Autor Tema: Boardwalk Empire  (Posjeta: 130510 )

0 članova i 1 Gost pregledava ovu temu.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #300 : 19.12.2011. 15:41:22 »
Dobra sezona ali zestoko glup kraj
Spoiler for Hiden:
dzimi je jos od prvih epizoda omiljen lik, valjda je radnja trebala oko njega da se razvija a ne oko Nakija o kome manje-vise sve znamo i da je na sve spreman


Kako je Sroderka smarala ove sezone, to nije normalno
Spoiler for Hiden:
ispala je na kraju faca sto dade svu zemlju crkvi


Ocekujem vecu ulogu Ala u 3. sezoni, mada su ovakvim zavrsetkom ubili onaj osecaj iscekivanja novih epizoda  cry1


4e, fala za odlicne prevode  smileyNO1

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #301 : 19.12.2011. 18:32:55 »
Dobra sezona ali zestoko glup kraj
Spoiler for Hiden:
dzimi je jos od prvih epizoda omiljen lik, valjda je radnja trebala oko njega da se razvija a ne oko Nakija o kome manje-vise sve znamo i da je na sve spreman


Kako je Sroderka smarala ove sezone, to nije normalno
Spoiler for Hiden:
ispala je na kraju faca sto dade svu zemlju crkvi


Ocekujem vecu ulogu Ala u 3. sezoni, mada su ovakvim zavrsetkom ubili onaj osecaj iscekivanja novih epizoda  cry1


4e, fala za odlicne prevode  smileyNO1
Sumnjam, Capone je sa 26 godina postao glavni, a ovdje ima 22 godine. Polako će sve to ići, ali da će imati svojih trenutaka, imat će. Nadam se da će napraviti jednu scenu s njim što je napravio sa 23 godine, epic  ;D

Još nisam pogledao zadnje tri epizode  :facepalm

Offline Omar_Little

  • Forza Milan!!!
  • Prevoditelj početnik
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1759
  • Spol: Muški
  • The game's out there and it's play or get played.
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #302 : 19.12.2011. 20:19:43 »

Još nisam pogledao zadnje tri epizode  :facepalm

Ja sam stigao do 7. epizode 2. sezone, cekao da se nakupi malo,m pa da onda gledam u cugu, bolji je osecaj tako :)...ali sam procita spoiler o zavrsetku sezone u_jeeeeeeeeee i sad sam skenjao :( i nikako da krenem da gledam...ali moracu uskoro.  :)
HE WHO MAKES A BEAST OUT OF HIMSELF, GETS RID OF THE PAIN OF BEING A MAN!!!


Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #303 : 20.12.2011. 02:28:00 »
Ja sam pazio da ne pročitam  ;D

Upravo pogledao desetu epizodu. Odlična uz par vrhunskih scena
Spoiler for Hiden:
kada ovi idu prebit crnce i kada Mani ubija Jimmyevu ženu i njezinu ljubavnicu. Mani je definitivno opak igrač

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #304 : 23.12.2011. 02:44:23 »
Pogledana 11. epizoda. Mislim da su mogli malo bolje napraviti prošlost - sadašnjost, ali dobro je i ovak.
Spoiler for Hiden:
Jimmy - njegova stara  :o mislim, znao sam da imaju više od običnog odnosa i da tu i tam se poljube, ali nisam očekivao ovo. I ode njegov stari  :)

Još jedna epizoda, jedva čekam da vidim to finale, svi pričaju o njemu

Offline biljabane

  • Ex prevoditelj
  • Senior član
  • ***
  • Postova: 1196
  • Spol: Ženski
  • U limbu
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #305 : 23.12.2011. 16:51:16 »
Meni se baš dopao ovakav kraj sezone.

Spoiler for Hiden:
Očekivala sam posle onakvog sukoba da će jedan od dva glavna aktera morati da ode sa scene. Bilo je logično da to bude Jimmy,
Nucky je ipak prevejaniji i važniji lik. A gđa Schroeder je ispala još lukavija od njega. Onakav potez na kraju sa zemljom se isto očekivao, sve je u prethodnim epizodama vodillo ka tome. Postala je Nuckyjev najveći neprijatelj. Eto i materijala za treću sezonu.  :)
I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not. Kurt Cobain



Offline Strajder

  • Novi član
  • *
  • Postova: 17
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #306 : 24.12.2011. 01:08:43 »
Odlicnost od serije i odlicnost i za kraj druge sezone.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #307 : 26.12.2011. 21:33:00 »
Šta reći? Koju posluku porati?

Ne znam što da mislim o finalu. Jako dobra epizoda, iznenađujući obrat, ali ipak
Spoiler for Hiden:
sam negdje duboko u sebi sumnjao u Nuckya samo što nisam želio o tome misliti da će tako biti. Da, Jimmy je uz Nuckya bio glavni lik, ubijen je malo prerano, ali što je tu je. Ovo otvara mnoge mogućnosti. Luciano i Capone suradnja i njihov rast, Chalky će dobiti još veću ulogu i on mijenja Jimmya.

Sve u svemu, odlična sezona, nešto bolja nego prva  :)

EDIT: još jednom pohvale draganu na odličnim prijevodima  drinks  clapp
« Zadnja izmjena: 26.12.2011. 21:48:35 Mulder »

Offline jopps

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #308 : 17.02.2012. 00:50:02 »
Evo da malo dignemo ovo iz naftalina, iskreno čudno je ovako mali broj stranica za ovakvu vrhunsku seriju, samo 16, jel to znači da ljudi ne gledaju ovu seriju???

Sad sam pogledao zadnju epizidu 2 sezone i jako sam razočaran, do ove zadnje epizode i do zadnjih 10 minuta finala sezone 2 sam sam sebi govorio kako je serija vrhunska i prejebena i onda su sjebali u zadnjih 10 minuta.

Nucky mi je sad toliko odvratan da sam rekao da nema šanse da gledam 3 sezonu, nije bilo potrebe da ovo rade, priče su se mogle paralelno odvijati, ako su željeli prebaciti loptu malo na Al Caponea i Lucky Luciana, na Chicago, Philly, židovi i talijani, itd.

Ovaj Mani je tolika svinja debela, osobno bi ga iskasapio i onda bi ga napunio sa punjenjem od Nucky-a.

Offline aux

  • Član
  • ***
  • Postova: 705
  • Spol: Muški
  • filmofil uz HD
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #309 : 17.02.2012. 00:58:23 »
Ja veceras poceo da gledam i malo mi je radnja usporena valjda ce je malo ubrzati,efekti docaravanja tog vremena su stvarno vrhunski urađeni,posto je HBO vjerujem da ova serija ima dobru buducnost  clapp

...“Smij se i svijet će se smijati s tobom; plači i plakati ćeš sam.”

Offline Hajzenberg

  • Captain333
  • Član
  • ***
  • Postova: 999
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #310 : 17.02.2012. 00:59:22 »
Ništa čudno, dosta dobrih serija ima malo strana na forumu, dok neke koje su (meni) sranje imaju po stotinu strana.


A što se same serije tiče:
Spoiler for Hiden:
I ja sam isto razočaran krajem, interesovanje za seriju mi se debelo strmoglavilo. Radi Džimija sam seriju najviše i gledao jer mi je bio odličan lik, najzanimljiviji.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #311 : 17.02.2012. 01:04:46 »
Po meni je dobro
Spoiler for Hiden:
da su ga se riješili jer ako žele se držati povijesnih činjenica, moraju dati više prostora Capoenu i Luckyu. Ako već žele snimiti još par sezona

Ma strane ti nemaju veze s kvalitetom neke serije  smileyNO1

Offline jopps

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #312 : 17.02.2012. 03:00:24 »
Po meni je dobro
Spoiler for Hiden:
da su ga se riješili jer ako žele se držati povijesnih činjenica, moraju dati više prostora Capoenu i Luckyu. Ako već žele snimiti još par sezona

Ma strane ti nemaju veze s kvalitetom neke serije  smileyNO1

A vidim, da je tako, o onome šta je super kvalitetno nemaš šta puno reći, dok ne sjebu nešto :)

A za ovo gore, pa rekao sam nisu imali potrebe to radit još bi bilo zanimljivije da su mixali priče i onda u 4 sezoni u tom smijeru, ovo je daleko prerano.

Offline jopps

  • Regularni forumaš
  • *
  • Postova: 58
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #313 : 17.02.2012. 03:03:27 »
P.S.

evo sad vidim da 90210 ima 30 stranica, a DesHous ima 66  navijacica southpark wc1

Offline dragan.j

  • Novi član
  • *
  • Postova: 9
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #314 : 17.02.2012. 18:51:36 »
evo jedan od mojih prvih postova vezanih za serije na ovom forumu, prije svega zahvaljujem svim prevodiocima ljudi SVAKA VAM ČAST, što se tiče ove serije nije loša, laganog tempa taman za uživanje, jimmy mi je bio ok al koga nema bez njega se može, nucky je standardni good/bad glavna uloga, ok toliko zasad pozdrav svima...

Offline cobr@

  • Novi član
  • *
  • Postova: 5
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #315 : 17.02.2012. 19:07:58 »
I treba prica da ide u pravcu Nakija jer je glavna faca a i istorijska licnost koja je postojala i vladala Atlantik sitijem dugi niz godina. Po meni serija ne bi toliko vrhunska bila da nema Nakija, a tek lik kako je docaran, odusevljen sam.

Ne placem nikad u zivotu, al na kraju sezone kad je koza sprcala toliku sumu novca na glupost zamalo se nisam rasplakao kao dete.  u_jeeeeeeeeee

Offline Dacia

  • Član plus
  • Heroj član
  • ***
  • Postova: 2232
  • Spol: Muški
  • Đe s'to pritisnuo?
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #316 : 02.03.2012. 01:00:53 »
Posle 7. epizode prve sezone ova serija postaje prva dramska serija HBO-a koju prekidam sa gledanjem (do sad mi se to desilo samo sa Bored to death od HBO ali to je komedija). Davao šansu jer je iz te produkcije, znam kako polako uvode u radnju, znaju šta snimaju, imaju plan unapred za broj sezona, razvijanje radnje, ali jednostavno meni se ovde ništa ne dopada osim scenografije. Nijedan lik mi nije gotivan, previše njih me smaraju i to je to.
Previše imam serija na čekanju, svaka nijansa odlučuje. Možda jer je HBO ovo sačeka neke bolje dane.

Offline nenad.d

  • Stoka je na ceni, ljudi su jeftini!
  • Prevoditelj extra
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 5287
  • Spol: Muški
  • With Robert Hawkins ready to go and nukem all.
    • http://hotel-weinhaus-bernarda.de
  • Google map koordinata: Moja lokacija
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #317 : 31.03.2012. 14:15:32 »
Dok se Naki ne vrati, trebali bi probati ovo http://www.starz.com/originals/MagicCity/Videos#/magic-city-new-trailer
Ne izgleda loše, sad dal će opstati, al verujem da hoće. Jer ameri na cablu to dobro "kupuju", radnje smeštene u vreme prohibicije, pa period pedesetih i šesdetih, eto ekipe sa Medisona, koliko ima dobru gledanost.
iShare, noProfit


Offline john_teller

  • Novi član
  • *
  • Postova: 38
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #318 : 02.04.2012. 13:47:19 »

mali teaser...za trecu sezonu

Offline Šćepo

  • Administrator
  • Prevoditelj
  • Heroj član
  • ****
  • Postova: 2419
  • Spol: Muški
  • Eeee, kakva si ti džukela!
    • AS Roma
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #319 : 04.04.2012. 15:45:26 »
Ukratko, ova druga sezona je bas bezveze, mada mogu slobodno rec losa i dosadna. Bas me je smorila, ponajvise ona gospodja Sroder, aooooo. Pih.


Trebali bi da smanje broj epizoda na 5-6 i onda bi serija valjala, ovako ne. Nadam se da ce treca sezona da krene nekim drugim tokom i da ce unijet neku svjezinu.


Inace meni se kraj svidio
Spoiler for Hiden:
Dzimi mi je smetao, nije mi se dopadao nesto, jos kad bi ubili ovu avetinju gore spomenutu bilo bi super.
“You have no idea what I’m talking about, I’m sure. But don’t worry: you will someday.”

Offline Tome

  • Novi član
  • *
  • Postova: 8
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #320 : 22.06.2012. 14:17:59 »
2. sezona je meni osobno lošija od 1. Kraj mi je bezveze iako očekivan nakon raspleta događaja. čekam treću sezonu.

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #321 : 09.07.2012. 21:16:28 »
Novih 12 epizoda treće sezone počinje 16. 9. 2012.

Offline lazavr

  • Vođa pobunjenika!
  • PO moderator
  • Heroj član
  • *****
  • Postova: 3191
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #322 : 09.07.2012. 21:35:58 »
Jedva se ceka  :majstore

Offline levian

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 242
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #323 : 11.08.2012. 12:35:12 »
Konacno da je pocnem gledat i odusevila me. Imao sam dosta negativan stav o ovoj seriji, ali kako koja epizoda ide serija postaje sve bolja i bolja :D

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #324 : 23.08.2012. 09:06:11 »

Offline Goran88

  • PO moderator
  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 8365
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #325 : 25.08.2012. 21:43:21 »
Prva sezona počinje sa prikazivanjem 9. 9. 2012. na HRT 1 od 22.50 h.

Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #326 : 26.08.2012. 03:31:02 »
Mogao bi se pilot pogledati. Pilot mi je najbolja epizoda  ;D to ne znači da serija postaje sve lošija već znači da su imali Scorsesea koji je dao sve od sebe  ;D

Offline Dzoole

  • Prevoditelj
  • Mlađi član
  • ****
  • Postova: 215
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #327 : 27.08.2012. 13:04:42 »



Offline Mulder

  • Izuzetak
  • *****
  • Postova: 16309
  • Spol: Ženski
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #328 : 17.09.2012. 12:14:16 »
Izašla prva epizoda treće sezone prije 6 sati.  :)

Offline prijatel-MKD

  • Mlađi član
  • **
  • Postova: 291
  • Spol: Muški
Odg: Boardwalk Empire
« Odgovor #329 : 17.09.2012. 13:13:58 »
Ja sam prvu sezonu pogledao odjednom i bila mi je odlicna.
Drugu sezonu sam poceo gledati redom ep. za ep. ali nije islo, cinila se dosadna i mukam stigao do 5-tu ili 6-tu epizodu. Nakon sto je bila kompletirana druga sezona ponovo sam je pogledao iz pocetka odjednom i cudo, odlicna je i druga sezona ako se odjednom pogleda. Kraj se.2 mozda jednostavan ali je  rofl
0123456789 - Само десет цифри, а толку многу главоболие!!!
© prijatel-MKD

Tags: