Autor Tema: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.  (Posjeta: 159033 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #270 : 04.12.2014. 20:47:53 »
Odlicna 9. epizoda. Sve vise i vise napreduju, svidja mi se sto serija ima solidnu pricu u celoj sezoni.

Spoiler for Hiden:
Sada vec imamo potvrde o Kree i postojanju Inhumanse u hintovima. Raina rece da su ona i Skye ljudi koji imaju potencijala postati vise od toga. Verovatno je mislila na Terrigen Mist, ili mozda u ovom sllucaju Obelisk, koji daje super moci. I stigli smo do, za sada jos ne imenovanog grada. Ili barem do ulaza, koji je ocigledno dobro branjen od uljeza.

Sledeca epizoda nosi naziv What They Become. Nadam se da ce u njoj objasniti
Spoiler for Hiden:
istoriju Inhumansa i kako to oni u stvari postaju. Videcemo

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #271 : 05.12.2014. 07:07:17 »
Meni je ovo kao strip fanatiku već postalo blesavo gledati kad me ništa ne može previše iznenaditi  ;D

I dalje je najbolja serija od tih trenutnih stripovskih serija, pogotovo ova druga sezona podiže seriju na jedan drugi nivo. Nisam ni manje očekivao od Whedona. Jedina Whedonova serija koja je bila odlična od prve sezone je Firefly i nažalost, prekinuta. Buffy je imala užasnau sezonu, ali od druge počinje zaokret i onda od treće uhvatio samu srž i bit Buffy.

Spoiler for Hiden:
A kod ovog mi je onak već pomalo dosadno. U prvoj sezoni sam napisao teoriju o rasi Kree i evo ih sada. Spomenuh Inhumanse i evo ih sada. Na kraju i grad Attilan mora biti ako će biti Inhumansi. A Inhumanse su stvorili Kree. Za tu origin priču pročitati odlični Kree-Skrull War koji sam već dosta puta spomenuo kao jako važan story arc. Annihilation je isto poželjno.

Samo je šteta što neće biti Skrullsa pod MCU-om jer za njih prava drži Sony koji se sve više i više raspada pa se nadam kako će prodati ta prava. Još da Spidermana prodaju, uh.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #272 : 05.12.2014. 15:26:39 »
Vest za sve Marvelove fanove http://variety.com/2014/film/news/benedict-cumberbatch-officially-joins-marvels-doctor-strange-1201371384/

Sta mislite o ovome? Ja licno njega nisam nigde gledao, iako znam da ga hvale ka Sherlock-a. Nadam se da ce se dobro uklopiti u ovu ulogu. :)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #273 : 10.12.2014. 07:03:36 »
Komentirao sam ga na prošlim stranicama. Uz bradu, totalno ga vidim kao Strangea. Cumberbatch je odličan imitator i može sa glasom što god želi tako da će stvoriti svoj lik. Ne bih imao ništa protiv nekog starijeg glumca, ali malo make-upa, dobro će biti.

Javljam se radi jedne vijesti koja bi mogla biti najbolja od početka MCU-a. http://www.comicbookmovie.com/fansites/JoshWildingNewsAndReviews/news/?a=112202

Pošto je Spidey najvažniji kotačić Civil Wara, bilo bi stvarno lijepo da Sony proda prava MCU i da napokon imamo Spideya. On je najbitniji superheroj općenito za čitavi Marvelov svijet.

Offline Bobo_NS

  • Novi član
  • *
  • Postova: 44
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #274 : 10.12.2014. 15:38:49 »
Uh, dobro ovo zimsko finale.

Spoiler for Hiden:
Skaj postala Quake, a tek krece sa The Inhumansi, pa ovo ce biti dobro!

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #276 : 11.12.2014. 02:14:42 »
Od ok serije u pocetku, ovo mi je preraslo u najbolju seriju od svih koje trenutno pratim. Marvelovci znaju sta rade. Epsko zimsko finale, bolje od sezonskog finala. Svaka im cast. Ko je odustao u pocetku od serije, moze samo da se pokaje.

Spoiler for Hiden:
Opusteno su uveli jebene Inhumanse u seriju. Nemam reci. Da ne ulzaim u detalje, u ovom clanku je sve lepo objasnjeno: http://screenrant.com/agents-of-shield-inhumans-terrigenesis/ Vrh vrhova. Jedino mi zao Triplett-a cry1 Jeste da je bio premalo iskoristen lik u seriji, ali bas mi je nekako prirastao srcu.

Sunce mu, ko ce sada docekati 3. mart, kad nastavljaju sa serijom? :dash Znam da ce izmedju emitovati Agent Carter, ali to nece biti ni blizu ovome. Damn you Marvel! ;D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #277 : 11.12.2014. 10:43:02 »
Pogledana deseta  :)

Kylea treba pohvalit. Odličan je dodatak seriji otkad se pojavio. Jedva ga čekam opet vidjeti u TP-u 2016. godine.

Spoiler for Hiden:
Iznenadila me Skye što je upucala Warda. To nisam očekivao od nje, ali drago mi je da je to napravili jer s time i scenaristi poručuju da se ne brinemo jer mu neće oprostiti ono što je učinio makar to je Whedon, a znamo kako je u Buffy prikazao Spikea od 4. sezone.

Uglavnom, odlično finale. Ova polovica sezone je puno bolja nego čitava prva sezona. Agenti su se pretvorili u najbolju comic book seriju. Arrow je sranje na kvadrat, Flash je dobar, Constantine je dobar i Gotham je dobar.

DC se sjebao. Imali su 2009. godinu i tad su mogli napraviti svoj filmski univerzum i eto, MCU je napravio 2008. godine i uskoro ulaze u Phase 3, a DC tek počinje. Marvel ima 6 godina prednosti, na desetke snimljenih filmova + ova serija koja se odlično nadovezuje na sve to. Sve je tako lijepo povezano. Teško će ih sustići.

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #278 : 11.12.2014. 18:27:30 »
Također pogledao desetu

Spoiler for Hiden:
Zanimljiv tijek događaja, baš me zanima što su Skye i Raina postale. Šteta nekih likova što su poginuli, volio bih da je i Ward, živcira me. Zadnja scena je odlična, vidimo da ima još sličnih ljudi kao Skye i artifakta.

Zanima me u kojem će smjeru ići sezona, hoće li nastaviti u ovom tijeku ili drugi tijek i možda povezati s predstojećim drugim nastavkom Avengersa.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #279 : 11.12.2014. 18:54:39 »
potvrđeno je da će biti povezano s Avengersima, pitanje je samo u kolikoj mjeri će ostati povezani s Inhumansima

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #280 : 11.12.2014. 20:16:51 »
Također pogledao desetu

Spoiler for Hiden:
Zanimljiv tijek događaja, baš me zanima što su Skye i Raina postale. Šteta nekih likova što su poginuli, volio bih da je i Ward, živcira me. Zadnja scena je odlična, vidimo da ima još sličnih ljudi kao Skye i artifakta.

Zanima me u kojem će smjeru ići sezona, hoće li nastaviti u ovom tijeku ili drugi tijek i možda povezati s predstojećim drugim nastavkom Avengersa.
Spoiler for Hiden:
postala je Quake

Offline Iron Man

  • Novi član
  • *
  • Postova: 49
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #281 : 12.12.2014. 00:10:53 »
Baš sam sad čitao o njoj na netu.

Spoiler for Hiden:
Daisy/Quake je jedna "Secret Avengersa". I da je jedna od rijetkih u stripovima gdje kao agent S.H.I.E.L.D.-a ima pristup isti kao Nick Fury i Natasha Romanoff tj. razine 10. I ima moć upravljanja potresima ako sam dobro pročitao.

Offline TozABG

  • Novi član
  • *
  • Postova: 32
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #282 : 12.12.2014. 05:13:03 »
Baš sam sad čitao o njoj na netu.

Spoiler for Hiden:
Daisy/Quake je jedna "Secret Avengersa". I da je jedna od rijetkih u stripovima gdje kao agent S.H.I.E.L.D.-a ima pristup isti kao Nick Fury i Natasha Romanoff tj. razine 10. I ima moć upravljanja potresima ako sam dobro pročitao.
Spoiler for Hiden:
ona je inhumans

Offline jovanmilic97

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 55
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #283 : 13.12.2014. 11:59:13 »
10.epizoda je bila fenomenalna  clapp mozda i najbolja do sada.Zanima me kako ce sada da usmere stvari ali imaju odlicnu podlogu.

Offline co2

  • Član
  • ***
  • Postova: 508
  • Spol: Ženski
  • Ideas are bulletproof. - V.
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #284 : 13.12.2014. 20:46:56 »
Kakva epizoda :D sjajna. Od prosecne serije postali su mozda najbolja serija u ovoj sezoni.

Offline 12361085

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 489
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #285 : 16.12.2014. 23:59:27 »
Spoiler for Hiden:
najtuznije je to sto je Trip umro misleci da nije spasio Sky...bas tuzno kad razbije ono i svati da je njega pogodilo i da je gotov i pogleda prema Skye i vidi da se nista nije dogodilo...i kad umre onda Skye tek se oslobodi...
Don't blink. Don't even blink. Blink and you're dead. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #286 : 28.01.2015. 14:29:09 »
« Zadnja izmjena: 28.01.2015. 22:49:38 zolee »

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #287 : 28.01.2015. 15:18:12 »
https://www.youtube.com/watch?v=z0VaYKyQA2c

3. mart nikako da dodje ;D jedva cekam nastavak serije :)


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #289 : 10.02.2015. 07:34:26 »
Kakve li vijesti http://www.superherohype.com/news/329465-its-official-spider-man-enters-the-marvel-cinematic-universe

A ovo tek http://www.theverge.com/2015/2/10/8010259/marvel-moves-release-dates-because-spider-man

To je to! Ono što sam cijelo vrijeme priželjkivao se ostvaruje. Najveći/najomiljeniji heroj se vraća gdje mu je mjesto. Gdje će imat prave ljude iza sebe. Sad, piše ovo "Sony Pictures will continue to finance, distribute, own and have final creative control of the Spider-Man films." Nema veze, Fiege ne bi pristao na to da nema potpunu kontrolu tako da sam siguran kako je Sony svjestan koliko su toga upropastili zadnjih godina i dat će Figeu čitavu moguću kontrolu.

Garfield više neće biti Spidey, sad ide novi glumac. Kako bi bilo dobro da bude u Civil Waru koji nije bez njega isti. Film dolazi iduće godine tako da sumnjam. Ovako će se Spidey tek pojaviti 2017. godine. Nema veze, nećemo biti cjepidlake sad. Ono što smo željeli se napokon ostvarilo. Sad MCU nitko neće srušiti kad imaju Spideya unutra.

Još samo da FOX da X-Mene iako rade dobar posao s njima, ali i njih želim u MCU da mogu gledati ekranizacije Secret Wars i House of M.


Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #291 : 11.02.2015. 07:00:10 »
Odlicna vest za Spidey-a. Mozda sluzbeno Sony ima kreativnu kontrolu nad Spider-Man filmovima, ali Feige sigurno zna sta radi, u to ne sumnjam. Zanima me samo kako ce uvesti Spidey-a u celu MCU pricu.

I jos jedna super vest sto se tice posvratka Lady Sif u Agentima. Jos "samo" 3 nedelje i nastavljaju dalje clapp

Offline Darj-DaNte

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 282
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #292 : 11.02.2015. 22:01:48 »
Koliko sam ja shvatio sada MCU preuzima kontrolu nad Spidermanom i neće biti The Amazing Spiderman 3 i 4 kako je planirano sa Garfildom, nego će se snimati sa drugim glumcem ispočetka.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #293 : 11.02.2015. 22:14:45 »
Koliko sam ja shvatio sada MCU preuzima kontrolu nad Spidermanom i neće biti The Amazing Spiderman 3 i 4 kako je planirano sa Garfildom, nego će se snimati sa drugim glumcem ispočetka.
Da tako bi trebalo... :D

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #294 : 11.02.2015. 22:27:42 »
Koliko sam ja shvatio sada MCU preuzima kontrolu nad Spidermanom i neće biti The Amazing Spiderman 3 i 4 kako je planirano sa Garfildom, nego će se snimati sa drugim glumcem ispočetka.
Tako je. Samo dijele istog lika, Spideya. MCU će imati potpunu slobodu, Fiege pogotovo. Nadam se da će se već pojaviti u Civil Waru, barem cameo uloga. U tom strip serijalu je najvažniji kotačić između Iron Mana i Capa.

Sad još samo Fox da prepuste X-Mene iako rade dobar posao s njima.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #295 : 11.02.2015. 23:53:59 »
Koliko sam ja shvatio sada MCU preuzima kontrolu nad Spidermanom i neće biti The Amazing Spiderman 3 i 4 kako je planirano sa Garfildom, nego će se snimati sa drugim glumcem ispočetka.

Samo ćemo razmjenjivati likove, sav profit od solo filmova i eventualnih spin-off ide Sonyu, a MCU Marvelu, odličan potez Sonya jer dobiva besplatnu promociju lika i veću pomoć od Marvela pri izradi solo filmova, Sony ima glavnu riječ u solo filmovima, ali s obzirom kakv posao Marvel radi s MCU mislim da neće biti konflikta

Što se X-Mena tiče meni valja i ovako, samo da Fox poveže svoje s FF i da im Marvel dopusti da rade seriju ili da naprave sličan deal kao Sony

Offline Ilideon

  • Novi član
  • *
  • Postova: 11
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #296 : 19.02.2015. 16:24:14 »
A zna li ko u sta se Rejna pretvorila? :)

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #297 : 19.02.2015. 23:44:45 »
A zna li ko u sta se Rejna pretvorila? :)

Saznacemo valjda 3. marta kada krene nastavak 2. sezone :)

Offline deadsun

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 351
  • Spol: Muški
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #298 : 02.03.2015. 20:10:11 »
Ko jos uvek navija za Katheryn Winnick u ulozi Captain Marvel? ;D http://www.cosmicbooknews.com/content/katheryn-winnick-wants-play-captain-marvel

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.
« Odgovor #299 : 02.03.2015. 20:19:09 »
Hahahahahah, prije nekoliko dana sam izrazio želju da ona bude http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,13593.msg375974.html#msg375974

 ;D drago mi je da još netko tako razmišlja. Odlična je žena.