Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539442 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2370 : 16.02.2016. 18:21:13 »
Spoiler for Hiden:
Metak nije prošao kroz oko, mozak itd ...da je to u pitanju sigurno ni sekunde ne bi ostao živ, a ne još i da ga spase na kraju... prije pisanja takvih komentara s ciljem da se popljuje serija koja ruši sve rekorde bi bilo dobro da se sagledaju sve stvari i progugla malo.
Greg Nicotero u emisiji Talking Dead na pitanje o Carlovom oku kaže da je u razgovoru sa Kirkmanom pitao ga o tome kako je Carl u stripu izgubio oko, dobio je odgovor da je metak Carla okrznuo kraj oka, zakačio kost i odbio se dok je dio kosti se otkinuo i izbio oko Carlu.

Postaje iritantno kako pojedini pokušavaju ispasti smiješni kritizirajući seriju a i dalje nastavljaju gledati samo ne žele priznati da ih zanima serija.

Ne kritikujem nikoga, svako ima svoje mišljenje i pravo na isto, samo postaje smiješno i to na loš način.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2371 : 16.02.2016. 18:24:00 »
^
Spoiler for Hiden:
Meni tu ništa nije bilo čudno jer je moguće preživjeti metak u glavu i bilo je već takvih slučajeva. Mislim da sam viđao i kad dođe do mozga ili tako nekako, nisam siguran.
Ovisi u što udari.
Mrzim lopatare i limune

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2372 : 16.02.2016. 18:39:05 »

Spoiler for Hiden:
"I najvazniji momenat i najljepsi u epizodi je dovodjenje Karla kod doktorke koja do juce nije umjela trn iz prsta da izvadi. Sada je sprovela komplikovanu operaciju glave, ipak je metak prosao kroz oko, lobanju i mozak za nevjerovatni svjetski rekord od minut i sedam stotinki. Zapravo je trebalo to samo zasiti i zaviti, sto je ona uradila izuzetno brzo i time spasila Karlitu zivot."
Spoiler for Hiden:
Meni nije problem tu što je Carl preživio već ta doktorica koja je odjednom postala superman i spašava sve-u-zadnji-čas. To je sad postao moto ove serije  ;D


Glupo mi prestati gledati kad sam dosta vremena potrosio na samo gledanje prethodnih sezona (a i emisije koja govori o seriji -
Spoiler for Hiden:
Talking Dead
).
Ma joooj, samo treba gledat i sranja. Ja sam odrastao kako na dobrim filmovima/serijama tako i na lošim pa imam taj klik u glavi gdje se prebacim i mogu se zabaviti u lošim filmovima/serijama, a još sam fan zombija pa sam se nagledao svakakvih čudesa. Mislim, samo dvije riječi: Lucio Fulci. Kada njegove radove pogledaš, moći ćeš sve  ;D

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2373 : 16.02.2016. 18:39:26 »
A kad se Steven Carrington vratio s novim licem nakon što ga je unakazila eksplozija naftne bušotine, to vam je bilo normalno...  :-X

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2374 : 16.02.2016. 18:41:25 »
Ne diraj Stevena  pravilaf

Od sapunica očekujem tako nešto. Dobro, koga ja lažem, TWD je sapunjara samo smještena u ovakav svijet  ;D

Jedva čekam iduće epizode jer uživam u ovim glupostima. Ju-hu!!! Samo da je više ovakvog trash molim svaki dan za tako nešto. Sad su mi želje uslišene  :om:

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2375 : 16.02.2016. 19:24:30 »
Kapiram ja vas ljudi.... ali ipak ovo je samo serija i to jos sa zombisama....  rofl  rofl  rofl

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2376 : 16.02.2016. 19:29:16 »
Kapiram ja vas ljudi.... ali ipak ovo je samo serija i to jos sa zombisama....  rofl rofl rofl

Pa da, vratimo se u realnost, ovo je serija o zombijima  rofl

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2377 : 16.02.2016. 19:36:28 »
Nije serija o zombijima. Zombiji su ovdje samo okvir cijeloj seriji. Serija je o ljudima i njihovom međusobnom odnosu te preživljavanju u tom svijetu. To je čista realnost i ako pažljivo čitate zamjerke uopće nisu na zombije (fikcija) već na te ljude i njihove odnose (realnost).

Zato je serija horor (fikcija) drama (realnost). Previše sam stvari pogledao da bi meni mogli prodavati argument logike, a to nije čisti argument već je to argumentum ad populum gdje si pokušate objasniti da se ne smije tražiti logika u filmovima/serijama, a upravo je suprotno.

Ja dajem ruku u vatru da ste mnogi od vas kad ste gledali slasher horore srali likovima zašto se odvajaju jedni od drugih, zašto se ovom liku ne može upaliti auto, zašto crnac uvijek prvi umire, zašto djevica mora preživjeti i slične. Sad kad ste se našli u tome ne budite kontradiktorni prema samima sebi  :om:

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2378 : 16.02.2016. 20:44:27 »
Spoiler for Hiden:
Metak nije prošao kroz oko, mozak itd ...da je to u pitanju sigurno ni sekunde ne bi ostao živ, a ne još i da ga spase na kraju... prije pisanja takvih komentara s ciljem da se popljuje serija koja ruši sve rekorde bi bilo dobro da se sagledaju sve stvari i progugla malo.
Greg Nicotero u emisiji Talking Dead na pitanje o Carlovom oku kaže da je u razgovoru sa Kirkmanom pitao ga o tome kako je Carl u stripu izgubio oko, dobio je odgovor da je metak Carla okrznuo kraj oka, zakačio kost i odbio se dok je dio kosti se otkinuo i izbio oko Carlu.

Postaje iritantno kako pojedini pokušavaju ispasti smiješni kritizirajući seriju a i dalje nastavljaju gledati samo ne žele priznati da ih zanima serija.

Ne kritikujem nikoga, svako ima svoje mišljenje i pravo na isto, samo postaje smiješno i to na loš način.

Mene zanima samo kraj necega na sto sam potrosio dosta vremena gledajuci.. Na pocetku mi je bila dobra al sve kasnije prelazi granice zdravog razmisljanja i logike.

@Mulder

Znamo da ti gledas sve sta se pojavi na tv-u :D

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2379 : 16.02.2016. 20:50:06 »
Ne očekuj kraj još jedno 5-6 godina. :) S obzirom da još uvijek izlazi strip po kojem se snima.
Mrzim lopatare i limune

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2380 : 16.02.2016. 21:01:25 »
Ne očekuj kraj još jedno 5-6 godina. :) S obzirom da još uvijek izlazi strip po kojem se snima.

 clapp  kokicekola

Offline Nneemmaanjnjaa

  • Novi član
  • *
  • Postova: 28
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2381 : 17.02.2016. 16:03:23 »
Ovo gledam kao Supernatural, opustim se i uzivam u epizodi. :)

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2382 : 17.02.2016. 17:36:35 »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2383 : 17.02.2016. 17:47:44 »
hahahahha... vrhunski :D

Offline heller

  • freelancer
  • Prevoditelj extra
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3100
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2384 : 17.02.2016. 18:58:00 »
Mlaka epizoda, samo se vrte u krug. Scenario se stalno ponavlja, iz sezone u sezonu. Jedino mi se dopao miks likova kako se bore sa zombijima, ali to je bilo nekih 3 s.


Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2385 : 19.02.2016. 00:39:10 »
Butch & Sundance


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2386 : 19.02.2016. 00:41:42 »
Hej, ne uspoređuj ih sa njima  ;D daleko su oni od karizme Newmana i Redforda.

Zezam se malo, drago mi je da će imati zajedničke scene. Nadam se i nekom razgovoru između njih.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2387 : 19.02.2016. 11:48:00 »
Hej, ne uspoređuj ih sa njima  ;D daleko su oni od karizme Newmana i Redforda.

Zezam se malo, drago mi je da će imati zajedničke scene. Nadam se i nekom razgovoru između njih.

 ;D Hehe, to je Lincoln u jednom interviju-u izjavio da su njih dva Butch i Sundance modernog vremena. Još je dodao kako mu je nedostajalo raditi sa Normanom i da ga smatra svojim bratom i najboljim prijateljem.
I meni je drago da ih vidim zajedno u scenama nakon dugo vremena.
Mislim da je kroz ovih nepunih 6 sezona njihov odnos, tj odnos Ricka i Daryla, najviše se razvio i pretvorio u jednu bratski-prijateljski neraskidivu vezu.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2388 : 19.02.2016. 16:47:54 »
Spoiler for Hiden:
Čovjek mačka



Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2389 : 19.02.2016. 18:30:14 »
^ rofl Znači još tri života. :D

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2390 : 19.02.2016. 23:47:21 »
Kako se super prisjetiti nekih scena uz prejake obrade uvodne muzike


Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2391 : 20.02.2016. 01:35:05 »
kad kritikujes zombije, onda je odgovor: ovo je serija o ljudima, kad kritikujes ljude, onda odgovor glasi: ovo je serija o zombijima  ;D

salu na stranu, omiljena sprdacina se vratila na male ekrane uz standardnu izreku. "I'll keep you safe"  :naklon:

kad se sjetim "morgana" u Snatcu kako mi je bio gotivan lik, ovdje je bas naporan (nevjerovatno kako ti sam glumac moze poceti ici na zivce)

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2392 : 21.02.2016. 22:50:00 »

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2393 : 22.02.2016. 11:50:23 »
Ahahahahahahahahah kolko sad retardirano izgledaju oni flesbekovi na Dzesi...  rofl Ne svidja mi se ni malo ovaj pair, ma nijedan lise toga Glena/Megi.

Ovaj Jesus dobar lik, neki madjionicar, dako maknu sad ovoga smora Judzina kojeg drze samo radi nekog comic reliefa...

Meni ovo dobra epizoda, bolja no prosla, samo bez zadnje scene i djelova sa Kaaaaaarlom. :D

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2394 : 22.02.2016. 11:55:39 »
Prastajte za dupli post, zasto nema opcije edit? Ili sam ja lud?

Sceh da dodam, kako taman pomislih eo zavrsi se epizoda bez nekog sokantnog kraja, fino bi bilo za promjenu, kad onooo... pih. Mogli su preskocit tu scenu i samo poc na Jesusa... hahahaha. Eto, to je to. Mislim da nisam nista spoilerovao tako da nema potrebe za tagom.

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2395 : 22.02.2016. 13:23:45 »
Još jedna dobra. Isus, Deril i Rik odlični - nasmejaše me, a Karl i ona mala smorili - hvala Isusu da nisu imali duži tajming. Ide na bolje! Nadam se da će nastaviti ovako.

Online NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2396 : 22.02.2016. 15:41:35 »
Meni bila veoma dosadna. Mada ne može stalno akcija, mora ponekad neko i da histeriše... :D

Što se tiče kraja epizode,
Spoiler for Hiden:
nikad mi nije padao na pamet taj spoj.  :ceska:

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2397 : 22.02.2016. 18:52:42 »
Epizoda bolja od prosle - a posto meni ta prosla nije bila dobra onda ova je vrh  :D

Spoiler for Hiden:
Od pocetka epizode sam imao osjecaj da ce se "spojit M i R" jer je ona bila u rucniku mislim (a pogotovo kad je R na kraju epizode legao a ona ga kao budi nest)..

Isus je mislim neki Neganov insajder.

Scene sa Carlom treba izbrisati jer su toliko retardirano napravljene i nebitne za radnju. Ps dobije metak u glavu, izgubi oko i nakon 2 tjedna sve kao normalno.. Ona doktorka je cudotvorka neka..
 Jel neko vidio sta pise na papiru sto je R ostavio Isusu?
Di je Glen ovu epizodu?

I ono sto me najvise smeta u epizodi (2 stvari):
1.Imali su pun kamion potrepstina i oni umjesto da to odvezu doma oni kao traze jos po stajama, crpkama itd. Katastrofa.
2.Koliko su R i D trcali za kamionom (i kao pratili otiske guma= lol) i naravno Isus da je popravljao gumu .. Jebes takve gume koje se kidaju tako lako) Jos veca katastrofa.
 

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2398 : 22.02.2016. 18:55:56 »
Zanimljiva epizoda, ali
Spoiler for Hiden:
kraj je glup, pa zar opet pokušaj ljubavnih sranja..još mi se čini da Carl baca malo na Michonne, bit će tu svašta  :pevusi:

Rick, Daryl i Isus pokidali  smileyNO1
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2399 : 23.02.2016. 00:53:35 »
S06E10

Spoiler for Hiden:
Solidna epizoda, na momente uljuljkana sa onim dešavanjima po šumi. Moralo se malo popuniti vrijeme razumijem.
Epizoda je lako mogla proći sa samo Rickom , Darylom i Jesusom... Baš sam se nasmijao nekoliko puta.
Kad malo bolje postavite sva dešavanja sa Jesusom, i koliko god to sve izgledalo smiješno i naivno, mišljenja sam da je Jesus igrao igru na koju su Rick i Daryl nasjeli ono baš kao naivci...
Jesus je htjeo da otkrije imaju li kamp, gdje su i što su, ali nije htjeo namjerno ići na to da kaže hoćete li me primiti. Očito se vidi da ih je vozao cijelo vrijeme i da oni se osjete kako su ga sredili na kraju i doveli kao nekog zarobljenika. Pa tip je cijelo vrijeme ostavljao namjerno tragove i još kao popravljao gumu, koja se siguran sam, nije pokvarila.

Tip je mađioničar, Bruce Lee i Jim Carry u jednom  :D ... Postigao je cilj, ušao u kamp..onom igrom je ili otkrio koliki su naivci Rick i Daryl ili se dobro zajebao kad ga Rick propusti kroz svoj mračni um i šake.

Carl polako postaje mračan lik, očito će gubitak oka da napravi od njega sasvim drugog lika mentalno.

Rick i Michonne mi nikako nisu kao neko ko bi se ikada smuvao, ovo je više kao neko prangijanje radi potrebe i stres relaksacije   lovesmajli