Serije > Općenito o serijama

Izaberite najgledaniju/najpopularniju seriju "PO" sezone 2008/2009. - I dio

(1/34) > >>

Almin:
Poštovani članovi foruma PO, imate čast da svojim glasanjem izaberete najgledaniju seriju ove sezone 2008/2009. Ona serija koja dobije najviše vaših glasova će biti proglašena kao "Najbolja i najpopularnija serija PO" na proljeće/ljeto ove godine kada završe sezone svih gore navedenih serija.

U ovom prvom od tri kruga glasati možete 5 puta (za po vama najboljih/najdražih 5 serija) u slijedećih 15 dana.

U drugi krug ulazi trećina serija koje dobiju najveći broj vaših glasova, dok ostale otpadaju.

Trenutne rezultate možete vidjeti nakon vašeg glasanja.

Unaprijed vam se zahvaljujemo na saradnji.

Vaš PO tim.

by_Ivica:
Odlicno, stvarno me zanima koja ce serija ispasti kao najgledanija/najpopularnija.
Dobro, mozda nije tesko za dokuciti ali nikad se ne zna, moguce je da se dogodi iznenadenje.

SuperSerb:
Anketa je odlicna.
I samo jedan predlog od mene.
Da se link na ovu temu stavi NA POCETNU STRANU FORUMA, mozda neko vidi, i odluci da se registruje da bi ucestvovao u anketi.
A sto se tice ovo drugog kruga, odlicno odradjeno. (mislim na to sto prolazi samo trecina serija odavde)
 clapp clapp clapp clapp clapp

hmmmmm:
I meni je isto ovo super u tri kruga, kad sam vidio tamo na onoj temi koliko ce serija biti, gledam previse, puno ce serija biti bezveze na listi kad nece dobiti nijedan glas, ali ovako ima smisla. I onda kasnije smanjivati broj glasova, sad je 5 u drugom 3 i u zadnjem krugu 1.

Dexter`s Lab:
LJUDI... AJDE DA NE SPAMUJEMO TEMU...

IMA 54 SERIJE NA TABELI... SLOŽIĆETE SE DA JE TO VIŠE NEGO DOVOLJNO

KOJIH SERIJA NEMA... NEMA I KRAJ... POENTA JE GLASANJE ZA OVO ŠTO JE OBJAVLJENO

Navigacija

[0] Lista Poruka

[#] Slijedeća stranica

Idi na punu verziju