Autor Tema: The Silver Brumby  (Posjeta: 2634 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline master

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1822
  • Spol: Muški
The Silver Brumby
« : 16.10.2011. 07:51:54 »

Opis:
The Silver Brumby je australska animirana serija bazirana na knjigama Elyne Mitchell, Silver Brumby. Snimjeno je ukupno 39 epizoda između 1994. i 1996. Serija prati Thowru, divljeg brumbyja, srebrno ždrijebe. Thowra živi sa svojom braćom, Storm i Arrow, i prijateljima, Wombat, Boon Boon (Brolgerova kćer) i ostalima. Njegov otac je bio moćni Yarraman, kralj svih divljih brumbyja, ali mu je ta titula oduzeta kada ga je Brolger izazvao na borbu. Brolger je pobijedio i postao kralj. Sada se boji da će Thowra doći i uzeti očevu titulu, ali Thowra zna da nije spreman. Umjesto da se sukobi s njim, Thowra trči brzo poput vjetra kako bi mu pobjegao. Druga opasnost je čovjek. Čovjek jaše crnog konja po imenu Echo i uvijek pokušava uloviti Thowru za svoj kaput i za srebrnu kapu s repom. Budući da je brz popu vjetra, Thowra uvijek uspije izbjeći hvatanje, ali tada čovjek dovede svojeg srebrnog brumbyja, mladu ždrebicu. Zove se Golden, a Thowra se zaljubi u nju na prvi pogled. Koliko daleko će Thowra ići da spasi Golden od ponovnog hvatanja?

Žanr: animacija, avantura

IMDb
TVDb
Wikipedia

« Zadnja izmjena: 12.08.2014. 12:20:56 maksi »

Offline Dena-XO1

  • Homme libre, toujours tu chériras la mer!
  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 966
  • Spol: Muški
  • Homo sum, humani nihil a me alienum puto
Odg: The Silver Brumby
« Odgovor #1 : 16.10.2011. 13:34:45 »
Hvala masteru za temu!  smileyNO1 Ovo je jedan od crtića mojeg djetinjstva. Plus, jedna od
najboljih glazbenih tema ikada koja mi se usjekla u pamćenje, baš sam je nedavno slušao.
''Knowledge comes, but wisdom lingers.'' - Lord Tennyson
"Alle, die in Schönheit gehn, werden in Schönheit auferstehn." - R. M. Rilke

Offline amiS

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3605
  • Spol: Muški
  • Traži se
Odg: The Silver Brumby
« Odgovor #2 : 17.10.2011. 13:02:10 »
Hvala masteru za temu!  smileyNO1 Ovo je jedan od crtića mojeg djetinjstva. Plus, jedna od
najboljih glazbenih tema ikada koja mi se usjekla u pamćenje, baš sam je nedavno slušao.

Apsolutno, i ja sam ga redovno pratio. Super crtani.

Tags: