Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539445 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2460 : 08.03.2016. 23:21:16 »
Spoiler for ^:
Misliš na onog mladića koji je na kraju probao pobjeći motorom? To je čisti Neganovac, nikakav zarobljenik.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2461 : 08.03.2016. 23:30:21 »
Spoiler for Hiden:
Nešto ne skontah u promotivnom videu da li ona ženska spomenu jesu li oni Neganovi. Moguće da i nisu

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2462 : 08.03.2016. 23:31:22 »
Spoiler for Hiden:
Možda teoretski ona cijela banda nije Neganova (iako čisto sumnjam), ali onaj bajker na kraju epizode je dio te bande, a ne neki taoc. Po nekoj logici.
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2463 : 08.03.2016. 23:36:08 »
Spoiler for Hiden:
I ja mislim da je ono Neganova građevina i ljudi, a nekako mi ona grupa što drži Maggie i Carol izgleda preplašeno za Neganove Saviorse.. Vidjet ćemo

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2464 : 08.03.2016. 23:37:54 »
Spoiler for Hiden:
a nekako mi ona grupa što drži Maggie i Carol izgleda preplašeno za Neganove Saviorse.. Vidjet ćemo

Spoiler for Hiden:
Upravo zbog toga mi palo na pamet, bedno izgledaju.  ;D

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2465 : 09.03.2016. 16:02:15 »
Svi mi znamo koliko su Negan i ekipa opasni, ali Rick i ostali nemaju pojma za to
Spoiler for Hiden:
Oni ih znaju samo kao ucenjivace i otimace hrane, a takvi su manje vise svi u ovom novom svetu. Nisu svedocili nikakvim grozotama te grupe, niti su ih posmatrali, ispitivali, uopste prikupili bilo kakve dokaze o njima. Zato odbijam da poverujem da bi Rick, a norocito Glenn i ostali ucinili takvo nesto. Bas su zabrljali ovde :( Nadao sam se da ce ih provaliti i da ce odmah doci do okrsaja sto se nije dogodilo... Ubijanja na spavanju su grozna! Kao sto je neko vec napisao, nasi junaci sad nisu nista bolji od Neganove grupe :(

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2466 : 09.03.2016. 16:11:34 »
#The Caped Crusader upravo to što kažeš. Svi smo mi ili čitali strip ili negdje vidjeli kakav je Negan pa nas malo zbunjuje.
Spoiler for Hiden:
Trebali su prvo izviditi situaciju i dobro razmisliti. Ovako su olako postali plaćenici i brutalne ubice. Donekle je uredu kad znaš da je to ološ, al' problem je, kako kažeš, što to oni ne znaju. Ovo će uveliko uticati na sve njih i možemo samo očekivati mračniji period u nastavku.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2467 : 14.03.2016. 16:19:58 »
Pogledana 13ep, ne mogu da verujem sta ovi rade... Prave ep da bi dizali gledanost... niti ima veze sa stripom niti sa bilo cim... sem sto vec svi znamo da je
Spoiler for Hiden:
Kerol ubica iz senke hahahahahha

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2468 : 14.03.2016. 19:02:13 »
Meni se dopala 13 ep. Drama, teska drama i neizvesna epizoda
Spoiler for Hiden:
Imao sam osecaj da bi ona zena u svakom trenutku mogla da ubije Carol ili Maggie, sto je bas bilo napeto :-X
Ono sto mi se nije dopalo je
Spoiler for Hiden:
Carol koja moralise i preispituje sebe... :-\ Zena je ubila malu devojcicu a da nije trepnula a sada se odjednom kaje i gubi zelju za ubijanjem... Ne volim ovakve nagle promene karakterizacije likova. Izludece do kraja sezone, a onda svi znamo sta je ceka... Sada je vec i ocigledno :-\

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2469 : 14.03.2016. 21:47:15 »
Pokajao sam se jer sam uopšte pogledao 13. epizodu. Smorčina,
Spoiler for Hiden:
sve vreme sam se nadao da se Kerol folira, kad ono bila ozbiljna.  :dash

Offline forzajuve

  • Prigioniero di una Fede!
  • Prevoditelj
  • Izuzetak
  • ****
  • Postova: 15716
  • Spol: Muški
  • Il gol di Muntari mettilo nel culo
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2470 : 15.03.2016. 00:02:12 »
Tako sam se i ja kajao cijelu drugu i dobar dio treće sezone pa sam odlučio da se više neću kajati ;D

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2471 : 15.03.2016. 00:02:39 »
S06E13 - dobra epizoda. šta više jedna od boljih sa ovom malo sporijom radnjom.

Spoiler for Hiden:
Iskreno nije se znalo cijelo vrijeme šta će se desiti, moglo je krenuti u raznim smjerovima. Isprva sam očekivao Ricka i ekipu kako ulijeću kao komandosi, i sigurno i bi da su brže pronašli tragove. Dobro je ova riđa zaključila da su blizu.
Nije mi se svidjelo Carolino moralisanje, prvo sam mislio da folira sa hiperventiliranjem. Ali stvarno je panika uzela jer je znala da će se vratiti na staro i dodati još koje ubistvo onoj cifri 18. Da je bila sama sigurno bi se pomirila sa smrću, to bi joj bio izlaz iz svega, ali morala je čuvati Maggie i kao što rekoh znala je da će nastaviti sa ubijanjem.
Bojao sam se da će scenaristi biti tako ludi da Maggie mrdeknu, sreća nisu.
Na kraju da li je Rick ''nasjeo'' na to da je ubio Negana, ostaje da vidimo, ali definitivno će se uskoro susresti sa velikim sranjima.

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.14 - Twice As Far

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2016/03/zavirimo-u-epizodu-epizoda-614-twice-as.html

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2472 : 15.03.2016. 00:37:40 »
Zemljani, ovo što se događa Carol je sasvim normalna reakcija jednog moralnog bića. Napisao sam to za prošlu epizodu i očito su me scenaristi poslušali.


Pucnjava je bila ok, ali najviše mi se svidio dio o Carol
Spoiler for Hiden:
sa psihološke strane jer cijelo vrijeme je ubijala kako zombije, tako ljude i bila je skroz u tome tako da je u jednom trenutku počela uživati. Sad kad je tjednima mir i kad se mogla odmoriti, polagano joj se sve to vraća i proispituje sve što je napravila.

Taj dio je bio najbolji kad idu više u psihologiju pojedinog lika. Ostalo meh.

Istina, epizoda je više filler da popne do finala, ali jako važna za važan lik.
Spoiler for Hiden:
proradila je savjest sviđalo se to nekome ili ne. To je čista realnost i sasvim logičan potez. Sjetite se Carol sa početka serija i onda krajem treće sezone Carol se mijenja. O tome sam pisao jako puno o cijelom njezinom psihološkom profilu. Mislim da najviše o njoj sam pisao kad ovako pogledam s odmakom. I na tom polju rade dobar posao. Pa je onda postala ubojica i nakon što se sad smjestila, polako joj je počelo dolaziti ona moralna odgovornost. Pa naravno da će proispitat svoje odluke i kako je ubijala. Svi to rade, samo neki to jako dobro potiskuju kao Rick ili Daryl, a neki poput Carol ne mogu vječito držati u sebi. Ipak je na kraju opet potisnula kad je bila onu kaj je rezrezala Magienu majicu baš na trbuhu gdje je dijete i automatski Carol ju ubija bez nekakve dileme dok onu crvenokosu u dilemi je. A Carol cijelo vrijeme govori da dijete od Magie ne naudi jer je sama izgubila dijete i tu dolazi ta dodatna moralna odgovornost, ali i onaj majčin instinkt, u ovom slučaju killer instinkt.

To je dobro razrađen psihološki profil Carol. Neki vole akciju, ja volim čistu psihologiju likova kao što je bio ovdje slučaj. Nekad im to ne uspije, ali nekad kao sad uspije.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2473 : 15.03.2016. 09:30:55 »
Spoiler for Hiden:
Videlo se odmah da Rika i ostali necemo puno videti u ovo ep...Iskreno mislio sam da ce se Kerol zrtvovati za Megi...To bi bilo ok da kazemo po nekoj prici jer je u stripu odavno nema...Ali bi bio veliki gubitak za seriju svidjala se ona nekom ili ne... posto je u seriji od pocetka i vazan lik za grupu...

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2474 : 15.03.2016. 11:50:22 »
Spoiler for Hiden:
Carol se ustvari i jeste žrtvovala za Maggie. Žrtvovala je mogućnost vraćanja ljudskosti. Iako sam rekao da ne volim baš što je moralisala, ali se slažem sa svim što je Mulder rekao. Lik od Carol je najkompleksniji i najviše razrađen. Sada je bila na korak da se izvuče iz tog crnila, ali prekoračila je cifru od 20, kao što reče ona riđa da posle 20 više nije brojala. Bez obzira na okolnosti, paljenje ono dvoje je bilo jako brutalno čak i za Carol.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2475 : 15.03.2016. 12:19:07 »
Dobra epizoda u kojoj ima malo jeftine patetike.
Spoiler for Hiden:
Mislim na onaj dio kad im kaže ona Neganovka da su oni negativci. u_jeeeeeeeeee
I nije mi dobro što su od njih napravili ljudsku đubrad. I u ovoj epizodi su ubijali nemilosrdno.
Mrzim lopatare i limune

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2476 : 15.03.2016. 13:32:27 »

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.14 - Twice As Far

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2016/03/zavirimo-u-epizodu-epizoda-614-twice-as.html

Sad vec po navici nakon pogledane epizode odmah na tvoj blog :)

Sto se tice Maggie
Spoiler for Hiden:
Vidi se da joj scenaristi posvecuju sve vise paznje i da izrasta u jednog u glavnih likova u seriji, a svakako u glavnog zenskog lika. Vodja, badass, majka, i sve se to lepo oblikuje :)
Carol sa druge strane
Spoiler for Hiden:
ludi. Ona gubi razum, sto je donekle i logicno kad uzmemo u obzir kroz sta je sve prosla. Jedino sto mi smeta je sto se to desilo odjednom bez ikakvih nagovestaja... Od badass zene i pouzdanog lika do moralne Carol u jednoj i po epizodi. A sve je pocelo onim poljupcem koji je sada vidimo za sta sluzio... Neuverljivo je
Carol u stripu vrsi samoubistvo tako sto dopusta zombiju/setacu da je ujede i vec idemo ka tome da ce i u seriji tako skoncati. U stripu se ona ubila zato sto je decko prevario a ovde to ne mogu da izvedu jer bi bilo previse naivno. Ovo sto pokusavaju da  od nje naprave nekog kome je dosta ovoga sveta i ubijanja je ok ali po meni previse zbrzano. Sad, mozda gresim mozda ona izadje jos jaca iz ovoga ali cisto sumnjam i verujem da cemo se ubrzo oprostiti sa Carol

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2477 : 15.03.2016. 18:23:07 »
Ovo mi je dosad najbolja epizoda u sezoni. Fino osveženje.  :om:

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2478 : 15.03.2016. 19:33:12 »
Evo neka moja razmišljanja o trenutnoj situaciji, na većini foruma se povela rasprava. Jedni opravdavaju Ricka drugi ne. Mnoge buni Negan jer se puno miješa i strip itd itd...
Spoiler for Hiden:
Većinu buni, a i mene ponekad, neko saznanje iz stripa. Bilo da smo čitali ili naletjeli na informacije o Neganu iz stripa. Zato većinom pravdamo Ricka i ekipu jer znamo ko je i šta je Negan.
Dok s druge strane naši junaci o Neganu saznaju nešto malo više tek u Hilltopu, i prije onaj susret na cesti.
Na osnovu svega toga su zaključili kako je Negan opak lik kojeg treba smaknuti.
A ustvari šta to oni znaju o njemu, faktički ništa. Imaju stranu priče ovih iz Hilltopa koje su tek upoznali, to pravdaju time da moraju jesti pa je uredu pobiti ljude. Kad tako postavši stvari Negan ispada bolji. Negan naplaćuje od ovih da ih ne pobije. Zatim situacija sa ceste, od kud Darylu i ostalima dokaz da su ovi radili po naredbi Negana. Istina da pljačkaju putem, ali možda je ovaj radio na svoju ruku i htjeo ih pobiti.
Naravno ovo sve navodim iz njihove perspektive, dok mi donekle znamo da Negan to sve zaslužuje.
Za sada ako samo pratimo seriju činjenica je da su Rick i ostali postali hladnokrvne ubice i nisu više tako "nevini" u svemu ovome.
A organizacija im je nula u odnosu na ove Neganove, zajebali su se opasno i čačkali su pogrešnu mačku.
I još malo odgovora nekima koji su full na Rickovoj strani bez obzira što su neke odluke prebrutalne...
Spoiler for Hiden:
Ma ja sam uvijek i zauvijek na Rickovoj strani šta god da uradi, al činjenica je da su ovim zadnjim postupkom postali isti, dobro skoro isti, kao što je bio Guverner.
Sjetite se samo kad je Guverner držao govor pred napad zatvora. Kad je pravdao postupke govoreći da je to za dobro grupe i ona rečenica "pobijmo ih sve". Doduše Guverner je imao lični interes i osvetu pa je to uradio huškaški, dok je sada Rick sa istom rečenicom ipak mislio na dobro cijele grupe. Tu leži ta mala razlika, ali brutalnost Rickove grupe je puno veća od Guvernerove.
Tara, ona lezba, je bila onda sa Guvernerom i nije mogla ispuniti njegovu naredbu, dok sada je tu istu naredbu od Ricka ispunila.
To je samo jedan primjer koliko su se svi likovi iz mijenjali, koliko je sve uticalo na njih. Bitno je preživjeti, to je i pop shvatio.
Mene samo plaši činjenica da su počeli uživati u tome, i dalje tvrdim da ipak nemaju dovoljno dokaza da sa toliko brutalnosti napadnu nekog Negana kojeg lično ne poznaju.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2479 : 15.03.2016. 19:45:49 »
sta god da se desi ja mislim...
Spoiler for Hiden:
da cemo u zadnoj ep sezone da izgubimo dva bitna lika jedan je sigurno Glen a za drugog jos nisam siguran ko bi mogao biti

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2480 : 15.03.2016. 19:54:07 »
Spoiler for Hiden:
Druga je vjerojatno Carol. Pošto polako puca, kao što je gore dobro napisao Caped Crusader.
Mrzim lopatare i limune

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2481 : 15.03.2016. 20:08:49 »
Spoiler for Hiden:
očekujem da negan spuca metak maggie u stomak, double kill  kokicekola
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline zolee

  • Član
  • ***
  • Postova: 537
    • GTA-Balkan.net
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2482 : 15.03.2016. 23:34:05 »
sta god da se desi ja mislim...
Spoiler for Hiden:
da cemo u zadnoj ep sezone da izgubimo dva bitna lika jedan je sigurno Glen a za drugog jos nisam siguran ko bi mogao biti

mislim da Glen ima
Spoiler for Hiden:
devet života, a sada je na jedno 6,7 znači tek sljedeće sezone :)

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2483 : 16.03.2016. 03:07:12 »
Spoiler for Hiden:
očekujem da negan spuca metak maggie u stomak, double kill  kokicekola

 :samcro:


Ova sezona je trebala doci odmah poslije Guvernera, a na brzinu proletiti sva bespotrebna lutanja bez cilja sto su nas zezali 2 godine.  to im nikad necu oprostiti

Spoiler for Hiden:
Ne bih volio da ucmekaju Carol, serija bi mnogo izgubila na kvaliteti. Glen nema svrhu od kako ga je udomio kod Meggie

Offline wooshoo

  • Prevoditelj početnik
  • Mlađi član
  • ***
  • Postova: 223
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2484 : 17.03.2016. 01:43:14 »
Samo Molderu da kažem: poštedeo si me pisanija drinks

Spoiler for Hiden:
Roknuće nekoliko bitnih likova to je sigurno ali nikako im ne bih oprostila Kerol. U stripu sam stigla baš do dela kad je klincu ''izvađeno'' oko i tek se naziru Neganovi tako da ih ne znam. Kerol se tamo ubije baaaš patetično ali je opet napravljena ravnoteža u zamenu za Andreu koja isto patetično strada kod Guvernera.

To što se dešava sa Kerol je sasvim normalno i meni ni malo nije dosadno. Šta je pogrešno u tome što se jadna nadala da će imati bar malo mira :D Pukla je kad je shvatila da će ipak morati sve da ih podavi i spasi Megi.

Žao mi je što su izostavili Mišonino sakaćenja Guvernera u stripu ali ipak...Riku su zadržali ruku :D

Offline LeeLoo

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 291
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2485 : 17.03.2016. 09:46:16 »
Spoiler for Hiden:
Ja sve nesto mislim da Daryl biti taj koji ce upoznati Lucille. To je bas veliki potez za tekstopisce jer je on jedan od omiljenih likova, ali jeste jedan od poteza koji ce efektno uciniti da gledaoci odmah zamrze Negana. Naravno, stoji argument da ce veliki deo fanova da ih bojkotuje ako ubiju Daryla, ali meni se on nije razvio kao lik jos od druge sezone. Ako to stave kao cliffhanger u poslednju epizodu, pitanje je koliko ljudi ce stvarno prestati da ih gleda, a koliko njih ce se ohladiti tokom pauze i resiti da pogleda, cisto da vidi sta se desava s ostalima. Plus, to je nesto sto bi jako uticalo na krizu postojanja kroz koju Carol trenutno prolazi... Jesus je u stripu prilicno blizak za Rickom, tako da bi u seriji on mogao da popuni tu rupu u grupi koje ce Darylovo ubistvo ostaviti.
Ne znam sta bi jos moglo da se desi, ali ne bi me cudilo da ubiju bebu, malu Judith. Gde ces veci crnjak od toga...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2486 : 17.03.2016. 12:35:38 »
^
Spoiler for Hiden:
Nije li beba također ubijena u stripu? Kad je tamo stradala? Je li taj dio već prošao u seriji?
Mrzim lopatare i limune

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2487 : 17.03.2016. 12:41:11 »
Spoiler for Hiden:
Jeste,davno je ubijena u stripu,još dok su bili u zatvoru,u tv seriji nije ubijena  ??? [size=78%]
[/size][/font]

Offline Sizif

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 250
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2488 : 17.03.2016. 13:02:01 »
Za jednu stvar mi nisu jasni

Spoiler for Hiden:
Ono naselje odakle Isus dolazi,broji u stripu dal 1500-2000 duša i taj deo je onako "spektakularno" predstavljen,kad on njima kaže "niste sami" il nešto slično,u seriji jedino što su preneli onu kuću,ostalo se nisu uopšte potrudili da dočaraju "taj novi svet",mislim ne tražim kule i gradove ali mogli su bar statiste da natrpaju,to mi nije jasno,mogu da finansiraju školu za zombije a ne mogu da nabutaju statiste u pozadini  ??? ,zašto hvataju tolko jeftine prečice,vamo su se hvalili kako su se potrudili da onu prvu epizodu naprave što spektakularinije(ono sa krdom) a sad ne mogu da nam dočaraju to naselje kako dolikuje....

uzgred Rik u poslednje vreme poprima karakteristike Rika iz stripa,neke rečenice su skoro pa preslikane,u stripu mnogo filozofira,zna da davi,što u seriji nismo tolko mogli da vidimo ili bar ne u tolikoj meri

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2489 : 17.03.2016. 13:18:39 »
Spoiler for Hiden:
Moguće da su istrošili budžet na izgradnju vjerne kopije one rezidencije-muzeja iz stripa. To su izgradili od temelja do krova sve. Pa su onda samo nagovještavali o broju ljudi u Hilltipu. Mada mogli su brate i nabacati statista, dosta njih bi to i džaba odradili.
Što se tiče susreta sa Lucile, ja sam i prije spominjao da bi Daryl bio najbolja solucija za zamjenu Glenna u toj sceni. Mada bi i Glenn mogao lako fasovati. I on se karakterno istrošio od početka do sada.
Vidjet ćemo šta su planirali i koji lik će koga zamjeniti po radnji stripa. Sumnjam da će Carol zaginuti jer je uveliko preuzela ulogu Andree iz stripa mada je i njoj otkucalo. Možda se sama ubije, nešto slično kao u stripu.