Autor Tema: Hell on Wheels  (Posjeta: 55717 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #180 : 19.08.2013. 03:47:29 »
Počela treća. Pogledao prve dvije.

Joj, ova serija ima toliko potencijala da postane nešto veliko kao niti jedna nova serija, ali stalno nešto koči. Ova sezona ima šest nastavaka što je po meni nedovoljno za jednu western seriju. Kinematografski je još bolje nego prve dvije sezone. Skoro im svaka epizoda da neku epic scenu.

Spoiler for Hiden:
Bohannan se vratio i krenuo od početka. Lijepo su prikazali onu obitelj i kako se tada borilo za svoje imanje. Skoro su svi išli u smrt, ali otac je žrtvovao sina i ta scena na kraju bez riječi toliko puno govori o ponosu i moralu tadašnjeg društva. Sjajna scena.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #181 : 19.08.2013. 10:30:33 »
Počela treća. Pogledao prve dvije.

Joj, ova serija ima toliko potencijala da postane nešto veliko kao niti jedna nova serija, ali stalno nešto koči. Ova sezona ima šest nastavaka što je po meni nedovoljno za jednu western seriju. Kinematografski je još bolje nego prve dvije sezone. Skoro im svaka epizoda da neku epic scenu.

Spoiler for Hiden:
Bohannan se vratio i krenuo od početka. Lijepo su prikazali onu obitelj i kako se tada borilo za svoje imanje. Skoro su svi išli u smrt, ali otac je žrtvovao sina i ta scena na kraju bez riječi toliko puno govori o ponosu i moralu tadašnjeg društva. Sjajna scena.
Spoiler for Hiden:
Pa i ne baš, mislim da ne bi svi žrtvovali dijete, čak štaviše, jedino mislim da je to uradio zbog mormonskog shvatanja i religije, tako su odgajani.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #182 : 19.08.2013. 10:41:35 »
Tada je bilo drugačije. Mnoge su obitelji dale svoje živote uzalud za svoje imanje kako bi očuvali tradiciju. Djeca od 10, 11 godina su išla u borbu i stajali ispred svoje obitelji, žrtvovali sebe ne samo u ovakvim situacijama već i u građanskom ratu u kojemu je poginulo na tisuće i tisuće djece. Tada je to nešto značilo i zato su odlično prikazali taj običaj.

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #183 : 19.08.2013. 11:28:43 »
Na IMDb piše 10.. http://www.imdb.com/title/tt1699748/episodes?season=3&ref_=tt_eps_sn_3 samo nisu navedeni nazivi epizoda..
Inače sasvim je ok treća sezona..Sam oće bit bolja od druge
Spoiler for Hiden:
Sveđanin je bio legenda :D
« Zadnja izmjena: 20.08.2013. 00:32:18 Lihto »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #184 : 19.08.2013. 15:24:36 »
Da, sad sam vidio i na drugoj stranici. Ipak će biti 10 epizoda  navijacica

Samo još nisu izašli nazivi epizoda za zadnje četiri epizode pa je zbog toga negdje pisalo da ima 6 epizoda. Izašla treća.


Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #185 : 19.08.2013. 16:25:10 »
Da, sad sam vidio i na drugoj stranici. Ipak će biti 10 epizoda  navijacica

Samo još nisu izašli nazivi epizoda za zadnje četiri epizode pa je zbog toga negdje pisalo da ima 6 epizoda. Izašla treća.


Kasniš :P Odgledana odavno  ;D ;D

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #186 : 24.08.2013. 16:47:18 »
Preglupo što je
Spoiler for Hiden:
Šveđanin živ..  :o Baš preglupo.. Pretpostavio sam to i ispunilo se...  :facepalm
Hvala na prijevodu!  smileyNO1
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #187 : 26.08.2013. 04:31:23 »
Pogledana treća i četvrta  :)

Spoiler for Hiden:
Šveđanin je živ i to putuje s jednom obitelji. Kako divno.

Stvarno lijepo grade priču ove sezone. Puno bolje nego u prve dvije sezone. Ubacili su dosta sporednih priča koje će se kasnije spojiti. I jedva čekam onda te obračune. Najviše se radujem
Spoiler for Hiden:
kad će Južnjak razbiti Sjevernjaka jer oni Sjevernjaci su predstavljeni kao negativci. Debeljuco je dobar villain za ovu sezonu. Bohannon će ga izbušiti. Durant se vratio i odmah izazvao kaos, barem što se vidi iz promoa za petu epizodu, a i rekao je novinarki neke stvari koje će detaljno istražiti. Onaj irac oteo dijete, ali se isto tako vidi iz promoa da su ga ulovili.

Offline Winchester01

  • Član
  • ***
  • Postova: 507
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #188 : 03.09.2013. 14:25:21 »
Dobar početak sezone.
Atmosfera i dalje savršena. smileyNO1

Di je onaj indijanac što je bio s onim popom, totalno sam zaboravio što se s njim dogodilo u drugoj sezoni. :zzz

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #189 : 03.09.2013. 15:31:17 »
Dobar početak sezone.
Atmosfera i dalje savršena. smileyNO1

Di je onaj indijanac što je bio s onim popom, totalno sam zaboravio što se s njim dogodilo u drugoj sezoni. :zzz

 Jos je ziv, svojevoljno je napustio kamp i vratio se indijanskom nacinu zivota. Zadnji put je vidjen u sumi kako upozorava Bohenona da se sprema napad, kada mu je bio vodic do Sijuksa.
« Zadnja izmjena: 03.09.2013. 15:37:43 Laudanum »

Offline Lihto

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 64
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #190 : 03.09.2013. 19:02:21 »
Spoiler for Hiden:
Kad sam vidio da je Šveđanin živ  clapp clapp

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #191 : 04.09.2013. 00:07:29 »
Pogledana peta  :)

Spoiler for Hiden:
U idućoj suđenje Bohannonu koliko sam mogao vidjeti iz promoa. Epizoda bila ok, pronalazak djeteta. Sad bi se trebalo pravo zakuhati.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #192 : 13.09.2013. 22:42:28 »
Pogledana šesta  :)

Najbolja epizoda ove sezone. Ova serija od svih serija koje traju ima najbolja otvaranja.
Spoiler for Hiden:
Šveđanin je opet pokazao pravo lice. Još sam se pitao "ok, lijepo je da su ga vratili, ali koja je stvar s njim i tom obitelji" i sad to što ih je ubio me jako podsjetilo na slične stvari koje su se dešavale i još se dešavaju o susjedima za koje se ispostave da su serijski ubojice ili pedofili. Suđenje je bilo kratko, ali to je bilo normalno za to vrijeme. Odmah se vidjelo da će predsjednik to jest general stati na njegovu stranu iako je on sjevernjak.

Al kako su uveli Granta  ti_si_Bog a on će stvarno postati predsjednik. Ova serija ima sjajan odnos fikcije i stvarnosti.

Sad će se priča rasplamsati jer
Spoiler for Hiden:
Šveđanin se sigurno vraća prema pruzi dok Durant će vjerojatno povući još očajnije poteze.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #193 : 21.09.2013. 22:50:56 »
Pogledana sedma  :)

Napokon su malo muda pokazali. Jedna od onih epizoda koju bi svaka serija trebala imati.
Spoiler for Hiden:
Jedan običan koji odlazi u posve krivom smjeru. Nisu imali ovakve epizode u prve dvije sezone. Nestašica vode je bila sasvim normalna pojava. Durant je potresen s ubojstvom. Osoba koja ima moć i koja praktički sve kontrolira, ali nije hladnokrvni ubojica. Šveđanin polako dolazi.

Offline dome-nasty

  • Eat my shorts
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2935
  • Spol: Muški
  • Staaari roker
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #194 : 23.09.2013. 08:50:22 »
malo sam kratak s vremenom tako da odgledah samo prvu epizodu nove sezone koja me nije nešto posebno dojmila
Spoiler for Hiden:
(falio mi je onaj ludi šveđanin, koji se kako vidim na Imbd, pojavio u trećoj epki)
ostatak epizoda je na lageru a možda bi bilo najbolje čekati kraj sezone pa onda pogledati u komadu  ;D
Najbolje stvari u životu su ili ilegalne ili nemoralne ili debljaju :P

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #195 : 02.10.2013. 15:28:47 »
Što reći, kakvu posluku porati?  ;D
Super, po meni serija nije nimalo izgubila na kvaliteti. Odlična je, svih 9 epizoda su super.
Laudanum,  :naklon: svaka čast, prijevodi su ti super.  clapp
Spoiler for Hiden:
U zadnjoj epizodi će se susresti Šveđanin i Cullen Bohannon, čitavu sezonu se priprema taj susret!  :bokser
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #196 : 02.10.2013. 16:47:38 »
I meni je super. Odlicno su prikazali sve okolnosti i nedace tog vremena i dobro ih uklopili u radnju. I fino su zakuvali za finale, jedva cekam rasplet pa da navijamo da bude 4. sezone!

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #197 : 03.10.2013. 00:00:32 »
Pogledana osma i deveta  :)

Sezona je pravo osvježenje. Sve je na visokoj razini i lijepo su se potrudili oko cijele priće i finale sezone ne može doći u boljem trenutku. Stvarno se nadam nekom šok trenutku jer stvoreno za to.

Spoiler for Hiden:
Ne vjerujem da će Bohannona ubiti. Ipak je glavni lik i treba muda za to. No, bit će dovoljno kad se Šveđanin i on vide ponovo  ti_si_Bog

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #198 : 06.10.2013. 15:17:29 »
Odgledah finale, i dalje kvalitetna serija. Sviđa mi se i to
Spoiler for Hiden:
što ne štede likove. Mislim da bi sve bilo normalno osim da Ferguson preživi ovo. Znalo se za Bohanena, čim sam vidio djevojku trdudnu znao sam šta će se dogoditi. Durant koristi svaku priliku, veoma dobro urađen negativac.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #199 : 08.10.2013. 23:41:48 »
Odlično finale najbolje sezone dosad.

Čak mi je
Spoiler for Hiden:
i drago što se Bohannon oženio za onu zgodnu malu. To će biti dobra priča za iduću sezonu. Čekali smo i dočekali susret između Šveđe i Bohannona. I kraj Šveđo na konju, uzima vodu i ostatak baca  ti_si_Bog uh, tu sam želio da ga Bohannon upuca, ali bolje je ovako. Bit će mi duže antipatičan pa kad to napravi, a vjerujem da će ga "opet" ubiti, bit će još bolje. Nadam se da je crnac mrtav. Da, vidjeli smo ga kako leži u krvi, ali vidjeli smo i da je Šveđo pao pa je ostao živ. Al ono, ovo je jebeni medvjed.

Offline Laudanum

  • A.C.A.B.
  • Prevoditelj
  • Regularni forumaš
  • ****
  • Postova: 67
  • Spol: Muški
  • Super mi je mozak
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #200 : 09.10.2013. 00:35:28 »
I meni odlično finale. A  u prethodnoj epizodi
Spoiler for Hiden:
Bohenon govori kako  je mrzeo poljoprivredu i da po ceo dan jurca za mazgom i da se predomislio u vezi toga i da mu je dosta železničkog posla i to mu se na kraju upravo dešava.
« Zadnja izmjena: 09.10.2013. 00:38:33 Laudanum »

Offline shunja

  • Čo'ek
  • Prevoditelj
  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1322
  • Spol: Muški
  • I went down to the crossroads..
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #201 : 09.10.2013. 15:10:17 »
Ne znam, dobro mi je finale ali nekako sam više očekivao.
Spoiler for Hiden:
Onaj sami kraj kad Šveđanin na konju prolijeva vodu, e to je moć! Ali ostatak, ne znam, očekivao sam neki veći obrat na kraju. U prvoj sezoni kad je ubio onog vojnika, u drugoj kad je ubijena Lily Bell, isto tako sam sad očekivao nešto veliko..

Hvala Laudanum na prijevodima..  clapp
Willie Brown: The blues ain't nothin' but a good man feelin' bad, thinkin' 'bout the woman he once was with..

Offline sabljarka

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 222
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #202 : 09.10.2013. 17:56:40 »
ja sam popizdio na finalnu epizodu
 >:( >:( >:( >:( >:(
Spoiler for Hiden:
samo sam čekao da počne "pravda" pobjeđivat :D. kad ono ništa.
ono smeče Durant je dobio što je želio.
Norveško đubre je živo i zdravo i jebe nas u mozak.
zadnja nada mi je bila kada je biskup pio vodu na konju i čuje se zvuk vlaka, mislio sam sada če mu Bohanen jebat majku, ali ništa
grrrrrrrrrrrr  >:(

Offline Dax

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #203 : 11.10.2013. 01:29:03 »
Spoiler for Hiden:
Norvežanina može samo sjebati onaj klinjo čije je roditelje pobio, samo on može dokazati da je on lažni biskup. To će se verovatno desiti u sledećoj sezoni.

Offline Red Dragon

  • Born To Be Awesome!
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2988
  • Spol: Muški
  • U slobodno vrijeme rušim web stranice
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #204 : 11.10.2013. 18:35:07 »
Spoiler for Hiden:
Norvežanina može samo sjebati onaj klinjo čije je roditelje pobio, samo on može dokazati da je on lažni biskup. To će se verovatno desiti u sledećoj sezoni.
Spoiler for Hiden:
Pa i ne bih baš rekao. Šta je riječ od klinca (koji je još uz Bohanena) protiv biskupove riječi. Mislim da će se to malo drugačije odvijat.

Offline Šubi

  • Troler
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2299
  • Spol: Muški
  • Capo di tutti capi.
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #205 : 11.10.2013. 20:15:49 »
Hvala za prevode, red bi bio da se startuje sa ovom sezonom. :)

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk 4

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #206 : 15.11.2013. 00:18:32 »
Serija je obnovljena za četvrtu sezonu.

Prikazivaće se sledeće godine i imaće 13 epizoda.

Offline rale626

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 496
  • "I'll see you on the other side"
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #207 : 15.11.2013. 01:09:52 »
Odlicna vest! Kako mi je drago. Treca sezona je bila pravo osvezenje u odnosu na prve dve.  ;D
Breaking Bad se zavrsio, The Killing je prekinut, morali su da je obnove.  :D

Offline Novak3

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 214
  • Spol: Muški
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #208 : 17.12.2013. 18:51:01 »
Evo i ja pogledah sve tri sezone. Bas mi se svidela serija.

Hvala prevodiocima koji su se potrudili da prevedu ovu seriju!  clapp Posebno hvala Laudanum-u i Dibidusu jer sam vase prevode najvise koristio.  smileyNO1

Dalje oko serije...
Spoiler for Hiden:
Slazem se sa svima vama koji ste razocarani sto je ubijena Lili Bel.  :( Bas mi je bilo zao, posle toga sam planirao da prekinem da gledam seriju.  thumb-down

Oko trece sezone. Svedjanin je izgleda napravljen po algoritmima za pisanje ovakvih serija gde mora da postoji neki zloca. Verujem da ce on jos dugo trajati i da ce se izvuci od onih mormona bez posledica. A verovatno ce ga razotkriti onaj klinja Ezra i tada kad vise ne bude imao sta da gubi ubice Kolen-ovu trudnicu. Tako bi Kolen nastavio dalje da gradi zeleznicu a Svedjanin bi i dalje mogao da terorise sve oko sebe. Iskreno ja bih voleo da ga ubije ali kao sto rekoh pisci prate algoritme za pisanje zato verujem da ce preziveti.  ???
A Ilaj je ziv 100%, verovatno ce biti ista neka prica kao sa Svedjaninom kad je pao sa mosta.

Sve u svemu serija mi bas drzi paznju. Kolen mi je super mada ima dosta i dobrih sporednih likova.

Offline pparadiso

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 405
  • Spol: Muški
  • ..:: drummer ::..
Odg: Hell on Wheels
« Odgovor #209 : 03.08.2014. 13:02:27 »
Krenila cetvrta sezona.  clapp
Nikad ne raspravljaj sa budalom. Prvo ce te spustiti na svoj nivo, a onda dobiti na iskustvo!