Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539519 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2340 : 23.12.2015. 20:55:30 »
Ako koga zanima, pojavila se parodija na ovu seriju, mislim i na neke druge naslove. Walking with the Dead AKA The Walking Deceased http://www.prijevodi-online.org/smf/index.php/topic,32791.0.html
Mrzim lopatare i limune

Offline kaymak

  • Prevoditelj početnik
  • Novi član
  • ***
  • Postova: 19
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2341 : 25.12.2015. 11:59:35 »
Pozdrav svima, evo dodan je dio titla prologa za WEB-DL verziju za S06E08 koja nakon odjevne špice ima još minutu i pol materijala.
Zahvala za prijevod: zkarlov
Za sinhronizaciju: Nneemmaanjnjaa

al to ionako već svi znamo  :pametnjakovic


Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2342 : 01.01.2016. 23:32:17 »

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2343 : 06.01.2016. 00:22:15 »
Potvrđeno je da će se Xander Berkeley pojaviti u drugoj polovici ove sezone. Igrat će Gregoryja, vođu kolonije Hilltop.

http://tvline.com/2016/01/04/walking-dead-gregory-comics-cast-xander-berkeley-season-6/

Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2344 : 28.01.2016. 23:23:34 »

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2345 : 05.02.2016. 10:02:18 »
Ako netko želi prevoditi, slobodno

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2346 : 08.02.2016. 19:41:52 »
Odbrojavanje počelo, još malo uff...

ZAVIRIMO U PRVE 4 MINUTE - SEZONA 6 EPIZODA 9

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2016/02/zavirimo-u-prve-4-minute-sezona-6.html

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2347 : 10.02.2016. 23:52:13 »

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2348 : 12.02.2016. 13:06:51 »
uuu jedva cekam. Prosli vikend obrnuo prve 3 sezone opet....  ;D

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2349 : 14.02.2016. 15:18:23 »
završilo je sa:
Spoiler for Hiden:
...mama, mamaa....
« Zadnja izmjena: 14.02.2016. 15:22:55 nebojsa66 »

Offline den78

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1669
  • Spol: Muški
  • Destiny is all!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2350 : 15.02.2016. 08:33:13 »
Jedna od najboljih epizoda.  clapp
Spoiler for Hiden:
Andersonovi mrtvi, Karl umalo da im se pridruži, a Glen je opet izbegao sigurnu smrt!

Offline dean.winchester

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 143
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2351 : 15.02.2016. 16:57:44 »
Napokon jedna kickass epizoda, jedna od najboljih od kako se emituje ova serija  ;D

Spoiler for Hiden:
Ne znam sta mi je bilo draze, kad su Sama malo sazvakali walkeri, ili kada je Michonne probola grkljan Ronu  ;D , steta za Jessie,bila mi je zanimljiva, Karl ranjen kad je prestao nervirati  ;D , Darryl i ekipa razvalili, ma genijalna epizoda koju vrlo dugo cekamo  ;D
Fear knocked on the door. Faith answered. There was no one there.

Offline BTHH123

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 211
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2352 : 15.02.2016. 17:37:27 »
Spoiler for Hiden:
Predobra epizoda, po meni top 3 od početka serije. Sva sreća pa je Jessie krepala zajedno sa ona 2 retardusa. Bez ljubavnih sranja u TWDu!  pravilaf
Sorry, nobody down here but the FBI's most unwanted.

Offline thrgovi5

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 341
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2353 : 15.02.2016. 18:18:07 »
ovako spektakularno su ušli i u sezonu i onda,... svakako



Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2354 : 15.02.2016. 18:39:09 »
Dobra ep... sad se tek prica lepo razvija :D

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2355 : 15.02.2016. 21:02:35 »
Magnifik. Meni nije bila najbolja epizoda, ali nije mnogo daleko. :D

Spoiler for Hiden:
Deril razvalio.
Baš mi je žao zbog Džesi. Sve vreme sam mislio da će biti s Rikom.  :-\

Offline The Caped Crusader

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 52
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2356 : 16.02.2016. 00:13:32 »
Deril!  :sef:

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2357 : 16.02.2016. 00:30:33 »
[size=150]S06E09[/size]

Najbolja epizoda, ili bar u top 3.. Ludilo  ti_si_Bog ti_si_Bog ti_si_Bog

Spoiler for Hiden:
Ludilo od epizode, znači totalno ludilo. Ovo se čekalo, i mislim da neće na ovome stati... ide se brutalnije, ide se do kraja. Milsim da je došao kraj ulickavanju serija i pravljenja patetične romantike tamo i gdje joj nije mjesto.
Nije mi žao Jessie, a pogotovo ne njenih iritantnih krelaca od sinova. Mislim da bi komplet ta porodica razvodnila Rick-a i to bi vodilo ka kraju i njega i njegove porodice.
Rick je najjači kad se otme kontroli i kada zavlada ludilo u njegovoj glavi, to sam i prije govorio. Nema ovdje mjesta drami i vaganju dobra i zla.
Prvo treba preživiti a onda kad jednom se civilizacija stane na noge onda treba misliti o nečem drugom.
Napokon su svi stali jedni uz druge, napokon da surađuju, napokon da se direktno bez kalkulisanja suprostave Walkerima... ali ruku na srce svi bi izginuli da ne bi Abrahama, Sashe i Daryla.

I pop mi je sada drag, i to zbog ovoga

"Molili smo se... zajedno.... Molili smo Boga da spasi gradić. E, pa naše molitve su uslišene. Bog će spasiti Alexandriju, jer nam je Bog dao
hrabrosti da je spasimo sami."

Mislim da su sva ova dešavanja jedan veliki preokret u priči, i nastaje jedno mračnije i brutalnije doba u TWD. A uz to i svijet se širi.
Kad se pojave Negan, Jesus i još neki, e tad će sve biti još bolje.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2358 : 16.02.2016. 00:48:58 »
Pogledana nova  :)

Očekivao više. Ovo je bio prosječan povratak koji se čini veliki radi nekih ogromnih scena koje jesu dojmljive i važne za nastavak serije, ali nije me ništa dotaklo
Spoiler for Hiden:
od onog patetičnog govora od popa pa sve do Daryla na kraju sa bazukom. Ili ono, sve u zadnji čas scene su smijeh. Prvo na početku sa bazukom dok ovaj vodi razgovor sa Sashom i Abrahamom i taman će ih ubiti i onda Glenna taman da će ga zombači ubiti i dolaze Sasha i Abraham, još mu namignu hahahahhahhah  rofl rofl rofl rofl rofl

Ili na kraju sa bazukom kad zombači tjeraju Ricka i ostale prema zidu i bum, taman u sekundu prije konačne smrti.

Jebala ih atraktivnost. Tko misli da serija prije nije bila ovakva, onda gledate krivo. Bilo je i prije "šokantnih" smrti ala Jessi i njezin klinac ili pucnja u oko malog Carla. Uglavnom, jedino baš super mogu izdvojiti kad su zombači zapaljeni i onako hodaju kroz vodu i vidiš ih kak gore uz dobru muziku u pozadini. Lijepa fotografija u toj sceni. Ostalo šok radi šoka, atrakcija radi atrakcije. Previše glupavih patetičnih scena.

Samo se Negan čeka.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2359 : 16.02.2016. 00:54:33 »
Spoiler for Hiden:

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.10 - The Next World

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2016/02/zavirimo-u-epizodu-epizoda-610-next.html

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2360 : 16.02.2016. 01:01:57 »
Hm, zanimljivo
Spoiler for Hiden:


Nije bilo dugo scena između njih dvoje. Izgleda da će deseta epizoda zadržavati neke scene jer gledano njihove scene, to su najbolje pošto su njih dvoje glavni vođe i Daryl može smiriti Ricka koji nekad nepotrebno podivlja. Već se i prije gubio, ali kad ima Daryla ili Carol pored sebe onda je stvar drugačija.

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2361 : 16.02.2016. 02:04:00 »
Pogledana nova  :)

Očekivao više. Ovo je bio prosječan povratak koji se čini veliki radi nekih ogromnih scena koje jesu dojmljive i važne za nastavak serije, ali nije me ništa dotaklo
Spoiler for Hiden:
od onog patetičnog govora od popa pa sve do Daryla na kraju sa bazukom. Ili ono, sve u zadnji čas scene su smijeh. Prvo na početku sa bazukom dok ovaj vodi razgovor sa Sashom i Abrahamom i taman će ih ubiti i onda Glenna taman da će ga zombači ubiti i dolaze Sasha i Abraham, još mu namignu hahahahhahhah  rofl rofl rofl rofl rofl

Ili na kraju sa bazukom kad zombači tjeraju Ricka i ostale prema zidu i bum, taman u sekundu prije konačne smrti.

Jebala ih atraktivnost. Tko misli da serija prije nije bila ovakva, onda gledate krivo. Bilo je i prije "šokantnih" smrti ala Jessi i njezin klinac ili pucnja u oko malog Carla. Uglavnom, jedino baš super mogu izdvojiti kad su zombači zapaljeni i onako hodaju kroz vodu i vidiš ih kak gore uz dobru muziku u pozadini. Lijepa fotografija u toj sceni. Ostalo šok radi šoka, atrakcija radi atrakcije. Previše glupavih patetičnih scena.

Samo se Negan čeka.
Potpis. Dno dna epizoda, ne znam kako ovo nekom može da bude najbolja epizoda u seriji.

Spoiler for Hiden:
Nisu uopšte nastavili seriju onde gde su stali, ono Derilovo dizanje u vazduh one grupice je smešno urađeno u najmanju ruku. Ubi čoveka, a niko to ne primeti i onda ih raznosi bazukom. :facepalm: Ubistvo Andersonovih presmešno, Karla metak pogodio u oko on živ, stoji 5-6 sekundi kao da se ništa nije desilo. Sve vreme sam mislio i nadao se da je ono nečiji san. Glen stoji među 10 zombija, onaj drvoseča iz automatske pobija sve zombije a Glena nijedan metak ne dodiruje.

Serija se pretvorila u treš. Zeru logičnosti nema. Navikao sam na nelogičnu scenu-dve po epizodi, ali sad već vređaju inteligenciju sa ovim atraktivnim epizodama za decu.

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2362 : 16.02.2016. 09:09:38 »
Sta vam je kakva najbolja epizoda ikada... ok epizoda najbolja u ovoj sezoni to se slazem... ali daleko od najbolje u seriji... Ali ako nastave ovako po stripu moguce da finale bude brutalno...

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2363 : 16.02.2016. 13:22:51 »
Dosta dobra epizoda. Pošto sam picajzla, moram dodati da mi je zasmetalo ono malo patetike
Spoiler for Hiden:
kada se Rick drao svojim šapćućim glasom "Možemo ih srediti!" Nažalost, spojlao sam si unaprijed da će Carl oslijepiti na jedno oko, vidio sam promotivnu fotku.

Dobar okršaj, jedna od boljih epizoda.
« Zadnja izmjena: 16.02.2016. 14:01:41 LemonzOO »
Mrzim lopatare i limune

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2364 : 16.02.2016. 13:57:24 »
Najbolja u smislu da su napokon odlučili se riješiti romantične patetike tako što su odlučili smaknuti Lori 2.0 i okrenuti se pravim emocijama, a to je Rick-Carl emocija na kojoj se zasnivao početak serije.
Barbikama nije mjesto u ovoj seriji, a o logičnosti nećemo, prevazišli smo traženje logike ba.

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2365 : 16.02.2016. 15:23:56 »
Pogledana nova  :)

Očekivao više. Ovo je bio prosječan povratak koji se čini veliki radi nekih ogromnih scena koje jesu dojmljive i važne za nastavak serije, ali nije me ništa dotaklo
Spoiler for Hiden:
od onog patetičnog govora od popa pa sve do Daryla na kraju sa bazukom. Ili ono, sve u zadnji čas scene su smijeh. Prvo na početku sa bazukom dok ovaj vodi razgovor sa Sashom i Abrahamom i taman će ih ubiti i onda Glenna taman da će ga zombači ubiti i dolaze Sasha i Abraham, još mu namignu hahahahhahhah  rofl rofl rofl rofl rofl

Ili na kraju sa bazukom kad zombači tjeraju Ricka i ostale prema zidu i bum, taman u sekundu prije konačne smrti.

Jebala ih atraktivnost. Tko misli da serija prije nije bila ovakva, onda gledate krivo. Bilo je i prije "šokantnih" smrti ala Jessi i njezin klinac ili pucnja u oko malog Carla. Uglavnom, jedino baš super mogu izdvojiti kad su zombači zapaljeni i onako hodaju kroz vodu i vidiš ih kak gore uz dobru muziku u pozadini. Lijepa fotografija u toj sceni. Ostalo šok radi šoka, atrakcija radi atrakcije. Previše glupavih patetičnih scena.

Samo se Negan čeka.
Potpis. Dno dna epizoda, ne znam kako ovo nekom može da bude najbolja epizoda u seriji.

Spoiler for Hiden:
Nisu uopšte nastavili seriju onde gde su stali, ono Derilovo dizanje u vazduh one grupice je smešno urađeno u najmanju ruku. Ubi čoveka, a niko to ne primeti i onda ih raznosi bazukom. :facepalm: Ubistvo Andersonovih presmešno, Karla metak pogodio u oko on živ, stoji 5-6 sekundi kao da se ništa nije desilo. Sve vreme sam mislio i nadao se da je ono nečiji san. Glen stoji među 10 zombija, onaj drvoseča iz automatske pobija sve zombije a Glena nijedan metak ne dodiruje.

Serija se pretvorila u treš. Zeru logičnosti nema. Navikao sam na nelogičnu scenu-dve po epizodi, ali sad već vređaju inteligenciju sa ovim atraktivnim epizodama za decu.

Sve potpisujem..
Spoiler for Hiden:
Jedna od losijih epizoda.. Da ne spominjemo da su krenuli iz kuce po danu a odjednom mrkli mrak (a ovi jos hodaju-veliko naselje :dash).. Sad vec gledam iz navike a ne znatizelje..

Offline HeadBurn3r.

  • Prevoditelj extra
  • Senior član
  • *****
  • Postova: 1691
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2366 : 16.02.2016. 16:40:22 »
I ja isto. :D

Evo posta sa drugog foruma koji mi je bio jako smešan:

Spoiler for Hiden:
Predobra epizoda, bas dobra akcija i logicne odluke. Posebno mi se nekoliko situacija svidjelo.

Prva kad Deril digne bazukom motoriste, to mi je vise izgledalo kao da imaju podmednutu bombu na motoru koja se slucajno aktivirila ili koju je neko daljinskim putem aktivirao, a prije toga postavio dok su motoristi bili zauzeti pricom. E pa, dragi motoristi, da ste manje pricali i bili odlucniji ne bi dosli u tu situaciju.

Sav onaj haos sa onom plavusom i sinom joj je isto odlican. Riku prolaze flesbekovi i druzeanja sa plavusom koju poznaje oko 10 epizoda. To je jasan pokazatelj da vrijeme drugacije tece u zombi apokalipsi i da su oni uspostavili izuzetnu emotivnu vezu iako su se vidjeli mozda 7 puta.

Gej momenat izmedju drugog sina i smaraca Karla. Smarac Karl je jos jednom dokazao velicinu i uhvatio za ruku drugog plavusinog sina u tradicionalnoj setnji medju zombije. Ipak da se dobrota ne isplati jos jednom smo dobili dokaz posto je plavusin sin pokusao i treci atentan, ovoga puta nad Rikom ali je bio najblizi da ubije Karla. Treca sreca sto bi se reklo. Ipak trebala bi mu jos jedna sansa da zavrsi posao, sto se nece desiti.

I najvazniji momenat i najljepsi u epizodi je dovodjenje Karla kod doktorke koja do juce nije umjela trn iz prsta da izvadi. Sada je sprovela komplikovanu operaciju glave, ipak je metak prosao kroz oko, lobanju i mozak za nevjerovatni svjetski rekord od minut i sedam stotinki. Zapravo je trebalo to samo zasiti i zaviti, sto je ona uradila izuzetno brzo i time spasila Karlitu zivot.

I poslednji ali nikako najgori momenat je zapaljivanje rijeke, a setaci su skrenuli sa tradicionalne rute i brze bolje potrcali u zapaljenu rijeku. Valjda im je bilo zima.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2367 : 16.02.2016. 16:54:59 »
Hahahahaha, prejak komentar  rofl rofl

Posebno ovaj dio
Spoiler for Hiden:
Citat:
Sav onaj haos sa onom plavusom i sinom joj je isto odlican. Riku prolaze flesbekovi i druzeanja sa plavusom koju poznaje oko 10 epizoda. To je jasan pokazatelj da vrijeme drugacije tece u zombi apokalipsi i da su oni uspostavili izuzetnu emotivnu vezu iako su se vidjeli mozda 7 puta.

Baš jebote. Kao, htjeli su na silu izvući emocije iz gledatelja, ali vidimo da čak i ovima kojima se svidjela epizoda nije stalo do njih. Kao da se radi o liku koji je od prve sezone ,koji ima neku povijest sa Rickom, ali ni to. Ne znam, baš sjebana situacija i ti flashbackovi su dosta pokvarili Ricka kao samog lika. Imam dojam da scenaristi ne znaju što žele s njim. Nekad me podsjeća na Setha Bullocka iz serije Deadwood jer imaju tu zajedničku točku da nekad nepotrebno podivaljaju i ispadnu sve samo ne pravi vođe.

I scena sa doktoricom savršeno opisuje taj zadnji spas u zadnjem trenutku. Epizoda je prepuna takvih scena sve-u-zadnji-čas. Nije problem da takva scena postoji, ali 4, 5 takvih scena u jednoj epizodi je previše jer sama napetost se gubi u idućim scenama jer automatski znamo
Spoiler for Hiden:
da će ih netko spasiti u zadnji trenutak kao kad su skoro Glenna čopili odmah sam pomislio da će ga netko spasiti i dolazi Sasha i ponosni Abraham koji mu još onako vojnički namigne  rofl rofl

Offline DJ DEDO

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 73
  • Spol: Muški
  • Call me if you need me :D
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2368 : 16.02.2016. 17:05:19 »
@HeadB
Vrh komentar :D
Najjace kad kaze:

Spoiler for Hiden:
"I najvazniji momenat i najljepsi u epizodi je dovodjenje Karla kod doktorke koja do juce nije umjela trn iz prsta da izvadi. Sada je sprovela komplikovanu operaciju glave, ipak je metak prosao kroz oko, lobanju i mozak za nevjerovatni svjetski rekord od minut i sedam stotinki. Zapravo je trebalo to samo zasiti i zaviti, sto je ona uradila izuzetno brzo i time spasila Karlitu zivot."

Spoiler for Hiden:
Ja pretpostavljam da ce Abraham, Sasha i doktorica  kroz epizodu dvije biti KILL.  Morgana da ce potjerati.

Glupo mi prestati gledati kad sam dosta vremena potrosio na samo gledanje prethodnih sezona (a i emisije koja govori o seriji -
Spoiler for Hiden:
Talking Dead
).
« Zadnja izmjena: 16.02.2016. 17:08:35 nebojsa66 »

Offline nebojsa66

  • Šone Šeset Šes
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 2718
  • Spol: Muški
  • Kormilo na mjesečini
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2369 : 16.02.2016. 17:10:16 »
Riješeno, ali imate inače preview ili prikaz u kojem vidite kako izgled aprije nego objavite. Možete to koristiti kako bi izbjegli ovakve stvari.

Nisam lud, majka me testirala!