

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Budimo humani!
« Odgovor #1 : 09.04.2013. 20:12:15 »
Podržavamo ovo i uključujemo se u doniranje pomoći. Ovo se po meni moralo dati iz budžeta RS. Ako smo mogli da platimo za Miladina što je prebio lika u USA, a da ga u te iste USA pošalju roditelji, na školovanje, igranje basketa, pa što nisu onda ti isti roditelji nisu platili njegov, ceh?! A na ovako nešto se država i vlast ne obaziru. Tijani treba, a Miladinu nije trebalo, jesi napravio glupost, snosi i posledice, bio si svestan šta ćeš doprineti ako napraviš to, nije ti to Alan Srbija Ford država, stranac si, poštuj zakon, budi manji od makovog zrna, ali eto plaćeno je našim novcima, niko nije pitao. Strašno! Živimo u Alan Ford državi. Samo nek se curica oporavi, nek to prođe sve kako treba. Tu nam nije žao dati novac.
iShare, noProfit


Offline LjubicaSP

  • Ex prevoditelj
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 26
  • Spol: Ženski
Odg: Budimo humani!
« Odgovor #2 : 09.04.2013. 20:37:20 »
Podržavamo ovo i uključujemo se u doniranje pomoći. Ovo se po meni moralo dati iz budžeta RS. Ako smo mogli da platimo za Miladina što je prebio lika u USA, a da ga u te iste USA pošalju roditelji, na školovanje, igranje basketa, pa što nisu onda ti isti roditelji nisu platili njegov, ceh?! A na ovako nešto se država i vlast ne obaziru. Tijani treba, a Miladinu nije trebalo, jesi napravio glupost, snosi i posledice, bio si svestan šta ćeš doprineti ako napraviš to, nije ti to Alan Srbija Ford država, stranac si, poštuj zakon, budi manji od makovog zrna, ali eto plaćeno je našim novcima, niko nije pitao. Strašno! Živimo u Alan Ford državi. Samo nek se curica oporavi, nek to prođe sve kako treba. Tu nam nije žao dati novac.

+1  clapp

Tags: