Autor Tema: Supernatural  (Posjeta: 559251 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline jakaka

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1535
  • Spol: Ženski
  • Lost in time and space
Odg: Supernatural
« Odgovor #2430 : 25.09.2011. 12:02:41 »
Hvala na prijevodu  :) ovo je jedna od serija koju sam
jedva dočekala za vidjeti, super odličan početak  smileyNO1

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Supernatural
« Odgovor #2431 : 25.09.2011. 12:32:02 »
To za Kool-Aid?

I ja isto to nazivam cedevita.  ;D

Poznato je već da si plagijator... A pošto si javno priznao slijedi tužba zbog povrede autorskog djela...  ;D

See you in court!!!  >:dj

Nisam lud, majka me testirala!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Supernatural
« Odgovor #2432 : 25.09.2011. 12:36:50 »
OK bubba, you asked for it...  citajpravila

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline tonoga

  • Novi član
  • *
  • Postova: 6
Odg: Supernatural
« Odgovor #2433 : 27.09.2011. 20:21:58 »
Nema na čemu, bilo mi je zadovoljstvo.  smileyNO1

Preko tvojih prevoda za ovu seriju sam pronašao ovaj forum. Hvala još jednom za sve prevode  smileyNO1

 clapp
i jedno  drinks za mirovinu...gledanje serije neće bit isto, nisan gleda epizodu ako ti nisi izbacia prijevod, jbg sad će valjda neko bit dostatna zamjena, odo provjerit ko... ;)

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2434 : 28.09.2011. 17:35:48 »
odlična epizoda, ništa manje nisam ni očekivao. samo da tako nastave
Spoiler for Hiden:
i da Sam ne bude baš skroz sje*an kroz cijelu sezonu jer mi jedino on kvari seriju sa "glavoboljama" i sl. glupostima.
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline Gordon Freeman

  • Always follow your dick!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 3666
  • Spol: Muški
  • WEB-DL majstor
    • Prijevodi-Online
Odg: Supernatural
« Odgovor #2435 : 28.09.2011. 17:47:44 »
Ja još 6 sezonu nisam završio... Moraću da krenem ispočetka da se prisetim...  :)

SS hvala na prevodu... Dobro menjaš Zokija ;D

Offline tinkic

  • Novi član
  • *
  • Postova: 27
  • Spol: Ženski
Odg: Supernatural
« Odgovor #2436 : 29.09.2011. 01:02:09 »
Bila mi je ovo omiljena serija, supernatural i  zkarlov prijevodi NEMA NISTA BOLJE!!!  smileyNO1 (i jos uz to jedna ogromna pizza i litre cole) rofl

I onda se desi prosla sezona i totalno uniste seriju! Mislila sam kakva ce tek ova biti, ali eto nije lose, zacudo.
SS Smajlicvece Hvala za prijevod!!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Supernatural
« Odgovor #2437 : 29.09.2011. 01:16:29 »
Hvala na prijevodima, SS  smileyNO1

Odličan početak
Spoiler for Hiden:
sviđa mi se najviše zbog brutalnosti. Ne štede ljude (Cas ne štedi) i SMRT ponovno  clapp prejak lik. Strgao sam se kada je jeo one krumpiriće i pio sok  rofl

Spoiler for Hiden:
Dosad najbolji prikaz samovog pakla. Jako su se poboljšali što se tiče efeketa. Nema više toliko CGI sranja, pogotov u onoj sceni pred ogledalom kada leviathani žele izaći iz casovog tijela. Leviathani spadaju među 7 prinčeva pakla i odlično je što su ih stavili no više bi volio vidjeti beelzebuba. I Asmodeus mi se sviđa, on je kralj demona

I da bar se malo više potrude oko maski, malo starog štiha no nemaju para pa zato su rijetko koristili kostime.

Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2438 : 01.10.2011. 17:33:48 »
Gotov prevod. :)

Offline DJOXXXA

  • Clear eyes, full hearts, can't lose.
  • Prevoditelj početnik
  • Član
  • ***
  • Postova: 772
  • Spol: Muški
  • Don't just stand by and watch it happen.
Odg: Supernatural
« Odgovor #2439 : 01.10.2011. 17:40:36 »
Gotov prevod. :)

Hvala puno na brzom prevodu!!!  clapp clapp clapp

Offline maximus

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 224
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2440 : 01.10.2011. 19:12:34 »
super kraj epizode
Spoiler for Hiden:
baš me zanima kad će nać načina kako da ubiju te stvorove
. bit će napeta sezona izgleda
Doći će i taj dan, odjebat će narkoman, bit će to novi rođendan tvoj, bit ćeš opet Dinamo!
BVB09- Echte Liebe

Offline coadj

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1394
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2441 : 01.10.2011. 19:26:15 »
c/p
I'm thinking the Predator picked up the scorpion because he thought it was a facehugger.

Offline lijencina

  • 4 8 15 16 23 42
  • Prijevodi online PR
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2569
  • Spol: Muški
  • ★ ★ ★
Odg: Supernatural
« Odgovor #2442 : 01.10.2011. 20:08:04 »
zasto nema jos web-dl  :dash
hvala na prijevodu SS  smileyNO1

Offline tazmaniac

  • Prevoditelj
  • Član
  • ****
  • Postova: 667
  • Spol: Muški
  • Izgubljen u vremenu i prostoru
Odg: Supernatural
« Odgovor #2443 : 01.10.2011. 22:18:55 »
Gotov prevod. :)
Hvala, care.  smileyNO1

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Supernatural
« Odgovor #2444 : 02.10.2011. 00:37:09 »
Hvala SS  clapp clapp clapp

Vrlo dobra epizoda...
Spoiler for Hiden:
leviathani zesce zajebani, mada nisu bas pametni  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2445 : 02.10.2011. 00:56:41 »
SS, hvala na prevodima za prve dve.  smileyNO1

Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2446 : 02.10.2011. 23:33:09 »
Spoiler for Hiden:
leviathani zesce zajebani, mada nisu bas pametni  ;D
Meni se u stvari ova epizoda nije dopala. Serija se vraća nekim početcima, koji nisu bili loši, naprotiv, ali su se jednostavno izlizali
Spoiler for Hiden:
Što se Levijatana tiče, nove karakondžule koje niko ne zna da ubije, bića starija od anđela, odbačena u čistilište (koje se svodi na božiji tavan), što objašnjava zašto nisu u toku, hrane se ljudskim iznutricama!!?? A čime su se hranili u originalu, pre anđela (jer anđeli su stariji od ljudi, čak i po mitologiji koja je primenjena u seriji), mogu da promene izgleda kako im se dopadne, i slabi su na glad. Jadno, pola od toga je već viđeno. Pored toga, bezveze su zakuvali ovo sa Bobijem... jasno je da on nije mrtav. Da se to desilo u drugoj sezoni, još i da poverujem, a što se Kastijela tiče ako me sećanje dobro služi, on je lik koji je bio predviđen za 2-3 epizode ali su ga fanovi izglasali da opstane, vratiće se on. I na kraju, prognoziram da će Krouli i/ili Kas biti glavni za uništenje Levijatana, a to će tek biti glupo. Jer, demoni su Luciferova kreacija, (prema seriji) i svrha im je da se narugaju bogu, kao pandan anđelima, dakle Krouli je višestruko slabiji od bilo kog anđela, a treće poravnanje planeta ne dolazi u obzir (osim ako se sad i Bog ne uplete), dakle ništa ni od vraćanja u čistilište. Dakle, Bog, stvoritelj svega, nije ubio Levijatane (pretpostavka je da nije mogao, mada je i to loša pretpostavka jer je Bog svemoguć) ali će jedan anđeo i jedan demon, u saradnji sa 3 smrtnika moći... da baš. Ili, još smešnije, naći će neku latinsku bajalicu koja će im nešto uraditi iako su oni stariji od samog latinskog jezika

Dakle, baš me zanima kako će se SN ekipa (režiseri, producenti i ostali) izvući iz ovih govana u kojima su se našli. Bojim se da nas čeka kraj serije u stilu Losta
po sistemu "hajde da sklepamo bilo šta da zakrpimo priču jer je otišla u besmisao"
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Supernatural
« Odgovor #2447 : 03.10.2011. 10:07:33 »
Nažalost, kemija je izgubljena...
Nadam se da će se vratiti.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: Supernatural
« Odgovor #2448 : 03.10.2011. 19:03:44 »
Zoky, da ti se pohvalim da sam završio prvu sezonu i jebene su mi zadnje dvije epizode. Upravo skidam drugu sezonu i nastavljam gledati. Tu sad koliko sam primijetio kreću tvoji prijevodi.
Početak mi je bio tako zamoran i dosadan, ali od sredine se svakom epizodom poboljšavalo. Polako ću ja sad do kraja sedme sezone odgledati sve.  ;D

Nisam lud, majka me testirala!

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Supernatural
« Odgovor #2449 : 03.10.2011. 19:08:02 »
Super ti je serija... Mali pad u 3. sezoni(ima par odličnih epizoda), ali 4. i 5. rasturaju, pa opet mali pad u 6. da bi onda prema kraju bio krešendo. Početak 7. mi se ne sviđa, nekako mi se čini da glume na silu, ali nadam se da će biti bolje...  ;D

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2450 : 03.10.2011. 19:08:46 »
Meni je početak sedme puuuuno bolji od početka šeste.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Supernatural
« Odgovor #2451 : 03.10.2011. 19:21:37 »
Nažalost, kemija je izgubljena...
Nadam se da će se vratiti.
A vidiš, sa druge strane ja mislim da bi ovo mogla biti bolja sezona od 6.  ;D
Nekako su mi prve dve legle fantastično, mnogo bolje od 6x01, 6x02.

Će da vidimo šta će biti dalje, zasada meni ovo izgleda više orijentisano mitologiji, što je plus kod mene.  smileyNO1

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21900
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: Supernatural
« Odgovor #2452 : 03.10.2011. 19:33:54 »
Možda me niste dobro razumijeli... Ja ne govorim o radnji nego o kemiji između glumaca. Meni je to bitnije od same radnje, jer ponekad glumci znaju izvući nedostatke u radnji...
Ali, o tom potom...

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Maddox

  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2292
  • Spol: Muški
  • What Would Vic Mackey Do?
Odg: Supernatural
« Odgovor #2453 : 03.10.2011. 19:47:51 »
Zoky, da ti se pohvalim da sam završio prvu sezonu i jebene su mi zadnje dvije epizode. Upravo skidam drugu sezonu i nastavljam gledati. Tu sad koliko sam primijetio kreću tvoji prijevodi.
Početak mi je bio tako zamoran i dosadan, ali od sredine se svakom epizodom poboljšavalo. Polako ću ja sad do kraja sedme sezone odgledati sve.  ;D

I ja sam odgledao prvih sedam epizoda prve sezone i meni se serija dopada. Koliko mi je bila dosadna prva epizoda kad sam je ranije gledao, toliko mi je sad bila zanimljiva. Verovatno sve zavisi od raspolozenja...

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Supernatural
« Odgovor #2454 : 03.10.2011. 22:38:18 »
Možda me niste dobro razumijeli... Ja ne govorim o radnji nego o kemiji između glumaca. Meni je to bitnije od same radnje, jer ponekad glumci znaju izvući nedostatke u radnji...
Ali, o tom potom...
Baš to, uvijek sam ih volio vidjeti kako se prepiru, bacaju fore  ;D a sad malo glume uštogljeno no početak ove sezone mi je odličan. Noćaš se gleda druga epka  :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Supernatural
« Odgovor #2455 : 03.10.2011. 22:51:31 »
Možda me niste dobro razumijeli... Ja ne govorim o radnji nego o kemiji između glumaca. Meni je to bitnije od same radnje, jer ponekad glumci znaju izvući nedostatke u radnji...
Ali, o tom potom...
Baš to, uvijek sam ih volio vidjeti kako se prepiru, bacaju fore  ;D a sad malo glume uštogljeno no početak ove sezone mi je odličan. Noćaš se gleda druga epka  :)

Pa to se i ocekuje nakon toliko godina i toliko epizoda...je l' ovo poslednja sezona ili se to jos ne zna?
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Vladimir Marković Covenant

  • Član
  • ***
  • Postova: 748
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2456 : 03.10.2011. 22:52:29 »
ja još uvek čekam da Dean odigra nešto kao Eye of the Tiger... Za sada se slažem sa Zokijem, došao Jensen Ackles na posao, odglumio i otišao, a Deana Winchestera zaboravio
Molim Vas, kad čitate moje poruke, uvek pretpostavite da je ono što sam mislio rečeno sa dobrom namerom i ako je rečeno nešto što može da se tumači dvojako, mislio sam onako kako bi Vi mislili da ste tako nešto napisali


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Supernatural
« Odgovor #2457 : 03.10.2011. 22:56:26 »
Možda me niste dobro razumijeli... Ja ne govorim o radnji nego o kemiji između glumaca. Meni je to bitnije od same radnje, jer ponekad glumci znaju izvući nedostatke u radnji...
Ali, o tom potom...
Baš to, uvijek sam ih volio vidjeti kako se prepiru, bacaju fore  ;D a sad malo glume uštogljeno no početak ove sezone mi je odličan. Noćaš se gleda druga epka  :)

Pa to se i ocekuje nakon toliko godina i toliko epizoda...je l' ovo poslednja sezona ili se to jos ne zna?
Imaš tu pri dnu http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=Category:Season_7

"Áugust 4 This year the CW comfirms it has ordered additional episodes of four series including Supernatural, which will have 23 rather than 22 episodes this season. The network's new president Mark Pedowitz also hinted that the upcoming season might not be the show's last one after all. “It’s not intended to be the last season,” he told critics at their press tour in Beverly Hills. “We’ll see where the ratings go. We hope the show keeps going.”   :)

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Supernatural
« Odgovor #2458 : 03.10.2011. 23:02:27 »
Možda me niste dobro razumijeli... Ja ne govorim o radnji nego o kemiji između glumaca. Meni je to bitnije od same radnje, jer ponekad glumci znaju izvući nedostatke u radnji...
Ali, o tom potom...
Baš to, uvijek sam ih volio vidjeti kako se prepiru, bacaju fore  ;D a sad malo glume uštogljeno no početak ove sezone mi je odličan. Noćaš se gleda druga epka  :)

Pa to se i ocekuje nakon toliko godina i toliko epizoda...je l' ovo poslednja sezona ili se to jos ne zna?
Imaš tu pri dnu http://www.supernaturalwiki.com/index.php?title=Category:Season_7

"Áugust 4 This year the CW comfirms it has ordered additional episodes of four series including Supernatural, which will have 23 rather than 22 episodes this season. The network's new president Mark Pedowitz also hinted that the upcoming season might not be the show's last one after all. “It’s not intended to be the last season,” he told critics at their press tour in Beverly Hills. “We’ll see where the ratings go. We hope the show keeps going.”   :)

Ne znam sta bi mogli da smisle da stane u toliko epizoda.
Zapetljace na kraju tako da ni sami nece moci da se ispetljaju  ;D
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline SuperSerb

  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3980
  • Spol: Muški
Odg: Supernatural
« Odgovor #2459 : 03.10.2011. 23:06:41 »
Pa kako šta će da smisle... I Njega treba da jure valjda. ;D


Edit:

 
E da, i nema na čemu vi što ste se zahvaljivali na prevodima, nadam se da ste zadovoljni.
« Zadnja izmjena: 03.10.2011. 23:09:31 SuperSerb »