Autor Tema: The Walking Dead  (Posjeta: 539453 )

0 članova i 2 gostiju pregledava ovu temu.

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2190 : 17.10.2015. 18:38:38 »
ljudi gde ima da se skine prva epizoda???...samo neki mkv i slicne gluposti... :ceska: :ceska:
u tražilicu torrenta na torrentz-u traži i naći ćeš mnoštvo linkova za down .. btw i na mom blogu imaš sve za skinuti.. ako smijem nešto takvo na forumu reći

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2191 : 19.10.2015. 13:43:34 »
Postavljen prijevod za drugu epizodu.

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2192 : 19.10.2015. 17:17:35 »
DOBRA... Druga ep. Svidja mi se kako je odradjeno...

Offline Augment

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 372
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2193 : 20.10.2015. 04:07:36 »
ajd sve, ali kako ovo moze biti megapopularna serija... "i'll keep you safe" to kad carl kaze, dodje mi da bacim tv sa 5. sprata

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2194 : 20.10.2015. 08:38:59 »
Spoiler for Hiden:
Izgleda da i u 6x03 slijedi napeta akcija, sada bi trebali nahrupiti oni zombiji s puta.
Ali ne mogu nikako popušiti taj svijet gdje je ostalo 1 promil čovječanstva i čovjek je čovjeku vuk. Ako ostane 1 promil, onda je logično da se resursi neće toliko brzo potrošiti i nema potrebe da jedni druge napadaju. :-\. Zato su mi ovakvi napadi malo glupi i nisu logični.
Mrzim lopatare i limune

Offline dejaspo

  • Prevoditelj extra
  • Član
  • *****
  • Postova: 853
  • Spol: Muški
  • C'est pas moi, c'est ma Schauma!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2195 : 20.10.2015. 11:34:25 »
Limune, tražiš logiku u zombi seriji?

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2196 : 20.10.2015. 13:54:07 »
Eto, ne bi bila na odmet. :)  Ima tu još nekih rupa. Zombići se kreću sporije od ljudi, ali stoput bila situacija da netko bježi od njih, spotakne se i ovi odmah iza njega. Ako već trči, valjda bi trebao biti od njih barem 100 metara. Ima se vremena ustat, rastegnut i polako pobjeć.
Mrzim lopatare i limune

Offline Perkone

  • Senior član
  • ****
  • Postova: 1409
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2197 : 20.10.2015. 14:07:33 »

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2198 : 20.10.2015. 15:48:59 »
Limune, tražiš logiku u zombi seriji?

 rofl rofl rofl rofl rofl

Pogledana druga  :)

Ovo je bila epizoda o Morganu i Carol. Yin i Yang. Ricka bih stavio u sredinu. Oboje su bili u pravu i u krivu tijekom epizode.

Spoiler for Hiden:
Carol je bila u pravu što se bori do smrti. Ubij ili ćeš biti ubijen u takvoj situaciji. Ok, u pravu je. Bez emocija u borbu, može postati hladnokrvni psihopat nakon toliko smrti, ubojstava. Carol je najekstremniji slučaj u zajednici. Još od one sezone kad je napravila onu prvu veliku lošu stvar zbog koje ju je Rick odbacio na jedno vrijeme.

Loša stvar koju je napravila je ubojstvo onog zavezanog. Da, tip je psihopat koji vas je došao ubiti, ali Morgan ga je zavezao i dobro bi došao kao informacija. Tako zajednica mora funkcionirati. Carol nije uopće gledala kakvu bi korist od njega imali. Možda na kraju i ne bi ništa rekao kakvi su im planovi, ali siguran sam da bi Rick prihvatio Morganov prijedlog. Rick iako isto ubija, ne radi na takav način kao Carol. Zato je Rick vođa, a Carol više ništa ne zanima.

S druge strane Morgan je bio u krivu što još uvijek dopušta da prežive. Ubij ili ćeš biti ubijen. Iako je tako preživio, znači da može, ali već je trebao doći trenutak kad će se preći ta granica. U pravu je što je onog zavezao i što ga je htio uzeti kao zraobljenika kojeg su mogli ispitivati i mučiti ako treba samo za informacije koje su zlata vrijedne u takvom svijetu.

Epizoda koja je pokazala sve loše i dobre strane Morgana i Carol. Yin i Yang.

Ipak, najzanimljivija scena je s Enid
Spoiler for Hiden:
kad dođe kod Carla. Uopće nije zabrinuta kaj ti ljudi ubijaju i u jednom trenutku je rekla kao da ona s njima surađuje. Da li je moguće da je ona njihov špijun ili je jednostavno nije briga.

EDIT:

 :)

Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:
« Zadnja izmjena: 20.10.2015. 16:18:57 Mulder »

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2199 : 20.10.2015. 22:02:21 »
Stvarno jedna od najboljih epizoda.  smileyNO1
Jedva čekam sledeću.


Spoiler for Hiden:
Nauživao sam se dok je Kerol ubijala ona goveda, kraljica.  clapp

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2200 : 20.10.2015. 23:51:59 »
Napokon odgledana i druga epizoda....

Spoiler for Hiden:
Mnogo me  toga iznerviralo, kao npr Morgan zvani Splinter... al hebiga. Mora se povući neka paralela između dobrog i lošeg, s tim što mislim kako je ovdje dobro ono što Carol zvana ubojita mašina radi. Kraljica bila, kraljica ostala...
Rick je falio, ali možda i bolje tako...malo neka se snađu i bez njega ovi Alexandrijanci koji su na godišnjem odmoru... palo mnogo mrtvih al' ostali oni koji trebaju. Rekoh prije Morgan me nervira, pa i ne toliko al' ovo njegovo zen sranje ako ga nastavi koštat će mnoge života. Nadam se za dobro svih da je na kraju onog Vučka smakao. Nekako mi prebrzo završi priča o vukovima, al' su zato najviše sranaj uradili, fanatici i ludaci.
U idućoj bi se moglo očekivati krdo walkera na vratima, pod uslovom da je sirena dovoljno dugo svirala .. Mali Carl, čuj mali, dečko je porastao i to psihički, on će da bude zajeban igrač, veće je počeo zvučati kao tata Rick, ako mu ne zamiriše Enid pa mu pomuti razum heheh...
Najjača scena, uz sve scene oko kraljice Carol, je ona kada Carl onako totalno opušteno izvadi kolače iz rerne da ne izgore.. to je to Just Survive Somehow - JSS.
Odlična epizoda i za nijansu bolja od prve, samo neka nastave u ovom tonu.

ZAVIRIMO U EPIZODU - Epizoda 6.03 - Thank You

http://okruzen-mrtvima-novosti.blogspot.ba/2015/10/zavirimo-u-epizodu-epizoda-603-thank-you.html

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2201 : 21.10.2015. 00:01:05 »
Morgan ima potpuno pravo iz razloga zato što je na takav način preživio. Dakle, punih 5, 6 godina od prve epizode kad smo ga tek upoznali.
Spoiler for Hiden:
Ono u čemu nije u pravu je borba za goli život. Dakle, tu nema spora, ali ako je onog zavezao da prikupi informacije, u pravu je. Koliko god se činili da će tako nešto koštat cijeli tim zato što on pušta da žive, toliko je i Carol kriva što je ubila onog zavezanog. Znači, ona mu je prišla dok je ovaj bio zavezan i u polunesvijesti te ga ubila. To nema veze kako je to netko doživio od nas gledatelja već ima veze sa logikom, a logika nam govori da je u tom svijetu informacija zlata vrijedna. I ona, i Morgan su napravili loše i i dobre poteze u toj epizodi. Sigursan sam da Rick to ne bi napravio. Rick koliko god ubijao, on je još uvijek svjestan važnih informacija. On je još uvijek onaj policajac koji želi saznati što se zbiva. Na kraju možd a taj zavezani ne bi odao nikakve informacije, ali barem bi pokušali. Siguran sam da to Rick ne bi dopustio. Znači, Rick je ta sredina. On će ubijati za razliku od Morgana (tu je na strani Carol), ali isto tako će ispitivati i istražiti što više za svoju grupu za razliku od Carol (tu je na strani Morgana).

To su nam scenaristi namjerno prikazali čisti ekstrem dvije osobe. Onaj koji ne ubija (u pravu je i nije) i ona koja ubija (u pravu je i nije). Rick da je bio u toj epizodi, samo bi uništili jer su tako nama gledateljima još bolje približili gdje se Rick točno nalazi, a to je sredina između njih dvoje. Yin i Yang.

I zen nikako nije sranje. Istočnjačka filozofija je nešto najbolje što se moglo dogoditi na vašoj zemlji. Spasilo je milijune života i nevinih ljudi. Poanta u seriji je ova: ako je Morgan uspio preživiti na taj način, a očito je onda znači da mu to koristi. Ali isto tako se sad mora prilagoditi cijeloj zajednici, ali ne samo on već i cijela zajednica uključujući Carol mora bolje razmišljati u nekim situacijama ako žele biti ZAJEDNICA. To je jedino bitno. Rick to želi i on zna mjeru.
« Zadnja izmjena: 21.10.2015. 00:05:16 Mulder »

Offline DMX

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 155
  • Spol: Muški
    • OKRUŽEN MRTVIMA BLOG
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2202 : 21.10.2015. 11:07:19 »
Gore prije sam se vjerovatno pogrešno izrazio, zen kao zen je odlična stvar ali u ovom trenutku to Morganu i nije baš najbolja osobina.

Spoiler for Hiden:
Morgan je po meni preživio sa tom smirenošću zato što je sam, a i lako mu je tako kulirati kad je u međuvremenu postao nindža kojeg je tamo negdje neki proizvođač sira naučio da se služi štapom kao Jacke Chan u najboljim danima. Kad je u pitanju ovako masovni napad normalno je da će ljudi radije ubiti nego biti ubijen. Priznajem da je možda Carol i nepotrebno ubijala i sigurno bi Rick drugačije postupio jer on je, osim ubica, prvenstveno i lider.
Morgan bi se morao potruditi da shvati kroz šta su Carol i ekipa prošli vani, kakve su sve ljude sreli.
Slažem se da bi svi se morali prilagoditi i naći neku sredinu koja bi najbolja bila za cijelu zajednicu. Rick bi to sve sigurno drugačije riješio ali ga nije bilo, i to je dobra stvar jer su scenaristi ovako prebacili priču na ostatak ekipe dok su oni najsposobniji vani.
Ako pogledamo unazad ono što trenutno znamo o Morganu, Morgan skoro ništa nije prošao u odnosu na Rick-a i ekipu, sina je izgubio jer nije bio dovoljno hrabar da se oprosti sa ženom i da je ubije, kasnije ga vidimo kao ludaka koji je bio spreman ubiti svakoga, a sad se pojavio kao da je proveo 7 godina na tibetu. Sve dok ne vidim u flešbekovima njegov period koji nismo vidjeli, prema njemu teško da mogu promijeniti mišljenje. A to je, zen je dobar ali samo za njega, zen mu jeste pomogao ali zato što je sam, a trenutno da bi uspjeli morati će i on malo popustiti sa zenom a i Carol će morati prestati bespotrebno ubijati.


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2203 : 21.10.2015. 14:32:42 »
Baš sad gledam Carla. Pa jebote isti je Daryl  ;D onako malo zatvorene oči, kosa uvijek postojana  rofl rofl

Spoiler for Hiden:


Daryl je ustvari Rickov izgubljeni brat  :o rofl rofl rofl rofl rofl

Aaaaaaaaaa, i kapci su im isti  :om:
« Zadnja izmjena: 21.10.2015. 14:35:28 Mulder »

Offline Aleks@

  • Vitez švedskog stola
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3924
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2204 : 21.10.2015. 15:39:58 »
Samo Karl još nije popio dovoljno alkohola i nije mu se dovoljno kosa zamastila.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2205 : 23.10.2015. 22:07:12 »
Četvrta epizoda trajaće 90 minuta i biće prikazana 1. 11. 2015.

U toku te epizode, prikazaće trejler za nadolazeću AMC-jevu seriju "Preacher".

Offline aleksa71

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 130
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2206 : 26.10.2015. 11:03:06 »
Najbolja epizoda od pocetka serijala...  clapp
If you want to fuck the sky, learn your dick to fly!

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2207 : 26.10.2015. 11:53:22 »
Kakva epizoda ave:


Spoiler for Hiden:
Kontam da je Glen ziv, jer kada su pali dole onaj je bio na njemu i njega su rasparcali a samim tim umazali Glena krvlju. Secate se prve sezone kad su Rik i on prosli kroz krdo zombija na tu foru?
Bar se nadam da je tako....

Offline groznim84

  • MTB DIRT RIDER
  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1524
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2208 : 26.10.2015. 12:14:27 »
Ja moram cekam burazera pa da gledamo popodne...  :'(

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2209 : 26.10.2015. 12:28:42 »
Ajde gledaj, mene pojede ovo...moram sa nekim da komentarisem

Offline zkarlov

  • We ain’t gonna stand for any weirdness out here!
  • Administrator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 21897
  • Spol: Muški
  • Boogeyman is coming!
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2210 : 26.10.2015. 13:09:19 »
Postavljen titl u srt

“You've fooled them, haven't you, Michael? But not me.”

:volim

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2211 : 26.10.2015. 13:16:38 »
 :o  :-\  :o

Spoiler for Hiden:
Samo su mogli da naprave da izgleda mnogo tužnije, bez obzira da li je Glen umro ili ne. Nekako su zbrzali. Fali horor muzika, sećanja na njega itd.  :ceska:

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2212 : 26.10.2015. 13:59:24 »
Spoiler for Hiden:
Ipak je mrtav, morao sam da pregledam detaljno taj deo i vidi se da njega jedu. Kako je bezveze stradao  cry1

Online wwin

  • Član
  • ***
  • Postova: 543
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2213 : 26.10.2015. 14:08:34 »
Spoiler for Hiden:
]Ne znam, meni se cini da jedu Nikolasa, ali i ne znaci da njega nisu ubili. A to jos ne mogu da zamislim jer TWD radi njihove velike death scene sa ovim glavnim likovima, i sad da odu od toga sablona radi lika koji je tu od pocetka, ne znam...

Kako me podsjecaju ove scene Nikolasa kad se on izgubi u nekom svom svijetu ka na Call of Duty kad uletis prebrzo na svoj fles. :D  A Rick mi je pravi Captain Price! :D 

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2214 : 26.10.2015. 14:09:44 »
Spoiler for Hiden:
Vidi se po boji odece koga jedu, preko toga sam skontao... cry1

Offline NikolaJe

  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2684
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2215 : 26.10.2015. 14:18:05 »
Spoiler for Hiden:
Ne smemo isključiti opciju da je jedan od njih dvojice halucinirao neki deo tog događaja. :D

Offline ailtonrs

  • Novi član
  • *
  • Postova: 30
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2216 : 26.10.2015. 14:21:50 »
Sto se tice Glena...
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2217 : 26.10.2015. 14:31:59 »
Sto se tice Glena...
Spoiler for Hiden:
Spoiler for Hiden:


Spoiler for Hiden:
Daj Boze

Offline PO team

  • PO fan
  • Novi član
  • *
  • Postova: 0
  • Spol: Muški
  • Volim PO
    • let's chat
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2218 : 26.10.2015. 15:36:31 »
Spoiler for Hiden:
Znao sam prije epizode da će biti neka velika smrt i baš sam sumnjao u Glenna.
Ako i je živ, baš me zanima kako će ga izvući. I da su jeli Nikolasa, opet se on ne bi izvukao odande nikako.
Spoiler for Hiden:
Što je ono s Rickovom ranom, nisam dobro vidio? Ranio se kad je naletio na one zombije na putu, ali ne znam jesu li ga ugrizli ili je od noža.
Mrzim lopatare i limune

Offline medo

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 59
  • Spol: Muški
Odg: The Walking Dead
« Odgovor #2219 : 26.10.2015. 15:47:33 »
Spoiler for Hiden:
Znao sam prije epizode da će biti neka velika smrt i baš sam sumnjao u Glenna.
Ako i je živ, baš me zanima kako će ga izvući. I da su jeli Nikolasa, opet se on ne bi izvukao odande nikako.


Spoiler for Hiden:
Mogao bi se izvuci na istu foru kao sto su Rik i on iz prve sezone.