Autor Tema: Košarka, EP 2011  (Posjeta: 47258 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #90 : 11.09.2011. 19:38:41 »
Pa šta su im onda trebale i sudije?

Offline djdusko

  • Član plus
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1348
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #91 : 11.09.2011. 19:40:50 »

Opet sudije  :facepalm

Pa vi brate kako god da odigrate krive vam sudije. Sta se sad zalite, pobijedili ste, slavite.

 :facepalm
Jesi gledao utakmicu? Pa to šta su nam radili je bilo kriminalno. A to šta smo pobijedili nema veze, svakako treba uložiti žalbu FIBI (iako čisto sumljam da će to išta značiti, jer sama FIBA je priznala da smo pokradeni protiv Turaka u polufinalu i izvinila se - šta imamo od toga).
Tako da još veće čestitke momcima, igrali su i protiv Turaka i sudija, i pobijedili.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #92 : 11.09.2011. 19:44:19 »

Pa ne kazem da je bilo dobro, al' ste dobili, sta se zalite. Provis Spanije ste izgubili 25 razlike i opet su bile sudije krive, pa i ako su sudile protiv vas sigurno nisu nagurale Spancima 25 poena  :dash

Poenta je da su i Litvanci i Spanci odlicne ekipe i protiv nas su igrali odlicno i nije im bila potrebna pomoc sudija, a opet su je imali...i nakon svega toga, a pogotovo onog sto su nam uradili u Turskoj, danas opet sudije ocigledno sude na nasu stetu
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #93 : 11.09.2011. 19:45:26 »
Pa šta su im onda trebale i sudije?

Pa ocigledno nisu. Meni je nekako lakse vjerovati da ste vi malo vise subjektivni, nego da Spancima trebaju sudije da ikoga pobjede (pogotovo ako su dobili i jace reprezentacije od Srbije) ili da su se svi urotili protiv vas  :facepalm

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #94 : 11.09.2011. 19:56:32 »
Pa ne trebaju im sudije, to je poenta, ali su nas opet pokrali.

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #95 : 11.09.2011. 20:06:28 »
Pa ocigledno nisu. Meni je nekako lakse vjerovati da ste vi malo vise subjektivni, nego da Spancima trebaju sudije da ikoga pobjede (pogotovo ako su dobili i jace reprezentacije od Srbije) ili da su se svi urotili protiv vas  :facepalm

A koja je to reprezentacija jača od naše a da su Španci uspeli da je dobiju? Amerikanci? Videli smo sve u finalu Olimpijade, kad je Brajant prelomio utakmicu. Jedina evropska reprezentacija koja je pored Španije (možda) jača od naše je Litvanija, mada nisam preterano siguran u to. Španija je izgubila od Srbije u 1/4 finalu SPa prošle godine, fenomelnom trojkom Teodosića. Sad su nam vratili dug, a oni su jači za braću Gasol, a mi slabiji za Novicu.

Sve u svemu, ne možeš reći da su dobili jače reprezentacije od Srbije, kao da ih ima ne znam ni ja koliko, jer je pitanje koliko ima jačih reprezentacija od naše. Ameri, Španci, mi, Litvanci. Trenutno 4 najjače ekipe na svetu, po mom mišljenju.
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #96 : 11.09.2011. 20:24:07 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #97 : 11.09.2011. 20:25:38 »
Videćemo u 1/2 finalu, kad budemo igrali sa Francuzima. ;)
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #98 : 11.09.2011. 20:51:00 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Pa to i pokusavam da ti objasnim...niko ne govori da smo mi izgubili zbog sudija...i Spanija i Litvanija su nas zasluzeno pobedili, bili su bolji...zato me nervira sto su sudije jos sudile u njihovu korist...nije bilo potrebe za tim, kad bi nas svakako dobili.
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #99 : 11.09.2011. 21:25:03 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Pa to i pokusavam da ti objasnim...niko ne govori da smo mi izgubili zbog sudija...i Spanija i Litvanija su nas zasluzeno pobedili, bili su bolji...zato me nervira sto su sudije jos sudile u njihovu korist...nije bilo potrebe za tim, kad bi nas svakako dobili.

Mozda su culi izjavu Milicica  ;D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #100 : 11.09.2011. 21:48:45 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Pa to i pokusavam da ti objasnim...niko ne govori da smo mi izgubili zbog sudija...i Spanija i Litvanija su nas zasluzeno pobedili, bili su bolji...zato me nervira sto su sudije jos sudile u njihovu korist...nije bilo potrebe za tim, kad bi nas svakako dobili.

Ne troši dah uzalud, kad neko ne želi da shvati, onda ne želi. A karaće naši ponovo jednoga dana, u inat dušmanima  pionir

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #101 : 11.09.2011. 21:57:07 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Pa to i pokusavam da ti objasnim...niko ne govori da smo mi izgubili zbog sudija...i Spanija i Litvanija su nas zasluzeno pobedili, bili su bolji...zato me nervira sto su sudije jos sudile u njihovu korist...nije bilo potrebe za tim, kad bi nas svakako dobili.

Mozda su culi izjavu Milicica  ;D

 rofl
Moguce je
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline nidzesi

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 293
  • Spol: Muški
  • In my shoes, just to see, what it's like to be me.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #102 : 12.09.2011. 15:17:07 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Suđenje je katastrofa. Šta se sve svira pod našim košem, a na protivničkoj strani se iste stvari nama ne sviraju - pa to je čudo! Koliko tehničkih smo imali za razne gluposti? Krstić ustaje sa klupe i on mu svira tehničku - pa koliko Turaka je juče ustajalo sa klupe? A Španci?
Nije stvar u tome da te direktno ošteti, nego indirektno, na male stvari koje stvaraju nervozu, a pritom ne svira za nas slične situacije. Nije isti kriterijum suđenja i to je generalni problem.

Pobedili su nas, jesu bili bolji, i Litvanci, i Španci i Francuzi, to ne sporim, ali bi, ubeđen sam, da je suđenje bilo 50/50 (ništa nama, ništa njima) dobili 2 od te 3 utakmice...

Četvrtfinale je pred nama, samo nek nađu nekog sudiju, a da nije Lamonika... Daće Bog...

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #103 : 12.09.2011. 15:32:24 »
Slovenci ne mogu da nam oproste onu trojku Tea  ;D

Offline BJ Huja

  • Član
  • ***
  • Postova: 841
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #104 : 12.09.2011. 21:44:20 »

Pa dobili su vas i Francuzi, a vidjeli smo sta su im Spanci danas uradili. Al' nije poenta u tome, je ne sporim da je Srbija izuzetno jaka. Al' ni jednu utakmicu na ovom prvenstvu niste izgubili zbog sudija  ;)

Suđenje je katastrofa. Šta se sve svira pod našim košem, a na protivničkoj strani se iste stvari nama ne sviraju - pa to je čudo! Koliko tehničkih smo imali za razne gluposti? Krstić ustaje sa klupe i on mu svira tehničku - pa koliko Turaka je juče ustajalo sa klupe? A Španci?
Nije stvar u tome da te direktno ošteti, nego indirektno, na male stvari koje stvaraju nervozu, a pritom ne svira za nas slične situacije. Nije isti kriterijum suđenja i to je generalni problem.

Pobedili su nas, jesu bili bolji, i Litvanci, i Španci i Francuzi, to ne sporim, ali bi, ubeđen sam, da je suđenje bilo 50/50 (ništa nama, ništa njima) dobili 2 od te 3 utakmice...

Četvrtfinale je pred nama, samo nek nađu nekog sudiju, a da nije Lamonika... Daće Bog...

Brate ja sam samo rekao da vas to lose sudjenje do sada nije kostalo i nadam se da ce od sada biti posteno. Protiv Francuza nisam gledao, al' s obzirom na rezultat tu je naravno i najmanja sitnica mogla uticati na konacan ishod (bila to sudijska ili igracka greska). Litvance je procepilo onu utakmicu, plus publika, tesko da ih je neko mogao takve dobiti. A Spanci su druga dimenzija, ako je neko i sumnjao (ja prvi kad sam ih vidio protiv Njemacke) sve su razuvjerili protiv Francuske  ;)

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #105 : 12.09.2011. 21:55:06 »
Rusi u zadnjoj sekundi trica, 63:61

Online SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #106 : 12.09.2011. 21:57:46 »
I to trojka od table. :)

Offline delbajsi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 176
  • nisam ja odavde
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #107 : 13.09.2011. 16:38:41 »
Mah, Rusi su jedini bez poraza a izvukli su se dva puta totalno bezveznim šutevima. Trebali su izgubiti i od nas i od Makedonaca.   
Inače 3 tima iz bivše nam domovine među 8.   clapp

;D


Nemam kuću ... nemam brod ... nemam milione ... nemam avion ...   Ma ljudi, nema što nemam!

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #108 : 13.09.2011. 16:42:56 »
rofl rofl rofl
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #109 : 13.09.2011. 17:36:06 »
Srbija i Francuska su jedine monorasne  ;D

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #110 : 13.09.2011. 20:12:37 »
mi do ovog eura nismo imali stranca...  :)

Online SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #111 : 14.09.2011. 21:54:31 »
BRAVO MAKEDONCI! Navijao sam kao Srbija da igra. clapp

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #112 : 14.09.2011. 21:58:26 »
BRAVO MAKEDONCI! Navijao sam kao Srbija da igra. clapp

 clapp

I ja isto... i nije Makedonija samo Mekejleb, svi se bore, svi kidaju...   clapp
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Цоа

  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1049
  • Spol: Muški
    • Слобода навијачима
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #113 : 14.09.2011. 22:11:55 »
Nije Makedonija, nego Grčka. :P

IZBACI DOMAĆINA!
Данас нама кажу, деци овог века, да смо недостојни историје наше, да нас захватила западњачка река и да нам се душе опасности плаше.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #114 : 14.09.2011. 22:33:24 »
Litvanci su na kraju utakmice krenuli plakati rofl

Offline Ben Dover

  • You can't fix stupid!
  • Old staff
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 4512
  • Spol: Muški
  • Hostile runtimes downloading to mobile platforms.
    • Српски језички атеље / Srpski jezički atelje
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #115 : 14.09.2011. 22:55:17 »
Nek cmizdre. Baš mi je drago što su ispali, jer ih je protiv nas sralo toliko da su pogodili svaku frljoku. Sad su ubacili jednu trojku iz deset pokušaja.
I see that you're enticed by my daughter's awesome rocking tits.

Online SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #116 : 14.09.2011. 23:14:51 »
BRAVO MAKEDONCI! Navijao sam kao Srbija da igra. clapp

 clapp

I ja isto... i nije Makedonija samo Mekejleb, svi se bore, svi kidaju...   clapp
Baš tako, podsećaju me na Partizan 2009 kad smo otišli na Fajnal for, jaka odbrana, dobar skok, Mekejleb, balvan ispod koša koji uhvati par lopti, ponekad se nađe nego ko ubode par trojki... Svaka im čast. clapp

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #117 : 14.09.2011. 23:51:50 »
Stvarno su odlično odigrali, pre svega timski, ali je ipak Mekejleb iznad svih. Evo za sve koji su propustili kraj utakmice sa trojkom Makedonaca:


E još i Špance da dobiju pa da igramo protiv njih u finalu   :P

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #118 : 14.09.2011. 23:54:20 »
BRAVO MAKEDONCI! Navijao sam kao Srbija da igra. clapp

 clapp

I ja isto... i nije Makedonija samo Mekejleb, svi se bore, svi kidaju...   clapp
Baš tako, podsećaju me na Partizan 2009 kad smo otišli na Fajnal for, jaka odbrana, dobar skok, Mekejleb, balvan ispod koša koji uhvati par lopti, ponekad se nađe nego ko ubode par trojki... Svaka im čast. clapp

Ovaj trener Makedonije kao da je Duletova skola...cvrsta timska igra sa mnogo skokova gde nema predaje ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline outside

  • Vanjski
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3000
  • Spol: Muški
  • Joe Purdy - music legend
Odg: Košarka, EP 2011
« Odgovor #119 : 14.09.2011. 23:56:07 »
DJOXXXA hvala na klipu smileyNO1

Svaka čast Makodoncima, dečki igraju sa srcem, i zaslužili su...Baš mi je drago clapp

Tags: