Novi postovi

Str: [1] 2 3 ... 10
1

Opis:
Deadpool mora pronaći način da spasi svoj svijet te se za pomoć obraća Loganu, koji se predao tuzi i alkoholu nakon što je i sam sve izgubio te nema volje opet biti Wolverine. Deadpool ga mora uvjeriti da mu pomogne kako sve ono što voli ne bi tragično nestalo.

Žanr: akcija, komedija, znanstvena fantastika
Zemlja: SAD
Jezik: engleski
Trajanje: 127 min
Režija: Shawn Levy
Scenario: Shawn Levy, Rhett Reese, Ryan Reynolds
Uloge: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Morena Baccarin, Rob Delaney, Karan Soni, Leslie Uggams, Matthew Macfadyen, Jennifer Garner, Kelly Hu, Brianna Hildebrand, Ray Park, Patrick Stewart, Jason Flemyng, Shioli Kutsuna, Aaron Stanford, Lewis Tan, Stefan Kapicic, Randal Reeder, Tony McCarthy, Greg Hemphill, Terence Hughes

IMDb

2
O serijama / Odg: La que se avecina
« zadnji post bianconeriSRB 09.06.2024. 04:08:36 »
Izgleda da nijedan sajt više ne radi koji sam imao za skidanje. Ako neko od vas ima aktivan sajt za skidanje neka mi pošalje u inbox, hvala! drinks
3
Ne znam pomoglo bi da znam tkp su glavni gliumci kloiko je film star i na kojem je jeziku.
4

Mislim da je u pitanju film B produkcije. Na početku filma jedan čovek sa bradom kuva ručak i kaže njegovoj sestričinoj koja je malo dete da će da dovede njene roditelje. Kad ode kod njih kući pronađe svog zeta mrtvog. Uđe u sobi i vidi kako ubica njegovoj sestri je prislonio nož na vrat i traži od njega da mu da pismo. On kaže da ne zna o kakvom je pismu reč. Ubica njegovoj sestri prereže vrat i ubije je. Kasnije prijatelji od čoveka sa bradom pronađu privatnog detektiva koji bi mogao da pronađe ubicu. On ode kod tog detektiva kući i ponudi mu 2000 dolara da pronađe ubicu ali detektiv odbije da radi za toliko malo para. Čovek sa bradom i njegovi prijatelji ukradu detektivu stvari iz kuće i kažu da će ih vratiti kad pronađe ubicu. Kasnije se prijatelji od čoveka sa bradom obračunaju sa kriminalcima ali većina od njegovih prijatelja pogine. Ubica na kraju bude pronađen i čovek sa bradom ga izudara palicom. Ubica na kraju sam sebi prereže vrat i ubije se. Jel zna neko koji je to film?
5
O serijama / Odg: Popuna spiska epizoda
« zadnji post zzoe 06.06.2024. 12:53:32 »
Može li otvaranje teme za seriju The Acolyte (2024-): https://www.imdb.com/title/tt12262202/

Evo je:
The Acolyte
6
O serijama / Odg: Popuna spiska epizoda
« zadnji post Osgiliath 05.06.2024. 17:44:52 »
Može li otvaranje teme za seriju The Acolyte (2024-): https://www.imdb.com/title/tt12262202/
7
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Clipped (2024)
« zadnji post slaks 04.06.2024. 09:54:48 »

Opis:
Serija govori o padu NBA tima Los Anđeles Klipersa, u vlasništvu Donalda Sterlinga, koji je angažovao trenera Doka Riversa da osvoji titulu i šampionski prsten.

Žanr: drama, sport, biografija
Kanal: FX
Premijera: 04.06.2024.
Glumci: Kelly AuCoin, Michael Heidemann, Jock McKissic, Laurence Fishburne, Jacki Weaver, Ed O'Neill, Sheldon Bailey, Austin Scott...

IMDb
TVDb

8
O serijama / Odg: Outlander
« zadnji post slaks 03.06.2024. 17:31:27 »
9
Prijedlozi serija i dokumentaraca / Odg: 3 Body Problem
« zadnji post slaks 03.06.2024. 17:28:42 »
Serija je obnovljena za drugu i treću sezonu.
10
O serijama / Odg: Invincible (2021)
« zadnji post zzoe 02.06.2024. 20:15:19 »
Molim zamenu ovog mog titla priloženim.

Ispravljene gramatičke i pravopisne greške, ista imena pisana različito, kao i nekoliko pogrešno prevedenih fraza.

Hvala.

Zamenjen
 Str: [1] 2 3 ... 10