Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539451 )

0 članova i 3 gostiju pregledava ovu temu.

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2670 : 25.10.2016. 14:02:10 »
Podrska za brata DoHT!


Ne pratim strip, ali koliko mi se cini tamo je Negan jos ziv i to je proslo sto brojeva, je l tako?

Mene samo zanima kako ce to da prenesu na seriju, nadam se da ce bit zanimljivo (a imaju preduslove sa Alexandriom, Saviorsima, Hilltopom i ovim sad sto dolazi Kingdom(?)) a da ne bude neka sapunica naredne tri sezone sa Neganom.

Offline wlaky

  • PO moderator
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1147
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2671 : 25.10.2016. 16:47:04 »
Spoiler for Hiden:
Nigan sneo celu epizodu, odlično odigrano. Za nasilje i ostalo za očekivati je bilo, ništa strašno. Dobra erpizoda, Sjajni Nigan

Hvala za prevode.  :volim :drugari

Nikad ne raspravljaj sa budalom: Prvo će da te spusti na svoj nivo, a onda će da te dobije na iskustvo!

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2672 : 26.10.2016. 02:32:55 »
Činjenica je da su stvorili najgoreg mogućeg TV zlikovca sa ovime što se dogodilo u epizodi, prebrutalno. Vidi se da se jedan dio Ricka morao pokoriti ali mislim da će osveta bit servirana na isto takav brutalan način. S obzirom kakav može bit Rick očekuje nas još brutalnosti.


samo da ne bude sapunica tipa: "nismo mi kao oni" i sl..

Volio bih da Negan jos koga pusti kroz ruke npr. Carol  hiphop

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2673 : 26.10.2016. 23:54:13 »
Pozz svima, ja sam odustala od TWD nakon 3. sezone. jedan od razloga - jer su me zombiji počeli jako nervirati ;D ti zvukovi agggg arggg gggg hrrr koji proizvode su bili jakoo iritantni (elem i sad su ali ih je srećom sve manje pa je podnošljivije:P) ali prvenstveno zbog svih tih međuljudskih dešavanja i pojave Guvernera.
Nekako još umorna od opkoljenog Sarajeva i onog što sam se nagledala u rl valjda i nisam bila spremna da opet gledam nehumanost i sve te stresne situacije među ljudima dok bjesni apokalipsa :D...elem evo me opet, ove godine mi zafalilo serija pa se bacih ponovo na TWD, gurala i dogurala do kraja S06!
Ne žalim vremena, finale 6. sezone me ubilo ;D uživala sam u glumi Rick-a (Andrew Lincoln) lik me totalno kupio i vratio u seriju (a u prvoj sezoni priznajem bio je nekako dosadno doasadn :p)
I sad samo čekam _spolier_ Im gonna kill you

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2674 : 26.10.2016. 23:56:51 »
... uživala sam u glumi Rick-a (Andrew Lincoln) lik me totalno kupio i vratio u seriju (a u prvoj sezoni priznajem bio je nekako dosadno doasadn :p)...

Meni je Andrew Lincon među slabijim stvarima u seriji, dosta mu se pokvarila gluma. Promijenio boju glasa i sve čudnije priča. Na početku ove sezone se malo popravio i bio je solidan u prvoj epizodi, ali će se vjerojatno opet pokvariti.
Mrzim lopatare i limune

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2675 : 26.10.2016. 23:57:37 »
 :nindza čekam i gledat ću dok ne dočekam  ;D osvetu :vid-ga:

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2676 : 27.10.2016. 00:07:30 »
... uživala sam u glumi Rick-a (Andrew Lincoln) lik me totalno kupio i vratio u seriju (a u prvoj sezoni priznajem bio je nekako dosadno doasadn :p)...

Meni je Andrew Lincon među slabijim stvarima u seriji, dosta mu se pokvarila gluma. Promijenio boju glasa i sve čudnije priča. Na početku ove sezone se malo popravio i bio je solidan u prvoj epizodi, ali će se vjerojatno opet pokvariti.

:D U posljednjoj epizodi 6. sezone onako na koljenima dok sam ga gledala mogla sam osjetiti sve što mu je prolazilo kroz glavu ;D, njegov pogled, svi izrazi na licu su mi bili +10 (što bi rekli -sva sam se naježila-). Biti u tom momentu u njegovoj koži, totalno sam mogla zamisliti! Eto kupio me jer sam osjetila svu njegovu nemoć, bijes i nemoć i opet nemoć i bijes do bola:)

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2677 : 27.10.2016. 00:16:45 »
Erzsbeth, slažem se. Sve si rekla. Andrew je u TWD-u najbolji glumac i to uvjerljivo. Razlika između njegove glume iz prve, druge sezone i sad je nevjerojatna. Izrazi lica, bez problema oči napuni suzom. Unio se totalno u lika. Nadam se da će biti nominiran za neku nagradu. Toliko je njegov lik sad sjeban u glavi da sam glumac sad može odglumiti od pravog vođe do ustrašenog papka.

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2678 : 27.10.2016. 00:40:42 »
btw,  srcesmajli hvala za prijevode:)

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2679 : 27.10.2016. 01:15:14 »
Erzsbeth, slažem se. Sve si rekla. Andrew je u TWD-u najbolji glumac i to uvjerljivo. Razlika između njegove glume iz prve, druge sezone i sad je nevjerojatna. Izrazi lica, bez problema oči napuni suzom. Unio se totalno u lika. Nadam se da će biti nominiran za neku nagradu. Toliko je njegov lik sad sjeban u glavi da sam glumac sad može odglumiti od pravog vođe do ustrašenog papka.
smileyNO1
još uvijek gledam epizodu 1, kao na kapaljke, da što bolje upijem svaku scenu, kao da ne želim da završi. Fokusirana na svaki pokret/pogled obojice (eh iako ne gotivim lika iz Greys anatomy i tamo mi je išao na živce kao dosadni duh:D) gledam tu ovisnost psihopate da slomi vođu, ne da ga ubije (iako i sam zna negdje u svojoj psiho dubini duše da ga treba ubiti). To bi po mom mišljenju bio razlog zašto su -kao što netko reče- Rick i Carl "zaštićeni"- nisu, samo mislim da psihopate vole dominantne ličnosti, da ih slome je veći izazov nego da ih ubiju:D
Netko je komentirao da bi pobjegao negdje daleko?, gdje daleko ako su zombiji oko tebe a Neganovi isto oko tebe, nije baš da ideš i kupiš kartu za Australiju.:D A i kad bi svi bježali, po tome bi svijet propao :p. Ako bi se mene pitalo, da mi netko smrvi drage osobe, bez obzira imam li djecu, muža, komšije, roditelje, ne bih mogla pobjeći, možda bih tražila kako da nađem safe place za svoje, ali bježanje ne! Osveta Da! S užitkom

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2680 : 27.10.2016. 01:25:45 »
strava, zato sam i rekla zašto psihopate zadržavaju glavne (jake) likove u životu, čisto jer im to diže ego, da se sami sebi dokažu kao superior...evo malo do kraja 1. epizode:(, lakuvam noć i opet hvala za prijevode

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2681 : 29.10.2016. 22:06:47 »
Spoiler for Glennova smrtovnica:
Mrzim lopatare i limune

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2682 : 31.10.2016. 14:24:34 »
@LemonzOO

 ;D

Druga epizoda mi je bila super, bas sam uzivala. Cela epizoda je posvecena Kingdomu i upoznavanju bitnih likova tamo, i super je uradjena. Ezekiel je verno prenesen iz stripa (mada definitivno mladji nego tamo) i dovoljno je pokazano da se stekne pravi utisak o njemu. Toliko hype-a je posveceno Neganu, ali Ezekiel je super lik i glumac je odradio dobar posao. :)
Sledeca koliko mogu da zakljucim iz scena na kraju,  je posvecena cela Daryllu u rukama Saviorsa (naravno, i Negan je tu) i tek u cetvrtoj mozda vidimo kako se Rick i ekipa snalaze u Alexandria-i posle svega.

Online thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2683 : 31.10.2016. 17:15:40 »
ulazimo ritmom iz prošlih sezona: 1 epizoda akcija 3 predmnijevanje. bez ricka ovo je dosadnjikavo. kao nešto objašnjavaju, smiruju,...čekamo ricka da presječe harmoniju :bokser :bokser

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2684 : 31.10.2016. 22:45:36 »
rofl

Spoiler for Hiden:



Sent from my G620S-L01 using Tapatalk


Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2685 : 01.11.2016. 03:26:30 »
Nije loša epizoda, jedino mi je glup onaj CGI-tigar ili kako su ga već namontirali. Kraljevstvo mi je zanimljivo. Carol sve luđa.
Mrzim lopatare i limune

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2686 : 01.11.2016. 11:10:44 »
trebali su pravog tigra dovesti na set

epizoda ocekivana.. poslije drame uvijek moram gledati Carol... ne znam zasto je drze u zivotu vise..sizofrenicarka zesca.. bolje da su Andreu ostavili nego nju.

Offline Dzi

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 173
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2687 : 01.11.2016. 15:17:26 »
Kerol uzasno smara. Ako je vec drze u zivotu, neka skrate malo vrijeme potroseno na nju..

Bezveze epizoda, ali ocekivana.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2688 : 02.11.2016. 03:15:02 »
Epizoda za zaborav. Očekivano nakon eksplozivne premijere.

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2689 : 02.11.2016. 08:24:02 »
Spoiler for Hiden:
Мој утисак сви смо очекивали после експлозивне епизоде , да стану на лопту, можда сам се потајно надао још некој експлозији ...
Е сад кад су стали на лопту , добра идеја да се посвети краљевству , осим малих слика места (радозналост коју имам сваке сезоне кад је неко ново станиште у питању)
и описа њиховог проблема са спаситељима , опис Езекиела све остало је за заборав и тигар који није оставио утисак којем сам се надао (вероватно и чињеница да сам знао да ће бити и одмах сам се обрадово, да нисам знао вероватно би имао бољи утисак.

Moj utisak svi smo očekivali posle eksplozivne epizode , da stanu na loptu, možda sam se potajno nadao još nekoj eksploziji ...
E sad kad su stali na loptu , dobra ideja da se posveti kraljevstvu , osim malih slika mesta (radoznalost koju imam svake sezone kad je neko novo stanište u pitanju)
i opisa njihovog problema sa spasiteljima , opis Ezekiela sve ostalo je za zaborav i tigar koji nije ostavio utisak kojem sam se nadao (verovatno i činjenica da sam znao da će biti i odmah sam se obradovo, da nisam znao verovatno bi imao bolji utisak.
« Zadnja izmjena: 02.11.2016. 14:16:56 lazavr »

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2690 : 05.11.2016. 23:20:26 »

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2691 : 05.11.2016. 23:30:15 »
nema edit a ja zaboravila staviti u spoiler:( sry

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2692 : 07.11.2016. 23:03:53 »
Treca epizoda nista posebno, imaju takav obicaj, da u sezoni stave 4-5 dobrih (a poneka i sjajna) epizoda, a ostale prosjecne ili ispodprosjecne.

Spoiler for Hiden:
Cini mi se da Darryl nece jednostavno popustiti i kleknuti, dok je i Dwight samo prisiljen raditi za Negana, moze se tu svasta ocekivati.
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2693 : 07.11.2016. 23:33:28 »
Treca epizoda nista posebno, imaju takav obicaj, da u sezoni stave 4-5 dobrih (a poneka i sjajna) epizoda, a ostale prosjecne ili ispodprosjecne.

Spoiler for Hiden:
Cini mi se da Darryl nece jednostavno popustiti i kleknuti, dok je i Dwight samo prisiljen raditi za Negana, moze se tu svasta ocekivati.

malo bolja epizoda nego prosla, ali isto tako razocarala me jedna stvar

Spoiler for Hiden:
Dwight ce kad tad da se okrene protiv Negana i vjerovatno ce im pomoci "iznutra".. malo djetinjast zaplet/rasplet.. nadam se da nece biti tako

takodjer ovakav ritam me najvise smeta u TWD.. nema potrebe da svako dobije zasebnu epizodu jer previse bude "praznog hoda" .. kingdom i carol je moglo sve stati u 20 minuta max. takoder i deril + mogli su malo otici do ricka i ekipe barem prikazati povratak u aleksandriju.. sljedecu epizodu ima da pola sata gledamo kako shrvani dolaze kuci..

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2694 : 11.11.2016. 23:08:24 »
Epizoda za zaborav. Očekivano nakon eksplozivne premijere.

da sad će to razvući, ne znam kako to ide u stripu, nisam nikada čitala strip:) ono što ja čekam sada je da vidim kako će Rick u doglednom vremenu odraditi lucille na Neganu. kokicekola

Offline Erzsbeth Kovach

  • Novi član
  • *
  • Postova: 13
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2695 : 11.11.2016. 23:19:13 »
Im Not in Charge Anymore...
Njegov pogled i kako je to izgovorio,,,skoro neprocjenjivo

Online thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2696 : 12.11.2016. 07:48:04 »
sljedeća epizoda 25min duža.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2697 : 14.11.2016. 06:02:35 »
Ako misliš na s07e04 - Service, nije duža 25 min. Verzija Fleet ima 57 minuta.
Mrzim lopatare i limune

Offline iluzionista84

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 99
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2698 : 14.11.2016. 17:42:42 »
Kod mene verzija fleet ne samo da nije tih 25 minuta duža već je i kratka , kraj su presekli , ima još koji minut slučajno sam primeti , jer su kraj presekli a imao sam i verziju proper kilers etv , i stvarno je glupo ne videti ono malo što je ostalo...
Eto da znate ima još malo , fleet zajebo
ovo je ta verzija koja nije potpuna
The.Walking.Dead.S07E04.HDTV.x264-FLEET[PRiME]

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2699 : 14.11.2016. 18:07:16 »
Puna verzija traje 59 minuta.


Spoiler for Hiden:
Konačno prikazali Rika i ekipu, ali nije mi se svidela epizoda. Sad će Negan svako malo da ponižava Rika i kenja dok mu neko ne skine glavu u ovoj ili idućoj sezoni.