Autor Tema: El internado  (Posjeta: 50405 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #90 : 21.08.2012. 21:23:14 »
Stefy, ako si mislio na mene, javi mi na pp i pošaljem ti link odakle sam ja skidao, 2,3,4,5. sezone, mi rade prevodi, to su oni sa torenta znači onaj sajt torrentz eu i samo ukucaš El Internado i imaš ono full sezone, iako ima manje od 100 seedsa skida punom brzinom, verovatno je na nekom seedbox-u.


E sada, 6. sezona sa sajta, koji inače nisu Sanjini prevodi, ne rade, jer prevod počinje u prvom minutu, tok serija tad ima ono "gledali ste", te samim tim je samo potrebno ceo prevod pomerazi za oko 4-5 minuta, videću, ako ne nađem dvdrip epizode koje odgovaraju prevodu sa sajta, prilagodiću ja pa ću da uploadujem :)


Serija je supeeer, stigao sam do 6. sezone, 6. epizoda :)



Spoiler for "Vezano za Karolininu smrt:
Krio mi je što ako se ne varam u 7. epizodi 6. sezone Karol umire, to mi je glupost skroz.. Šteta.. Ali serija sada postaje ono akciona i super.. Baš je prava serija, ne sećam se kad sam osim serije Čari tako zaluđenički gledao epizodu za epizodom.

Offline Stefy

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Finis sanctificat media.
Odg: El internado
« Odgovor #91 : 21.08.2012. 21:25:30 »
Stefy, ako si mislio na mene, javi mi na pp i pošaljem ti link odakle sam ja skidao, 2,3,4,5. sezone, mi rade prevodi, to su oni sa torenta znači onaj sajt torrentz eu i samo ukucaš El Internado i imaš ono full sezone, iako ima manje od 100 seedsa skida punom brzinom, verovatno je na nekom seedbox-u.


E sada, 6. sezona sa sajta, koji inače nisu Sanjini prevodi, ne rade, jer prevod počinje u prvom minutu, tok serija tad ima ono "gledali ste", te samim tim je samo potrebno ceo prevod pomerazi za oko 4-5 minuta, videću, ako ne nađem dvdrip epizode koje odgovaraju prevodu sa sajta, prilagodiću ja pa ću da uploadujem :)


Serija je supeeer, stigao sam do 6. sezone, 6. epizoda :)
Da, na tebe sam mislio. :) Okej, jesam skinuo sa Torrentz-a drugu, treću i četvrtu, ostatak ću nekad. xD Za prvu se ne poklapa, a za ove ostale nisam ni isprobavao, hvala na informaciji.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #92 : 21.08.2012. 21:44:38 »
Za prvu se ne poklapa.. Hmmm, dobro je što sam nju skidao sa onog sajta "natabanu" tamo je kao online serija, ali sam preko nekog downloadera skidao te delove pa gledao, dok nisam skontao da na torentu ima :D


Stiže link na pp :)

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #93 : 21.08.2012. 21:53:19 »
Ja sam skinuo 1-4 sezone,odgovaraju prevodi,s tim da sam ja pravio kombinacije izmedju Milanovog linka Rapidgator,Torentz,i Warez.

Za 5.ne znam kako cu,odnosno sta odgovara. rofl

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #94 : 21.08.2012. 22:29:44 »
Za 5. sezonu odgovara onaj sa torrentz, gledao sam :)


E sada, msm da sam i ja 2 epizodu sa rapidgatora skidao..


Ali zato 6. sezona ne rade sa torenta svi osim 7,8,12 epizode prevodi, pa ako neko ima epizode koje rade prevodi a da su iz 6 sezone nek se jave :)

Spoiler for Vezano za scenario u 6. sezoni:
Upravo sam odgledao još jednu epizodu znači od retkih tokom serije kada sam se razočarao i iznervirao zbog scenarija, glupost teška, ne vidim svrhu toga zašto je Karol morala da kažem umreti, šta je sa Rokijem, zar je toliki retard, i zašto ona nije na telefon još rekla da je Roki izdajnik ili makar onda u poslednjih 10 sekundi, to mi je sranje žešće, mrzim to, ne shvatam kako će sada podneti ostali kad saznaju da je on izdajnik, msm ja mu nikad ne bih oprostio, znači tolika stoka, da ne umre, pa usput da zbog toga najbolje "prijatelje" zarazi, IZDA i još na kraju da ubije jednog od njih(konkretnije nju), znači užas, neće biti ista serija više, ne znam, po meni je glupo to što je urađeno.

Ujedno, serija je postala drugačija sada, nije više onako interesantno, štoviše, ova 6. sezona je po meni fail, videću kako će od 10. epizode krenuti :/
« Zadnja izmjena: 22.08.2012. 12:03:28 Milan95 »

Offline GRUMPY

  • Novi član
  • *
  • Postova: 10
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #95 : 22.08.2012. 14:22:19 »
Evo kako je Karol zapravo umrla, moje mišljenje:

Spoiler for Hiden:
Roke nije hteo postati izdajnik, nego ga je Noiret uhvatio kako špijunira, hteo da ga ubije, te ga ovaj zamolio i rekao mu učiniće sve što kaže samo da ostane živ i Noiret mu je zatražio da mu prenosi informacije od društva.
 Tako da ubistvo Karoline nije bilo namerno. Sumnjali su da među njima postoji izdajnik, Karolina je bila na koraku da ga otkrije, međutim Roke je hteo samo da je onesvesti i da pobegne ali se zakomplikovalo, i kako ju je udario ona je izgubila ravnotežu i pala kroz prozor. Ostala je živa, ali je Roke mislio da je mrtva i zakopao je. Ona je uspela kasnije da se oslobodi, ali kao što kaže Milan bilo je glupo što nije mogla samo ime da izgovori, mogla je da kuka, a ne da kaže polako samo "Roke". Mada negde sam pročitao da u scenariu nije bilo napisano da ona umire, već je sama napustila snimanje da bi radila na Hispaniji.

Offline Lepi Dzoni

  • Nevaljala Mačketina Matora
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2582
  • Spol: Muški
  • stručnjak za špansko selo
Odg: El internado
« Odgovor #96 : 22.08.2012. 15:16:33 »
Spoiler for Hiden:
A Hispaniju je napustila da bi se... (sad sledi razočarenje za sve ljubitelje Ane de Armas  ;D)
Spoiler for Hiden:
...udala.
Šta ćete, to je vrela kubanska krv.

I meni je
Spoiler for Hiden:
šesta sezona potpuni višak.

Ne brinite, sedma sezona je bolja.  ;D
"Pre nego što zaključite da imate depresiju i nizak nivo samopouzdanja,
 obavezno proverite da niste okruženi idiotima."

                                                                     Sigmund Frojd

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #97 : 22.08.2012. 15:26:00 »
GRUMPY, sve to stoji i tako je bilo, ali opet,

Spoiler for Hiden:
Da je zakopa i sve to što je uradio, još je hteo ubiti ali je Markos naišao, znači daleko od toga da je "slučajnost" tu igrala ulogu. Takođe, kakav je on čovek uopšte da izda svoje najbolje drugove i onda da ih pokušava ubiti pred samrti, užas od čoveka, zgadio mi se i glumac i uloga xD Najveće razočarenje u seriji.

Otišla iz serije da bi se udala, omg ne vidim čemu to, ako sam dobro shvatio, mogla je do kraja seriju da izdrži još tih 6 meseci snimanja, nije smak sveta.. Pih.

Odoh da "štelujem" prevod za moje verzije epizoda u kojima ne radi prevod dobro, te ću ubaciti na sajt ako uspem :)

Edit: Postavio sam prepravljen prevod za 06x09, radi se o epizodi
El Internado 6x09 L'Extra-terrestre VESstFR by CK

Sad ću postaviti da skine do kraja 6. sezonu pa ako još neki prevod ne bude odgovarao, prilagodiću, i onda postaviti. Btw jel neko zna koja je to verzija epizoda, msm HDTV ili dvdrip što su prepravljene, pošto ne piše, piše samo VESstFR by CK, iako ima onaj televizijski watermark dole desno, pa mi se čini da je hdtv. xD


Edit: Ovako, da pojasnim.

Sezone: 2,3,4,5 koje se skidaju kao cele sezone sa sajta torrentz su dobre, i prevodi koji se nalaze na sajtu rade za te epizode.

Prvu sezonu sam gledao sa ugrađenim prevodom, ali ću kad odgledam seriju skinuti i nju i proveriti prevode da li valjaju za te epizode sa torenta.

što se tiče 6. sezone, epizode od 7-13 rade sa prevodima na sajtu, znači te epizode sigurno rade msm prevodi, ako skidate one torent sezone, sutra ću proveriti prevode za prvih 6 epizoda 6. sezone pa ako ne rade neke, prilagodiću toj torent verziji epizoda, i onda će sigurno raditi sve.

Nadam se da je sve ok sada. Ako u nekoj mojoj obradi primetite grešku, recite mi, iako ću ja odgledati večeras koliko stignem epizoda sa tim prevodima koje sam prepravio, tako da ću i ja skontati ako bude bilo grešaka, mada ne verujem.
« Zadnja izmjena: 22.08.2012. 22:08:51 Milan95 »

Offline laki91

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: El internado
« Odgovor #98 : 24.08.2012. 07:36:31 »
Svi prevodi sa ovog sajta rade na .mkv verzijama sa torenta osim 7 sezone gde je u prevodu izbacena pauza "U prethodnim epizodama" koje sam pomerio napred za xx minuta koliko traju sa SW4.
Sjajan kraj , samo mi zao sto nisu pokazali sta bi sa Noiretom.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #99 : 24.08.2012. 12:07:20 »
Laki, grešiš.. Oni .mkv videi sa torrentz sajta u 6. sezoni ne radi skoro ni jedan prevod koji je bio, osim msm 7, 8 i 12 epizode, kod tih epizoda je radio samo prevod na tim epizodama.. U ostalim sam podesio ja za te verzije sa torrentz sajta. I sinoć sam za 1. epizodu 7. sezone prilagodio onoj "VESstFR by CK" verziji epizoda sa torenta što je .mkv fajl :)

A danas stiže obrada još 5 epizoda 7. sezone, samo da mi se skine cela sezona :D

Offline laki91

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: El internado
« Odgovor #100 : 24.08.2012. 13:51:08 »
Izvini gledao sam sezone sa velikim pauzama pa se ne secam da sam imao problema u 6 sez  :-\  Mozda ponekad gde reklame nisu bile isecene pa prevod nastavio preko njih ili naglo kasnjenje po 2-3 sekunde samo malo pomerim prevod i on se auto update u WMP.

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #101 : 24.08.2012. 13:56:28 »
Moguće.


Evo počeo sam da proveravam sad 7. sezonu ali ne rade prevodi, dešava se da u nekom delu kasni ili žuri, pa kako mi se skine koja epizoda na torentu, prepravljam i postavljam na sajt. Kad odgledam do kraja seriju, i pred rezanje ću skinuti 1. sezonu sa torenta isto, pošto sam to skidao onako u delovima sa natabanu sajta, gde je ugrađen prevod. Pa ću i tu proveriti.

Znači do kraja avgusta će prevodi sa sajta raditi sigurno na epizodama sa torenta, znači .mkv (VESstFR by CK).


:)

Offline laki91

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
Odg: El internado
« Odgovor #102 : 24.08.2012. 14:23:30 »
Hvala na trudu  clapp , nakon toga cu narezati za dvd kolekciju  :)

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #103 : 24.08.2012. 14:31:40 »
Hehe, ništa bre, obožavam ovu seriju, te mi nije teško odvojiti 10ak min, pa čak i manje za podešavanje prevoda.


Najveći posao su uradili Sanja i ostala ekipa koji su preveli :)


Čini mi se da će do sutra/prekosutra biti cela sedma sezona prilagođena. Po ovoj vrućini ne mogu više ništa raditi. A što se tiče prvih nekoliko epizoda 6. sezone to ću kad završim 7. srediti.


Odoh ručati, pa da započnem sa gledanjem 7. sezone, sinoć sam do 3 sata gledao, nikako kraj da dođe od šeste, i to se super završilo.


Samo,

Spoiler for Hiden:
Dok sam prepravljao prevode, video sam par scena u epizodama poslednje sezone, ajme,  ne znam, nekako mi je glupo to kao vojska je preuzela sve, stavila ih u karantin, a svi tamo kako sam primetio korumpirani, to mi glupo nekako, a i zašto im ne daju one lekove za potpuno izlečenje što je Ugo spominjao Mariji da će dati Ivanu ako izda Fermina, tačnije kaže mu gde je Saul(inače ovog dedicu obožavam) :D

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #104 : 24.08.2012. 18:56:42 »
Jel su i vama na ovim epizodama sa torentza ulepljeni titlovi?  :-[   Postoji mogucnost da se to iskljuci? :)

Milane,hvala za uskladjivanje  :majstore

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #105 : 24.08.2012. 19:22:44 »
Dr. Cal..


Nisu ulepljeni, tačnije jesu, ali nisu xD Ako gledaš bez prevoda, pojaviće ti se španski titl, ali ako gledaš sa prevodom, nestaće.


Nema na čemu :) Večeras očekujte još 2 prepravke minimalno. Zavisi da li ću biti kući :)

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #106 : 24.08.2012. 22:08:21 »
hvala,evo skida se 6.sezona  :majstore

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #107 : 24.08.2012. 22:23:55 »
Uf, 6. sezona ako skidaš sa torrentz sajta, ne rade prevodi sa sajta neki, ja sam par uradio, ali nisam za prvih nekoliko epizoda, to ću verovatno sutra/prekosutra, pa će ti raditi.


Inače sezona 7 (1-8) epizode prilagođene.


7x8 mi je bila najveće paćenje jer nije odgovarao ni malo prevod koji je bio na sajtu, a još je i na ćirilici, koja je bila kodirana, pa sam preslovljavao, ali nebitno.


Odoh sada još 9. epizodu da sredim i to je to za večeras, sutra preostalih 6 epizoda iz poslednje sezone.


Još jednom, ako primetite neku grešku u mom prevodu, javite mi da ispravim. Isto tako ako se dešava da negde u milisekundama žuri-kasni, jbg, trudio sam se da bude što tačnije, do sada što sam ja odgledao sa svojim prevodom, radilo je sve lepo xD


Još mi je prejako kad nakon epizode vidim svoj nick :) uvek se nasmejem :D

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #108 : 24.08.2012. 22:40:44 »
Hvala care,odlicno si ti to odradio! Naravno hvala i prevoditeljima!  clapp

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #109 : 24.08.2012. 22:42:04 »
Nema na čemu, evo i 9. epizoda postavljena, krenulo mi, odoh večerati, pa da nastavim gledati seriju :)



Edit: Gotovo, cela 7. sezona je prilagođena i ubačena, nadam se da ćete uživati u gledanju :)

Sada skidam neke epizode koje nemam u kompu, jer sam gledao kod brata pa sam tamo i skidao. Pa ću i u tim epizodama ako ne valja prevod namestiti.
« Zadnja izmjena: 25.08.2012. 22:05:15 Milan95 »

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #110 : 28.08.2012. 17:46:22 »
U 6.sezoni 1,2,6 ne odgovara prevod. Ostalo je ok,s tim da je kombinacija gore navedenog.

Milane,hvala za 7.sezonu,skida se...  clapp

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #111 : 28.08.2012. 20:24:43 »
Aham, važi, sutra ću, a možda i večeras srediti te 3 epizode u 6. sezoni, nešto me mrzi sada raditi :D

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #112 : 02.09.2012. 12:08:08 »
Odgledao seriju upravo, msm poslednju epizodu.


Opšti utisak je super. Španska serija, i to još dobra. Znam dosta dobrih španskih serija, ali evo ovu mogu uvrstiti u omiljenu špansku seriju.



Spoiler for Samo za one koji su odgledali:
Obično kad odgledam seriju, imam običaj da po sezonama napišem svoj utisak. Kod ove serije je to ovako.
Sezona 1 - Misterija povodom početka serije, i konstantno dodavanje novih misterija tipa jedna se reši, dođu 2 nove. Ne sećam se dobro prvih sezona, jer sam imao kratku pauzu u glednju, ali mi se čini da su u prvoj sezoni otkrili kamin, takođe Kajetanova smrt mi je nepotrebna scenski, da li on nije produžio ugovor ili je tako bilo napisano u scenariju nzm, ali onda mi nekako džabe scene, jer mi se čini da je bio jedan od glavnih glumaca, a nešto što najviše mrzim u serijama jeste kad umre neko od glavnih glumaca, tužan kraj i kad se promeni glumac tokom sezona, i kao ista uloga ali glumac drugi, to su 3 stvari koje mrzim.
Sezona 2 - E ove sezone se prosto ne sećam nešto, ali evo pustiću jednu epizodu da se setim pa da napišem... E ovako, scene kada Marija ne zna šta Fermin radi su mi super, pomalo dosadne, ali su super, i taj njegov posao.. Onaj dedica Saul mi je najbolji bio tamo :D ahhaha
Sezona 3 - Mislim da je u ovoj sezoni otkriveno da je Markosova mama živa i da je bila u sobi u tunelima, to mi je super sve odrađeno.. A ti tuneli su mi vrh, obožavam takve serije sa tajnim prolazima i time.
Sezona 4 - Dolazak Lukasa i sve to oko njih mi je super, iako nisam shvatao da li je Martin bio dobar msm na strani Irene Espi ili ne, ali nebitno xD Samuel kad se pojavi pred vratima, i te scene ok. I kraj sezone kad se pojavi Markosov tata, i njega pokušaju ubiti, a ispada da je radio za njih, ne vidim nikakvu logiku to, to mi je glupo, i sve u svemu on je pomogao Irene i Samuelu da pobegnu i na kraju umro.. Meni je to smor bilo sve, ne shvatam šta su pokušali time.
Sezona 5 - Svi protiv Noireta i te scene, e tu je bilo akcije, i to volim. Kada su otkrili da je Ektor zapravo Samuel Espi, i scene kada se Amelijin brat ubija da bi spasio Ameliju od silnih pretnji i svega toga, do scene kada Ivan konačno zna da je Marija njegova prava mama i da će je izbaviti, super je sve to. I glupo mi je što je Irene došla u Internat kad je pobegla i onda ju Elsa videla, i kao ona je pobegla i sve to, a kao da Elsa nikada pre nije videla ni na slici nju.. To mi smor malo.
Sezona 6 - Super sezona, samo mi je glupo što su zaraženi pa dobijaju kao svaki dan lekove ako se ne petljaju, itd, onda Marijin isti način bežanja xD to mi je presmešno bilo.
Sezona 7 - Sezona kao krajnja sezona, na isti kalup, samo me interesuje da je to stvarno tako bilo gde li su našli onako glupe vojnike.. pahahahah kao samo slušaju naređenja i nešto se gube tamo, i nisu hteli zdrave da puste, to ne shvatam, već su ostavili da se svi zaraze i još se nešto gube. Isto tako na kraju kad je Rebeka uhapsila Karla i onu drugu xD ne znam joj ime. Šta, oni su imali silne veze i sve i kao biće u zatvoru, ma bre platiti i otići, garant. I tako, krvio mi Fermina što je umro na kraju, glupost teška, baš mi i nije hepi end. Internat samo dimi, i svi gledaju, niti neko zove vatrogasce.

A najviše me je nerviralo njihovo sakrivanje dokaza u seriji, ili ispod ormara zalepe izolir trakom, ili kod kreveta ili čak ostave prsten u fijoci, wtf, i onda kao kako su znali.. loool glupi su skroz oko toga. Ili kad ne kontaju da ih neko zaje**bava, to mi je znači ono, skroz glupo.

Ali najžešće mi je to što je Marija Ivanova mama, ali izgleda kao da imaju isto godina, dok on ima 17 a ona 30 xD lol ali nema veze.

Omiljeni glumac: Ivan, omiljena glumica: Viki. Aahaha kad god je trebalo nešto hakovati, ona je imala program već za to :D ahhahaha to mi je najžešće bilo tokom cele serije.. Ono razbili ugov laptop, a ona ga i upalila i vratila podatke i tu su se sami sve otvarali :D ahhaha kao ne može ništa otvoriti, sledeća epizoda čita sve e-mailove :D

Ocena serije 91/100 xD

Offline Ivana Zivic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 1
Odg: El internado
« Odgovor #113 : 08.09.2012. 15:59:58 »
Prevodi se ne slazu za serijal 6 od trece epizode pa na dalje ,jel imao jos neko tih problema?

Offline Milan95

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1967
  • Spol: Muški
Odg: El internado
« Odgovor #114 : 09.09.2012. 09:56:45 »
Prve 2 epizode i 6. epizodu te sezone sam ispravio, ne znam kad ću ostale.. Ubi me škola, ništa ne stižem kad sam druga smena xD

Offline Dr.Cal

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 301
Odg: El internado
« Odgovor #115 : 09.09.2012. 11:31:07 »
Gore sam napisao kako da se skida,probaj iz sva tri izvora i vidi sta odgovara (ako ti se zuri sa gledanjem)

Ako ne,sacekaj Milana,super je odradio posao  :majstore

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: El internado
« Odgovor #116 : 09.09.2012. 21:20:49 »
zanima me jel kraj ove serije, hoce li se snimati jos ili ima bas ono oficijelni kraj kako bog zapovijeda  ;D

Offline Rancher

  • Član plus
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 396
  • Spol: Muški
Одг: El internado
« Odgovor #117 : 09.09.2012. 22:51:01 »
Kraj kako bog zapoveda, no možeš da gvirneš i u rusku verziju, čisto da vidiš kako izgleda. :)

Offline brko

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 161
Odg: El internado
« Odgovor #118 : 10.09.2012. 00:40:28 »
E ako mogu onda linkovi prve sezone bio bih zahvalan.  drinks

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: El internado
« Odgovor #119 : 17.02.2013. 02:42:57 »
Ni sam ne znam kako poceh da gledam seriju ali odusevih se. Bas mi se svidja, prva spanska serija koju uspijevam da gledam.  ;D
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Tags: